quote:Op zondag 10 juli 2011 12:12 schreef Tauchmeister het volgende:
Om één of andere duistere reden zitten m'n handen vol splinters
Wou net zeggen, beloofd een fantastische race te wordenquote:
Goeie shit, wij betalen 90 voor onbeperkt. Ik betaal het elk jaar en ik ga denk ik 2 keer per jaar fitness en 4x zaalvoetbalquote:Op zondag 10 juli 2011 12:40 schreef vandermar het volgende:
[..]
Omdat ik de sportschool niet meer kon betalen¤40,- per maand trek ik niet
Volgend school jaar kan je voor ¤70,- per jaar onbeperkt sporten dus dan zit ik pas weer in de sportschool. Ik merk het wel nu ik niet meer in de sportschool zit hehe.
EN het is hier geen 27 gradenhooguit 20
Als ik het betaal ga ik wel minimaal 3x in de week, had ik ook met ¤40,- per maand alleen het probleem was dat ik het niet meer kon betalen. Volgend jaar ben ik van plan echt ziek vaak te gaan, misschien wel 5 dagen in de weekquote:Op zondag 10 juli 2011 13:56 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Goeie shit, wij betalen 90 voor onbeperkt. Ik betaal het elk jaar en ik ga denk ik 2 keer per jaar fitness en 4x zaalvoetbal
Ja dat zeg je nu. Totdat uitgaan met je vrienden door de week en daarna uitslapen en uitbrakken iets aantrekkelijker wordtquote:Op zondag 10 juli 2011 14:00 schreef vandermar het volgende:
[..]
Als ik het betaal ga ik wel minimaal 3x in de week, had ik ook met ¤40,- per maand alleen het probleem was dat ik het niet meer kon betalen. Volgend jaar ben ik van plan echt ziek vaak te gaan, misschien wel 5 dagen in de weekspierbal worden jwz XD
Truequote:Op zondag 10 juli 2011 14:05 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ja dat zeg je nu. Totdat uitgaan met je vrienden door de week en daarna uitslapen en uitbrakken iets aantrekkelijker wordt
quote:Op zondag 10 juli 2011 14:22 schreef dreamzk het volgende:
Speciaal naar de fitness gaan om spieren te kweken voor de vrouwenIk sport niet, ben een skinny bitch maar ik hossel nog steeds meer dan al die opgepompte gasten
Waarom zou ik dan geld en moeite doen voor fitnessen, allemaal kasthomos die graag de andere mannen begluren in de kleedkamersquote:
Misschien is dat omdat ze goedkoop pilletjes willen regelen bij jouquote:Op zondag 10 juli 2011 14:22 schreef dreamzk het volgende:
Speciaal naar de fitness gaan om spieren te kweken voor de vrouwenIk sport niet, ben een skinny bitch maar ik hossel nog steeds meer dan al die opgepompte gasten
Je kan ze beter begluren dan dat je met de rug naar ze toestaat.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:36 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Waarom zou ik dan geld en moeite doen voor fitnessen, allemaal kasthomos die graag de andere mannen begluren in de kleedkamers
Neuh GHBquote:Op zondag 10 juli 2011 14:44 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Misschien is dat omdat ze goedkoop pilletjes willen regelen bij jou
Das nog dirtier dan ik dacht, je staat met je rug naar ze, buigt voorover om iets te pakken en boem. Je hebt een bezwete man in je zitten. Wat ben jij vies zeg vandermarquote:Op zondag 10 juli 2011 14:44 schreef vandermar het volgende:
[..]
Je kan ze beter begluren dan dat je met de rug naar ze toestaat.
Nooit een team sport gedaan?quote:Op zondag 10 juli 2011 14:36 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Waarom zou ik dan geld en moeite doen voor fitnessen, allemaal kasthomos die graag de andere mannen begluren in de kleedkamers
Nee, ik zeg ik sta liever niet met de rug naar ze toe. Het liefst draag ik een kuisheidsgordel en heb ik mijn ogen dicht maar niet alles kan.quote:Op zondag 10 juli 2011 14:54 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Neuh GHB
[..]
Das nog dirtier dan ik dacht, je staat met je rug naar ze, buigt voorover om iets te pakken en boem. Je hebt een bezwete man in je zitten. Wat ben jij vies zeg vandermar
Twee keer meegemaakt dat iemand een stijve had onder de douche en nee, ik was het niet.quote:
Zeker wel, en daar trokken we elkaar ook af na elke wedstrijd in de kleedkamer, maar dat was niet gay, gewoon teambuilding.quote:
quote:
Heuj, beetje lief doen he, hij komt nie uit Brabant jonge!quote:Op zondag 10 juli 2011 15:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Als jij dat denkt, dan wel. Ik vind er weinig troll aan, maar goed kan ook jou manier van reageren zijn?
Rauchmeister, wat was nou die dag dat jij in Tilburg was om te zuipen?quote:
Ik had 22 juli voorgesteldquote:Op zondag 10 juli 2011 15:21 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Rauchmeister, wat was nou die dag dat jij in Tilburg was om te zuipen?
Idd mooi!quote:Op zondag 10 juli 2011 15:36 schreef SoldMayor het volgende:
Zo een mooie wedstrijd.
Hamilton en Massa op het einde.![]()
En tering tyfus redbull met hun team order stelletje paupers.![]()
Perez 7de.
Gaan we hier verder? Dude get a life, ferrari wordt alleen maar geholpen met al die nieuwe veranderingen en daardoor pakken jullie de winst. En dan haten op Red Bull, het kleine team dat de grote jongens kapot maaktquote:Op zondag 10 juli 2011 15:36 schreef SoldMayor het volgende:
Zo een mooie wedstrijd.
Hamilton en Massa op het einde.![]()
En tering tyfus redbull met hun team order stelletje paupers.![]()
Perez 7de.
Ferrari gisteren nog mee willen stemmen om alle wijzigingen terug te willen draaien, toen dachten ze hey we zijn nu ineens snel dus fuck it.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:39 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Gaan we hier verder? Dude get a life, ferrari wordt alleen maar geholpen met al die nieuwe veranderingen en daardoor pakken jullie de winst. En dan haten op Red Bull, het kleine team dat de grote jongens kapot maakt
Ik ben niet eens voor Ferrari. Maar alles wat wint en dat niet RedBull is, is al goed.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:39 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Gaan we hier verder? Dude get a life, ferrari wordt alleen maar geholpen met al die nieuwe veranderingen en daardoor pakken jullie de winst. En dan haten op Red Bull, het kleine team dat de grote jongens kapot maakt
Laat Lewis eerst maar eens leren dat er ook anderen op de baan rijden en dat hij niet alles zomaar mag doen. Net ook met Massaquote:Op zondag 10 juli 2011 15:46 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Ik ben niet eens voor Ferrari. Maar alles wat wint en dat niet RedBull is, is al goed.![]()
Wacht maar tot dat Lewis weer een auto die beter is.
Haten op lewis. Hij durft teminste risico te nemen.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:47 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Laat Lewis eerst maar eens leren dat er ook anderen op de baan rijden en dat hij niet alles zomaar mag doen. Net ook met MassaEn hij is volgens mij altijd de enige die gezeik heeft met opgebrande banden en lege benzine tanks. Mayb leren tactisch rijden?
Ik geef het ook toe, het is een stuk saaier dan 2 jaar geleden. Maar ik heb dit seizoen eigenlijk nog geen saaie race gezien. Vettel wint wel bijna altijd maar tijdens de races gebeurd zoveel dat het me eigenlijk niet heel veel boeit of Vettel wint.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:56 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Haten op lewis. Hij durft teminste risico te nemen.
Paar jaar terug toen was het teminste nog wel verassend
Nu is alleen Redbull.. toen was het Redbull, Mclaren, BMW Sauber, Ferrari waar het tussen ging.
Dus wat wil je nu zeggen?! Omdat iemand wint en uitloopt is het niet meer leuk?!quote:Op zondag 10 juli 2011 15:46 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Ik ben niet eens voor Ferrari. Maar alles wat wint en dat niet RedBull is, is al goed.![]()
Wacht maar tot dat Lewis weer een auto die beter is.
Ik bedoel kom op... 80 punten voorsprong voor vettel... echt leuk![]()
Dat was nog gewoon lief hoorquote:Op zondag 10 juli 2011 15:20 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Heuj, beetje lief doen he, hij komt nie uit Brabant jonge!
Ja lewis was vooral in Monaco niet goed bezig. Maar alles daarna vond ik nog al overdreven en dat komt vooral door de media.quote:Op zondag 10 juli 2011 16:01 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ik geef het ook toe, het is een stuk saaier dan 2 jaar geleden. Maar ik heb dit seizoen eigenlijk nog geen saaie race gezien. Vettel wint wel bijna altijd maar tijdens de races gebeurd zoveel dat het me eigenlijk niet heel veel boeit of Vettel wint.
Lewis neemt geen risico's meer, hij is een roekeloze rijder en dat valt te zien dit seizoen. Al 5x een penalty gekregen voor botsen of gevaarlijk racen
Ja als iemand al bijna kampioen is dan is het toch niet leuk ofwel.quote:Op zondag 10 juli 2011 16:02 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dus wat wil je nu zeggen?! Omdat iemand wint en uitloopt is het niet meer leuk?!
Kom op joh, en Lewis![]()
JA tuurlijk word alles overdreven, maar ook al vorig seizoen irriteerde ik me aan de manier waarop hij reed. Teveel risico wat nooit bestraft werd en nu gebeurd dat welquote:Op zondag 10 juli 2011 16:05 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Ja lewis was vooral in Monaco niet goed bezig. Maar alles daarna vond ik nog al overdreven en dat komt vooral door de media.
Dit seizoen is zeker wel spannend. Behalve dan dat Vettel alles wint. Voor de 2de en 3de plek is het wel bijna iedere keer iemand anders. Hopelijk volgend jaar mee gelijk in de top 3/4.
Btw ik heb geen haat tegen redbull maar zoals vettel altijd met dat vingertje en van die overdreven reacties.. ja dan krijgen mensen op laast genoeg van.
Als hamilton naar redbull vetrekt dan wordt automatisch voor redbull.![]()
![]()
Ben nooit voor een team altijd voor een coreur.
Kobeyashi nog wat groeien en kan ook een leuke rijder wordenquote:Op zondag 10 juli 2011 16:10 schreef SoldMayor het volgende:
Ik was altijd voor Raikkonen maja.![]()
Lewis is het goede vervanger voor hem.![]()
Als Perez volgend jaar Ferrari gaat kan dat ook nog wel interressant worden.
Mwa, laat alleen zien hoe slecht andere teams zijnquote:Op zondag 10 juli 2011 16:07 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Ja als iemand al bijna kampioen is dan is het toch niet leuk ofwel.
Ga slap ouwehoeren met mij en help mij de tijd doorkomen tot 11 uurquote:
Mijn god, ik moest te lang denken om deze te snappenquote:Op zondag 10 juli 2011 17:41 schreef PierreTT het volgende:
[ [url=http://huishouden.startpagina.nl/prikbord/addon.php?938,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.aljevragen.nl%2Fmedia%2Fsk%2Fkwik.jpg]afbeelding[/url] ]
+
[ afbeelding ]
lolquote:Op zondag 10 juli 2011 17:41 schreef PierreTT het volgende:
[ [url=http://huishouden.startpagina.nl/prikbord/addon.php?938,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.aljevragen.nl%2Fmedia%2Fsk%2Fkwik.jpg]afbeelding[/url] ]
+
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 10 juli 2011 18:50 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Mijn god, ik moest te lang denken om deze te snappen
Same here.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:50 schreef Fsmxi het volgende:
[..]
Mijn god, ik moest te lang denken om deze te snappen
zelfs Massa vond er weinig mis aan, lekker dat racen en inhalen in plaats van rondjes rijden en DRSen.quote:Op zondag 10 juli 2011 15:47 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Laat Lewis eerst maar eens leren dat er ook anderen op de baan rijden en dat hij niet alles zomaar mag doen. Net ook met MassaEn hij is volgens mij altijd de enige die gezeik heeft met opgebrande banden en lege benzine tanks. Mayb leren tactisch rijden?
Nee idd, heb de herhaling al paar keer gezien en Hamilton doet er ook alles aan om hem te vermijden (geblokkeerde rechterwiel rem). Heb nog nooit zo'n spectaculaire finish gezien dus vind het allemaal wel prima.quote:Op zondag 10 juli 2011 19:08 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
zelfs Massa vond er weinig mis aan, lekker dat racen en inhalen in plaats van rondjes rijden en DRSen.
Binnenkort kunnen we onze centjes maar beter onder een kussen leggenquote:'Eurocrisis slaat over naar Italië'
Maandag zal de Europese president Herman Van Rompuy hoge Europese functionarissen bijeen roepen voor een spoedberaad over de mogelijke uitbreiding van de Europese schuldencrisis naar Italië. Dit meldt persbureau Reuters zondag op basis van drie anonieme bronnen.
Hehe, kwam ik net ook tegen.quote:Op zondag 10 juli 2011 19:47 schreef Nick-GizMo het volgende:
White Man Can't Jump of Boyz.n.the.Hood.720p.X264-LEGEND kijken
2000 gamerpointsquote:
Spotnet dusquote:
2000 is juist smerig veel, bij mij staat het op 905 maar dat komt door mijn neefje aangezien ik alleen maar multiplayer speel en dus niet bijster veel punten vergaar.quote:Op zondag 10 juli 2011 20:22 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Probleme met mense met weinig gamer score ik maak je kapot ik alle spelle komm aar op.
Smerig veel, ga toch weg johquote:Op zondag 10 juli 2011 20:23 schreef vandermar het volgende:
[..]
2000 is juist smerig veel, bij mij staat het op 905 maar dat komt door mijn neefje aangezien ik alleen maar multiplayer speel en dus niet bijster veel punten vergaar.
Hoeveel had jouw KoningStoma account? En hou je het nog een beetje vol in Zeeland?quote:Op zondag 10 juli 2011 20:22 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Probleme met mense met weinig gamer score ik maak je kapot ik alle spelle komm aar op.
Pics or haven't seenquote:Op zondag 10 juli 2011 20:28 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Smerig veel, ga toch weg johHeb je Rossdale's points wel eens gezien
Wacht jij maar eens schavuit, schobbejak, doerak! Ik zal eens een screenshot maken!quote:
11000 nogwat.. Ik vermaak me hier nog prima.quote:Op zondag 10 juli 2011 20:28 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Hoeveel had jouw KoningStoma account? En hou je het nog een beetje vol in Zeeland?
quote:
Valt best mee, gewoon veel points halenquote:Op zondag 10 juli 2011 20:43 schreef vandermar het volgende:
[..]
![]()
Sick, hoeveel spellen hebben jullie wel niet gespeelt dan.
quote:Op zondag 10 juli 2011 20:43 schreef PierreTT het volgende:
Achtendertigduizend modderfokking zevenhonderdzesennegentig ouwe!
Kom ik aan zetten met 979quote:Op zondag 10 juli 2011 20:47 schreef PierreTT het volgende:
Bozz 18k+ points, Michhas 20k+ points, Frankii 18k+, Fsmxi 16k+, Kneusteun 9k+, Mister bijna 10k, Nicklas bijna 37k, Sold bijna 24k, je rolt hier met de echte bazen ouwe
Auquote:Op zondag 10 juli 2011 20:47 schreef PierreTT het volgende:
Bozz 18k+ points, Michhas 20k+ points, Frankii 18k+, Fsmxi 16k+, Kneusteun 9k+, Mister bijna 10k, Nicklas bijna 37k, Sold bijna 24k, je rolt hier met de echte bazen ouwe
U heeft een invitequote:
quote:
Ik heb nog maar 3 potjes MW2 gespeeld en ik vind die perks als Commando, Danger Close, Cold Blooded allemaal dikke onzinquote:Op zondag 10 juli 2011 20:58 schreef PierreTT het volgende:
[..]
![]()
Snel met ons BO komen spelen knul! Trouwens, je deed toch ook MW2? Wat vind je van Danger Close?
Of Borderlands met Pringles. Of Fifa met Tauch. Of BFBC2 met Teun.
Jij moet nog veel leren voordat je een volleerd nachtbrigadier wordt!quote:Op zondag 10 juli 2011 21:00 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik heb nog maar 3 potjes MW2 gespeeld en ik vind die perks als Commando, Danger Close, Cold Blooded allemaal dikke onzin
Borderlands? Dat speel ik allang niet meer jong! Helemaal klaar mee.quote:Op zondag 10 juli 2011 20:58 schreef PierreTT het volgende:
[..]
![]()
Snel met ons BO komen spelen knul! Trouwens, je deed toch ook MW2? Wat vind je van Danger Close?
Of Borderlands met Pringles. Of Fifa met Tauch. Of BFBC2 met Teun.
Wel met mij nog, ben je de glorieuze tijden in de roze M3 nu alweer vergeten?!quote:Op zondag 10 juli 2011 21:24 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Borderlands? Dat speel ik allang niet meer jong! Helemaal klaar mee.
Cruisen met het dak open, alle chickies kijken.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:27 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Wel met mij nog, ben je de glorieuze tijden in de roze M3 nu alweer vergeten?!
Opzich wel handig ja, als je ooit nog wil terugkeren daarquote:Op zondag 10 juli 2011 21:52 schreef vandermar het volgende:
Lekker, weekend t/m woensdag en dan donderdag en notabene vrijdag op mijn verjaardag werken
Misschien ook wel handig om nog vrij te vragen voor vakantie
je vergeet ase met zijn 300 nog watquote:Op zondag 10 juli 2011 20:47 schreef PierreTT het volgende:
Bozz 18k+ points, Michhas 20k+ points, Frankii 18k+, Fsmxi 16k+, Kneusteun 9k+, Mister bijna 10k, Nicklas bijna 37k, Sold bijna 24k, je rolt hier met de echte bazen ouweje
1 september houd ik het toch voor gezien, heb er dan 4 jaar gewerkt en wil wel eens wat anders. 15 augustus kom ik terug van vakantie dus die 4 keer werken fuckt dan ook niet meer zoveelquote:Op zondag 10 juli 2011 21:54 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Opzich wel handig ja, als je ooit nog wil terugkeren daar
quote:
optic hottieboy met 35 ofzoquote:
quote:Op zondag 10 juli 2011 22:01 schreef PierreTT het volgende:
[..]
optic hottieboy met 35 ofzo
En Parvus mag dat omdat ie altijd zo gezellig is![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |