Oh wat leukkkkk!!!!!!!!!! * TimeJumpers verliefd.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 23:36 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik heb deze vandaag gekochtRegenjasje.
[ afbeelding ]
Ah wat een lieve opmerkingquote:Op zondag 17 juli 2011 18:00 schreef TimeJumper het volgende:
Spewey goede smaak heeft dat knulletje van je![]()
![]()
Wolfmag ik hem even lenen?
wat een leuk knulletje
Hawaii blousjes vind ik zo lollig voor mini jongetjesquote:Op maandag 18 juli 2011 10:54 schreef Kleurdoos het volgende:
haha poppejans, dat is de enige liefde voor kleding die we niet delen, die blousjes
maar ik ben van de leggings en jij weer niet
ik heb voor polle stiekem nog wa ingeslagen en vandaag toch nog even voor elin, tís sale ik heb een excuus
Die doe ik gewoon aan als hij moet oefenen met poepen op de wc/ potjequote:Op maandag 18 juli 2011 11:07 schreef Poppejans het volgende:
Twinkly, die boxertjes zijn echt leuk! Ik wil ook! Maar ik vind het altijd jammer van zo'n 2/3pack dat er altijd 1 minder leuke/effen bij zit.
zomg!quote:Op maandag 18 juli 2011 11:40 schreef Beessie-Jen het volgende:
pssst; h&M heeft wat herfst/winter online staan ...
Goede tip! Nou wil ik al helemaal die Hema boxers, en ook voor die prijs!quote:Op maandag 18 juli 2011 11:40 schreef Twinkly het volgende:
Awh WolfLange haartjes!
[..]
Die doe ik gewoon aan als hij moet oefenen met poepen op de wc/ potje![]()
Die krokodillenboxer was hier direct uitverkocht in maat klein(Poppejans heeft ze gewoon allemaal gekocht!
)
Ja, hier ook! Wij hebben geloof ik een fijne broek die jij ook fijn vindt. Die met oprol pijpje en koord aan de bovenkant (babyafdeling). Die zit hem wel heel mooiquote:Op maandag 18 juli 2011 12:35 schreef mefke79 het volgende:
Poppejans, hier ook hoor, 86 babybroek en dan niet te wijd, anders is het geen doen. Ik ga ook eens kijken bij de h&m..
Rienk liep met maatje 74, maten zeggen niksquote:Op maandag 18 juli 2011 13:11 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik denk dat hij maat80 zou hebben als we met wintersport gaan. Dan kan hij nog niet lopen denk ik.
+1quote:Op maandag 18 juli 2011 13:11 schreef Spewey het volgende:
T-shirt is idd van fabricflavours, Twinkly, gekocht via Ebay bij Juicytots-shop.
Pyjama is van Baby Gap.
Leuk spul weer bij de H&M! *op handen zitten gaat*
Ja daar heb je gelijk in, de andere winterjas kan gelukkig in de was en wol is natuurlijk ook zelfreinigend *overtuigdzichzelf*quote:Op maandag 18 juli 2011 13:08 schreef mefke79 het volgende:
draadjes, mijn jochie is een buitenspeelliefhebber, die gaat met zo'n jas in een plas water spelen. Dat waag ik er maar niet op.
Nou er vanuit gaande dat hij niet voor zijn verjaardag loopt en dat hij de +1 lijn vast houdt.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:11 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Rienk liep met maatje 74, maten zeggen niks
Zo een heb ik ook, afgelopen winter ideaal met buitenspelen in de sneeuw. Snowboots en wanten erbij aan en gaan met die banaan!quote:Op maandag 18 juli 2011 13:10 schreef Vlindur het volgende:
DML, Puck is nog klein, ik denk dat voor hem uit een stuk het handigst is.
Ik weet het niet hoor. Maar voor Rienk heb ik deze in het zelfde 'winkelmandje'
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/C01%2092575%2009090%2074%205672%203.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/quicklook/large]]afbeelding[/url] ]
Lijkt me wel ideaal. Kan hij lekker naar buiten in de kou dit jaar
Precies, zo zie ik het ook helemaal voor mequote:Op maandag 18 juli 2011 13:13 schreef Draadjes het volgende:
[..]
Zo een heb ik ook, afgelopen winter ideaal met buitenspelen in de sneeuw. Snowboots en wanten erbij aan en gaan met die banaan!
Mijnes is ook echt van het buiten en het vies worden maar ik zoek gewoon op wasbaarheid uit.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:08 schreef mefke79 het volgende:
draadjes, mijn jochie is een buitenspeelliefhebber, die gaat met zo'n jas in een plas water spelen. Dat waag ik er maar niet op.
Zeg hoe goed ken jij mijn dochter? Goed gegokt. Ik ben niet zo van het paars maar vind die muts wel tof voor haarquote:Op maandag 18 juli 2011 14:13 schreef mignonne het volgende:
@Vanyel ja pas vanaf mt 86/98 (!). Je zou kunnen kijken in de winkel, misschien dat het wat klein valt, maar het lijkt me voor deze winter wel echt nog te groot voor je dottir.
Deze vind ik ook leuk voor haarmaar misschien vind jij het uberlellik
![]()
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/C01%2092942%2007033%2046%205350%203.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
gehe, als een 94, ik vind t goede maten!quote:Op maandag 18 juli 2011 20:35 schreef happyme28 het volgende:
hoe valt 3suisses? Maat 94 is dat vergelijkbaar met maat 92? Of valt het wat groter zoals de maat doet vermoeden?
Deze wil ik:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, had je Polle niet wat eerder kunnen produceren? Nu vang ik steeds botquote:Op maandag 18 juli 2011 20:42 schreef Kleurdoos het volgende:
mja de jouwe past er toch niet bijzonder lang in ook, kunnen we m net zo goed samen kopen, dat ik m voor de helft overneem ofzo
dat is t fijne aan jongensbabymoeders voor je.
wat zullen de jongensmoeke's na mij een plezier krijgen in V&A
haha ik wilde ook al zeggen: nu moet ik zeker een nieuw jongetje gaan makenquote:Op maandag 18 juli 2011 20:44 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ja, had je Polle niet wat eerder kunnen produceren? Nu vang ik steeds bot
nu mijzelf nog fatsoenlijk leren kledenquote:Op maandag 18 juli 2011 20:47 schreef Aventura het volgende:
Wat dml zegt. Misscjhien kun je een carriere als personal shopper kunnen overwegen KD. Als ik je zo lees heb je een goede smaak (en veel tijd en veel geld)
Ja goed idee, kleed je alleen kinderen aan? offe doe je ook volwassenquote:Op maandag 18 juli 2011 20:47 schreef Aventura het volgende:
Wat dml zegt. Misscjhien kun je een carriere als personal shopper kunnen overwegen KD. Als ik je zo lees heb je een goede smaak (en veel tijd en veel geld)
Ik denk zomaar dat ik hem morgen ook ga kopen...quote:Op maandag 18 juli 2011 21:22 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Mooi is ie he mc laura, ik heb hem meteen gekocht terwijl ik eigenlijk al een andere winterjas gekocht had. Die heb ik stiekem weg gemoffeld.
Dan ga ik daar morgen ook nog even kijken!quote:Op maandag 18 juli 2011 21:08 schreef Kleurdoos het volgende:
bij de V&D en de H&M heb je leuke McLaura (roze met grijs bij de H&M en donkerblauw/wit bij de V&D
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |