Never dat ik dan de hele dag op blijfquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
De vorige keer duurde het tot 20:00 ongeveer, en aangezien ik al een tijdje op ben vandaag.. Zou eigenlijk nu ff moeten gaan slapen!
Oh ja, kloptquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:45 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Wut? Dat reloaden doet ibood tegenwoordig zelf, voor zover ik weet. En maar 1 forumtopic voor alles om crash te voorkomen.
energiedrankquote:
Slaap zequote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:47 schreef delano.888 het volgende:
Tijd voor een dutje! Tot 00:00 mensen
Weltrustenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:47 schreef delano.888 het volgende:
Tijd voor een dutje! Tot 00:00 mensen
dus.. wat ga jij het komende uur en kwartier doen?quote:
Hmm, goede vraag.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:48 schreef Maraca het volgende:
[..]
dus.. wat ga jij het komende uur en kwartier doen?
De aanbiedingen komen in razend tempo voorbij (alhoewel het soms een eeuwigheid duurt voordat iets uitverkocht isquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:51 schreef Eenskijken het volgende:
dit wordt mijn eerste 'hunt'kan iemand me uitleggen hoe het gaat? moet je alles meteen kopen met betaalgegevens klaar ofzo?
Mijn gegevens staan nog niet bij iBood (pas sinds een paar dagen een account) kan ik dat niet alvast ergens invullen?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:51 schreef Maraca het volgende:
[..]
De aanbiedingen komen in razend tempo voorbij (alhoewel het soms een eeuwigheid duurt voordat iets uitverkocht is) en de bestelprocedure gaat hetzelfde als altijd, alleen moet je dan veel sneller zijn
maar kan je zeg maar iets 'claimen' en het later (in alle rustquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:51 schreef Maraca het volgende:
[..]
De aanbiedingen komen in razend tempo voorbij (alhoewel het soms een eeuwigheid duurt voordat iets uitverkocht is) en de bestelprocedure gaat hetzelfde als altijd, alleen moet je dan veel sneller zijn
Nee, je moet direct betalen. Je kunt achteraf wel rustig de specs doorlezen en besluiten om het te annuleren.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:52 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
maar kan je zeg maar iets 'claimen' en het later (in alle rust) betalen of is het, zo snel mogelijk afrekenen anders kan het al uitverkocht zijn?
maar dan hebben de mensen die met creditcard betalen toch een enorm voordeel tov mensen die met iDeal betalen? Want dan moet je eerst een code invoeren met zo'n pasje enzo..quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:54 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, je moet direct betalen. Je kunt achteraf wel rustig de specs doorlezen en besluiten om het te annuleren.
Als het goed is moet hij je gegevens onthouden als je een account hebt aangemaakt. Log in --> mijn bestelling traceren --> mijn account gegevens. Kijk daar eens wat er staat.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:52 schreef j95 het volgende:
[..]
Mijn gegevens staan nog niet bij iBood (pas sinds een paar dagen een account) kan ik dat niet alvast ergens invullen?
Dat had ik nodigquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:56 schreef Maraca het volgende:
[..]
Als het goed is moet hij je gegevens onthouden als je een account hebt aangemaakt. Log in --> mijn bestelling traceren --> mijn account gegevens. Kijk daar eens wat er staat.
Volgens mij houdt hij hem 'vast' als je in het betaalscherm komt (dus net voordat je gaat betalen). Maar als je daar weer uit gaat ben je hem ook weer kwijt.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:55 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
maar dan hebben de mensen die met creditcard betalen toch een enorm voordeel tov mensen die met iDeal betalen? Want dan moet je eerst een code invoeren met zo'n pasje enzo..
Als ik lees dat sommige dingen al binnen een minuut uitverkocht zijn.. (of sneller)
Eeh, zover ik weet nietquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:57 schreef j95 het volgende:
[..]
Dat had ik nodigZou het btw problemen opleveren als je minderjarig bent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |