Wil ik zien - wil ik zien - wil ik zien - wil ik zienquote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:44 schreef Robijn48 het volgende:
Big Blow to Defense In MJ Manslaughter Trial
7/25/2011 10:12 AM PDT by TMZ Staff
The judge in the Michael Jackson manslaughter trial just undercut a big part of the defense, by ruling 16 hours of rehearsal footage for the "This Is It" tour doesn't show MJ to be in poor health.
Dr. Conrad Murray's lawyers wanted the outtakes to prove Jackson was very ill in the days before his death. The argument goes -- he was already dying, so Dr. Murray can't be held responsible for his death.
But Judge Michael Pastor ruled ... the outtakes were valuable to Sony Pictures -- which objected to turning over the footage -- and the video did not show MJ in poor health.
If the hours of video show a healthy Michael, it undercuts a major line of defense for Murray.
Geen succes voor Murray dus, maar wel des te triester dan...
lekt oooit uit-lekt ooit uit-lekt ooit uitquote:Op dinsdag 26 juli 2011 22:54 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Wil ik zien - wil ik zien - wil ik zien - wil ik zien
Hmm, hier ga ik wel even heenquote:Op donderdag 28 juli 2011 20:48 schreef Robijn48 het volgende:
Beiaardiers spelen voor Afrika
donderdag 28 juli 2011 | 15:11 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 28 juli 2011 | 17:50 www.destentor.nl
DEVENTER - Nederlandse beiaardiers spelen vanaf zaterdag een speciaal lied in het kader van de actie voor Afrika. Op verzoek van het Rode Kruis heeft de Bathmense beiaardier Jan Achterkamp al zijn collega's opgeroepen 'We are the world' te spelen op hun carillons. Michael Jackson schreef het lied in 1985 vanwege de honger in Ethiopië. De laatste zin van het lied luidt 'So we all must lend a helping hand'.
Komende week houdt het Rode Kruis haar actie giro 555 voor de hoorn van Afrika. Volgens Achterkamp, die ook beiaardier is van Nyenrode Business Universiteit, reageren zijn collega's allemaal positief op het verzoek. Hij verwacht dan ook dat komende week op tal van plaatsen in Nederland het lied te horen zal zijn. Dat kan niet overal tegelijk: ,,Sommige beiaardiers zijn op vakantie en de meesten spelen in meerdere plaatsen.''
Roel Smit, stadsbeiaardier van Deventer, zal zaterdag om 14 uur op de klokken van de Lebuïnustoren de eerste zijn die 'We are the world' speelt. Jan Achterkamp sluit op zaterdag 6 augustus de actie af met het nummer. Hij doet dat op het Bathmense carillon in de toren van de Dorpskerk na de klokslag van 12 uur.
Mooi! Allemaal goed de oren te luisteren leggen
quote:Op maandag 25 juli 2011 17:45 schreef MJ44ever het volgende:
Huh, wie zegt dat dan over die miskraam?
Nee, ik snap ook niet waarom er geheimzinnig over wordt gedaan, over Omer. Vraag me af wie het echt weet.
Ahh, deze song had ik nog niet live gezien, bedankt!quote:Op zaterdag 30 juli 2011 15:42 schreef Jackson5 het volgende:
Michael sleept dit nummer echt naar grote hoogte, wat een vocals!
Ja zag hem toevallig ook voor het eerst live, heb m'n zoektocht naar Just Good Friends live nu wel opgegeven.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:38 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ahh, deze song had ik nog niet live gezien, bedankt!
Wanneer gaan ze nou es iets doen met die verschrikkelijke beelden van de Victory Tour
Die is toch met Stevie Wonder, ik herinner me dat er een foto van de Bad Tour bestaat van Michael en Stevie aan het optreden, misschien zongen ze de song daar?quote:Op zaterdag 30 juli 2011 19:59 schreef Jackson5 het volgende:
[..]
Ja zag hem toevallig ook voor het eerst live, heb m'n zoektocht naar Just Good Friends live nu wel opgegeven.
NOS geloof ik.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 22:27 schreef Robijn48 het volgende:
Ach![]()
Helemaal gemist, welk journaal was het?
Goed zo, want die vind je toch niet online. :pquote:Op zaterdag 30 juli 2011 19:59 schreef Jackson5 het volgende:
[..]
Ja zag hem toevallig ook voor het eerst live, heb m'n zoektocht naar Just Good Friends live nu wel opgegeven.
Ja en dat kan ik nou echt niet uitstaan, hij zou echt zo mooi in m'n collectie passen.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 23:26 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Goed zo, want die vind je toch niet online. :p
Prince coverde dinsdag nog een stukje DSTYGE. Allebei eindbazenquote:
Hmm... misschien was het dan Nieuwsuur. Het zat in elk geval in een stukje over de hongersnood in de Hoorn van Afrika. Sorry!quote:Op zaterdag 30 juli 2011 22:50 schreef Robijn48 het volgende:
Hmm, op die van 20.00 uur en RTL4 van 19.30 uur is het niet. Kan het niet vinden, jammer.
Haaa zo leuk met dat mjstemmetje erbijquote:
Stukje over de carillions gevonden! Zat in Eenvandaagquote:Op zondag 31 juli 2011 09:57 schreef gifkwal het volgende:
[..]
Hmm... misschien was het dan Nieuwsuur. Het zat in elk geval in een stukje over de hongersnood in de Hoorn van Afrika. Sorry!
Absoluut, absoluut.quote:Op zondag 31 juli 2011 19:14 schreef DrDentz het volgende:
Ja en die gast naast hem heeft ook een hele behoorlijke Ike Turner in huis.
Neej...volgens mij nog niks bekend, tis aardig stil op dat front.quote:Op zondag 31 juli 2011 20:15 schreef MetBas het volgende:
Is er eigenlijk al wat bekend over uit te komen albums met nieuw materiaal? Ik meende mij te herinneren dat er nog tien zouden komen of zoiets. Ik verwacht zelf rond kerst dat er wat komt.
Jah, en volgens mij is dat Cirque du Soleil ook een project. Ow en This Is It natuurlijk!quote:Op zondag 31 juli 2011 20:27 schreef MetBas het volgende:
Maar daarvan is alleen album Michael nog gerealiseerd dan wel aangekondigd?
Niet Michael direct aan woord richting de camera maar wel beelden en zo.quote:Op zondag 31 juli 2011 21:08 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb die ook, van FOK! gekregen, hehehe.![]()
Maarja, toch eens de blu-ray aanschaffen. Zit Michael ook in die twee uur of is het alleen dansers die oefenen en mensen die kleding ontwerpen etc?
Geinig. Volgens mij is dat van de 12" van Bad.quote:
Hehehe, je moet nooit je pickup wegdoenquote:Op zondag 31 juli 2011 21:16 schreef matthijst het volgende:
[..]
Geinig. Volgens mij is dat van de 12" van Bad.
Lang niet meer gehoord, want geen pickup meer
wtfquote:Op maandag 1 augustus 2011 02:49 schreef MetBas het volgende:
http://www.adelle.com.au/(...)l_jackson_dress1.jpg
Is dit niks voor jullie?
quote:Op maandag 1 augustus 2011 10:26 schreef gifkwal het volgende:
Linkje doet het hier niet, wat is het?
Ergens op een russische fansite staan veel extendend versies op mp3. Maar weet niet meer welke.quote:Op zondag 31 juli 2011 21:16 schreef matthijst het volgende:
[..]
Geinig. Volgens mij is dat van de 12" van Bad.
Lang niet meer gehoord, want geen pickup meer
Ja, die Pfeiffer lijkt me ook aardig labiel. Maar die rechtzaak gaat vast wel wat openheid van zaken geven, das het mooie eraan.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:12 schreef DrDentz het volgende:
Pfeiffer -- who has stated in the past that he was Michael Jackson's gay lover -- says he suffers from severe emotional problems as a result of Klein's treatment -- and is suing for unspecified damages.
Nou betrouwbaar figuur hoor.. Klein, ook weer zo'n kwakzalver btw. MJ zocht ze wel uit.
Hij krijgt wel goede concurrentie van Elvis Presley..quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:17 schreef Janena het volgende:
Michael de kwakzalver en loser magneet....
Hij kan zo in het Guiness book of world records als de persoon die de meeste parasieten heeft aangetrokken.
En toch he. Ik snap het niet. Had hij zo weinig mensenkennis? Dat is nog wel een punt waar ik me regelmatig over verwonder.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:17 schreef Janena het volgende:
Michael de kwakzalver en loser magneet....
Hij kan zo in het Guiness book of world records als de persoon die de meeste parasieten heeft aangetrokken.
Joh!! Wauwwww, wat ga je studeren daar? en blijf je wel hier posten, jawel hequote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:26 schreef Rnnz het volgende:
Ik ga het MJ fanatisme overbrengen naar Mexico jongens! Vlieg straks naar Mexico om een half jaar te gaan studeren.
Eens kijken of ik ze met m'n MJ shirtjes kan bekeren.
De draaimolen was al weg voordat ie stierf..., en hij had een groepje die- hards om zich heen toch. Dat groepje wat hij dichtbij liet komen. Ook dat heeft niet geholpen...quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:25 schreef MetBas het volgende:
Hij had gewoon de die-hards van dit topic om zich heen moeten hebben, dan kwam alles goed en zaten we op moment van schrijven nog rondjes te maken in de draaimolen van Neverland.
Nah, vast geen nare verplichtingquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:30 schreef Rnnz het volgende:
Het komt een beetje op hetzelfde neer als wat ik hier doe, International Business (and languages).Het is in ieder geval verplicht voor mij om een half jaar in het buitenland te studeren.
Ik blijf zeker posten hier, al zal het de eerste paar weken wat minder zijn. Jullie zal ik in ieder geval niet verlaten!
Logisch dat je je het moeilijk hebt met afscheid nemen, het is bepaald niet naast de deur...ik wens je iig een goede reis en keep in touchquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:33 schreef Rnnz het volgende:
Nee, geen nare verplichting haha.. het is wel even zwaar geweest de afgelopen paar dagen. Veel afscheid nemen enzo, pff had het net wel even moeilijk.
Ik zit in Guadalajara, tweede stad van Mexico. Beetje in het mid-westen is dat.
Thanks! Will do, mijn trouwe MJ forum genoten.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:37 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Logisch dat je je het moeilijk hebt met afscheid nemen, het is bepaald niet naast de deur...ik wens je iig een goede reis en keep in touch
Ja nee je eerste alinea begrijp ik, en is ook bekend.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:38 schreef Janena het volgende:
Ik denk dat MJ gewoon te 'groot' en te rijk was...dat trekt mensen aan bij wie geld en roem het slechtste in hen naar boven haalt.
Nu hebben de meeste mensen met een gewone jeugd interne alarmbelletjes die dan afgaan maar die van Michael deden het niet zo goed.
Verder denk ik ook dat er een grote groep mensen om hen heen niet potentieel slecht waren maar zo onder de indruk waren van hem en/of de wereld waarin hij leefde dat ze gewoon hele rare dingen deden...
Huh wie wat waar? Groepje die-hards om zich heen? Ik leer hier altijd best veel.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:30 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
De draaimolen was al weg voordat ie stierf..., en hij had een groepje die- hards om zich heen toch. Dat groepje wat hij dichtbij liet komen. Ook dat heeft niet geholpen...
Ik zou het eerder naïef en wereldvreemd noemen, maar ik zie je punt.quote:
Dit is de website van het groepje. Zij hebben echt regelmatig met hem kunnen praten, en hij vertrouwde hen ook dingen toe.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:33 schreef MetBas het volgende:
[..]
Huh wie wat waar? Groepje die-hards om zich heen? Ik leer hier altijd best veel.![]()
Veel plezier Rnnz!
Bijvoorbeeld van die domme dingen qua PR zoals met Gavin hand in hand voor de camera gaan zitten, of als hij weer met vage figuren omging als Uri Geller. Van die figuren waarvan iedereen wel zag dat ze niks toevoegden en alleen maar parasiteerden, maar die hij dan blijkbaar als zijn new best friend beschouwde. Hij zag gewoon niet dat die mensen niet "echt" waren.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 23:24 schreef Robijn48 het volgende:
En Gif, geef eens een voorbeeld van wanneer je dacht: jezus ben je nou zo dom![]()
Inderdaad...Die Rabbi Schmuley Boteach was ook al zo'n parasiet....En die Thome Thome was ook zo'n griezel!quote:Op zondag 7 augustus 2011 11:57 schreef gifkwal het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld van die domme dingen qua PR zoals met Gavin hand in hand voor de camera gaan zitten, of als hij weer met vage figuren omging als Uri Geller. Van die figuren waarvan iedereen wel zag dat ze niks toevoegden en alleen maar parasiteerden, maar die hij dan blijkbaar als zijn new best friend beschouwde. Hij zag gewoon niet dat die mensen niet "echt" waren.
Janena, ik heb daar ook spijt van, dat ik de laatste jaren niet naar London of zo gegaan ben (om dezelfde reden als jij, ik dacht altijd ik zie hem nog wel eens met een concert, daar was ik wel voor bereid te reizen en geld neer te tellen). Was ik maar gegaan, dan had ik hem tenminste een keer kunnen zien.
Jaah, dat is zeker waar. Toen ik dat met die Gavin voor de eerste keer zag, dacht ik: waarom doet ie dat nou, na 1993? Ik snapte het ook echt niet. Nu inmiddels denk ik dat ie soms ook (erg) koppig kon zijn. Dat ie zoiets had: ja zeg, ik doe niks verkeerd. En daarom zie ik geen reden dit te laten. Dat vind ik dan wel weer sterk, maar slim was het niet.quote:Op zondag 7 augustus 2011 11:57 schreef gifkwal het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld van die domme dingen qua PR zoals met Gavin hand in hand voor de camera gaan zitten, of als hij weer met vage figuren omging als Uri Geller. Van die figuren waarvan iedereen wel zag dat ze niks toevoegden en alleen maar parasiteerden, maar die hij dan blijkbaar als zijn new best friend beschouwde. Hij zag gewoon niet dat die mensen niet "echt" waren.
Janena, ik heb daar ook spijt van, dat ik de laatste jaren niet naar London of zo gegaan ben (om dezelfde reden als jij, ik dacht altijd ik zie hem nog wel eens met een concert, daar was ik wel voor bereid te reizen en geld neer te tellen). Was ik maar gegaan, dan had ik hem tenminste een keer kunnen zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |