SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze OP kan je hier vinden.Overal verstand van.
En wat kun je daar nu mee ?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:51 schreef Marco001 het volgende:
Iemand trouwens ervaringen met dat Spotzz gedoe van die banner? had me daar eens op aangemeld, en nu krijg ik net een berichtje van een wel hele aantrekkelijke dame..
Van die dames die alleen via Spotzz willen blijven mailen en nooit tot een afspraak komen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:02 schreef Marco001 het volgende:
Kan erop reageren, maar per berichtje kost dat 1,30...(gaat online... )
Lijkt mij nogal schijn te hebben van zo'n malafide sms-dienst achtige constructie
quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:02 schreef Marco001 het volgende:
Kan erop reageren, maar per berichtje kost dat 1,30...(gaat online... )
Lijkt mij nogal schijn te hebben van zo'n malafide sms-dienst achtige constructie
Gezellig! Kende je der al langer?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:35 schreef Provinciaaltje het volgende:
Voor zaterdagavond een date met een dame van nog geen drie straten verderop.
En als hij nu nog steeds niet kan zoenen? Er van uitgaande dat je hem vindt en hij nog single is, jou ook nog ziet zitten.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:07 schreef Spirit82 het volgende:
Ben nu al een paar dagen woest berichtjes aan het uitwisselen met een gast met wie ik 2 jaar terug heb gedate. Date was toen super, één van de leukste, misschien zelfs wel DE leukste die ik ook heb gehad. Heb het destijds laten doodbloeden na 1 date omdat hij echt NIET kon zoenen(en omdat ik net uit mn relatie kwam) maar het is nu wel weer heel apart gezellig. Alleen jammer dat ie mn naam niet meer weer
![]()
Toch bijzonder genoeg om hier even te melden
Lezen Tijnquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:09 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En als hij nu nog steeds niet kan zoenen? Er van uitgaande dat je hem vindt en hij nog single is, jou ook nog ziet zitten.
Met een beetje geduld leer je het hem misschien welquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:11 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Lezen TijnWe sturen al een paar dagen berichtjes en daarbij is dit al de tweede keer sinds toen dat hij contact met me opneemt. Geen idee waarom het contact vorige keer is gestopt. Maar als je eenmaal niet kunt zoenen, dan leer je dat volgens mij echt niet meer hoor
Het is 2 jaar geleden en ik heb geen alledaagse naam, dus ik kan het hem niet echt kwalijk nemen. Maarja, misschien komt ie er nog opquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:12 schreef dawg het volgende:
dat ie je naam niet meer weet als het toch een superleuke date was, is wel slecht natuurlijk.
Daten.. zuchtquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:18 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Het is 2 jaar geleden en ik heb geen alledaagse naam, dus ik kan het hem niet echt kwalijk nemen. Maarja, misschien komt ie er nog opHij heeft zn inbox al nageplozen en kan geen emails meer vinden om vals te spelen in elk geval. Hij is nu wel heel erg aan het hinten op een nieuwe date, maar ik weet niet of ik daar wel zin in heb
juist dan wel, zou ik denken? maar ok.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:18 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Het is 2 jaar geleden en ik heb geen alledaagse naam, dus ik kan het hem niet echt kwalijk nemen. Maarja, misschien komt ie er nog opHij heeft zn inbox al nageplozen en kan geen emails meer vinden om vals te spelen in elk geval. Hij is nu wel heel erg aan het hinten op een nieuwe date, maar ik weet niet of ik daar wel zin in heb
Eigenlijk wacht ik op jouquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:20 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Daten.. zuchtdroom
whihihihihi
Nah, hij is niet de eerste en zal niet de laatste zijn. Mijn tante wilde zich 2 weken terug aan me voorstellen, dus ik ben inmiddels wel iets gewendquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:21 schreef dawg het volgende:
[..]
juist dan wel, zou ik denken? maar ok.
waarom niet? vanwege dat zoenen? date gewoon en kijk daarna verder? of zeg ik dan iets raars?
Nee, niet die. Die was vooral gewoon echt verschrikkelijk lekkerquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:28 schreef dawg het volgende:
je tante? das wel erg ja
die spierbundel bedoel je?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En zijn reactie was echt geniaal. Mijn subject was ook "XXX heeft geen interesse" en die sneak heeft vervolgens bij iedere reactie letters veranderd zonder dat ik het door had
Sarcasme. Herken het.
En echte man vraagt een dame uitquote:
I'm no man!quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:36 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En echte man vraagt een dame uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |