Nope, ik ga straks lekker pitten.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 02:56 schreef rechtermuisknop het volgende:
En wie heeft er nog meer een slaap probleem
Nee, ik dus ook niet.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 02:55 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nope, daarom snap ik niet dat zo veel mannen het zo trots posten
Op ik die vraagt hoe het met je gaat en hoe je vakantie was en op ik die zegt dat je lievvv bent en die zegt lekker slapen Beach.quote:
Dat plaatje via DMquote:
Ik. Zonder veel uit te voeren slaap ik iedere dag na vieren, en inmiddels ben ik niet eens meer moe voor die tijd. Extreem fijn iedere ochtend met zeikende ouders en dan de hele dag moe zijn om vervolgens om 12 uur weer op te klaren.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 02:56 schreef rechtermuisknop het volgende:
En wie heeft er nog meer een slaap probleem
Is meer een soort verantwoording naar anderen toe. Mannen weten gewoon dat er niet veel beter is dan een potje fappen. Als je dus meld dat je dat gaat doen, begrijpt elke man dat dat gewoon even moet.quote:
Ik heb geen internetverslaving jaquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 02:58 schreef Aneurysma het volgende:
Mensen die een internetverslaving verwarren met een slaapprobleem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |