Ik voel me zwaar gediscrimineerd als iemand mij blank noemt. Restecp! RESTECP OF IK STEEL JE BLURAY!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef spookje-van-het-noorden het volgende:
[..]
Heeft niet dezelfde betekenis, en geschiedenis. Maarja, dat hoort niet in dit topic
Next!
Schandalig. Ik eis bij "regen" een omgedraaide ban.quote:
It's an inside job! EINZEINZ11quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef tralalala het volgende:
[..]
Net zag je zelfs een stukje dat die agent een paal door het raam heen kegelt.
In de 80's al.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Die zijn er echt al jaren in Engeland. Oldham, Bradford en dat was al in 2001.
Ja dat snap ik, maar op den duur ga je dit krijgen, dat groeperingen zich tegen elkaar gaan richten ipv nu de relschoppers tegen de politie.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Die zijn er echt al jaren in Engeland. Oldham, Bradford en dat was al in 2001.
Ok, thanks!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef alors het volgende:
[..]
Krauss van de New York University ofzo, wel een baas
Nu weer op sky!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
It's an inside job! EINZEINZ11
Ik mis alleen Danny Dyer nog die het aan elkaar praat.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef Happel het volgende:
Hooligans die als helden worden beschouwd. Waar gaat het heen met de wereld.
Vroeger, toen de negers nog in Afrika woonden noemden we ze 'wilden'. Mischien is dit een mooie gelegenheid om deze in onmin geraakte politiek incorrecte benaming weer in ere te herstellen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:23 schreef Toverheks het volgende:
KUNNEN WE NIET GEWOON DONKER PERSOON NEER ZETTEN INPLAATS VAN NEGERS ECHT ERGER ME KAPOT ALS JULLIE DAT DOEN, NEGERS KLINKT ZO NEERBUIGEND. DANK JULLIE WEL
Ieder heeft zo z'n talent hequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef Happel het volgende:
Hooligans die als helden worden beschouwd. Waar gaat het heen met de wereld.
OMG ik heb ook geen bluray! En mijn tv is slechts hd ready. Naar de media markt! whoeeeee.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Ik voel me zwaar gediscrimineerd als iemand mij blank noemt. Restecp! RESTECP OF IK STEEL JE BLURAY!
Ze hebben negerpakken aangetrokken en zijn toen aan het vernielen geslagen. 9/11 all over again!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
It's an inside job! EINZEINZ11
haha, ik heb geen bluerayquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Ik voel me zwaar gediscrimineerd als iemand mij blank noemt. Restecp! RESTECP OF IK STEEL JE BLURAY!
Mensen je eigen dorp in de hens laten steken. Waar gaat het heen met de wereld?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef Happel het volgende:
Hooligans die als helden worden beschouwd. Waar gaat het heen met de wereld.
Enemy of my enemy hequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef Happel het volgende:
Hooligans die als helden worden beschouwd. Waar gaat het heen met de wereld.
Gelegenheidsliefde. Zijn net zulke aso's.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:29 schreef Happel het volgende:
Hooligans die als helden worden beschouwd. Waar gaat het heen met de wereld.
Ik zal Cohen ff bellen, die's expert op thee gebied.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:30 schreef Resistor het volgende:
Het zijn Britten. Zou een kopje thee niet helpen?
Die agent was niet aan het "kegelen", die testte met een paal of de ruit nog voldoende stevig (en dus veilig) was, aangezien zijn collega's er nog door terug moesten klimmen, nadat ze de winkel van binnen hadden gecheckt op relschoppers.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:28 schreef tralalala het volgende:
[..]
Net zag je zelfs een stukje dat die agent een paal door het raam heen kegelt.
En negers mensen uit Negerije.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:30 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Je moet Turken geen Turken, maar mensen uit Turkije noemen.
Het zijn mensen met een oorsprong in Turkije.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:30 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Je moet Turken geen Turken, maar mensen uit Turkije noemen.
Blanken neerknuppelen heeft wat minder PC-voeten in de aarde. Topidee.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:31 schreef LXIV het volgende:
Ik vraag me af of de politie iets doet als lichte personen hun straat gaan verdedigen tegen duistere personen. Eigenlijk is dat nog erger dan de rellen tegen de politie, want de politie is tenminste opgeleid tot de-escalleren. Als het Engelse volk zich er mee gaat bemoeien dan is de kans dat het uit de hand loopt veel groter.
Jij dacht dat theedrinkend gentlemen Engeland een egalitaire maatschappij was?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:21 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
Groot- Brittannie is allang niet meer de stijve maar gemoedelijke thee-drinkende gentleman-achtig volkje dat het ooit eens was.
Het is een land geworden met grote inkomens verschillen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |