Ik vind de karakterontwikkeling en alle mooie, sterk neergezette, actieloze momenten langzaamaan een beetje eentonig worden. Ik vind er weinig samenhang tussen zitten en alles een beetje een verhaal op zich. Dat vind ik steeds storender worden, dus hoop dat er snel dingen (hoeft geen actie maar wel een onverwachte wending te zijn) gaan gebeuren.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 09:58 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ze nemen inderdaad lekker de tijd om characters neer te zetten en verder te verdiepen. Dat is wat Breaking Bad goed maakt.
Mensen die de afgelopen afleveringen saai vonden kunnen beter eoa. actieserie volgen als hun aandachtsspan een briljante serie als Breaking Bad niet toelaat.
Er zijn nu pas 2 afleveringen geweest waar er 'niet zo veel' in gebeurde, en er zijn er pas 3 van de 13 afleveringen uitgezonden. Ik maak me geen zorgen en stoor me geen seconde.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 11:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind de karakterontwikkeling en alle mooie, sterk neergezette, actieloze momenten langzaamaan een beetje eentonig worden. Ik vind er weinig samenhang tussen zitten en alles een beetje een verhaal op zich. Dat vind ik steeds storender worden, dus hoop dat er snel dingen (hoeft geen actie maar wel een onverwachte wending te zijn) gaan gebeuren.
Ik zit nu al een tijdje zeer geboeid te kijken maar wel met het gevoel "waarom dan?" . Maar ik twijfel er niet aan dat er weer superdingen gaan gebeuren
Ik refereer ook aan de vorige seizoenen (die ik nu herkijk voor wat opfrissing) al die karakterontwikkeling doen ze steeds een beetje op dezelfde manierquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 13:32 schreef Grimmson het volgende:
[..]
Er zijn nu pas 2 afleveringen geweest waar er 'niet zo veel' in gebeurde, en er zijn er pas 3 van de 13 afleveringen uitgezonden. Ik maak me geen zorgen en stoor me geen seconde.
Hoe bedoel je steeds hetzelfde? Vorig seizoen was Jesse in het begin het verlies van z'n vriendin aan het verwerken en nu omdat hij iemand heeft vermoord, en zo te zien ervaart hij dat zwaarder. Hij raakt juist steeds verder in de diarreestroom waar Walter hem in heeft geleid. Walter word steeds baziger, hij heeft dan wel meerdere moorden op z'n geweten maar al die mensen waren half niet zo vriendelijk en onschuldig als Gale was.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 13:49 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik refereer ook aan de vorige seizoenen (die ik nu herkijk voor wat opfrissing) al die karakterontwikkeling doen ze steeds een beetje op dezelfde manier
Maar ik stoor me er ook nog niet aan hoor, hoop alleen dus dat ze snel wat anders gaan doen!
web-dl ftwquote:Op maandag 8 augustus 2011 15:20 schreef epicbeardman het volgende:
Ik ben altijd bang als ik zie dat de 720p versie maar 800mb is, hoe krijgen ze dat voor elkaar.
jaja... bitrate is 2x zo hoog, geen reclame, geen logo's...quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:54 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Met dezeflde kwailiteit in beeld/geluid is web-dl groter in MB's dan HDTV.
Ik vind 'm wel tof zo eigenlijk, het interesseert hem allemaal niets meer. Daarom denk ik dat Mike 'm de volgende ep gaat wakker schudden..quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:58 schreef Norrage het volgende:
Goede ep! Jesse wordt erg irritant
En wazzup met het begin? Gewoon rivaliserende bendes neem ik aan? Gaat nog belangrijk worden iig
Die scene was echt wel zeer top inderdaadquote:Op maandag 8 augustus 2011 21:11 schreef Baszh het volgende:
Mooi hoe Jesse zag dat z'n geld weg was het hem helemaal niet kon schelen, om vervolgens met dat mokkel te gaan gamen.
Previously on Breaking Bad...quote:Op maandag 8 augustus 2011 19:37 schreef Norrage het volgende:
Hoe weet je dat het dezelfde kartel is, behalve dat het logisch is?
Ahja, ik kijk dat meestal nietquote:Op maandag 8 augustus 2011 21:39 schreef Grimmson het volgende:
[..]
Previously on Breaking Bad...
De link was snel gelegd.
Ik had ook even het idee dat Hank iets op het spoor was door zijn blik. Alhoewel het gesprek daarna weer normaal verliep en ik weer het idee kreeg dat alles normaal was.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:07 schreef planethugo het volgende:
ik vermoed dat Hank Walt toch in de smiezen heeft en dat bullshit gok verhaaltje totaal niet geloofd en dat W.W. ook niet aannam. Een detective moet de 'dots' nu toch weten te verbinden: een mysterieuze meth kok, een werkloze scheikunde leraar met genoeg geld voor een carwash, jesse die verbonden is met deze zaak en een geliquideerde nerd die ene W.W. als zijn held bestempelt.
Werd voorkomen. Er is wel een videoopname van Walt en Jesse toen ze een ton van dat spul aan het stelen waren (waarvan de meth blauw wordt). Maar ze hadden maskers op enzo.quote:ik weet niet of hank ooit eens een band met jesse en walt op het spoor gekomen is of dat dat steeds ternauwernood voorkomen is? In de camper op de sloop weet ik dat nog wel maar verder?
Dat vind ik dus zo mooi aan deze serie (en vooral deze aflevering)quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:48 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik had ook even het idee dat Hank iets op het spoor was door zijn blik. Alhoewel het gesprek daarna weer normaal verliep en ik weer het idee kreeg dat alles normaal was.
Heb ik ook wel een beetje, dat Hank er gewoon achterkomt. Maar dat hij er vanwege zijn fysieke staat nog niks aan kan doen en dat Walt en Jesse daardoor de tijd krijgen om het op te lossen. Zoiets.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:07 schreef planethugo het volgende:
ik vermoed dat Hank Walt toch in de smiezen heeft en dat bullshit gok verhaaltje totaal niet geloofd en dat W.W. ook niet aannam. Een detective moet de 'dots' nu toch weten te verbinden: een mysterieuze meth kok, een werkloze scheikunde leraar met genoeg geld voor een carwash, jesse die verbonden is met deze zaak en een geliquideerde nerd die ene W.W. als zijn held bestempelt.
ik weet niet of hank ooit eens een band met jesse en walt op het spoor gekomen is of dat dat steeds ternauwernood voorkomen is? In de camper op de sloop weet ik dat nog wel maar verder?
maar er was wel iets met de ouders van jesse en hank maar ook walt ofzoiets. Maar neem idd aan dat Hank niets weet van enige band tussen jesse en walt, anders was het plaatje al eerder in elkaar gevallenquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:48 schreef nikk het volgende:
Werd voorkomen. Er is wel een videoopname van Walt en Jesse toen ze een ton van dat spul aan het stelen waren (waarvan de meth blauw wordt). Maar ze hadden maskers op enzo.
Hank weet dat Walt wiet kocht bij Jesse. Althans, dat was het excuus van Walt voor het contact met Jesse destijds. Toen Walt en Jesse werden meegenomen naar Mexico (?) door Tuco ging Hank via Jesse op zoek naar Walt (omdat hij vermist werd). En zo kwam hij uit bij de ouders van Jesse, die immers ook nergens te vinden was.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 14:24 schreef planethugo het volgende:
[..]
maar er was wel iets met de ouders van jesse en hank maar ook walt ofzoiets. Maar neem idd aan dat Hank niets weet van enige band tussen jesse en walt, anders was het plaatje al eerder in elkaar gevallen
En Marie was ook ineens veel vrolijker. Ik heb het idee dat we wel een maand of iets dergelijks vooruit zijn gegaan in de serie, als het niet meer isquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 14:55 schreef AffenStrudel het volgende:
Hank is de laatste aflevering stevig vooruit gegaan trouwens.
Van zelf niet kunnen zitten tot vrolijk rondrijden in een rolstoel. Gaat de goede kant op
Keeping up appearances inderdaad. Hopelijk gaat hij zich inderdaad meer richten op de Blue Meth-zaak..quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:10 schreef nikk het volgende:
Zo gek is dat toch niet? Ze kregen bezoek. Als het bezoek weer weg is is het business as usual. Tenzij Hank nu in het blue meth verhaal duikt en dat hem oppept en Marie daardoor ook vrolijker wordt.
denk eerder dat ie wel iets vermoedt maar walt nu het testen is. Alle opmerkingen richting walt waren ook zo dubbelzinnig als maar zijn kan. Ook toen Walt met Walt Whitman kwam: 'jij bent ook zo slim he'quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:12 schreef Grimmson het volgende:
maar nu denk ik juist omdat Walt zo dicht bij Hank staat dat hij de link niet snel zal 'durven' leggen..
Ja, hij zal het misschien vermoeden, maar ik denk niet dat hij de link serieus zal nemen... Nog niet dan..quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:15 schreef planethugo het volgende:
[..]
denk eerder dat ie wel iets vermoedt maar walt nu het testen is. Alle opmerkingen richting walt waren ook zo dubbelzinnig als maar zijn kan. Ook toen Walt met Walt Whitman kwam: 'jij bent ook zo slim he'
dat viel mij ook op ja, had echt zoiets van wait whut?!quote:Op maandag 8 augustus 2011 21:09 schreef Catkiller het volgende:
Toen Walt buiten stond en belde kreeg hij meteen voicemail, toen hij binnen stond en belde ging de telefoon eerst twee keer over en toen op voicemail?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |