Inderdaad proberen niet te doen. Als je haar nooit uit het oog verliest, verlies je haar ook niet uit het hart. Gewoon wanneer dat 'ik-wil-haar-facebook-checken' gevoel, of welke andere social media dan ook, opspeelt er gewoon dwars tegen in gaan en proberen je hoofd op iets anders te richten; ga desnoods met lekkere muziek het huis schoonmaken ofzo en dan keihard meezingen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:42 schreef Bombshell het volgende:
Ik word gek van mezelf omdat ik telkens haar facebook ga bekijken. Verwijderen is geen optie dat vind ik nogal zwak overkomen. Ik heb verder ook echt geen een zak te doen..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze heeft er zelf verder weinig last van lijkt me..quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Dwangmatig haar online activiteiten volgen is ook een vorm van stalken.
Dat is niet het punt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:53 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ze heeft er zelf verder weinig last van lijkt me..
Nee van real life stalking hebben mensen geen last.. Mensen waarderen het wel als iemand telkens bij hun huis staat en overal achtervolgt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:56 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Dat is niet het punt.
Van real life stalking kunnen mensen ook geen last hebben, dus daarom zou het maar moeten kunnen?
Blokkeer dat wijf toch, slapjanus. Facebook heeft één van de beste blokkeerfuncties in social networking.
Je moet proberen afleiding te zoeken. Je schrijft dat je niets te doen hebt.. ga sporten, spreek met vrienden af, do something. Iets wat iig niets met haar te maken heeft.quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:47 schreef Bombshell het volgende:
Echt weer die overdreven amerikanen als je regelmatig op iemands facebook kijkt ben je een stalker. Dan is de halve werled aan het stalken.. Maar fijn dat je er zoveel tijd aan besteed joh
Praat je ziekelijke gedrag maar goed ja.quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:47 schreef Bombshell het volgende:
Echt weer die overdreven amerikanen als je regelmatig op iemands facebook kijkt ben je een stalker. Dan is de halve werled aan het stalken.. Maar fijn dat je er zoveel tijd aan besteed joh
Wat een dramaqueen ben jijquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:25 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Praat je ziekelijke gedrag maar goed ja.
Doe eens normaal.quote:Op zondag 28 augustus 2011 14:06 schreef Mint_Clansell het volgende:
Lach maar, jij bent de stalker hier.
Jezus man. Dit is best normaal gedrag. Ik keek ook naar de facebook van mijn vriend en toen hij mijn ex werd, keek ik ook nog steeds. Simpel, veel mensen hebben daar last van als het net uit is.quote:Op zondag 28 augustus 2011 19:25 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Praat je ziekelijke gedrag maar goed ja.
Nee nee het is niet normaal heb ik net geleerd als je regelmatig iemand zijn facebook bekijkt (waar het voor bedoeld is) ben je een ziekelijke stalker!!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:03 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Jezus man. Dit is best normaal gedrag. Ik keek ook naar de facebook van mijn vriend en toen hij mijn ex werd, keek ik ook nog steeds. Simpel, veel mensen hebben daar last van als het net uit is.
Wat loop jij trouwens hier enkel mensen alleen maar af te katten.Behoorlijk sneu, antwoord constructief in plaats van mensen uit de tent te lokken met je overdreven frustraties.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |