SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.____________________________________________________________________________________
Reviews
Hardware.info
http://nl.hardware.info/r(...)s-ii-gt-i9100-review
Phone Arena
http://www.phonearena.com(...)y-S-II-Review_id2728
Techradar.com
http://www.techradar.com/(...)axy-s2-930907/review
Tweakers.net
http://tweakers.net/revie(...)-kracht-vooruit.html
Mobile-Review
http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-2-en.shtml
Engadget - Samsung Galaxy S II review
http://www.engadget.com/2011/04/28/samsung-galaxy-s-ii-review/
CNET UK - Samsung Galaxy S 2 review
http://reviews.cnet.co.uk(...)s-2-review-50002442/
Gaat dat ook samen met een custom ROM (Villainrom 1.4)?quote:Op zaterdag 16 juli 2011 11:56 schreef Rekkie het volgende:
Android 2.3.4:
http://www.samsunggalaxys(...)ng-galaxy-s2-how-to/
Nee, omdat dit ook een 'custom' rom is.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 13:38 schreef MetBas het volgende:
[..]
Gaat dat ook samen met een custom ROM (Villainrom 1.4)?
Je batterij gaat langer mee.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 18:28 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
Wat is het voordeel van updaten via KIES? KIES werkt voor geen reet namelijk en mijn huidige firmware is toch ook niet verkeerd.
Ik hoef dat ook helemaal niet, en geen behoefte aan. Als jij het leuk vind te sleutelen is dat prima, maar het blijft lol hebben aan sleutelen. Bij mij moet het gewoon starten rijden zijn. Ieder zijn keus.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 10:23 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ja jij lijkt mij ook zo iemand die liever in een Toyota Prius rijd dan een Landrover en nog niet eens zelf een band kan verwisselen of in een diesel naar de bougies loopt te zoeken.
Als je een (goede) Android-telefoon gebruikt als een iPhone (oftewel, alleen beetje apps gebruiken), dan is 'ie ook gewoon stabiel hoor.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 20:37 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik hoef dat ook helemaal niet, en geen behoefte aan. Als jij het leuk vind te sleutelen is dat prima, maar het blijft lol hebben aan sleutelen. Bij mij moet het gewoon starten rijden zijn. Ieder zijn keus.
Laatst over de 1000 uur standby (dus zonder uit te zetten) gegaan met intensief gebruik en customizen gegaan zonder een vastloper of crash, nog steeds stabiel.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 21:09 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Als je een (goede) Android-telefoon gebruikt als een iPhone (oftewel, alleen beetje apps gebruiken), dan is 'ie ook gewoon stabiel hoor.
Volgens mij is dat nog niet bekend. Eerst is China aan de beurt. De rest van de landen volgt dan vanzelf.quote:Op zondag 17 juli 2011 10:34 schreef DennisDeBengel het volgende:
Wanneer is 2.3.4 via Kies te downloaden?
1. Gewoon even blijven staan op een app. Net als iphone.quote:Op zondag 17 juli 2011 09:06 schreef Moogwai10 het volgende:
Effe 2 Android vraagjes:
1) Hoe kan ik mijn apps een beetje sorteren (bv. opschuiven naar een andere 'pagina').
2) Kan je ook meerdere apps tegelijk gebruiken? (dus b.v. muziek luisteren op de youtube app en tegelijk internetten op de internet app)
Thanks!
http://www.wonderhowto.co(...)l-phones-2-0-385795/quote:Op zondag 17 juli 2011 09:06 schreef Moogwai10 het volgende:
2) Kan je ook meerdere apps tegelijk gebruiken? (dus b.v. muziek luisteren op de youtube app en tegelijk internetten op de internet app)
Thanks!
Nee, dan kun je een app alleen naar één van de home screens slepen.quote:Op zondag 17 juli 2011 11:32 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
1. Gewoon even blijven staan op een app. Net als iphone.
[..]
Ja dat kan zomaar.... via Odinquote:Op zondag 17 juli 2011 14:44 schreef deepart het volgende:
Ik heb nu lite'ning rom 1.5 erop staan maar wil nu 2.0 installeren. Kan dat zomaar?
Mijn kernel versie was standaard xwke2, moet ik daar altijd rekening mee houden of maakt dat helemaal niet uit?
Dan ga ik dat doen als ik tijd heb. Thanksquote:
Dat krijg ik alleen als ik mijn custom launcher uit zet eerlijk gezegd.quote:Op zondag 17 juli 2011 22:24 schreef _Flea_ het volgende:
Mijn Samsung heeft een klein resetje gehad ofzo.
Had in m'n applicatiescherm mappen gemaakt en daar alles ingezet. Zo had ik maar 1 pagina en hoef ik niet zoveel te bladeren. Nu is er iets gebeurd waardoor bijna alles weer uit de mappen is.
Verder ontbreken ineens 2 koppelingen op m'n balk onderin. Iemand dit ook gehad?
hmm, geen last van gehad maar mijn games komen ook gewoon van de marketquote:Op maandag 18 juli 2011 11:58 schreef Blobje het volgende:
Leuke telefoon, heb hem nu een paar weken. Het enige wat me flink tegenvalt zijn de games die zeer matig draaien. Dan maakt Samsung een telefoon met zulke specs en games zoals Pocket Legends en diverse anderen crashen gewoon na 10 minuten. CPU gebruik staat dan soms op 100%. Blijkt een bekend probleem te zijn. Dat valt me toch tegen.
Nou valt er vast een heleboel aan te sleutelen, maar ik verwacht toch gewoon een goed werkende telefoon bij aanschaf.
De mijne ook.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:27 schreef netolk het volgende:
[..]
hmm, geen last van gehad maar mijn games komen ook gewoon van de market
Ligt toch echt aan de telefoon. Gebeurd bij alle games. Zelfs bij Angry Birds wordt hij heet en trekt de batterij leeg als een gek. Bij de games die iets meer rekenkracht vragen crasht hij simpelweg na 10 minuten terug naar het Home scherm. Android Market staat vol met deze klachten en ook op het forum van Androidworld zijn deze klachten bekend. Nou ja, gewoon maar even afwachten op Android 2.3.4.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:53 schreef Dlocks het volgende:
Bij mij chrasen games ook niet. En als een game crashed en/of 100% CPU gebruikt dan lijkt mij dit een probleem van het spel en niet zozeer van de telefoon.
Vreemd... op bijvoorbeeld http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1458381 (paar honderd pagina's) heeft vrijwel niemand er last van. En dit ondanks dat mensen met problemen eerder een reactie zullen posten.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:25 schreef Blobje het volgende:
[..]
Ligt toch echt aan de telefoon. Gebeurd bij alle games. Zelfs bij Angry Birds wordt hij heet en trekt de batterij leeg als een gek. Bij de games die iets meer rekenkracht vragen crasht hij simpelweg na 10 minuten terug naar het Home scherm. Android Market staat vol met deze klachten en ook op het forum van Androidworld zijn deze klachten bekend. Nou ja, gewoon maar even afwachten op Android 2.3.4.
Angry Birds is ook een redelijk zwaar spel, en kost daardoor ook redelijk veel energiequote:Op maandag 18 juli 2011 14:25 schreef Blobje het volgende:
[..]
Ligt toch echt aan de telefoon. Gebeurd bij alle games. Zelfs bij Angry Birds wordt hij heet en trekt de batterij leeg als een gek. Bij de games die iets meer rekenkracht vragen crasht hij simpelweg na 10 minuten terug naar het Home scherm. Android Market staat vol met deze klachten en ook op het forum van Androidworld zijn deze klachten bekend. Nou ja, gewoon maar even afwachten op Android 2.3.4.
op bureaublad snel koppeling naar sd kaart makenquote:Op maandag 18 juli 2011 16:56 schreef MetBas het volgende:
Simi folder doet het misschien wel voor je, weet niet wat je precies zoekt?
Je bedoelt echt een sd kaart met de gehele mappenstructuur? Dan moet je een manier vinden om een snelkoppeling te maken naar een root explorer.quote:Op maandag 18 juli 2011 17:51 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
op bureaublad snel koppeling naar sd kaart maken
Ja op mijn sd-kaart heb ik verschillende mappen bv muziek, video etcquote:Op maandag 18 juli 2011 18:04 schreef MetBas het volgende:
[..]
Je bedoelt echt een sd kaart met de gehele mappenstructuur? Dan moet je een manier vinden om een snelkoppeling te maken naar een root explorer.
Staat je user agent in de browser wel op mobiel?quote:Op maandag 18 juli 2011 19:14 schreef Mr.Blonde89 het volgende:
Is er ook een manier om flash te gebruiken in firefox op android? Er staat dan 'klik hier om de plugin te installeren', maar dat werkt niet
widgetlocker.quote:Op maandag 18 juli 2011 21:45 schreef Fascination het volgende:
http://digitalvanity.me/tagged/android
Hier staan zoveel mooie dingen.Alleen geen info over hoe je het moet maken.
Bijvoorbeeldquote:Op maandag 18 juli 2011 21:45 schreef Fascination het volgende:
http://digitalvanity.me/tagged/android
Hier staan zoveel mooie dingen.Alleen geen info over hoe je het moet maken.
http://lmgtfy.com/?q=reserve+batterij+samsung+galaxy+s2quote:Op maandag 18 juli 2011 23:01 schreef De-Hamster het volgende:
Zijn er ergens ook reserve batterijen te kopen, zodat je een reserve batterij bij je hebt als je de mogelijkheid niet direct hebt om op te laden.
http://www.gsmpunt.nl/acc(...)laxy-s-ii/batterijenquote:Op maandag 18 juli 2011 23:01 schreef De-Hamster het volgende:
Zijn er ergens ook reserve batterijen te kopen, zodat je een reserve batterij bij je hebt als je de mogelijkheid niet direct hebt om op te laden.
De eerste toestellen die uitkwamen waren unbranded. Ondertussen zijn ze wel branded (of iniedergeval een gedeelte ervan). Zo ook bij T-mobile.quote:Op woensdag 20 juli 2011 20:34 schreef MetBas het volgende:
Het toestel is unbranded, dus naar mijn weten is er niet iets zoals Vodafone firmware.
Dat zal dan idd wel maar wel kut ben blij dat die van mij unbranded is...quote:Op woensdag 20 juli 2011 23:07 schreef MetBas het volgende:
Oh dat is wel crap dan, ik dacht dat ze allemaal unbranded waren. Wat zit er allemaal op dan, Vodafone bootscreen of zo? Maar ach, lang leve rooten en custom rom.
Kies is idd gewoon kut jaquote:Op donderdag 21 juli 2011 00:44 schreef rcco het volgende:
Ik heb Kies maar verwijderd, het verkracht m'n hele computer.
Bij werkt het ook maar het is gewoon niet een fijn programma en duurt lang voordat ie is opgestart dus gaat het sneller via explorerquote:Op donderdag 21 juli 2011 14:04 schreef MetBas het volgende:
Ik heb eigenlijk totaal geen problemen met Kies, maar ik heb een Mac misschien ligt het daar aan. Ik bedoel, het programma is niet supergeweldig of zo, maar hij doet het hier wel gewoon.
Op mijn rondreis op de tourfiets door frankrijk had ik een Portable Power Station bij me.quote:Op maandag 18 juli 2011 23:01 schreef De-Hamster het volgende:
Zijn er ergens ook reserve batterijen te kopen, zodat je een reserve batterij bij je hebt als je de mogelijkheid niet direct hebt om op te laden.
Dan moet je de update installeren via Kies, dan gaat ie zeker 1,5 keer langer mee.quote:Op donderdag 21 juli 2011 21:20 schreef lady-wrb het volgende:
het is idd van de trieste dat je met een volle accu vertrekt en gewoon nog geen 8 uur verder istie zo goed als leeg
kan iemand me duidelijk maken hoe je foto's vanaf het toestel op de computer krijgt?
Ja ik heb het sinds vanmorgen dat k geen 3G/HSDPA verbinding kan maken. strange...quote:Op donderdag 21 juli 2011 22:35 schreef Zwansen het volgende:
Hebben meer mensen last van connectieproblemen? Ik heb het zowel met mobiel internet als thuis op mn Wifi. Het ligt niet aan mn Wifi want mn vriendin heeft dezelfde telefoon en heeft nergens last van.
Bij mij kan ik soms gewoon niet connecten terwijl ik wel de wireless ontvang. Daarnaast valt mn Hi-verbinding ook regelmatig weg. Hier had ik voorheen met mn HTC Desire vrijwel nooit last van.
Heb ik ook gehad, maar dit was mij omdat KPN storing had, daarna geen last meer van gehad. Telefoon werkt nu weer helemaal naar behoren. Ben er weer helemaal mee in m'n nopjes.quote:Op donderdag 21 juli 2011 22:37 schreef Nightanimal het volgende:
[..]
Ja ik heb het sinds vanmorgen dat k geen 3G/HSDPA verbinding kan maken. strange...
Dat lijkt mij in ieder geval een hardwarematig probleem eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 12:29 schreef Dynames het volgende:
Mijn galaxy s2 geeft de heletijd vanzelf aan dat ie een pc verbinding heeft terwijl dit helemaal niet is.
Ook afentoe geeft ie aan dattie nog aan de oplader is aangesloten terwijl ook dit niet is.
Wie weet wat ik hier aan kan doen?
Das dan mooi kut als je op je bek geslagen bent...quote:Op vrijdag 22 juli 2011 19:25 schreef MetBas het volgende:
Leuke app: Visidon AppLock. Gebruikt de front camera met gezichtsherkenning als beveiliging.
Je kan een wachtwoord als zekerheid instellen voor als hij je niet herkend. Dus dat gaat niet op.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 19:28 schreef netolk het volgende:
[..]
Das dan mooi kut als je op je bek geslagen bent...
Nog niet voor elkaar gekregenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:13 schreef MetBas het volgende:
Kan het ook als lock screen? Het werkt erg goed inderdaad.
Bijzonder, bij mij is dat juist andersom... bij Wifi gebruikt hij meer.... niet veel overigens.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:32 schreef alwaysonhold het volgende:
trouwens ben er sinds vandaag eindelijk achter wat mijn slechte batterij vandaan komt, namelijk gewoon 3g internet. heb vandaag wifi modus kunnen gebruiken en in de buurt gehad, gewoon dubbele accuduur. 3g internet zuipt flink batterij op dit ding, wifi niet
Cool ding! Moet ik onthouden voor als ik een paar maanden de jungle in trekquote:Op donderdag 21 juli 2011 20:30 schreef Nightanimal het volgende:
[..]
Op mijn rondreis op de tourfiets door frankrijk had ik een Portable Power Station bij me.
Dat ding stel je in op 5V en kan je vrijwel elke telefoon via USB op aansluiten.
Ik heb bijna 2 weken continue zonder stroom kunnen navigeren met de Samsung Galaxy SII.
De standaard batterij is 1650mAhX3,7Volt=~6.1Wh
PPS=130Wh / 6.1Wh=~21x
Zonder externe batterij kon ik maximaal 16 uur continue navigeren.
Met externe batterij dat bijna in dagen: 21x16=336/24=~14 dagen
[ afbeelding ]
Dat ding is al 4 jaar oud, heeft o.a. 3 maanden Kenia overleefd.
Het is ook wel een blok van 1Kg maar zeker het geld waard!
http://www.thebatterygeek(...)p130_batterygeek.htm
Oh en zoek je een kleinere:
http://www.discountcell.c(...)s2-attain_IGNITEXT_1
3600Mah of te wel 13.3Wh zo uit het vuistje aansluiten.
Dat is idd bijzonder dat je met wifi meer gebruikt... normaal gesproken zou 3g meer moeten verbruiken dan wifiquote:Op vrijdag 22 juli 2011 22:16 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Bijzonder, bij mij is dat juist andersom... bij Wifi gebruikt hij meer.... niet veel overigens.
Kan ik dat dan ergens uitschakelen? Want ik vind het handiger om voor 'berichten' alleen contactpersonen met telefoonnummers erin te hebben.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:06 schreef netolk het volgende:
Ja, je het uitzetten dat ie ze niet meer in contacten weer geeft maar als je een sms wil sturen via berichten (en dan nieuw) dan staan ze er ook allemaal in omdat je dr ook mee kan mailen
Ja dat kan.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:10 schreef Kings het volgende:
[..]
Kan ik dat dan ergens uitschakelen? Want ik vind het handiger om voor 'berichten' alleen contactpersonen met telefoonnummers erin te hebben.
Ondanks dat ik dat aanvink, bevinden alsnog al mijn gmail contactpersonen zich in mijn contactpersonenlijst als ik een smsje wil sturen...quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:14 schreef mapampa het volgende:
[..]
Ja dat kan.
contacten > menuknop> meer >weergaveopties> en dan alleen contactpersonen ... aanvinken.
Gek, zojuist even getest en bji mij doet ie dat niet.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 11:34 schreef Kings het volgende:
[..]
Ondanks dat ik dat aanvink, bevinden alsnog al mijn gmail contactpersonen zich in mijn contactpersonenlijst als ik een smsje wil sturen...
quote:Hij was al een tijdje uit voor de iPhone, in april kwam de bèta uit, maar nu kan iedereen dan eindelijk ook gratis bellen en berichten sturen onderling. Viber is een hit in communicatieland: volgens de firma wordt er per dag voor 11 miljoen minuten gebeld via de service en dat aantal zal de komende dagen heel erg snel stijgen.
Hoezo zeker weet? Nu heb ik 3 jaar een iPhone gehad en op een enkel krasje na geen enkele schade gehad.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:40 schreef Ofresca het volgende:
Het is dus niet, zoals met de Iphone, dat je zeker weet dat je je scherm een x sloopt?
Ohw... Alle 3 de mensen die ik ken die een iPhone hebben, hebben het scherm kapot (gehad) door hem te laten vallen. Dus nee, dat is niet zeker weten, maar ik weet wel dat ik dan een behoorlijke grote kans op valschade heb.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:45 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Hoezo zeker weet? Nu heb ik 3 jaar een iPhone gehad en op een enkel krasje na geen enkele schade gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |