Hoe oud ben je dan?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:41 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
bij de bristol krijg je ongeveer 3 euro per uur volgens mij zelfs minder dus 2x zoveel is ongeveer 6...
ook zaterdagmiddag en vrijdagavond. Ik ben 16 en heb er een sterretje onder gezet dan andere avonden doordeweeks mogelijk wel kan. Ik ga namelijk naar een nieuwe school die niet in leiden is waarschijnlijk dus moet het allemaal zien te combineren.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:45 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Hoe oud ben je dan?
Heb je serieus alleen zaterdagavond en zondagmiddag/ avond aangekruist?
Kleine kans dat ze je dan bellen, iemand die niet eens doordeweeks na school kan.
Aha oke.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:47 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
ook zaterdagmiddag en vrijdagavond. Ik ben 16 en heb er een sterretje onder gezet dan andere avonden doordeweeks mogelijk wel kan. Ik ga namelijk naar een nieuwe school die niet in leiden is waarschijnlijk dus moet het allemaal zien te combineren.
5 euro per uur en zondag 10 omdat je dan dubbel betaald wordtquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:49 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Aha oke.
Hoeveel denk je dan te gaan verdienen bij de AH?
In jouw andere topic las ik namelijk dat je denkt 5 euro p/u gaat verdienen o.i.d.
Dan zit je er behoorlijk naast.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:49 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
5 euro per uur en zondag 10 omdat je dan dubbel betaald wordt
Nee, all-in loon.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:58 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Dan zit je er behoorlijk naast.
Waarschijnlijk verdien je rond de 3,20 p/u.
ja dat ik mag geeneens 12 uur per week werken van me maquote:
Zelfde hierquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:10 schreef UncleSam het volgende:
Das nog niks wij beginnen elke dag om 0530. Dan staat de verswagen voor de deur.
En de bakkerij mensen gaan aan de slag om brood ed voor de opening gebakken te hebben.
Als cassiere heb je zo lang voor de openingstijd er ook niets te zoeken.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 12:19 schreef DolfijntjesLove het volgende:
Gelukkig heb ik aangekruisd dat ik niet sochtends kan
wow, dat is wel heel vroegquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:10 schreef UncleSam het volgende:
Das nog niks wij beginnen elke dag om 0530. Dan staat de verswagen voor de deur.
En de bakkerij mensen gaan aan de slag om brood ed voor de opening gebakken te hebben.
ik heb zindag en zaterdag middag + avond gedaan + vrijdagavondquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:25 schreef einschtein het volgende:
[..]
Als cassiere heb je zo lang voor de openingstijd er ook niets te zoeken.
Wanneer kun je eigenlijk wel werken?
Kassa's tellen, wisselgeld, kluis tellen, airboxen wegschieten... En om 8uur gaat de winkel open. En bij ons beginnen de eersten rond 5.30.quote:
Wat dan?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 18:42 schreef Gemaskerde het volgende:
Waarschijnlijk mag ik hier binnenkort niet meer als werknemer posten.
Ziet nog in de proeffase (vakantiemedewerker) en het ziet er naar uit dat ik geen vast contract ga krijgen begin september.quote:
een vast contract en contractverlenging zijn verschillende dingen hè.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 18:53 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ziet nog in de proeffase (vakantiemedewerker) en het ziet er naar uit dat ik geen vast contract ga krijgen begin september.
Zat toevallig even te twijfelen, van er klopt volgens mij iets niet aan het woord vast contract..quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 18:54 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
een vast contract en contractverlenging zijn verschillende dingen hè.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |