ze leren het nooit hequote:Op maandag 25 juli 2011 23:03 schreef stoeltafel het volgende:
Bulykin claimt aanbieding van Ajax op zak te hebben
Maandag, 25 juli 2011 om 22:24
Ajax maakt werk van de komst van Dmitri Bulykin als nieuwe tweede centrumspits. Frank de Boer gaf afgelopen zondag na de oefenwedstrijd tegen Independiente nog aan dat hij de aanvaller van Anderlecht een ‘interessante speler’ vindt, maar in de Russische media praat Bulykin voor zijn beurt en geeft hij aan dat hij al een aanbieding van de landskampioen op zak heeft.
“Ik heb een voorstel van Ajax, maar ook van andere clubs ontvangen”, zei de bonkige spits tegenover het Russische Sport. “Ik heb nog geen tijd gehad om met mijn zaakwaarnemer af te spreken en de aanbiedingen te bespreken. Er is nog niets duidelijk op dit moment. Ik ben momenteel bij Anderlecht om me te voorbereiden op het komende seizoen.”
De 31-jarige Bulykin werd in het afgelopen seizoen door Anderlecht verhuurd aan ADO Den Haag en daar groeide hij uit tot één van de smaakmakers in de Eredivisie. De sterke Rus maakte in dertig wedstrijden 21 doelpunten, maar ADO had niet de financiën om Bulykin definitief over te nemen van Anderlecht. Het is niet bekend wat de Belgische topclub wil hebben voor de aanvaller.
Voor een doelman ja, net zo min één van de 11tal leden dan de 10 veldspelers.quote:Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef gniffie het volgende:
[..]
Voor een keeper?
Voor Totti, De Rossi, Bojan en Lamela bedoel je
Ben ik het mee eens. Want is dit nou de ideale pinchhitter voor Ajax?quote:Op maandag 25 juli 2011 23:07 schreef Afhaalchinees het volgende:
Maar toch zie ik liever iemand anders
Neequote:Op maandag 25 juli 2011 23:28 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens. Want is dit nou de ideale pinchhitter voor Ajax?
Tsja, ik dacht ook dat het afgelopen was met dit soort aankopen en dat Ajax daadwerkelijk ook qua scouting op de goede weg is geslagen.quote:Op maandag 25 juli 2011 23:53 schreef Lindgren. het volgende:
Fucking hell, Bulykin. Daar gaan we weer.
Tsja, Stekelenburg is idd een stuk meer waard. Ik zou zeggen 12 a 15 miljoen of wellicht zélfs meer.quote:
Daar heb je wel een goed punt ja. Trouwens, Vermeer vind ik een uitstekende en logische vervanger. Ajax moet nu meer opzoek gaan naar een tweede doelman en niet zo zeer naar een eerste doelman. Vermeer wordt gewoon de vaste nr 1 bij Ajax. Babos als tweede doelman bv?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:13 schreef fusionfake het volgende:
Niet vergeten dat ie nog maar één jaar bij Ajax zou zijn anders. Anders liep 'ie volgend jaar voor niks weg.
Zie 't maar zo, Ajax laat vermeer ipv steek keepen voor een jaar, en strijken er 6 miljoen mee op
Keepers zijn over het algemeen al niet duur. En dan ook nog een eenjarig contract. Ik hoopte op 8 mil.quote:
De Gae ging voor 20 ofzo toch. Neuer voor 15 (?)quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:23 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Keepers zijn over het algemeen al niet duur. En dan ook nog een eenjarig contract. Ik hoopte op 8 mil.
Klopt. Die gingen naar een europese topclub. Denk dat Ajax dan ook 10-12 had ontvangen. Roma is een subtopper. Denk niet dat zij ff 10 mil aan een keeper gaan uitgeven.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:28 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
De Gae ging voor 20 ofzo toch. Neuer voor 15 (?)
Net overgenomen he, en De Gae had nog een lang lopend contract dus die valt ook niet te vergelijken.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:32 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Klopt. Die gingen naar een europese topclub. Denk dat Ajax dan ook 10-12 had ontvangen. Roma is een subtopper. Denk niet dat zij ff 10 mil aan een keeper gaan uitgeven.
True, maar het ging me meer om het stuk dat er niet veel voor keepers wordt betaalt. Nu zijn ze niet zo duur als top aanvallers, maar het zijn ook geen spotgoedkope sluitposten (pun intended)quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:32 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Klopt. Die gingen naar een europese topclub. Denk dat Ajax dan ook 10-12 had ontvangen. Roma is een subtopper. Denk niet dat zij ff 10 mil aan een keeper gaan uitgeven.
Mooi.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:08 schreef ajacied4lf het volgende:
Blind: Overgang Bulykin gaat gewoon niet.
Ik snap ook niet waarom hij op dit soort momenten verstek laat gaan... alsof ie zijn eigen mythe in stand wil houden en vanuit een ivoren toren commentaar wil blijven gevenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 09:47 schreef peaceman het volgende:
Wat is dat toch, dat Cruijff op momenten als deze ineens weer ontbreekt.. Op deze manier worden de geruchten gevoed dat zijn terugkeer van korte duur zal zijn.
Als dat zo is, dan is het wat mij betreft ook weg zijn en blijven!
Ik kan Verhoezen nog niet eens betalen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:39 schreef Jojoortje het volgende:
Snap niet dat keepers relatief goedkoop zijn
FCTquote:Op dinsdag 26 juli 2011 12:39 schreef Jojoortje het volgende:
Snap niet dat keepers relatief goedkoop zijn
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:08 schreef ajacied4lf het volgende:
Blind: Overgang Bulykin gaat gewoon niet.
quote:El Hamdaoui heeft vrede met verbanning
Laatste update: 26 juli 2011 12:57 info
AMSTERDAM - Mounir El Hamdaoui heeft er voorlopig geen problemen mee dat hij mee moet trainen met Jong Ajax. De door trainer Frank de Boer verbannen spits gaat ervan uit dat hij het komende seizoen onder trainer Gery Vink zijn wedstrijden speelt met de beloftenploeg van de Amsterdammers.
Foto: ProShots
"Ik vind het niet erg", zegt El Hamdaoui in het magazine van NUsport. "Ik heb het goed naar mijn zin bij Jong Ajax. Het ziet ernaar uit dat ik het seizoen hier ook blijf spelen. Daar heb ik vrede mee."
De Rotterdammer met Marokkaanse roots geeft aan dat hij zijn situatie liever anders had gezien. El Hamdaoui is echter niet van plan om de zoektocht naar een oplossing in het geschil met De Boer te versnellen.
"Ajax moet naar mij toekomen. Ik heb nog een contract voor drie jaar. De club heeft beslist dat ik op dit moment in Jong Ajax moet spelen. De bal ligt bij Ajax."
Aissati
El Hamdaoui treft op de trainingen van Jong Ajax Ismaïl Aissati. De middenvelder keerde terug van een jaar verhuur aan Vitesse. Van een transfer naar de Arnhemmers kwam het niet. "Ze wilden mijn salaris evenaren, maar hikten aan tegen de afkoopsom. Daar zijn we niet uitgekomen", blikt de Marokkaans international terug.
"Daarom richt ik me nu op Ajax. Wat mij betreft blijf ik gewoon hier. Dat ik nu bij Jong Ajax meetrain, is geen probleem voor mij", stelt Aissati. "Het zijn leuke, fanatieke trainingen."
Afwachten
De 22-jarige technicus weet nog niet of en wanneer hij kan aansluiten bij de selectie van De Boer.
"Ik wacht af wanneer de trainer of iemand anders van de club met me komt praten. Mijn contract loopt nog een seizoen door. Ik hoop dat bij de A-selectie uit te dienen."
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:48 schreef Contador_The_Best het volgende:
Dan zegt El Hamdoui eens iets goeds, is het voor sommigen weer niet goed. Ja, vind ik zo flauw.
Dat er bij Ajax soms niet met fantastische spelers met een eigen mening kan worden omgegaan, kan niemand helpen en is uitermate jammer.
Karakter heeft hij zeker. Hij is dan wel geen néger, maar hij buigt voor niemand. Respect.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..].
het is een karakterloze hondenlul.
Ieder zijn mening, maar ik ben het ( zoals je wel al hebt kunnen denken ) er niet mee eens.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:49 schreef HeatWave het volgende:
[..].
het is een karakterloze hondenlul.
Dus jij vindt het allemaal normaal?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:52 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Ieder zijn mening, maar ik ben het ( zoals je wel al hebt kunnen denken ) er niet mee eens.
Wat is het goede dat hij zegt dan?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:48 schreef Contador_The_Best het volgende:
Dan zegt El Hamdoui eens iets goeds, is het voor sommigen weer niet goed. Ja, vind ik zo flauw.
Dat er bij Ajax soms niet met fantastische spelers met een eigen mening kan worden omgegaan, kan niemand helpen en is uitermate jammer.
Er zijn genoeg spelers die dan gaan lopen janken, omdat ze naar het tweede worden verbannen. Dat weet jij net zo goed als mij.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:59 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat is het goede dat hij zegt dan?
Hij heeft de volledige situatie aan zijn eigen gedrag te danken, en dan zou men er blij mee moeten zijn? Hou toch op, het is een debiel jankertje, niet meer.
Silvaquote:Op dinsdag 26 juli 2011 14:11 schreef Catch22- het volgende:
Silva is imo wel een goede standin voor de RB positie, al heb je daar van Rhijn natuurlijk ook al.
Lodeiro kan wel meerouleren, maar dan is er geen plek meer voor Sneijder lijkt me?
Jansen, Eriksen, De Jong, Serero, Lodeiro, vd Heijden, Rits, Enoh
dan heb je wel genoeg middenvelders voor de roulatie lijkt me.
Silva...ik was serieus vergeten dat we die ook nog haddenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 14:11 schreef Catch22- het volgende:
Silva is imo wel een goede standin voor de RB positie, al heb je daar van Rhijn natuurlijk ook al.
Lodeiro kan wel meerouleren, maar dan is er geen plek meer voor Sneijder lijkt me?
Jansen, Eriksen, De Jong, Serero, Lodeiro, vd Heijden, Rits, Enoh
dan heb je wel genoeg middenvelders voor de roulatie lijkt me.
Eerst maar eens kijken wie de 2e keeper gaat worden.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 14:12 schreef HeatWave het volgende:
Ach, er zullen er vanzelf een aantal door de mand vallen in echte wedstrijden denk ik. We hebben gewoon best wel weer een druk programma, een beetje brede selectie kan geen kwaad.
Ik hoop alleen dat we een keer niet de 3de keeper nodig hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |