Die werd daarna betrapt toch?quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:28 schreef Sdivad het volgende:
Die van Astarloza tellen we niet meer mee?
idd, en dat terwijl Ben vd Burg gast was, ben wel benieuwd wat de cijfers van vandaag zijnquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ze hadden gister ook ineens 664.000 kijkers
heeft er niks mee te maken, die klets van mart is gewoon niet chill... TDJ is gewoon leukerquote:
Dit is het avondetappe topicquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:29 schreef timm_95 het volgende:
[..]
idd, en dat terwijl Ben vd Burg gast was, ben wel benieuwd wat de cijfers van vandaag zijn
Ik had er eerst mijn twijfels over maar ik ben blij dat het er is. Hopelijk gaan ze volgend jaar of over 2 jaar door (misschien volgend jaar niet wegens EK), dan is er in ieder geval een Nederlands programma over de Tour op tv.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:26 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik vind Tour du Jour beter, makkelijker te verteren, de Gijp van het wielrennen gevonden, leuke gasten en de intermezzo's tussendoor van de ronde miss en die alpe d'huez voor het goede doel
Veel plezier in dat topicquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:29 schreef DuTank het volgende:
[..]
heeft er niks mee te maken, die klets van mart is gewoon niet chill... TDJ is gewoon leuker
Volgend jaar uiteraard VI Oranjequote:Op donderdag 14 juli 2011 23:30 schreef Culthit. het volgende:
[..]
Ik had er eerst mijn twijfels over maar ik ben blij dat het er is. Hopelijk gaan ze volgend jaar of over 2 jaar door (misschien volgend jaar niet wegens EK), dan is er in ieder geval een Nederlands programma over de Tour op tv.
Zoiets heeft gewoon tijd nodig. Mensen moeten er aan wennen.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:26 schreef Graaf_Kinterslaas het volgende:
[..]
Klopt, en de kijkcijfers zijn beter geworden sinds het begin van TDJ.
zolang ze diekstra maar houdenquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:30 schreef Culthit. het volgende:
[..]
Ik had er eerst mijn twijfels over maar ik ben blij dat het er is. Hopelijk gaan ze volgend jaar of over 2 jaar door (misschien volgend jaar niet wegens EK), dan is er in ieder geval een Nederlands programma over de Tour op tv.
Fixed it.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:30 schreef Culthit. het volgende:
[..]
Zoiets heeft gewoon tijd nodig. Mensen moeten aan Gert wennen.
quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:30 schreef Graaf_Kinterslaas het volgende:
[..]
Volgend jaar uiteraard VI Oranje
HAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAAAHHAHAAHAHAHAAquote:
ik kijk dit ook gewoon hoor, dus niet huilie doenquote:
Ik moest ook zeker aan Gert wennen, maar ik vind het nu een toffe vent die goed tegenwicht biedt aan tafel.quote:
quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:32 schreef Ambrosius het volgende:
Aub over De Avondetappe, niet heel de tijd de vergelijking of ander gezeik over Tour du Jour.
quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:32 schreef Culthit. het volgende:
[..]
Ik moest ook zeker aan Gert wennen, maar ik vind het nu een toffe vent met die goed tegenwicht biedt aan tafel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |