Twitter is heel wat anders dan een profielen netwerk (Facebook/LinkedIn/Hyves).quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:53 schreef zarGon het volgende:
[..]
Spam kun je gewoon melden. Daar heeft elk systeem last van, aangezien de inhoud van de gedeelde berichten niet van tevoren wordt goedgekeurd.
Ook voor jou, Twitter is iets totaal anders dan een profielen netwerk. Een profielen netwerk is een stuk persoonlijker.quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:54 schreef Slickk het volgende:
[..]
Het is meer het principe van Twitter, dingen opnieuw delen in Google+ kun je zien als het retweeten van berichten bij Twitter. Ik vind het niet zo erg eigenlijk, ik vind dit juist wel fijn. Ik vind het altijd een beetje naar als iemand mij toevoegt op Facebook die ik liever niet als vriend heb... Ik negeer het verzoek dan maar een week later krijg je opnieuw een verzoek (dat is niet bij iedereen zo). Sommige mensen voelen zich beledigd als je ze weigert. Bij Google+ hoef je daar niet over na te denken.
Overigens kunnen mensen op Twitter je ook gewoon aanspreken door @naam te doen, daar is ook al genoeg spam van. Dat is niet te voorkomen als je een open platform hebt.
Ik vind Google+ heel fijn dat ik die mensen dan gewoon kan accepteren, in een loze kring kan gooien zodat ik gericht berichten kan delen.
Moet ik de hele tijd posten hoe mooi ik het vind dan?quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:54 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik krijg juist het gevoel dat jij het tegenovergestelde alleen maar wil doen.
Ik denk niet dat de gemiddelde social media gebruiker al z'n connecties in circles wilt stoppen. Daarnaast doet iedereen alsof deze functie geniaal is, ik vraag me echt af hoeveel mensen dit in de praktijk gaan gebruiken. Heb jij je e-mail/telefoon contacten ook allemaal geordend op groepen? En dan bij elk bericht denken uhmm met wie zal ik dit nu eens gaan delen?quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:55 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Alleen ziet hij niet wat jij post, tenminste, als jij om kan gaan met circle's
Ja. Je deelt je contacten toch in? Kun je ook groep-smsjes sturen, of groep-mails.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:09 schreef zarGon het volgende:
Je vergelijkt de contactenlijst op een telefoon met G+-circles? Serieus?
Het gaat om het principe van iets delen met een bepaalde groep, niet om wat je deelt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:19 schreef zarGon het volgende:
Je snapt werkelijk waar het verschil niet tussen de content die je deelt via sms'jes (en mails) én G+-circles?
Hoe dynamisch is een sms-groep? Of groepsmail?
Jawel. G+ ís het delen van én met. Hoevaak heb jij nou sms'jes naar meerdere personen gestuurd? Met oude toestellen is dat al helemaal bagger (want geen threading). Zie het als Hotmail en Gmail (inc. conversaties). Delen via sms is pas omslachtig, vergeleken met G+.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:20 schreef Nyce het volgende:
[..]
Het gaat om het principe van iets delen met een bepaalde groep, niet om wat je deelt.
Je dwaalt nu helemaal af, het ging alleen om de contacten lijsten:quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:24 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jawel. G+ ís het delen van én met. Hoevaak heb jij nou sms'jes naar meerdere personen gestuurd? Met oude toestellen is dat al helemaal bagger (want geen threading). Zie het als Hotmail en Gmail (inc. conversaties). Delen via sms is pas omslachtig, vergeleken met G+.
quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:09 schreef zarGon het volgende:
Je vergelijkt de contactenlijst op een telefoon met G+-circles? Serieus?
Er is een reden waarom men contactlijsten op een telefoon niet groepeert. Nuance: meestal, merendeels.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:27 schreef Nyce het volgende:
[..]
Je dwaalt nu helemaal af, het ging alleen om de contacten lijsten:
[..]
Servers are busyquote:Op donderdag 14 juli 2011 14:27 schreef iBenny het volgende:
Bedrijfspagina's gaan binnenkort open.
Aanmelden om het te test kan hier: http://goo.gl/zq95C
Krijg ik ook helaas.quote:
Nee hoor, bij mij niet.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:05 schreef Nyce het volgende:
[..]
Ook voor jou, Twitter is iets totaal anders dan een profielen netwerk. Een profielen netwerk is een stuk persoonlijker.
Op Facebook staan je interesses, je favo boeken, films, muziek etc. Je hebt foto albums, je werkgevers en scholen staan erop.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:46 schreef Slickk het volgende:
[..]
Nee hoor, bij mij niet.Wanneer is iets meer 'persoonlijk'? Dat is toch per gebruiker verschillend? Wat bedoel je uberhaupt met 'persoonlijk'? Ik deel ongeveer dezelfde soort dingen op Twitter als op Google+, daar zit niet zoveel verschil tussen op dit moment.
Maakt mij niet uit of je negatief bent over Google+ maar je stelt bepaalde dingen als feiten terwijl het eigenlijk een mening is en dat klopt dus niet.
Nee hoor helemaal niet. Ook al ben je overwegend negatief over Google+quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:44 schreef Nyce het volgende:
[..]
Ik snap wel hoe je het allemaal kan omzeilen, ik geef alleen aan dat ik een raar systeem vind. Maar ik snap het al, ik mag hier alleen maar positief over Google+ praten..
Vanwaar deze nutteloze toevoeging?quote:
In het begin heb ik alleen maar positief gesproken over G+ en na een tijdje gebruiken kom je ook minpunten tegen en die deel ik dan hier. Maar is goed, ik zal de positieve dingen ook meer met jullie delenquote:Op donderdag 14 juli 2011 14:53 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee hoor helemaal niet. Ook al ben je overwegend negatief over Google+
Omdat jij met zo'n nutteloze vraag kwam. Tuurlijk vind ik het een probleem, anders zeg ik het niet.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:53 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee hoor helemaal niet. Ook al ben je overwegend negatief over Google+
[..]
Vanwaar deze nutteloze toevoeging?
Omdat het nog niet open(baar) isquote:Op donderdag 14 juli 2011 15:56 schreef Schanulleke het volgende:
Wel enorm knullig dat je bij het delen van filmpjes op Youtube nog niet direct voor G+ kan kiezen.
Je kan het wel een +1 geven, dan komt hij onder je +1's.quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:56 schreef Schanulleke het volgende:
Wel enorm knullig dat je bij het delen van filmpjes op Youtube nog niet direct voor G+ kan kiezen.
Weet ik, maar dat is niet wat ik bedoel. Wel gek, ik had net een filmpje op mijn pagina gezet en nu is het weer verdwenen...quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:15 schreef Nyce het volgende:
[..]
Je kan het wel een +1 geven, dan komt hij onder je +1's.
Dit dus.quote:Op donderdag 14 juli 2011 13:55 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Alleen ziet hij niet wat jij post, tenminste, als jij om kan gaan met circle's
Heeft het niet te maken dat het filmpje nog niet helemaal geconverteerd is?quote:Op donderdag 14 juli 2011 18:16 schreef schommelstoel het volgende:
Zijn er ook mensen die last hebben van youtube filmpjes die zwart beeld geven als je ze fullscreen doet?
En dan bedoel ik youtube filmjes op een G+ profiel.
Het wil helpen als je hem weer klein maakt en dan weer full, soms moet dat wel drie keer.
Nee, omdat ik maar weinig bedrijven zou vertrouwen zo grootschalig een goede social media site op te kunnen zetten. Zelfs als het heel goed was zou bijna niemand genoeg users kunnen vergaren om een waardige competitie te zijn, en dus is het al de moeite niet waard over te stappen (uiteindelijk ga je dan toch weer terug naar Facebook omdat er niemand is).quote:Op donderdag 14 juli 2011 20:54 schreef Nyce het volgende:
Ik realiseer me nu eigenlijk dat als G+ niet van Google was ik me waarschijnlijk niet had aangemeld. Noem me een Google fanboy, maar ben wel eerlijk. Ik vind het systeem fijn omdat het waarschijnlijk zometeen met al mijn andere Google services integreert, meer niet.
Zouden jullie je hebben aangemeld als het niet van Google was maar gewoon van een nieuwe partij?
Jaquote:Op donderdag 14 juli 2011 20:54 schreef Nyce het volgende:
Ik realiseer me nu eigenlijk dat als G+ niet van Google was ik me waarschijnlijk niet had aangemeld. Noem me een Google fanboy, maar ben wel eerlijk. Ik vind het systeem fijn omdat het waarschijnlijk zometeen met al mijn andere Google services integreert, meer niet.
Zouden jullie je hebben aangemeld als het niet van Google was maar gewoon van een nieuwe partij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |