Succes dan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 11:54 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ahamwah ik had sowieso geen ritme
![]()
Neeheb zo een uurtje de tijd ga dan even kijken, ze houdt niet van bloemen in huis dus dat valt sowieso af, parfum etc heeft ze al genoeg, hier vlakbij is een sieraden/tassen winkeltje kijken of ik daar kan slagen.
sinds wanneer typ jij zonder fouten ?quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:57 schreef amenth het volgende:
Heel veel succes er mee. Ik hoop dat je in een eventuele volgende herkansing voldoende punten zult scoren om alsnog je diploma binnen te halen.
Bedankt.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:57 schreef amenth het volgende:
Heel veel succes er mee. Ik hoop dat je in een eventuele volgende herkansing voldoende punten zult scoren om alsnog je diploma binnen te halen.
Hij had toch gezegd dat hij dat zou kunnen als hij er zin in had.quote:Op maandag 8 augustus 2011 13:00 schreef Weissman het volgende:
[..]
sinds wanneer typ jij zonder fouten ?
Best wel ernstig dat je dat vergeet.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:37 schreef AliceWonder het volgende:
Ik had vandaag van 09:30 tot 12:30 mijn herkansing Nederlands.
En ik kwam daar 5 minuten geleden achter.Achh...Nog genoeg herkansingen.
Ik wil European Studies gaan doen. En jij?quote:Op maandag 8 augustus 2011 13:29 schreef Ayca het volgende:
[..]
Best wel ernstig dat je dat vergeet.Mja je bent toch al geslaagd, wat ga je hierna doen?
quote:
Gelukkig ben ik geen Turkse vrouw.quote:
Ik kom uit Roemenië .quote:
Helaas ben ik niet zo'n mooie Roemeense vrouw.quote:
Dat wil ik je niet aandoen.quote:
Ok dan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 14:01 schreef amenth het volgende:
Oke
ik was keer op vakantie en daar zat ik met zon Roemeense beste die ik ooit had daarom ben ik zo fan van ze snap je
http://www.google.nl/sear(...)ource=og&sa=N&tab=wi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |