Een LB haal ik niet zo vaak met Akali. Dan haal ik liever een Trinity Force. Akali moet je hybrid spelen omdat je dan meer gebruikt van haar passive.quote:
Ik draai nu in het algemeen positief en speel het net een weekje. Dat is dan met één karakter, met de rest zuig ik nog.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 22:09 schreef Marktplaatsman het volgende:
Wil dit ook gaan spelen, hoe lang duurt het tot je het onder de knie hebt?
Maar daar maar een jaartje van.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 22:20 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik draai nu in het algemeen positief en speel het net een weekje. Dat is dan met één karakter, met de rest zuig ik nog.
Als je een groep karakters wilt beheersen, dan duurt het volgens mij nog een fiks poosje om met allemaal gemiddeld tot goed te worden. Maandje?
Ik speel een jaar en kan met alle champs(behalve support) keihard ownenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 23:08 schreef Nystiq het volgende:
Ik speel nu een jaar en heb maar een paar echt gemasterd.
quote:Op vrijdag 22 juli 2011 23:27 schreef dada3322 het volgende:
[..]
Ik speel een jaar en kan met alle champs(behalve support) keihard ownen
SUPPORT is Saai
quote:
quote:
Altijd nagelbijten als iemand anivia pickt in de gratis week.quote:
doe ik meestal toch al dus dat scheeltquote:Op zaterdag 23 juli 2011 12:04 schreef ems. het volgende:
Haha sgoed. Als jij dan een jungletje pakt zodat ik kan solo'en!
Die combo van amumu, annie en sona kan eigenlijk ook dodelijk zijn, samen met de ulti van GP dan nog. Ulti amumu, annie dropt tibers iets later, sona doet haar ulti, ondertussen GP zijn ulti erop en tada, wat lui doodquote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:38 schreef Monolith het volgende:
Heerlijke 5/0/16 met amumu net. Potje met Annie en Sona en een GP en ashe die voor spek en bonen meededen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |