Natuurlijk ken ik die.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:30 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, om de lijn zuiver te houden. De term goy is je niet bekend?
Zie je wel, je bent dus toch aan het trollenquote:Op zondag 17 juli 2011 19:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik heb geen onderwijs meer gevolgd in de jaren '90, toen het er enkel nog om ging om het idee van totale culturele gelijkheid in ieders kop te krijgen. Dat zal het zijn.
Segregatie is helemaal in tegenwoordigquote:Op zondag 17 juli 2011 19:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zeg net dat die culturele overeenkomst er ook al amper of in sommige gevallen zelfs niet is. Een Israelier vertelde mij ook dat de Joden van verscheidene komaf niet snel bijelkaar in de buurt gingen wonen (in Israel). De Amerikaanse Jood gaat bij Amerikaanse Joden wonen, de Marokkaanse Jood zoekt zijn "soortgenoot" weer op etc. Die groep is, net als zoveel groepen trouwens, helemaal niet zo ernstig met elkaar verbonden als de buitenstaanders denken.
Nu spreek je jezelf toch heel erg tegen. Eerst bestaat het Joodse volk nauwelijks, zeker al niet ethnisch, en nu is er opeens een lijn zuiver te houden!quote:Op zondag 17 juli 2011 19:30 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, om de lijn zuiver te houden. De term goy is je niet bekend?
Bekeren tot het geloof enzo.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nu spreek je jezelf toch heel erg tegen. Eerst bestaat het Joodse volk nauwelijks, zeker al niet ethnisch, en nu is er opeens een lijn zuiver te houden!
Of als de Iman bij de uitgang van de Aldi met flyers stond om sluiermeisjes op het hart te drukken niet buiten het geloof te neuken.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:02 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik daag je bij deze uit om eens naar Zandvoort te gaan en daar flyers uit te delen die meisjes adviseert om niet met negers maar met Hollandse jongeren uit te gaan om het Nederlandse ras zuiver te houden. Kijken of je daar mee weg komt
Wederom begrijp je niet het onderscheid tussen het Joodse volk en het Jodendom. Daar hebben meerdere mensen last van.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nu spreek je jezelf toch heel erg tegen. Eerst bestaat het Joodse volk nauwelijks, zeker al niet ethnisch, en nu is er opeens een lijn zuiver te houden!
Lokjoden?quote:Op zondag 17 juli 2011 19:43 schreef raptorix het volgende:
Ik zou zeggen: zet fop joden in om de mensen bewust te maken van het gevaar!
Ik begrijp dat heel goed. In principe gaat het hier om het Joodse volk.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:41 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wederom begrijp je niet het onderscheid tussen het Joodse volk en het Jodendom. Daar hebben meerdere mensen last van.
Dat is niet relevant, want de kinderen die daaruit voort komen zijn sowieso geen Joden (voor de Joodse wet).quote:Op zondag 17 juli 2011 19:55 schreef Viajero het volgende:
Joodse mannen mogen kennelijk wel met leuke Arabische vrouwtjes gemengde kinderen maken? Of is dat zo zeldzaam dat er geen flyers voor nodig zijn?
Niet volgens Duitsers van 80+.quote:
De term 'untermensch' en 'übermensch' zijn niet door de Joden bedacht of ingevoerd. Ze komen oorspronkelijk van Nietzche en hadden trouwens een hele andere context dan die van ras.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:57 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Niet volgens Duitsers van 80+.
Niet dat ook maar iemand suggereert dat dat Hitlers acties goedpraat overigens. Zeggen dat je het uitverkoren volk bent en alle andere mensen dus minder zijn is immers iets heel anders dan het lagere volk ook daadwerkelijk actief proberen uit te roeien.
Maar de Joodse "arrogantie" hielp de nazis wel met hun haatcampagne.
Onzin, je bent gewoon Joods als een van je ouders Joods is.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:56 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is niet relevant, want de kinderen die daaruit voort komen zijn sowieso geen Joden (voor de Joodse wet).
Jij bent duidelijk nog nooit in Israel geweest.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:36 schreef Plus_Ultra het volgende:
blijkt maar weer eens dat Joden de grootste Nazi's zijn.
Denk trouwens dat Joodse vrouwen niet bang hoeven te zijn lastig te worden gevallen door buitenlandse mannen, daar zien ze er te lelijk voor uit.
post eens wat picsquote:Op zondag 17 juli 2011 20:45 schreef Viajero het volgende:
[..]
Jij bent duidelijk nog nooit in Israel geweest.
Je leest teveel anti-semitische propaganda, waar Joden en Jodinnen er zo uitzien:quote:Op zondag 17 juli 2011 20:36 schreef Plus_Ultra het volgende:
blijkt maar weer eens dat Joden de grootste Nazi's zijn.
Denk trouwens dat Joodse vrouwen niet bang hoeven te zijn lastig te worden gevallen door buitenlandse mannen, daar zien ze er te lelijk voor uit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |