Dit. Misschien iets op de uni?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:59 schreef loveli het volgende:
[..]
Vrijwilligerswerk. Zij blij, jij het huis uit en onder de mensen. En wie weet helpt op die manier netwerken je aan een andere baan.
Het is vast heel onmenselijk om te zeggen dat ik daar niet op zit te wachten, maargoed, zo is 't wel. Besteed dan liever m'n tijd aan het zoeken naar vacatures.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:59 schreef loveli het volgende:
[..]
Vrijwilligerswerk. Zij blij, jij het huis uit en onder de mensen. En wie weet helpt op die manier netwerken je aan een andere baan.
Heb je ze trouwens gevraagd of ze mensen zoeken voor intro's enzo? Je bent dan weliswaar zelf nieuw, maar misschien kan je ergens mee assisteren! In Leeds hadden ze hele kuddes hulpstudenten bij de intro's lopenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:02 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het is vast heel onmenselijk om te zeggen dat ik daar niet op zit te wachten, maargoed, zo is 't wel. Besteed dan liever m'n tijd aan het zoeken naar vacatures.
Universiteit kijk ik al elke dag of ze iets hebben.
Welke was het geworden?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:01 schreef Cocotrimonium het volgende:
Jurkje dat ik gisteren besteld heb, is er! Hmm... Geloof dat ik het wel leuk vind
Zal 't straks even posten, kijken of het glamorous genoeg is
(ik wil vooral weten of ik er niet als een dikke zeekoe uitzie, mgoed)
Sterkte! Eén van onze poezels had dat laatst ook ineens, ik vond het ook raar... Daarna niet meer voorgekomen gelukkig.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:31 schreef XcUZ_Me het volgende:
Meh, vanaaf ff met Bo naar de dierenarts. Hij heeft last van ongewild (tenminste, dat neem ik aan) urineverlies in z'n slaap. Hij droomt altijd heel heftig en soms plast ie dan een beetje. En we hebben het idee dat het toeneemt de laatste tijd. En gisterochtend lag er op de vloer een klein plasje, op een plek waar 'ie niet slaapt... heel raar. Ik vind het maar niks als er iets met de katten is.
Nope, zal nog 's specifiek daar op zoeken.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Heb je ze trouwens gevraagd of ze mensen zoeken voor intro's enzo? Je bent dan weliswaar zelf nieuw, maar misschien kan je ergens mee assisteren! In Leeds hadden ze hele kuddes hulpstudenten bij de intro's lopen
Daar breng ik zo ongeveer mijn dag mee door, die sites, en het registreren erop. Was de afgelopen anderhalve week nog niet in shape om lijfelijk langs bureau's te gaan doordat ik niet zo lekker kon lopen, maar dat ga ik deze week maar 's doen...quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:04 schreef Perruche het volgende:
Mo, kweenie hoor, maar je bent er pas net en je eerste "serieuze" sollicitatie? Zou me niet te druk maken. Kijk eens bij uitzendbureaus, maak een profiel aan op jobsites, etc....?
Hadden ook niets voor me op het moment.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:07 schreef Tinkepink het volgende:
Misschien die club waar ME voor werkte?
Van de Lucardi tot de Sixt en de juweliersquote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:08 schreef V1z0R het volgende:
Perr, bij de hoepeloorbellenshop? Ik vind ze mooi staan bij meiden, zou alleen niet weten waar je ze haalt LOL!
Tis dan ook Sixquote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:17 schreef V1z0R het volgende:
Nu ken ik Sixt als autoverhuurbedrijf, maar zal ook wel een winkel zijn
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:17 schreef V1z0R het volgende:
Nu ken ik Sixt als autoverhuurbedrijf, maar zal ook wel een winkel zijn
quote:
Is geen excuus, want ik kom er ook nooitquote:
Als je je tijd echt zelf in wilt delen moet je in de sales gaan. In het onderwijs zit je -deels- toch weer vast aan bepaalde lestijden.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:25 schreef Perruche het volgende:
Oh en ik heb 25 vakantie dagen bij 40 uur. Ik zou best wel in het onderwijs willen werken zoals Coco. Lijkt me heerlijk dat je wat meer zelf je tijd kan indelen.
Ik wil trouwens straks even iemand PM en over iets met werk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |