Moet je de andere partij daar ook wel wijs van maken: dat het alleen fysieke tevredenstelling is, wat ze 9 van de 10 keer niet pikken.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:22 schreef goofy_goober het volgende:
Dwz: lekker sexen zonder daarbij gelijk een relatie aan te gaan. Fuckbuddies, friends with benefits, one night stands, dat soort dingen.
ja, ja, het is duidelijk !quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:22 schreef goofy_goober het volgende:
Dwz: lekker sexen zonder daarbij gelijk een relatie aan te gaan. Fuckbuddies, friends with benefits, one night stands, dat soort dingen.
Heel apart. Weet ze wel wat ze echt wil? Want denk niet dat dit alleen aan "de periode" kan liggen toch? Eerst erg haar best doen en dan ineens weer het omgooien.. Erg vaag..quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 08:47 schreef pl4kkie het volgende:
Raar is dat. Een ex van 5 jaar geleden zocht een tijdje weer contact met me op. Alles leuk enzo, tijd lang zijn we aan het daten gegaan. Hebben na lange tijd weer besloten om samen verder te gaan. Krijg ik gisteren te horen dat ze toch weer twijfelt aan de relatie. En dat na 2 dagen. Ja ze is ongestelt dus sago enzo. Ja fok dat! Dat is belachelijk. En dat terwijl ze heel erg haar best gedaan om me te overtuigen.
dat heb ik meerdere keren aan haar gevraagd en ze wist echt zeker dat ze met mij verder wou. Der zaten ook wat dingen dwars zei ze. Zaterdag op zondag bleven we bij een vriend slapen hartstikke gezellig enzo. Uit geweest. Volgende week is me moeder jarig dus ik zei tegen der kom je dan ook ? En gaan we daarna stappen met zn alle. Daar had ze moeite mee want ze wou ook graag alleen met mij zijn. Mja dat gaat moeilijk als je moeder jarig is. Ging ze helemaal uit der pan omdat die,vriend me hol maat zou zijn. Dus ik gaf terug dat zij constant met die kut telefoon bezig is. Pingen, wa enzo. Ik zeg dan ben je ook niet alleen met mij. Nou toen had ik het helemaal gedaan. Wel kritiek leveren maar niet tegen kritiek kunnen als het tegen haar gericht isquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 08:51 schreef Spijker83 het volgende:
[..]
Heel apart. Weet ze wel wat ze echt wil? Want denk niet dat dit alleen aan "de periode" kan liggen toch? Eerst erg haar best doen en dan ineens weer het omgooien.. Erg vaag..
Snap wel dat je vriendin aangeeft dat ze graag met je alleen wil zijn. Maar dat is inderdaad lastiger als je met een hele groep gaat stappen. Je kunt dan nog wel voor kiezen om samen iets eerder naar huis te gaan toch? Misschien was dat een optie geweest.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 09:14 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
dat heb ik meerdere keren aan haar gevraagd en ze wist echt zeker dat ze met mij verder wou. Der zaten ook wat dingen dwars zei ze. Zaterdag op zondag bleven we bij een vriend slapen hartstikke gezellig enzo. Uit geweest. Volgende week is me moeder jarig dus ik zei tegen der kom je dan ook ? En gaan we daarna stappen met zn alle. Daar had ze moeite mee want ze wou ook graag alleen met mij zijn. Mja dat gaat moeilijk als je moeder jarig is. Ging ze helemaal uit der pan omdat die,vriend me hol maat zou zijn. Dus ik gaf terug dat zij constant met die kut telefoon bezig is. Pingen, wa enzo. Ik zeg dan ben je ook niet alleen met mij. Nou toen had ik het helemaal gedaan. Wel kritiek leveren maar niet tegen kritiek kunnen als het tegen haar gericht is
kan inderdaad. Ik ben niet de moeilijkste. Mja als de wederhelft gaat lopen miepen. Ze krijgt aandacht genoeg van me. Maar ze is zo verslaafd aan dat ding dat ze vrijwel gelijk moet terug reageren als ze bericht krijgt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 09:29 schreef Spijker83 het volgende:
[..]
Snap wel dat je vriendin aangeeft dat ze graag met je alleen wil zijn. Maar dat is inderdaad lastiger als je met een hele groep gaat stappen. Je kunt dan nog wel voor kiezen om samen iets eerder naar huis te gaan toch? Misschien was dat een optie geweest.
Wat is de achterliggende gedachte dat ze de hele tijd met de telefoon bezig is?
Vind/vond ze het niet gezellig? Of moet ze overal direct op reageren als ze een bericht krijgt?
Kreeg ze wel (genoeg) aandacht van jou of anderen?
Praat er gewoon met elkaar over.
Ja das vaak vervelend. Maar merk wel dat het een beetje bij deze tijd hoort.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 09:39 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
kan inderdaad. Ik ben niet de moeilijkste. Mja als de wederhelft gaat lopen miepen. Ze krijgt aandacht genoeg van me. Maar ze is zo verslaafd aan dat ding dat ze vrijwel gelijk moet terug reageren als ze bericht krijgt.
heb ik ook gezegd tegen der. Van kap nou is ff met dat ding. Je bent nu met mij. Vind het niet erg als een berichtje stuurt, dat doe ik ook als het snel een antwoord terug verwacht. Maar niet de hele dag door met dat ding in je hand lopen. Mja kzie wel hoe het verder loopt. Anders is het zo weer me ex.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 09:44 schreef Spijker83 het volgende:
[..]
Ja das vaak vervelend. Maar merk wel dat het een beetje bij deze tijd hoort.
Ook als je in gesprek bent en de telefoon gaat of ze krijgen een sms.. Direct moet er gekeken worden. Word er soms ook wel moe van..
Maar daar kun je vriendin gerust op aanspreken. Als jullie samen zijn gaat dat ding in de tas/la en dan heb je pas echt tijd voor elkaar
Het is nooit gezegd dat een relatie altijd makkelijk is toch..quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |