Het gaat om je contracturenquote:Op maandag 1 augustus 2011 11:14 schreef Jeffrey_San het volgende:
Kan het ook zo zijn dat je elke maand een ander uurloon hebt, want ik werk niet elke maand evenveel.
Dus stel ik heb in Maand 1 45 uur gewerkt (= 5,37)
en Maand 2: 50 uur (= 4,04)
zou dit kunnen?
Yes, je krijgt gewoon altijd die 5.37, en dan je all-in loon komt er dan ook bij voor die uren. Dus heb jij een contract van 12u per week krijg je de all-in, heb je hoger dan 12u p week dan word dat weer anders uitbetaald.quote:Op maandag 1 augustus 2011 16:29 schreef Jeffrey_San het volgende:
oh oké.
dus stel ik heb een contract van 24 uur (maand)
dan krijg ik 5,37 per uur (ook als ik meer dan 24 uur per maand heb gewerkt?)
sorry, wil het gewoon even zeker weten
Heb je de vorige pagina al bekeken?quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 14:41 schreef DolfijntjesLove het volgende:
In een vulploeg, een verkoop- of een kassateam ontvang je bruto per uur:
tot en met 15 jaar ¤ 4,08
16 jaar ¤ 4,71
17 jaar ¤ 5,37
18 jaar ¤ 6,08
19 jaar ¤ 7,10
20 jaar ¤ 8,27
21 jaar ¤ 9,63
22 jaar ¤ 11,17
23 jaar en ouder ¤ 13,03
dit staat er dus op de site maar ik ken iemand van 17 die krijgt 4,04 per uur en werkt minder dan 12 uur per week. dus wat is nou de echgte lijstje met goede bedragen?
jawel maar ik snap het nietquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 14:51 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Heb je de vorige pagina al bekeken?
De uurlonen die jij aangeeft, zijn die inclusief alle all-in dingen, of zonder? Want ik gok dat die vriend van je jouw zijn uurloon heeft gegeven die bovenaan zijn salarisstrook staat, waar dus niet alle toeslagen e.d. in zijn verwerkt.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 14:41 schreef DolfijntjesLove het volgende:
In een vulploeg, een verkoop- of een kassateam ontvang je bruto per uur:
tot en met 15 jaar ¤ 4,08
16 jaar ¤ 4,71
17 jaar ¤ 5,37
18 jaar ¤ 6,08
19 jaar ¤ 7,10
20 jaar ¤ 8,27
21 jaar ¤ 9,63
22 jaar ¤ 11,17
23 jaar en ouder ¤ 13,03
dit staat er dus op de site maar ik ken iemand van 17 die krijgt 4,04 per uur en werkt minder dan 12 uur per week. dus wat is nou de echgte lijstje met goede bedragen?
mijn link direct naar de handboeken werk wel, maar via daar zijn de nieuwsberichten onder "mijn werk" niet up to date...quote:web1_prd - This is the index.html for the first webserver instance for Plaza Prd.
Ligt aan plaza. Voor zover ik weet kun je er niets aan doen.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 22:32 schreef AlexanderC het volgende:
waarom krijg ik het volgende bericht krijg als ik https://plaza.ah.nl/ openmaak?
[..]
mijn link direct naar de handboeken werk wel, maar via daar zijn de nieuwsberichten onder "mijn werk" niet up to date...
iemand enig idee hoe dit komt?
Ze vragen wanneer je kunt beginnen.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:03 schreef DolfijntjesLove het volgende:
gesolliciteerd als kassameisje, wat vragen ze als je een gesprek hebt? en wat zijn geschikte antwoorden:$?
Lol, geschikte antwoorden xD Als je bij een sollicitatiegesprek als caissiere niet de 'goede antwoorden' geeft, kun je beter bij de Bristol blijvenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:03 schreef DolfijntjesLove het volgende:
gesolliciteerd als kassameisje, wat vragen ze als je een gesprek hebt? en wat zijn geschikte antwoorden:$?
ik heb op het formulier 'vanaf heden' ingevuld ik kreeg dat vakantiebaanformulier met alleen vragen over adres leeftijd geslacht opleiding en werkervaring :Squote:Op donderdag 4 augustus 2011 18:26 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Ze vragen wanneer je kunt beginnen.
Verder nemen ze tegenwoordig een toets af.. Gaat vaak over hoe je met klanten om dient te gaan etc.
ja ik heb gehoord dat het sollicitatiegesprek bij ah een soort tokkietoets is en bij de bristol vragen ze hetzelfde als wat ze vragen op de ah sollicitatieformulier maar dan in een gesprek dusquote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:07 schreef BGTes het volgende:
[..]
Lol, geschikte antwoorden xD Als je bij een sollicitatiegesprek als caissiere niet de 'goede antwoorden' geeft, kun je beter bij de Bristol blijven
Ga ergens anders dan bij de AH werken.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:12 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
ja ik heb gehoord dat het sollicitatiegesprek bij ah een soort tokkietoets is en bij de bristol vragen ze hetzelfde als wat ze vragen op de ah sollicitatieformulier maar dan in een gesprek dus
hoezo de bristol is kut en alleen bij de ah krijg je opzondag 2x zoveel betaald dus 10 euro per uurquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:26 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ga ergens anders dan bij de AH werken.Verschrikkelijk gewoon.
Ja, en je denkt dat je vaak op een zondag zal gaan werken? Laat staan dat je volgens mij ook gewoon 200% bij de Bristol krijgt.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:26 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
hoezo de bristol is kut en alleen bij de ah krijg je opzondag 2x zoveel betaald dus 10 euro per uur
5 euro per uur verdienen xDquote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:26 schreef DolfijntjesLove het volgende:
[..]
hoezo de bristol is kut en alleen bij de ah krijg je opzondag 2x zoveel betaald dus 10 euro per uur
bij de bristol krijg je ongeveer 3 euro per uur volgens mij zelfs minder dus 2x zoveel is ongeveer 6...quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:19 schreef BGTes het volgende:
[..]
5 euro per uur verdienen xD
En bij de Bristol krijg je op koopzondagen toch ook gewoon 200%?
ik kondagen aankruizen en heb zondag middag en avond aangekruisd plus zaterdag en de vrijdagavondquote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:18 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ja, en je denkt dat je vaak op een zondag zal gaan werken? Laat staan dat je volgens mij ook gewoon 200% bij de Bristol krijgt.
En dan nog, je komt over als een enorme nitwit. Being straight honest here. Je kan beter bij Bristol blijven. Maar heh, as you wish.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |