16 juli trouwens eerder dan 15 juli, maarre Gesink rijdt ze er allebei af joh.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:07 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Oh prima hoor, zou mooi sportduel zijn. Laat dat duidelijk zijn
Twee keer op 30 seconden dan en een keer op meer dan 1 minuut in de tijdrit...quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:08 schreef j0rdiiii het volgende:
Contador gaat Andy echt niet op 1:50 in een bergetappe rijden
Picollo principe weet het zeker, want de giroquote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:08 schreef j0rdiiii het volgende:
Contador gaat Andy echt niet op 1:50 in een bergetappe rijden
Jij weet het zeker want vorig jaar terwijl de bergetappes nog moeten komen...quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:08 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Picollo principe weet het zeker, want de giro
ja, kom op met de bergen!quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:11 schreef Nober het volgende:
[..]
Jij weet het zeker want vorig jaar terwijl de bergetappes nog moeten komen...
Dik 4 minuten in 2009 trouwens tussen Schleck en Contador. Je kan het trouwens moeilijk oneens zijn met die theorie want logisch denken:)quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:08 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Picollo principe weet het zeker, want de giro
Je verwacht ook niets van broer Frank? Leopard-Trek heeft twee kopmannen, die beiden nog geen pech hebben gehad, dat maakt hun als team kansrijker.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:11 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Dik 4 minuten in 2009 trouwens tussen Schleck en Contador. Je kan het trouwens moeilijk oneens zijn met die theorie want logisch denken:)
Vino.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:14 schreef Nober het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hoogerland?
Voeckler?
Casar?
Zeg 't maar.
Fränk schijnt (voor de Tour althans) minder getalenteerd te zijn dan broertje Andy, dus een kopman?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:14 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je verwacht ook niets van broer Frank? Leopard-Trek heeft twee kopmannen, die beiden nog geen pech hebben gehad, dat maakt hun als team kansrijker.
Nee verwacht niet zoveel van Frank. Die kan leuk water halen als er nog 10 man over zijn maar als Contador aanzet moet die er toch af en al zou die een keer wel mee kunnen gaat hij de volgende dag of in de tijdrit er wel op. Snap sowieso die Frank Schleck hype niet zo want mijn inziens is het een zelfde type renner als Boogerd. Als hij zich vol focust op de tour en alles zit mee eindigt hij ergens tussen de 5e en de 8ste plek. Meer een klassieke renner zonder echte sprint die om de prijzen meedoet in de kleinere rondes en top10 rijden in een grote ronde.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:14 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je verwacht ook niets van broer Frank? Leopard-Trek heeft twee kopmannen, die beiden nog geen pech hebben gehad, dat maakt hun als team kansrijker.
Daarom eindigde hij in 2009 binnen een minuut van het podium? Zijn grootste probleem is zijn tijdrit, maar daar is er nog maar één van in deze tour. Realistisch gezien is hij gewoon een podium kandidaat. Heeft al meerdere keren laten zien in het hooggebergte mee te kunnen.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:18 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Nee verwacht niet zoveel van Frank. Die kan leuk water halen als er nog 10 man over zijn maar als Contador aanzet moet die er toch af en al zou die een keer wel mee kunnen gaat hij de volgende dag of in de tijdrit er wel op. Snap sowieso die Frank Schleck hype niet zo want mijn inziens is het een zelfde type renner als Boogerd. Als hij zich vol focust op de tour en alles zit mee eindigt hij ergens tussen de 5e en de 8ste plek. Meer een klassieke renner zonder echte sprint die om de prijzen meedoet in de kleinere rondes en top10 rijden in een grote ronde.
Mee kunnen bergop is niet genoeg als je in de tijdrit minuten verliest. De tour van 2009 geeft trouwens een vertekenend beeld wat betreft de tijdsverschillen voor de 3e plek want heel Astana legde de koers continu lam zodra het bergop ging om Armstrong maar zo hoog mogelijk te laten eindigen.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:22 schreef Felagund het volgende:
[..]
Daarom eindigde hij in 2009 binnen een minuut van het podium? Zijn grootste probleem is zijn tijdrit, maar daar is er nog maar één van in deze tour. Realistisch gezien is hij gewoon een podium kandidaat. Heeft al meerdere keren laten zien in het hooggebergte mee te kunnen.
Nee ik beweer het nergens -ik hap hoogstens- dat is het verschil. Ik zie de feiten: een achterstand. Maar schitterend staaltje als Contador dat goed maakt.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:11 schreef Nober het volgende:
[..]
Jij weet het zeker want vorig jaar terwijl de bergetappes nog moeten komen...
En sinds 2009 is Schleck natuurlijk stil blijven staan.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:11 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Dik 4 minuten in 2009 trouwens tussen Schleck en Contador. Je kan het trouwens moeilijk oneens zijn met die theorie want logisch denken:)
In 2008 kon Frank ook al goed mee. Daarnaast heeft is hij explosiever dan bijvoorbeeld een Gesink. Ook andere kandidaten voor het podium (als Wiggins) zijn al weggevallen. Maar we zullen zien, de echte bergen moeten nog komen. Misschien komt er een "verrassing" van bijvoorbeeld VDB.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:25 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Mee kunnen bergop is niet genoeg als je in de tijdrit minuten verliest. De tour van 2009 geeft trouwens een vertekenend beeld wat betreft de tijdsverschillen voor de 3e plek want heel Astana legde de koers continu lam zodra het bergop ging om Armstrong maar zo hoog mogelijk te laten eindigen.
Oke na het lezen van "waterdrager" valt het troll kwartje...quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:18 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Nee verwacht niet zoveel van Frank. Die kan leuk water halen als er nog 10 man over zijn maar als Contador aanzet moet die er toch af en al zou die een keer wel mee kunnen gaat hij de volgende dag of in de tijdrit er wel op. Snap sowieso die Frank Schleck hype niet zo want mijn inziens is het een zelfde type renner als Boogerd. Als hij zich vol focust op de tour en alles zit mee eindigt hij ergens tussen de 5e en de 8ste plek. Meer een klassieke renner zonder echte sprint die om de prijzen meedoet in de kleinere rondes en top10 rijden in een grote ronde.
Dat zeg ik niet jij verspreidt hier alleen onwaarheden door te claimen dat Schleck nog nooit op minuten is gereden door Contador. En Contador deed die tour nog op zijn gemak trouwens om Armstrong niet teveel te pijnigen. Als hij dit jaar in de buurt van die vorm is heeft Schleck geen kans. Of tie nu met zijn broertje in de windtunnel heeft gezeten of niet.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:27 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En sinds 2009 is Schleck natuurlijk stil blijven staan.
Jij verkondigt aannames met je "op gemak" en je vergeet dat Schleck junior was. In jouw wereld ontwikkelt Alleen Contador zich...quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:29 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet jij verspreidt hier alleen onwaarheden door te claimen dat Schleck nog nooit op minuten is gereden door Contador. En Contador deed die tour nog op zijn gemak trouwens om Armstrong niet teveel te pijnigen. Als hij dit jaar in de buurt van die vorm is heeft Schleck geen kans. Of tie nu met zijn broertje in de windtunnel heeft gezeten of niet.
Wat gaat Frank nog meer toevoegen voor Andy Schleck dan? Stel nou dat ze met zijn 3en voorop zijn met nog 6 kilometer te gaan op Luz-Ardiden of noem maar een Col. En Frank gaat, denk je dat Contador dan serieus in paniek schiet? Om de bonificatie seconden te verliezen die er niet meer zijn? Hij kan nuttig zijn als Andy eraf ligt door mee te helpen in de achtervolging alleen zal zijn tempo normaal gesproken niet hoog genoeg liggen. Frank is een prima renner maar geen bedreiging voor Contador.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:28 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Oke na het lezen van "waterdrager" valt het troll kwartje...
Schleck was in 2007 al 2e in de giro dus om hem dan 2 jaar later nog junior te noemenquote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:31 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Jij verkondigt aannames met je "op gemak" en je vergeet dat Schleck junior was. In jouw wereld ontwikkelt Alleen Contador zich...
quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:34 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Wat gaat Frank nog meer toevoegen voor Andy Schleck dan? Stel nou dat ze met zijn 3en voorop zijn met nog 6 kilometer te gaan op Luz-Ardiden of noem maar een Col. En Frank gaat, denk je dat Contador dan serieus in paniek schiet? Om de bonificatie seconden te verliezen die er niet meer zijn? Hij kan nuttig zijn als Andy eraf ligt door mee te helpen in de achtervolging alleen zal zijn tempo normaal gesproken niet hoog genoeg liggen. Frank is een prima renner maar geen bedreiging voor Contador.
Lees wat je wil lezenquote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:36 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Een knecht is nooit een directe bedreiging...
wie won de witte trui in 2009?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:35 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Schleck was in 2007 al 2e in de giro dus om hem dan 2 jaar later nog junior te noemenHij zal best beter zijn deze tour trouwens maar als Contador zijn topniveau haalt uit 2009 valt er denk ik gewoon niks aan te doen.
Ah op feiten haak je ineens af?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:39 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Messi is een talentje maar zal pas na zijn 25ste als volwaardige voetballer gezien worden.
Ja Andy Schleck won de witte trui nadat hij al 4 jaar prof was een 2e plek in de Giro en een 12e plek in de tour bij elkaar had gefietst. Het enige feit dat staat is dat Schleck nog nooit van Contador heeft kunnen winnen.quote:
Maar hij komt tot nog toe wel elk jaar dichterbij. Contador zal misschien dan niet hetzelfde niveau hebben als 2009, maar Andy is ook gegroeid. Vorig jaar was het verschil nog maar een ruime 30 seconden terwijl Contador daar ook prima in orde was.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:43 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Ja Andy Schleck won de witte trui nadat hij al 4 jaar prof was een 2e plek in de Giro en een 12e plek in de tour bij elkaar had gefietst. Het enige feit dat staat is dat Schleck nog nooit van Contador heeft kunnen winnen.
Als je het zo stelt wel ja, maar ik heb het idee dat Contador toen niet volledig in orde was en dat wordt gesterkt door zijn Giro dit jaar.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:44 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Maar hij komt tot nog toe wel elk jaar dichterbij. Contador zal misschien dan niet hetzelfde niveau hebben als 2009, maar Andy is ook gegroeid. Vorig jaar was het verschil nog maar een ruime 30 seconden terwijl Contador daar ook prima in orde was.
Jij vindt een witte trui winnaar geen junior en een gouden bal winnaar geen volwaardig voetballer.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:43 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Ja Andy Schleck won de witte trui nadat hij al 4 jaar prof was een 2e plek in de Giro en een 12e plek in de tour bij elkaar had gefietst. Het enige feit dat staat is dat Schleck nog nooit van Contador heeft kunnen winnen.
Contador had dit jaar alles op de giro gezet.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:44 schreef Schnappieter het volgende:
[..]
Maar hij komt tot nog toe wel elk jaar dichterbij. Contador zal misschien dan niet hetzelfde niveau hebben als 2009, maar Andy is ook gegroeid. Vorig jaar was het verschil nog maar een ruime 30 seconden terwijl Contador daar ook prima in orde was.
Dat van Messi was sarcasme nitwit. Mooie sport inderdaad en moge de beste winnen. Trusten.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:47 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Jij vindt een witte trui winnaar geen junior en een gouden bal winnaar geen volwaardig voetballer.
Laatste feit: Contador staat nu in deze wedstrijd met 1-0 achter. Nog een feit: dat heeft hij nooit eerder gestaan. Mooie sport he? Weltrusten.
En ook door pech van andere win je een tour.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:48 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
[..]
Dat van Messi was sarcasme nitwit. Mooie sport inderdaad en moge de beste winnen. Trusten.
Ps.
Die achterstand komt niet door het fantastische rijden van Schleck maar door botte pech.
Ik vind de definitie van 'junior' een beetje breed. Koers jaren/ervaring zeggen mij meer dan een leeftijd, persoonlijk dingetje.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:50 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En ook door pech van andere win je een tour.
Dat sarcasme snap ik. De witte trui was dat niet he?
Het is 2-1.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:47 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Jij vindt een witte trui winnaar geen junior en een gouden bal winnaar geen volwaardig voetballer.
Laatste feit: Contador staat nu in deze wedstrijd met 1-0 achter. Nog een feit: dat heeft hij nooit eerder gestaan. Mooie sport he? Weltrusten.
Ze zoeken nog een opvolger voor vanaf 2013.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 00:00 schreef Eenskijken het volgende:
die thijs is wel een goede gast btw, mag wel standaard in de avondetappe zittenweet een hoop, en durft mart wat tegengas te geven
Nee. Ze zoeken sowieso geen opvolger meer na dit jaar.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 01:47 schreef du_ke het volgende:
Ze zoeken nog een opvolger voor vanaf 2013.
Er komt vast wel weer een avondprogramma toch? Volgend jaar niet specifiek vanwege de spelen maar daarna wel weer, het zijn prima publiekstrekkers volgens mij.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 01:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee. Ze zoeken sowieso geen opvolger meer na dit jaar.
Moet dat dan perse?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 01:53 schreef Absurditeit het volgende:
Kan het dan ooit het niveau benaderen als met Mart? Nee, dat zal nooit meer lukken.
Ach het programma op de Belg is ook best aardig.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 01:53 schreef Absurditeit het volgende:
Kan het dan ooit het niveau benaderen als met Mart? Nee, dat zal nooit meer lukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |