Hmm, dan maak je er volgens mij helemaal 13 in een dozijn champs van.quote:Op maandag 25 juli 2011 09:45 schreef nyny83 het volgende:
Ik ook niet, maar global ults worden als OP gezien. Die van TF wordt ook generfd dus als ze van die 2 champs hun stats niet upgraden worden ze useless.
Heb je ook een tekstuele samenvatting? Kan hier geen filmpjes kijken.quote:
Goh, hopelijk is het deze keer wel een nerf die nut heeft...quote:Op maandag 25 juli 2011 12:01 schreef CraniuM het volgende:
Zag ook in het topic Gp zal ook een nerf krijgen :/
Pantheon wordt juist gebuffed straks... Dat ze nu zijn ulti een beetje veranderen doet daar niks aan af.quote:Op maandag 25 juli 2011 12:05 schreef Zeroku het volgende:
Die nerf van Pant en TF_! Daar gaat alle mobiliteit.
Ja en dus moet men nu gaan huilen dat hij generfd wordt ? -,-quote:Op maandag 25 juli 2011 12:43 schreef ems. het volgende:
Voor zover ik begreep gaan ze hem de volgende patch pas buffen. Behalve zijn ulti-nerf wordt er verder nog niets aan panth gedaan.
Ik ben wel heel benieuwd hoe ze hem gaan buffen trouwens. Zal wel meer survivability worden.
Nouja, volgens mij hadden ze die buff ook wel gelijk kunnen doen, gewoon een beetje tweaken met nummertjes. Nu kunnen pantheon spelers 2 weken met een zwaar underpowered champ spelen.quote:Op maandag 25 juli 2011 12:48 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Ja en dus moet men nu gaan huilen dat hij generfd wordt ? -,-
Ja want meer champs hebben ze niet? Dit is altijd een stukje feedback uit de community. Ze wachten tot mensne de nieuwe ulti proberen en tweaken accordingly. Als het wel meevalt tweaken ze anders dan nu direct. Je weet niet exact hoe dit de games beinvloed, vandaar dat ze de buffs pas achteraf doen.quote:Op maandag 25 juli 2011 12:56 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Nouja, volgens mij hadden ze die buff ook wel gelijk kunnen doen, gewoon een beetje tweaken met nummertjes. Nu kunnen pantheon spelers 2 weken met een zwaar underpowered champ spelen.
Dit is al heel lang bekend dat deze nerf er aan komt. Ik ben er op zich wel blij mee, want het idee van deze nerf komt van de nieuwe map magma chamber. Deze is groter dan summoner's rift en derhalve zouden global ulti's daar te sterk zijn voor ganks.quote:Op maandag 25 juli 2011 12:05 schreef Zeroku het volgende:
Die nerf van Pant en TF_! Daar gaat alle mobiliteit.
Volgens mij is die map al een tijdje definitief van de baan.quote:Op maandag 25 juli 2011 15:20 schreef flipp. het volgende:
[..]
Dit is al heel lang bekend dat deze nerf er aan komt. Ik ben er op zich wel blij mee, want het idee van deze nerf komt van de nieuwe map magma chamber. Deze is groter dan summoner's rift en derhalve zouden global ulti's daar te sterk zijn voor ganks.
Dus hopelijk is dit een indicatie dat magma chamber er snel aan komt!
Lijkt me eigenlijk juist geen fuck aan. De afstanden worden dan zo groot dat je wel in je lane MOET blijven omdat je anders heel veel XP misloopt. Roamen kun je dan wel vergeten en ganken ook. Dan wordt het dus gewoon een heel saaie 1v1 of 2v2 omdat je op jezelf bent aangewezen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 06:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Logisch dan natuurlijk, maar een 9x9 of 7x7 over vijf lanes o.i.d. klink ook wel tof
Malz is inderdaad de enige die ik nog wel interessant vind in deze rotation.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 10:09 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Mij ook wel, en malzahar om te proberen of ik die eerst wil kopen
AD Sionquote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:03 schreef ems. het volgende:
Gister leuk 3v3 gedaan met vrienden, tegen vrienden. Taric/ADsion/Akali ftw
Met zijn ultimate en zijn shield is hij met Attack Damage een tank met belachelijk veel damage.quote:
En dan taric met healz en akali met mad spellvamp want gunblade. Die ignites kunnen beter niet op cooldown zijn!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 15:59 schreef Adames het volgende:
[..]
Met zijn ultimate en zijn shield is hij met Attack Damage een tank met belachelijk veel damage.
Heb ik toch nog iets aan mijn teleportquote:Op dinsdag 26 juli 2011 08:56 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Lijkt me eigenlijk juist geen fuck aan. De afstanden worden dan zo groot dat je wel in je lane MOET blijven omdat je anders heel veel XP misloopt. Roamen kun je dan wel vergeten en ganken ook. Dan wordt het dus gewoon een heel saaie 1v1 of 2v2 omdat je op jezelf bent aangewezen.
Tanky DPS ftw in 3v3. In een 5v5 kun je een semi-tanky character nog eenvoudig wegbursten met 5 man, in een 3v3 is dat wat lastiger. Top picks in 3v3:quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:24 schreef ems. het volgende:
[..]
En dan taric met healz en akali met mad spellvamp want gunblade. Die ignites kunnen beter niet op cooldown zijn!
That being said, ik ben voor de rest compleet noob wat 3v3 setups betreft. Deze werkte gisteravond in ieder geval zonder al te veel problemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |