- Ik denk dat de hand van Koeman nog niet echt zichtbaar zal zijn, te kort dag.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:16 schreef ajacied4lf het volgende:
Benieuwd wat Koeman er van heeft kunnen maken.
Hoe zit het met Ryo? Gaat hij weer voor Feyenoord spelen?
vrij goed middenveld lijkt me.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:29 schreef Paul-89 het volgende:
Nee, Clasie - El Ahmadi - Fer is het middenveld.
Ik zag Zondag een prima klik tussen Karim en Clasie.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:42 schreef Hilgo het volgende:
Op papier wel. Maar in de praktijk moet ik het vanavond eerst nog maar eens zien.
Mjah.. nou was ik afgelopen zondag niet helemaal helder (iets te gezellig de avond ervoor) maar dat vond ik nog wel meevallen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:43 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik zag Zondag een prima klik tussen Karim en Clasie.
Als ze deze gelijk verliezen is dat een dikke klap in het gezicht ja. Gewoon 0-3 pakken die gasten. Dat zou lekker zijn.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:51 schreef Hilgo het volgende:
[..]
Mjah.. nou was ik afgelopen zondag niet helemaal helder (iets te gezellig de avond ervoor) maar dat vond ik nog wel meevallen.
Maar ik hoop dat de klik er is en dat ze goed spelen vanavond. Goede start van de competitie is belangrijk voor het vertrouwen
quote:Wim Jansen gaat trainers jeugdopleiding begeleiden
5 augustus 2011 Feyenoord.nl
Wim Jansen keert in een actieve rol terug bij Feyenoord. De 64-jarige Rotterdammer zal bij de Feyenoord Academy op Varkenoord de trainers gaan begeleiden. ‘Wim heeft onnoemelijk veel voetbalkennis en ervaring,’ zegt technisch directeur Martin van Geel. ‘Ik ben blij en trots dat hij die opnieuw ten dienste wil stellen van de club.’
‘Wim kan een grote toegevoegde waarde vormen voor de jeugdopleiding’, voegt Stanley Brard, hoofd van Feyenoord Acacemy, toe. ‘Elke trainer die zichzelf wil verbeteren, kan zijn voordeel doen met de aanwezigheid en input van Wim. Uiteindelijk wordt onze jeugdopleiding, de levensader van deze club, daar nóg beter van.’
Wim Jansen - als speler, trainer en technisch directeur wellicht de meest succesvolle Feyenoorder aller tijden - stelt op zijn beurt zijn kennis graag ter beschikking aan de jeugdopleiding. ‘Het opleiden van jeugd is mijn grote passie en van Feyenoord zal ik nooit loskomen. Ik kijk er naar uit om opnieuw een bijdrage te kunnen leveren.’a
Gebaseerd op wat?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 16:49 schreef inZanity het volgende:
Ik voorspel een ruime overwinning vanavond, zou ook wel weer een keer leuk zijn.
Ik ook, zenuwen :pquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik krijg steeds meer zin in de wedstrijd
Verschilt dus weinig van Feijenoord. Ik moet het allemaal nog maar gaan zien. Misschien dat ze ons gaan verrassen. Denk het eerlijk gezegd niet.quote:
Jal, 3 ton ofzo.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:28 schreef Haringkop het volgende:
Als de guzman naar villareal gaat vangen wij toch ook wat knaken?
quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:29 schreef Hamilcar het volgende:
Het wordt vanavond 1-3. We komen 0-2 op voorsprong, geven een stom doelpunt weg en geven Excelsior pas een nekshot ergens in de 80ste minuut.
We gaan gewoon winnen.
Toedelsquote:FC Twente-preses Munsterman staat 'nog steeds hetzelfde' in zaak-Fer
Hoewel Co Adriaanse de komst van Leroy Fer niet enorm belangrijk lijkt te vinden, is FC Twente volgens TC/Tubantia nog steeds gecharmeerd van de middenvelder. Feyenoord liet de Tukkers al in een eerder stadium weten geen zaken te willen doen. Georginio Wijnaldum werd reeds uitgeleide gedaan en bovendien wil Feyenoord de concurrentie niet sterker maken dan die reeds is.
“Ik heb op dit moment genoeg middenvelders”, sprak Adriaanse vrijdag aan het regionale medium. Zijn voorzitter, Joop Munsterman, is sinds de laatste gesprekken met Feyenoord niet van gedachten veranderd. “We staan er nog steeds hetzelfde in als enkele weken geleden”, geeft hij aan. Dat houdt in dat FC Twente niet bereid is méér te bieden dan het reeds deed aangaande Fer.
Fer is multi-inzetbaar en dat zou Adriaanse goed uitkomen. De middenvelder zelf legde zich recent al zo'n beetje neer bij een nieuw seizoen in De Kuip. “Ik concentreer mij op Feyenoord”, zei hij vorige maand, daarbij wel een slag om de arm houdend. “Aangezien Feyenoord nu nog miljoenen aan me kan verdienen, kunnen ze me maar beter naar FC Twente laten gaan.” Een verkoop voor het einde van de transfermarkt leek Fer daarom ook beter voor zijn club.
tja, hun hebben als voordeel het kunstgras en het thuisduel, wij hebben daar in tegen een sterkere selectie.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:09 schreef Happel het volgende:
Verschilt dus weinig van Feijenoord. Ik moet het allemaal nog maar gaan zien. Misschien dat ze ons gaan verrassen. Denk het eerlijk gezegd niet.
En nu maar hopen dat Engeland haar regelgeving naleeft.quote:Feyenoord bovenaan lijstje om Ryo te huren.
Als Ryo Miyaichi rond 15 augustus hoort dat hij geen werkvergunning krijgt waarmee hij in de Premier League kan voetballen, is de kans groot dat de achttienjarige Japanner van Arsenal opnieuw bij Feyenoord wordt gestald.
“Ik heb begrepen dat wij bovenaan het lijstje staan van clubs om hem aan te verhuren”, zegt technisch directeur Martin van Geel tegenover NUsport.
“Onze contacten met Arsenal zijn goed en ik heb begrepen dat Ryo zelf graag terugwil naar Feyenoord, mocht hij niet in Engeland kunnen blijven. Krijgt hij geen vergunning, dan gaan we meteen naar Londen om te praten.”
Ook als Ryo wel een werkvergunning krijgt in Engeland, gaat Feyenoord later deze maand mogelijk met Arsenal in gesprek. “Misschien zijn er dan andere mogelijkheden om een speler van die club te huren,” aldus Van Geel.
Dat hadden we het afgelopen twee jaar ook.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:58 schreef eight het volgende:
[..]
tja, hun hebben als voordeel het kunstgras en het thuisduel, wij hebben daar in tegen een sterkere selectie.
Cabral zal wel weer gaan janken, moet 'ie het vanavond maar laten zienquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 18:19 schreef Caland het volgende:
[..]
En nu maar hopen dat Engeland haar regelgeving naleeft.
Zit je thuis te kijken?quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 14:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik krijg steeds meer zin in de wedstrijd
Haha Erwin die even boos werd op Ronald, maar toch maar niks deed omdat t zn broer wasquote:
Ik vrees dat Excelsior gaat degraderen, ook niet goed voor Feyenoord.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 19:21 schreef Cara het volgende:
Dit seizoen tegen excelsior mogen starten is echt een godsgeschenk.
Alles over de wedstrijd wordt hier besproken: Live Eredivisieverslagen 11/12 #1: We mogen weer!quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 20:09 schreef Euribob het volgende:
En? Iemand met Eredivisie Live de me kan vertellen hoe kut Feyenoord speelt?
Geef Koeman wat tijd, en wacht op één of twee aankopen in de komende weken.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:07 schreef Merkie het volgende:
Owowow. Spelen we volgend jaar nog wel eredivisie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |