Oh ja, is dat zo? Nooit gemerkt.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:33 schreef Frey het volgende:
En mevrouw Bleeker die maar op de aftiteling bleef staan.
Volgens mij stond iedereen er al te vroeg op.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:35 schreef PeterKelder het volgende:
Oh ja, is dat zo? Nooit gemerkt.
Volgens mij stond Dian een week voordat ze haar intrede deed al op de aftiteling
Klopt, maar zo is het dus (gelukkig) niet altijd geweestquote:Op zondag 17 juli 2011 19:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat is ook wel zo, maar het huidige GTST heeft veel raakvlakken met het ONM zoals het de laatste jaren was: er wordt veel gefocust op de jongere karakters en de oudere worden steeds meer naar de achtergrond verplaatst (of erger nog: de serie uitgeschreven).
Dat viel in de eerste 2 seizoenen nog redelijk mee, maar vanaf seizoen 3 werd dat steeds erger. Soms liep de aftitelingstune al op zijn einde terwijl het "Met Dank Aan"-gedeelte net voorbijkwamquote:Op zondag 17 juli 2011 19:42 schreef Frey het volgende:
[..]
Volgens mij stond iedereen er al te vroeg op.
Alle gastrollen van die weken stonden erop ofzo, vandaar die waslijsten.
Nadat Robert wegging naar Amerika en Rien ontslagen werd, kwam ze voor het laatst op het afscheids-welkomstfeest van de familie Alberts (waarbij Rien haar nog 'Van Huichelen' en 'Van Zuigelen' noemde). Hierna kwam ze niet meer in beeld net als Reclamebureau Stenders offscreen werd.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:29 schreef Frey het volgende:
Die Janet had trouwens ook een behoorlijke rol in seizoen 1. Waar was die ineens gebleven?
Van die simpele dingen waar ik echt smakelijk om moest lachen.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
(waarbij Rien haar nog 'Van Huichelen' en 'Van Zuigelen' noemde)
Dat plotselinge "verdwijnen" van iets/iemand gebeurde in de eerste seizoenen heel vaak, dat was gewoon de erfenis van The Restless Years.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Nadat Robert wegging naar Amerika en Rien ontslagen werd, kwam ze voor het laatst op het afscheids-welkomstfeest van de familie Alberts (waarbij Rien haar nog 'Van Huichelen' en 'Van Zuigelen' noemde). Hierna kwam ze niet meer in beeld net als Reclamebureau Stenders offscreen werd.
Officieus is het daarna blijven bestaan voor wieweet tot hoelang, het kan natuurlijk ook dat Nico zich sindsdien alleen maar gefocust heeft op Londen en de VS, zelfs toen ie een van Hermans bedrijven overnam in Nederland, werd er met geen woord meer gerept over Reclamebureau Stenders.
Wat me nou niet duidelijk is en misschien dat jij dat weten, gingen Robert en Laura in the Restless Years nu ook scheiden of kwamen ze ook weer bij elkaar? En raakte Laura hier ook in verwachting?quote:Op zondag 17 juli 2011 19:48 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat plotselinge "verdwijnen" van iets/iemand gebeurde in de eerste seizoenen heel vaak, dat was gewoon de erfenis van The Restless Years.
Ze volgden hier gewoon de verhaallijn zoals die oorspronkelijk was, ze pasten alleen wat aan als dat niet meer in de tijdgeest paste of totaal níét Nederlands was.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat me nou niet duidelijk is en misschien dat jij dat weten, gingen Robert en Laura in the Restless Years nu ook scheiden of kwamen ze ook weer bij elkaar? En raakte Laura hier ook in verwachting?
Hoe zouden de fans toen gereageerd hebben als Reinout ineens eruit was geweest?quote:Op zondag 17 juli 2011 19:56 schreef PeterKelder het volgende:
Nadat Alan (dus Arnie) was neergeschoten met dat jachtgeweer en een tijdje niet kon praten, ging hij zijn ouders achterna naar Amerika (ook hier was dat zo, alleen verdween Alan in Australië uit de serie, terwijl Arnie gewoon weer te zien was).
Nou, dan zouden de meeste fans (voornamelijk meisjes) zijn afgehaakt, waardoor GTST een hoop kijkers zou zijn verlorenquote:Op zondag 17 juli 2011 19:58 schreef Frey het volgende:
[..]
Hoe zouden de fans toen gereageerd hebben als Reinout ineens eruit was geweest?
Maar verdwenen Robert en Laura dan helemaal in de oorspronkelijke versie? Hier kwam eerst Laura terug en pas veel later Robert.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:00 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nou, dan zouden de meeste fans (voornamelijk meisjes) zijn afgehaakt, waardoor GTST een hoop kijkers zou zijn verloren
Gelukkig had Olga Madsen door dat Arnie té gezichtsbepalend bleek voor de serie, waardoor ze hem gewoon behielden.
Naar mijn weten verdwenen ze helemaal in The Restless Years, volgens mij kwam Robert nog één keer terug (wat hier in seizoen 1 was), daarna verdween hij ook voorgoed.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:03 schreef Frey het volgende:
[..]
Maar verdwenen Robert en Laura dan helemaal in de oorspronkelijke versie? Hier kwam eerst Laura terug en pas veel later Robert.
Volgens mij verdwenen ze helemaal, Robert kwam volgens mij nog wel terug toen Arnie dat ongeluk had gehad. Maar daarna verdween die kant van de familie Alberts voorgoed.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:03 schreef Frey het volgende:
[..]
Maar verdwenen Robert en Laura dan helemaal in de oorspronkelijke versie? Hier kwam eerst Laura terug en pas veel later Robert.
Klopt, maar Jef en Karin scheidden daar niet. Hier wilden ze Jef ook graag behouden kennelijk, toen Dian eruit ging hadden ze Jef ook de wacht aan kunnen zetten. Gelukkig kregen ze al eerder het idee om Robert en Laura er weer in te schrijven en zo had Jef ook weer wat te doenquote:Op zondag 17 juli 2011 20:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Naar mijn weten verdwenen ze helemaal in The Restless Years, volgens mij kwam Robert nog één keer terug (wat hier in seizoen 1 was), daarna verdween hij ook voorgoed.
Eigenlijk was de gehele familie Alberts in TRY na ruim een jaar verdwenen. Toen de Australische vertolkster van Dian er de brui aan gaf, besloten de makers dat ook Jef en Karin uit de serie moesten verdwijnen omdat ze anders geen rol meer zouden hebben. Daarmee vertrokken ook de laatste leden van de familie Alberts in de Australische versie.
Oh, dat wist ik nog niet. Wel wist ik dat hij iets van een auto-ongeluk heeft gehad tijdens het draaien van een film, waarbij hij verlamd raakte.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:14 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
De Australische Arnie is overigens afgelopen mei overleden (de acteur dus): http://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Blake_%28actor%29
Laatste seizoen van Arnie, wel grappig overigens dat die rol zo bekend was, dat het woord 'Arnie' gewoon nu nog steeds een begrip is. Zelfs mensen die nooit gekeken hebben, weten dat Reinout Oerlemans bedoeld wordtquote:
Arnie is zonder twijfel het icoon van de serie. Des te groter is de schande van die baby verwisseling.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Laatste seizoen van Arnie, wel grappig overigens dat die rol zo bekend was, dat het woord 'Arnie' gewoon nu nog steeds een begrip is. Zelfs mensen die nooit gekeken hebben, weten dat Reinout Oerlemans bedoeld wordt
Ik weet niet of jij de film New Kids Turbo hebt gezien, maar ook daarin speelt Reinout een rol (als zichzelf). Daar wordt hij door die gasten de hele tijd met Arnie aangesprokenquote:Op zondag 17 juli 2011 20:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Laatste seizoen van Arnie, wel grappig overigens dat die rol zo bekend was, dat het woord 'Arnie' gewoon nu nog steeds een begrip is. Zelfs mensen die nooit gekeken hebben, weten dat Reinout Oerlemans bedoeld wordt
Ik vond het ook interressant hoe de rol Linda gegroeid is, in seizoen 1 was ze supernaïef, dom en egoïstisch. Als je haar rol in seizoen 7 en 8 vergelijkt dan zie je toch echt een zelfstandiger en symphatieker personage. Dit fragment is ook wel mooi, dat ze eindelijk bekend dat Arnie de enige voor haar is (behalve Frits, Stan, Rien en Robert; oh nee dat betekende allemaal niksquote:Op zondag 17 juli 2011 20:19 schreef Frey het volgende:
[..]
Arnie is zonder twijfel het icoon van de serie. Des te groter is de schande van die baby verwisseling.
Klopt, het is toch jammer dat Reinout ongelooflijk klaar is met gtst en met Arnie, toen Roos eruit ging bijvoorbeeld, hoe mooi was het geweest als hij voor enkele weken terug kwam en samen met Roos de serie verliet om weet ik het in Japan te gaan wonenquote:Op zondag 17 juli 2011 20:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij de film New Kids Turbo hebt gezien, maar ook daarin speelt Reinout een rol (als zichzelf). Daar wordt hij door die gasten de hele tijd met Arnie aangesproken
Overigens was dat ook zijn laatste on-screen moment met Antonie Kamerling
Getuige het feit dat hij het toeliet dat hij door de New Kids de hele tijd met Arnie werd aangesproken lijkt het me dat hij zich er niet meer zo druk over maakt. Maar hij is wel klaar met GTST ja, dat heeft hij meermalen aangegeven. Waarbij ik dan weer denk: Goh, "Arnie", zonder GTST was je nu een anonieme advocaat geweest en meer ook niet, terwijl je nu een internationaal productiebedrijf hebt en uitstapjes kan maken naar bijvoorbeeld regisseren.quote:Op zondag 17 juli 2011 20:26 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Klopt, het is toch jammer dat Reinout ongelooflijk klaar is met gtst en met Arnie,
Dat was echt briljant geweestquote:toen Roos eruit ging bijvoorbeeld, hoe mooi was het geweest als hij voor enkele weken terug kwam en samen met Roos de serie verliet om weet ik het in Japan te gaan wonen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |