Lefevre is er altijd bij om de geruchtenmolen te voeden dat een topper naar zijn QS zou komen. Vroeger zelfs nog met Ullrich ... Ook al weet iedereen dat die nooit zullen komen. Maar goed, hij moet z'n ploeg op een of andere manier in het nieuws brengen. Met sportieve prestaties lukt dat sowieso niet zo sterk meer de laatste tijd ...quote:Op vrijdag 15 juli 2011 20:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Zo'n geruchtje is altijd goed voor wat publiciteit. Zie ook die geruchten m.b.t. Contador vorig jaar.
twitter:inrng twitterde op zaterdag 16-07-2011 om 23:36:21Het Nieuwsblad reporting that HTC will renew for 3 years with Highroad. Several riders gone already but still time to stabilise / rebuild. reageer retweet
Omdat hij zo'n sterke tour rijdt.quote:Op zondag 17 juli 2011 14:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
Nieuwste Quickstep-gerucht: Peter Velits.
was vorig jaar ook al derde in de vueltaquote:Op zondag 17 juli 2011 14:32 schreef Doff het volgende:
[..]
Omdat hij zo'n sterke tour rijdt.
Nouja, wellicht dat hij zich wat verder zou kunnen ontwikkelen in de eendagsklassiekers?
Ik bedoelde eigenlijk dat hij wat tegenvalt. Of vergis ik me? Er lijkt dit jaar in elk geval geen progressie in te zitten.quote:Op zondag 17 juli 2011 15:36 schreef franklop het volgende:
[..]
was vorig jaar ook al derde in de vuelta
Visconti heeft ondertussen bevestigd dat hij vertrekt bij Farnese Vini.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 15:40 schreef Steven184 het volgende:
Nog een paar nieuwtjes:
- SoK meldde het al, QS wil Visconti terug. Movistar schijnt ook in de markt te zijn, aangezien zijn verlenging toch nog niet rond schijnt te zijn.
Goede tijdrijder vooral. Komt ook aardig een heuvel over, en heeft geen slechte sprint, maar vooral een tijdrijder (hoewel dat er dit jaar wat minder uit komt). Wel goed dat Skil eindelijk wat Nederlandse talenten aantrekt, tot nu toe is Langeveld de enige echt goede Nederlandse prof die van Skil komt (of vergeet ik nu iemand?).quote:
Skil gaat dus voor de restjes die niet bij Rabo kunnen doorstromen. Hoeft niet per sé slecht te zijn, hopelijk zetten ze hun ontwikkeling door.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |