Ik met 1 klik via een knop in de bladwijzerbalkquote:Op dinsdag 29 april 2014 10:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Je kunt dat ding niet verwijderen. Tenminste, niet op een normale manier. Ik vond het heel irritant eerst, maar het is nu wel makkelijk, met 2 muisklikken ben ik in Gmail
Die zit vol met andere snelkoppelingenquote:Op dinsdag 29 april 2014 10:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik met 1 klik via een knop in de bladwijzerbalk
I stand correctedquote:Op dinsdag 29 april 2014 11:58 schreef Droathoah het volgende:
Rechtermuistoets in je bladwijzerbalk en dan "Snelkoppeling voor apps weergeven uitvinken"
Tadaa!
Nog niks van gemerkt, heb je een voorbeeld van een site?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 16:14 schreef Dimens het volgende:
Nieuwe nutteloze optie in Google Chrome. Als je naar een website toe gaat met veel donkere elementen, dan zorgt Chrome ervoor dat de helderheid van heel Windows verhoogt wordt.
Imgurquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 17:42 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nog niks van gemerkt, heb je een voorbeeld van een site?
dat valt ook wel mee . Als je maar updatequote:Op dinsdag 29 april 2014 12:01 schreef sararaats het volgende:
halleluja voor Chrome. ik heb net tegen moeder de vrouw gezegd dat IE rotslecht beveiligd is.
Merk nergens iets van? Je drivers wel OK?quote:
Niets mis met de drivers voor zover ik weet. Zou ook vreemd zijn als die zouden reageren op donker content in Chrome.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 18:34 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Merk nergens iets van? Je drivers wel OK?
Lijkt mij logischer dan dat een browser heel je setup raar gaat zitten fucken. Hier nogmaals nergens last van. Een specifiek linkje ipv generiek Imgur zou wellicht helpen?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 18:51 schreef Dimens het volgende:
[..]
Niets mis met de drivers voor zover ik weet. Zou ook vreemd zijn als die zouden reageren op donker content in Chrome.
Geen last hier..quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:14 schreef kanovinnie het volgende:
Ben ik de enige waar chrome kut met peren is de laatste tijd? Sommige site's geven constant foutmeldingen en laden bijzonder traag of niet terwijl ze dat in IE wel doen.
Ik had/heb dit: DIG / Processor gebruik veel hoger; Chrome kan het niet meer aanquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:14 schreef kanovinnie het volgende:
Ben ik de enige waar chrome kut met peren is de laatste tijd? Sommige site's geven constant foutmeldingen en laden bijzonder traag of niet terwijl ze dat in IE wel doen.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:23 schreef static het volgende:
[..]
Ik had/heb dit: DIG / Processor gebruik veel hoger; Chrome kan het niet meer aan
Daar heb ik dan weer geen last van.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:23 schreef static het volgende:
[..]
Ik had/heb dit: DIG / Processor gebruik veel hoger; Chrome kan het niet meer aan
http://lifehacker.com/sav(...)the-bookm-1453967463quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 12:56 schreef Janneke141 het volgende:
Is het in Chrome mogelijk om een bladwijzer voor 4 pagina's tegelijk te maken? Dus dat ik met één bladwijzer vier verschillende pagina's op 4 tabbladen geopend krijg?
Waarom?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |