Wie dromenvangertje kan helpen, geef haar een pmquote:Op zaterdag 9 juli 2011 11:57 schreef Dromenvangertje het volgende:
als iemand mij 30-40 euro terug betaaldtdtdtd dan kom ik.
Groningen rotterdam. Zie dat topic.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:10 schreef Socios het volgende:
30 tot 40 euro?
Van waar naar waar moet die treinreis gaan?
Ze wil maar kan niet betalen. Dus leuk als iemand dat wil en kan coor haar - zonder dat daar afschuwelijke dingen tegenoverstaanquote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:10 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Hoe bedoel je pauperchick? Die meet op een gratis internetforum is vrijblijvend, daar gaat niemand toch een treinkaartje voor iemand anders betalen. Anyway, ik doe het als ze me een pijpbeurt geeft. Real talk.
Dan heeft ze toch pech gehadquote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:12 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ze wil maar kan niet betalen. Dus leuk als iemand dat wil en kan coor haar - zonder dat daar afschuwelijke dingen tegenoverstaan
quote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:10 schreef Socios het volgende:
30 tot 40 euro?
Van waar naar waar moet die treinreis gaan?
14,50 dus.quote:
Nee.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:16 schreef Socios het volgende:
[..]
Mooi reisje. Heb je wel een kortingskaart?
Je gaat naar de Hema, daar koop je een treinkaartje voor 14,50 en dan kan je de hele dag onbeperkt reizen met de trein in Nederland. Veel plezier in Rotterdamquote:
Dus TS heeft een sloeberimage toegeëigend gekregen terwijl er nieteens zoveel aan de hand isquote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je gaat naar de Hema, daar koop je een treinkaartje voor 14,50 en dan kan je de hele dag onbeperkt reizen met de trein in Nederland. Veel plezier in Rotterdam
niiice.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je gaat naar de Hema, daar koop je een treinkaartje voor 14,50 en dan kan je de hele dag onbeperkt reizen met de trein in Nederland. Veel plezier in Rotterdam
Hé, ik heb hier niet om gevraagdquote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:18 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Dus TS heeft een sloeberimage toegeëigend gekregen terwijl er nieteens zoveel aan de hand is!
Wat is er sloeber aan 14,50 betalen ipv 47? Jij koopt dan dus voor 47 een retourtje als je weet dat het voor 14,50 kan?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 12:18 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Dus TS heeft een sloeberimage toegeëigend gekregen terwijl er nieteens zoveel aan de hand is!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |