Nope. Waarom zou je ook?quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 03:38 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Is het zo dat alle Turken Grieken haten?
Of trol.quote:Op maandag 15 augustus 2011 00:59 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Weetnie, zei een Turk me ooit.
Kan best.quote:Op maandag 15 augustus 2011 01:02 schreef msnk het volgende:
[..]
Of trol.
Of dacht "als ik nu alles moet gaan uitleggen ben ik volgend jaar nog bezig"
Die Turk dus, niet jij
quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 03:48 schreef Besjah het volgende:
Ik ben vergeten dit jaar zo'n kalenderding te halen met die tijden en nu kan ik ze nergens meer krijgen.. -.-
quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 02:06 schreef Triggershot het volgende:
[..]
DIE DAG ZIJN 4000 JODEN NIET NAAR WERK GEGAAN MAN, TOEVAL?!
Als autist zijnde niet nee.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 21:10 schreef Triggershot het volgende:
Denken dat je niet beiden samen kunt doen.
Komt dat echt zo nauw met die minuten?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:20 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Voor Almere en omgeving, dus kan een beetje verschillen.
ja, heeft puur met de stand van de zon te maken, vrij voorspelbaar dusquote:Op woensdag 17 augustus 2011 21:11 schreef motorbloempje het volgende:
Komt dat echt zo nauw met die minuten?![]()
[/nieuwsgierig]
Ja, nee, dát snap ik wel, maar de actie van het daadwerkelijk bidden.. je zal maar net aan de schijterij zijn ofzo... of een vergadering hebben?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 22:54 schreef Weissman het volgende:
[..]
ja, heeft puur met de stand van de zon te maken, vrij voorspelbaar dusthat's all
je hoeft niet op dat minuut te biddenquote:Op woensdag 17 augustus 2011 22:56 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, nee, dát snap ik wel, maar de actie van het daadwerkelijk bidden.. je zal maar net aan de schijterij zijn ofzo... of een vergadering hebben?
een moslim die een jood serieus neemt, nu briekt mien klomp!! ow wachtquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:09 schreef Triggershot het volgende:
Een jood die uitlegt geeft over de Islam, nou i've seen everything.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |