quote:Op zondag 10 juli 2011 21:52 schreef Agentperry het volgende:
dit was toen je nog dik was neem ik aan?
Nou en kerel ik was dat ook..quote:Op zondag 10 juli 2011 21:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Laten we het erop houden dat ik HEEL dik was, incl. hangende buik. M'n vrienden van vroeger herkennen me iig nu niet meer.
quote:Op zondag 10 juli 2011 21:58 schreef Agentperry het volgende:
het was een GARP hihi
maar nice hoor, mag wel wat massa op.
Had gister tijdens een BBQ een gesprek met een ecto die aan krachttraining doet. Die zat steen en been te klagen dat ie 'zoveel moest eten' en dat dat toch erg moeilijk was om zoveel binnen te krijgen.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:05 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Nou en kerel ik was dat ook... alleen wat minder dik meer mollig.
quote:Op zondag 10 juli 2011 21:49 schreef Stereotomy het volgende:
Ook maar ff pic gemaakt:Hallo wil je hier niet over BMI's praten, ok, groetjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn verhaal: ben eind twintig, 1.66m en kwam van 82kg (BMI = 29.8, taille 103 cm louter vet) naar nu 63kg (BMI = 23, taille 82 cm, met iets meer spier). Ik schat mijn lichaamsvet op ca. 17% nu.
Onzin, BMI met context is prima.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:19 schreef 16meter het volgende:
[..]
Hallo wil je hier niet over BMI's praten, ok, groetjes.
Mwah *shrug* , prima.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:23 schreef 16meter het volgende:
Wat heeft dat cijfertje nog voor waarde als je 'erbij zegt' hoe iemand eruitziet? Kun je dat BMI verhaal beter achterwege laten.
BMI is iets voor huisvrouwen.
q5903467-28397523190-85347681238=9072348961328075-3091475134626627129671452-59076134quote:Op zondag 10 juli 2011 22:24 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Mwah *shrug* , prima.
Kan ook waist-height ratio als getal nemen. Houd van getalletjes
quote:Op zondag 10 juli 2011 21:49 schreef Stereotomy het volgende:
Ook maar ff pic gemaakt:Respect man.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn verhaal: ben eind twintig, 1.66m en kwam van 82kg (BMI = 29.8, taille 103 cm louter vet) naar nu 63kg (BMI = 23, taille 82 cm, met iets meer spier). Ik schat mijn lichaamsvet op ca. 17% nu.
Heb nog een lange weg te gaan, maar ben voor het eerst in m'n endo-leven niet meer dik, en dat vind ik wel wat. Volgende stap: mooi fit lichaam krijgen, gespierd, V-vorm (die ik van nature onder die laag vet al een beetje had). Zeker icm met mijn geringe lengte wil ik nu niet 'iel' zijn, dus wat meer spier kweken.
Probleemgebieden zijn voor mij borst en buik. Met name borst heb ik veel te veel vel, omdat ik vroeger toch wat moobs heb gehad bij een veel te hoog vetpercentage.Dit gevoel heb ik ook op het moment, hoewel ik niet zo erg was als jij denk ik.quote:ben voor het eerst in m'n endo-leven niet meer dikDeathlift or Die.
Top man. heb gelijk een TR gemaaktquote:Op zondag 10 juli 2011 23:00 schreef mtchel112 het volgende:
vandaag 250gr kwark gegeten, was niet meerbeetje honing bij gedaan, en ik vond het zelfs lekker.
morgen op jacht naar de kwark met de meeste eiwit, en op jacht naar de melk met het meeste eiwit.
+ morgen mijn eerste workout volgens stronglifts
wat voor whey heb je?quote:Op zondag 10 juli 2011 23:00 schreef mtchel112 het volgende:
vandaag 250gr kwark gegeten, was niet meerbeetje honing bij gedaan, en ik vond het zelfs lekker.
morgen op jacht naar de kwark met de meeste eiwit, en op jacht naar de melk met het meeste eiwit.
+ morgen mijn eerste workout volgens stronglifts
Stel ik een serieuze vraag wordt er niet gereageerd dus nog maar een keer.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:20 schreef Agentperry het volgende:
Hoe is kracht trouwens gerelateerd aan massa?
Aangezien ik in de sportschool vaak meer til dan mensen die groter ogen. Ook maak ik nog steeds wel kracht gains maar wordt ik niet meer echt zwaarder.(heb de laatste maand echt bagger gegeten)
Huilen als er niet snel genoeg wordt gereageerd, maar zelf wel onzin postenquote:Op zondag 10 juli 2011 23:33 schreef Agentperry het volgende:
[..]
Stel ik een serieuze vraag wordt er niet gereageerd dus nog maar een keer.
Ben net terug van een ban dus had alles ff opgespaard.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:43 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Huilen als er niet snel genoeg wordt gereageerd, maar zelf wel onzin posten
Maar dat is het juist ben ongeveer 1.90 en heb lange armen en benen, ik bedoel kleiner in de zin van minder spiermassa, op het oog dan.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:40 schreef 16meter het volgende:
Kleine gasten zijn vaak het sterkst vanwege hun kleinere ROM.
zal niet lang meer duren voordat je er weer een hebtquote:Op zondag 10 juli 2011 23:45 schreef Agentperry het volgende:
[..]
Ben net terug van een ban dus had alles ff opgespaard.
mwah ik post tegenwoordig niet meer op lif, als je daar ook maar iets negatiefs zegt vallen er meteen 8 man over je heen.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:49 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
zal niet lang meer duren voordat je er weer een hebt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |