Straks even kijken...quote:Op maandag 8 augustus 2011 00:25 schreef Leonell het volgende:
Leuke compilatie van verschillende filmpjes:
Marsmannetjes of wensballonen/flares?
Goed, je ziet iets raars, wat mij betreft is het inderdaad een vliegende schotel ... maar de claim dat het hetzelfde object is als uit 2008 ->quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 03:54 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Wel een leuke sighting met een HD camera:
Oh die 2008 referentie was me geen eens opgevallen. Zal straks wel even kijken.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 09:49 schreef Maurice76 het volgende:
[..]
Goed, je ziet iets raars, wat mij betreft is het inderdaad een vliegende schotel ... maar de claim dat het hetzelfde object is als uit 2008 ->. Het zijn allebei vage lichtstrepen, waarin geen enkel detail te herkennen valt. Dat het dezelfde voorwerpen zijn, vind ik daarmee erg voorbarig.
Wat is dát!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:55 schreef dawg het volgende:
niet echt een ufo eigenlijk, maar wel heel erg wazig, en redelijk goede kwaliteit.
Als het niet in de woestijn was, zou ik denken aan een stikstofwolk. Misschien is het wereldrecord 'de grootste suikerspin' mislukt?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 15:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat is dát!
Dacht eerst dat het een stuk ijs was, maar de man steekt zijn hand er gewoon in, en daar lijkt het weer op een grote pluk watten.
Bizar filmpje.
Verzin je dat verhaaltje er nou bij?quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 11:22 schreef StateOfMind het volgende:
Onderstaand filmpje is ook wel interessant om te delen.
In 2004 kreeg een vliegtuigje van de Mexicaanse luchtmacht, dat op een routinemissie was om smokkelvliegtuigen te zoeken, radarcontact met een aantal onbekende vliegende objecten, die zeer vlakbij hen vlogen. Zij waren echter onzichtbaar voor het oog.
Met speciale camera's waren de objecten wel te zien.
http://www.niburu.nl/inde(...)iew=wrapper&Itemid=5
Als je op de link had geklikt, dan had je kunnen lezen dat ik dat verhaal niet heb verzonnen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:01 schreef fokjoekresie het volgende:
[..]
Verzin je dat verhaaltje er nou bij?
Dit geval is onderzocht,het schijnen booreilanden op zee te zijn.
Op 0.10 zie je de reflektie van het licht op het water.
Ze filmen schuin naar beneden dus waardoor het lijkt alsof ze op gelijke hoogte zitten als wolken. De lichten lijken ook te bewegen maar dit kwam doordat de wolken voorbij drijven. Ik heb ook de docu gezien waarbij dit filmpje verklaard werd. Ze konden het volgens mij zelfs herhalen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:34 schreef StateOfMind het volgende:
En booreilanden bevinden zich doorgaans niet op 10.500 ft, net zomin als dat booreilanden plotselinge manoeuvres met zeer hoge snelheden uitvoeren, vliegtuigen omsingelen en de andere voorbeelden die in de link genoemd worden.
Ik heb die docu ook gezien en daarin werd dit niet herhaald.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 21:58 schreef Barcafan het volgende:
[..]
Ze filmen schuin naar beneden dus waardoor het lijkt alsof ze op gelijke hoogte zitten als wolken. De lichten lijken ook te bewegen maar dit kwam doordat de wolken voorbij drijven. Ik heb ook de docu gezien waarbij dit filmpje verklaard werd. Ze konden het volgens mij zelfs herhalen.
nee maar bij ufo meldpunt wel een melding van gisterenquote:Op zondag 21 augustus 2011 01:06 schreef Krln1979 het volgende:
ik heb geen filmpje, maar zag zonet wel een vreemde oranje , erg grote , lichtbol boven Breda. Nog iemand gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |