het is beter als hij zelf niets meer hier neer zet, want het is alleen maar vervuiling.quote:Op donderdag 21 juli 2011 09:59 schreef Crutch het volgende:
[..]
Of je reageert er gewoon niet meer op.
Ik vind dat je de lat hoog legt omdat je 3 doelen hebt en ze ook nog eens met elkaar verbonden hebt. Je schreef "Ik verlang naar het moment in mijn leven dat ik alles op orde heb, weet wat ik wil en gelukkig ben.". Ik stel voor je dat je 1 doel pakt en alle andere mogelijke doelen die je hebt een beetje naar de achtergrond laat verdwijnen, niet helemaal natuurlijk, maar geef ze minder nadruk.quote:Ik geef ruiterlijk toe dat ik tot nu toe te weinig doe om mijn doel te bereiken en ik dat beter moet doen. Maar leg ik de lat te hoog?
Ik wil alleen de boel een beetje op orde en gelukkig zijn. Als dat al een hoge lat is dan kunnen we er net zo goed een einde aan maken met de hele mensheid, want dan heeft leven geen zin. Geluk is het belangrijkste dat er is.
Met het gebruik van het woord 'lijken' verwoord je precies zoals het zit, het mag voor jou lijken dat 60 a 80% van de mensen het naar hun zinnen hebben in / met hun leven, maar schijn bedriegt, het is eerder 60 a 80% die het niet naar hun zin hebben, maar de meeste mensen zitten vast in patronen (en ja, dat kunnen ook relaties zijn) waar ze niet uit durven te breken omdat de situatie waarin ze anders geraken onbekend en dus eng is. Veel mensen zijn zelfs helemaal niet in staat hun eigen leven bij de lurven te grijpen en aan te passen naar een leuker leven omdat ze niet willen of kunnen zien dat ze het grotendeels toch echt zelf in de hand hebben.quote:En als het zo'n hoge lat is, waarom lijken zoveel mensen dat wel te bereiken?
quote:MTVGN schreef: Tuurlijk ben je er niet met het nemen van die ene stap, er volgen er nog tientallen, zo niet honderden, maar ...
Een live verslag neem ik aan.quote:Op donderdag 21 juli 2011 03:12 schreef -Strawberry- het volgende:
Alcohol is echt wel fijn, negatieve gedachtes zijn gewoon weg!
Ze komt vaak je stamkroeg en je zult haar wel regelmatig tegen komen. Je kunt beter snel initiatief nemen, want ze weet het al en dan kun je niet te lang blijven dralen. Dat jij verliefd bent, maakt haar niet anders dan andere vrouwen. Alleen jij bent anders naar haar. De volgende keer dat je merkt dat je interresse toont gewoon doorzetten zoals je anders zou doen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 05:14 schreef Mystikvm het volgende:
Pas toen ze een paar glaasjes op had begon ze echt lang en uitvoerig naar me te kijken. Ik schat dat nooit verkeerd in, ik weet wanneer iemand haar blik te lang bij mij laat hangen. Teruggekeken, gebabbeld, you know the drill. Opeens leek er wel iets van interesse te zijn.
Ben ik met je eens, maar als je er steeds negatief op ingaat dat wordt het alleen maar erger.quote:Op donderdag 21 juli 2011 10:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
het is beter als hij zelf niets meer hier neer zet, want het is alleen maar vervuiling.
Een opdracht: Bak thuis een appeltaart.quote:Op donderdag 21 juli 2011 00:55 schreef benzin het volgende:
Ik heb geen idee waar ik mijn ding moet gaan vinden omdat ik van niets echt blij wordt.Maar ik zal eens proberen op te letten.
Ik vraag me af in hoeverre het mogelijk is om iemand die thuis veilig achter zijn computer zit daadwerkelijk over te halen om iets te ondernemen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 10:27 schreef MTVGN het volgende:
benzin leek mijn vorige, toch ook niet al te korte, berichten wel te kunnen waarderen. Daarbij: als je langer over iets leest komt het meer aan / blijft het beter hangen dan 1 kort zinnetje.
Maare ik had pagina 2 van dit topic nog niet gelezen voordat ik deze reactie plaatste en ik ben het wel met de andere reageerders eens.
Benzin moet maar eens over z'n vooruitgang gaan posten i.p.v. rond te blijven draaien in cirkeltjes, te beginnen: NU!
Dat doe ik ook. En deze is ook erg goedquote:Op donderdag 21 juli 2011 10:27 schreef MTVGN het volgende:
benzin leek mijn vorige, toch ook niet al te korte, berichten wel te kunnen waarderen.
Thanks, had zoiets zelf ook al bedacht. Ik ben de enige die anders doet, ik moet maar gewoon doen wat ik anders ook doe. Mij ander gedrag aanmeten past niet bij mij.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:03 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ze komt vaak je stamkroeg en je zult haar wel regelmatig tegen komen. Je kunt beter snel initiatief nemen, want ze weet het al en dan kun je niet te lang blijven dralen. Dat jij verliefd bent, maakt haar niet anders dan andere vrouwen. Alleen jij bent anders naar haar. De volgende keer dat je merkt dat je interresse toont gewoon doorzetten zoals je anders zou doen.
Wat houdt je tegen als ik vragen mag?quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:13 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat doe ik ook. En deze is ook erg goedThanks.
Het is wat je zegt, er zit een verschil tussen over iets praten (en het daar mee eens zijn) en echt iets doen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:16 schreef Crutch het volgende:
[..]
Wat houdt je tegen als ik vragen mag?
Oké, maar als je nou eens alle goede tips bij elkaar raapt en de belangrijkste eruit pikt.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:17 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is wat je zegt, er zit een verschil tussen over iets praten (en het daar mee eens zijn) en echt iets doen.
Niet zo heel veel. Er zijn veel goede tips gegeven, maar de meeste van die tips zijn voor mij niet echt uitvoerbaar. Het is daarvoor nodig om over een bepaalde drempel te stappen waar ik mezelf voorlopig niet overheen zie stappen. Dus ik heb hier niets meer te zoeken en zal jullie niet langer lastig vallenquote:Op donderdag 21 juli 2011 12:24 schreef Crutch het volgende:
Oké, maar als je nou eens alle goede tips bij elkaar raapt en de belangrijkste eruit pikt.
Wat hou je dan over?
nee hoor. Je moet het gewoon doen. GA HET GEWOON DOEN MAN!!!!quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:17 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is wat je zegt, er zit een verschil tussen over iets praten (en het daar mee eens zijn) en echt iets doen.
quote:Op donderdag 21 juli 2011 09:46 schreef Maanvis het volgende:
Zullen we afspreken dat Benzin hier niet meer mag posten totdat ie iets concreets heeft gedaan om zijn leven te verbeteren?
Wie ben jij om daar iets over te zeggen? Volgens mij ben ik een van de weinigen die nog enigzins on-topic bezig is in een topic dat steeds meer een clubje slow-chatters wordt die eigenlijk niet echt problemen hebben. De meeste van de oorspronkelijke mensen zijn weg en ik denk dat ik ze maar moet volgen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 09:57 schreef Maanvis het volgende:
hij verziekt het topique met zijn negatieve gedrein dus hij kan beter weg blijven.
Nou kijk dan daar heb je de belangrijkste issue; over de drempel heen stappen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:28 schreef benzin het volgende:
[..]
Niet zo heel veel. Er zijn veel goede tips gegeven, maar de meeste van die tips zijn voor mij niet echt uitvoerbaar. Het is daarvoor nodig om over een bepaalde drempel te stappen waar ik mezelf voorlopig niet overheen zie stappen. Dus ik heb hier niets meer te zoeken en zal jullie niet langer lastig vallen
Jij bent net zo'n rijinstructeur die over het algemeen aardig is, maar gaat slopen schelden en tieren als de cursist twee keer vergeet in de dode hoek te kijken.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:34 schreef Maanvis het volgende:
hoezo weggepest? je wordt helemaal neit weggepest als je maar onze adviezen opvolgt.
en dat betekent niet dat het meteen moet lukken, maar vertel in stapjes wat je doet en hoever je gekomen bent? desnoods vertel je dat je op weg naar de sportclub/vereniging op de hoek van de straat een paniekaanval kreeg en toen weer terug naar huis bent gegaan. Maar nu doe je helemaal echt helemaal niets.
En da's zonde, want dan blijf je ongelukkig.
ik schiet niet uit mijn slof maar ik geef hem wel een schop onder zijn reet. zachte heelmeesters maken immers stinkende wonden. En zelfs al was ik die rijinstructeur, niet in je dode hoek spiegel kijken kan betekenen dat je dood gaat.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:47 schreef Crutch het volgende:
[..]
Jij bent net zo'n rijinstructeur die over het algemeen aardig is, maar gaat slopen schelden en tieren als de cursist twee keer vergeet in de dode hoek te kijken.
Het heeft geen zin om uit je slof te schieten over iemand die in jouw ogen niet wil luisteren. Dat werkt averechts en dat heb ik zelf ook wel gemerkt aangezien ik er voorheen ook een aardig handje van had. Heb je eigenlijk alleen jezelf maar mee.
Je wordt wel begrepen. Je bevind je in een toestand waarin alles je teveel is en je nergens zin hebt. Men noemt dat een depressie. Zoek een voor jezelf uit wat daarover bekend is (http://www.com-ment.be/nl/stigma.aspx).quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:31 schreef benzin het volgende:
Ik word niet begrepen, beledigd en beschuldigd.
quote:De psychologische behandeling of psychotherapie van depressie helpt je op verschillende manieren. Je krijgt steun in het verwerken van de morele pijn en de hopeloze gevoelens. De therapie leert je ook op een constructievere manier om te gaan met het leven en af te geraken van pessimistische ideeën, onrealistische verwachtingen of een fnuikende zelfkritische houding.
Je leert onderscheid maken tussen belangrijke en onbelangrijke problemen en je leert positieve doelen te stellen en hoe daar mee om te gaan. Je leert om te gaan met stress, je gedrag af te stemmen op de omstandigheden en hoe je je thuis kan voelen in relaties.
Men raad een bezoek aan de huisarts aan. Dat is niet onmogelijk.quote:Het enige advies dat steeds terugkomt is een advies waarvan ik al verschillende keren heb gezegd dat het in de huidige situatie onmogelijk is. Wie is nu degene die niet luistert?
Eens. Maar jij wilt het onmogelijke:quote:Ik ben helemaal niet expres onaardig, vervelend of onbegripvol geweest tegen jullie en daarom vind ik het extra vervelend dat er zulke opmerkingen worden gemaakt die ik niet op die manier heb verdiend.
Daar sluit ik mij ook bij aan Benzin.quote:
Zie het voor me jaquote:Op donderdag 21 juli 2011 12:47 schreef Crutch het volgende:
[..]
Jij bent net zo'n rijinstructeur die over het algemeen aardig is, maar gaat slopen schelden en tieren als de cursist twee keer vergeet in de dode hoek te kijken.
Hier ben ik het ook mee eens.quote:Het heeft geen zin om uit je slof te schieten over iemand die in jouw ogen niet wil luisteren. Dat werkt averechts en dat heb ik zelf ook wel gemerkt aangezien ik er voorheen ook een aardig handje van had. Heb je eigenlijk alleen jezelf maar mee.
Wat Benzin met die vriendin wil is mij ook onduidelijk. Hij heeft het er wel over dat daarmee het plaatje compleet is. Dus ja.quote:Op donderdag 21 juli 2011 13:41 schreef Urquhart het volgende:
Probleem bij Benzin is naar mijn idee dat hij vooral een sociaal leven en vriendin wilt omdat het een bepaalde sociale status in de maatschappij bewerkstelligt.
Als je een specifiek meisje wilt kan ik met de nodige opwinding voorstellen. Als je een meisje wilt dat helemaal niet concreet is, dan ....quote:Het feit dat hij geen stappen wilt nemen om daadwerkelijk verandering aan te brengen wijst erop dat de echte primaire wil niet aanwezig is, maar hij dit doel enkel nastreeft voor de buitenwereld. En zolang dit het geval is, zal er ook geen verandering optreden. Dit moet allereerst gewoon geaccepteerd worden.
Je motivatie behoort in ieder geval niet via de goedkeuring van de ander te lopen (zoals via de ouders van Benzin: "Ik wil ze niet teleurstellen").quote:Je moet een knop omzetten waarmee je schijt krijgt aan sociale status en dergelijke.
als je alles zo opsomt kan ik maar tot 1 conclusie komen: Benzin verzint alles om ons te trollen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:03 schreef ook_gek het volgende:
Het hele probleem is dat hij voor alle oplossing wel een excuus heeft om het niet te doen.
Ga naar de huisarts en vraag om advies hij heeft beroeps geheim.
Nee kan niet door me ouders.
Zoek prof hulp. Nee me ouders.
Spreek een persoon aan buiten.
Nee durf ik niet en heb niks te melden.
En zo heeft hij voor alles een excuus.
Zeg gewoon goedemorgen of goedemiddag. Maar zelfs dat vertikt hij te doen.
Nou dan houd het op, als je dat al niet wilt.
Dat klopt, helemaal. Sorry benzin, maar het is de harde waarheid.quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:03 schreef ook_gek het volgende:
Het hele probleem is dat hij voor alle oplossing wel een excuus heeft om het niet te doen.
Ga naar de huisarts en vraag om advies hij heeft beroeps geheim.
Nee kan niet door me ouders.
Zoek prof hulp. Nee me ouders.
Spreek een persoon aan buiten.
Nee durf ik niet en heb niks te melden.
En zo heeft hij voor alles een excuus.
Zeg gewoon goedemorgen of goedemiddag. Maar zelfs dat vertikt hij te doen.
Nou dan houd het op, als je dat al niet wilt.
De relatie met zijn ouders is sowieso een vraagteken voor mij. Ik snap ook niet dat Benzin zijn huidige situatie niet gewoon als een enorme bevrijding ervaart. Naar eigen zeggen heeft hij gefaald in het leven, en stelt het niks voor. Speel dan open kaart, en gooi die enorme ballast van je schouders. Kan jou het schelen wat andere mensen van je denken, de situatie is zoals hij is. Ik snap niet waarom hij nog een bepaalde schijn wilt ophouden, terwijl hij hier alleen maar depressiever van wordt.quote:Op donderdag 21 juli 2011 13:52 schreef deelnemer het volgende:
Je motivatie behoort in ieder geval niet via de goedkeuring van de ander te lopen (zoals via de ouders van Benzin: "Ik wil ze niet teleurstellen").
Poeh dat je dat durft zegquote:
Veel plezier op vakantie je wordt er vast veel gelukkiger van dan van thuisblijven zoals een bepaald ander persoonquote:Op donderdag 21 juli 2011 14:09 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Idd, buiten is eng![]()
Maar gaat wel relaxt worden![]()
Radio gekocht, die gaat hard joh
Is het klaar nu?quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:10 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Veel plezier op vakantie je wordt er vast veel gelukkiger van dan van thuisblijven zoals een bepaald ander persoon.
Vakanties zijn chill. Geen gezeik, de mensen kennen je daar nog niet, en je kunt doen en laten wat je wilt (oke ik moet wel afwassen enzo).quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:10 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Veel plezier op vakantie je wordt er vast veel gelukkiger van dan van thuisblijven zoals een bepaald ander persoon.
okokquote:
Ga je alleen, met vrienden of met je ouders?quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:12 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Vakanties zijn chill. Geen gezeik, de mensen kennen je daar nog niet, en je kunt doen en laten wat je wilt (oke ik moet wel afwassen enzo).
beter dat dergelijke personen in het algemeen (niet hij in het bijzonder) een paar schoppen onder hun reet krijgen dan dat we over een jaar moeten lezen dat ze zelfmoord hebben gepleegd en het als een totale verrassing kwam voor hun familie.quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:19 schreef ook_gek het volgende:
Ik denk dat je soms best wel uit mag schieten naar benzin. Want het lief reageren werkt kennelijk niet.
En dan mag je van mij best even heel direct en bot reageren. En even flink in de open wonden prikken dat de tranen in z'n ogen staan. Wie weet komt het dan wel aan.
Ouders, broertjes + zusje, nichtjes (16+14) en er zitten ook nog vriendinnen van mijn 16-jarige nichtje op de camping. (ik ben zelf ook 16)quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:13 schreef Crutch het volgende:
[..]
Ga je alleen, met vrienden of met je ouders?
Gezellig ja!quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:25 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ouders, broertjes + zusje, nichtjes (16+14) en er zitten ook nog vriendinnen van mijn 16-jarige nichtje op de camping. (ik ben zelf ook 16)
Het gaat over jezelf doelen stellen en je daarnaar toe werken. Een appeltaart bakken is een simpel voorbeeld van hoe dat werkt. Het begint bij iets willen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 12:17 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is wat je zegt, er zit een verschil tussen over iets praten (en het daar mee eens zijn) en echt iets doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The view from nowhere.
Nou als dat geen neuken gaat wordenquote:Op donderdag 21 juli 2011 14:25 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ouders, broertjes + zusje, nichtjes (16+14) en er zitten ook nog vriendinnen van mijn 16-jarige nichtje op de camping. (ik ben zelf ook 16)
Als dit onzin was dan wilden we pics zien.quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:44 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nou als dat geen neuken gaat worden
Dan zoek ik er liever daar 1tje, die vriendinnen zijn niet echt super en 1 neemt haar vriendje meequote:Op donderdag 21 juli 2011 14:44 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nou als dat geen neuken gaat worden
De goude stel regel, leg de lat niet te hoog! Anders neuk je nooit!quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:50 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Dan zoek ik er liever daar 1tje, die vriendinnen zijn niet echt super en 1 neemt haar vriendje mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |