Het herstel kan zelfs tot een jaar duren.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:53 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja dat zei de buurvrouw ook al. Dit was zijn 2deDe vorige duurde qua herstel ruim een half jaar zo niet langer.
Best wel sneu om hem zo te zien trouwens. Hij kan er enigszins zelf nog wel om lachen dat hij zo vergeetachtig is en verstrooid is.
Ja precies. Zo wilde die (en dat heeft ie deze week al 4x vertelt, binnen 3 dagen, kun je nagaanquote:Op zondag 7 augustus 2011 00:01 schreef Oognip het volgende:
[..]
Het herstel kan zelfs tot een jaar duren.
Het is fijn dat 'ie er iig zelf om kan lachendat maakt de situatie weer wat luchtiger.
Och jeetje dat zijn echt rare dingen van in die autoquote:Op zondag 7 augustus 2011 00:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja precies. Zo wilde die (en dat heeft ie deze week al 4x vertelt, binnen 3 dagen, kun je nagaan) van de week met zijn kleindochter weg in de auto. Zet hij het kindje achterin... en gaat zelf naast haar zitten op de achterbank. En het dan ook niet gelijk beseffen.
Hij moest er zelf wel erg om lachen![]()
Maar goed, zijn vrouw was iets minder blij met hem een paar weken geleden, want toen heeft ie 's nachts de deuren wagenwijd open laten staan
Oh men Q, wat een ontzettend rot nieuws.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:36 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, wat is kei jong. Hij is 42 dacht ik. En idd, 2 kids van 3.
En die kneus doet z'n mond ook nog niet open. Vraagt mijn zus wat er is omdat hij zo stil is aan tafel, zegt ie "Niks heb hoofdpijn" vervolgens gaat ie varen met de kids, krijgt ie in de boot een TIA want hij voelde zich in ene vet raar... komt ie thuis, gaat ie op de bank liggen, komt mijn zus eraan en die vraagt hoe het gaat, zegt ie "niet goed, heb enorme hoofdpijn, linkerkant van mijn gezicht is doof en ik heb oorpijn"
Vraagt mijn zus nog : Heb je uitstraling naar je arm en pijn op je borst? Zegt hij ook nog "nee" bleek dus mooi wel zo te zijn.
Begon z'n mond enzo te hangen en toen zijn ze naar de SEH gegaan.
Hij moet blijven want de kans dat er nog 1 achteraankomt is 50%![]()
Zijn bloeddruk was veel te hoog.
Wat irritant!quote:Op zondag 7 augustus 2011 09:57 schreef Qwea het volgende:
Ik word ook zo moe van MMDie zit blijkbaar ergens mee, maar praten ho maar
Maar wel met een grafkop rondlopen
Geen pijl op te trekkenquote:Op zondag 7 augustus 2011 10:18 schreef Oognip het volgende:
[..]
Wat irritant!Hoe lang duurt het meestal voordat zo'n bui over is?
Goeiemorgen
En dan te bedenken dat ik er al anderhalf uur uit benquote:Op zondag 7 augustus 2011 10:22 schreef Rewimo het volgende:
Wat ben jij vroeg uit bed gevallen, Elies!
Ga erop zitten; werkt beslistquote:Op zondag 7 augustus 2011 10:43 schreef Rewimo het volgende:
Leuk joh, mannen
Waait het bij jullie ook zo hard? Jammer genoeg waait het dan weer niet hard genoeg om de mais plat te leggen
Mhaw, denk windkracht 4 a 5. Niks boeiends voor Den Helderquote:Op zondag 7 augustus 2011 10:43 schreef Rewimo het volgende:
Leuk joh, mannen
Waait het bij jullie ook zo hard? Jammer genoeg waait het dan weer niet hard genoeg om de mais plat te leggen
Lompquote:
Uhuhquote:Op zondag 7 augustus 2011 10:44 schreef ElisaB het volgende:
En dan te bedenken dat ik er al anderhalf uur uit ben
Gisteren was onze laatste vakantiedag; beeb is net weggereden om de kids op te halen. En daarom stond mijn wekker op 9:15. Konden we nog even een uurtje samen koffiedrinken in bed
Oh gadver ja....een droogmolen op een kittenkoppie lijkt me niet echt fijn neequote:Op zondag 7 augustus 2011 11:12 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Lomp
Eerder kreeg hij al een bezem op zn kop die hij zelf omgooide
En vannacht ik mn bed uit gestormd om die droogmolen, Sjefke zat in de krabpaal en NERGENS een kitten te zien, dus ik al bang dat hij er dood onder lag ofzo, zat ie trillend achter de bank
Euroknallerrrtssquote:Op zondag 7 augustus 2011 11:12 schreef tombolafan het volgende:
En al 2 kookboeken verkocht, samen 30 euro
Misschien kan ik AH en missAH erdoorheen laten rollenquote:
Hij was het niet eens met je verjaarscadeautjesquote:Op zondag 7 augustus 2011 11:04 schreef tombolafan het volgende:
Oh hai
Q, wat kut!![]()
En laat MM gewoon ff dit topic lezen, dat je je zorgen maakt omdat ie niks zegt?
Hier een kitten dat vannacht een vlaggenstok EN een droogmolen omgegooid heeft
Ik maak me geen zorgen hoorquote:Op zondag 7 augustus 2011 11:04 schreef tombolafan het volgende:
Oh hai
Q, wat kut!![]()
En laat MM gewoon ff dit topic lezen, dat je je zorgen maakt omdat ie niks zegt?
Hier een kitten dat vannacht een vlaggenstok EN een droogmolen omgegooid heeft
Nee iddquote:Op zondag 7 augustus 2011 11:14 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Oh gadver ja....een droogmolen op een kittenkoppie lijkt me niet echt fijn nee
Den spaarpot eerstquote:
Ja, dat zat erinquote:
Das een goeie.quote:Op zondag 7 augustus 2011 11:24 schreef tombolafan het volgende:
Ik ben the Bone Collector aan het kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |