Handmatig of door ARI idd. Iedere rijweg bij zo'n sein bevat een S of een D. Ik zal er wel eens foto's van maken, Zuidbroek heeft een mooie driedubbele.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:16 schreef Duvel het volgende:
[..]
Idd, bij stop/door niet! Moet stop/door voor iedere trein handmatig worden bediend?
Als ik me niet vergis is het daar max 60km/h...quote:Op zaterdag 9 juli 2011 20:48 schreef TeringHenkie het volgende:
Weet iemand toevallig wat de plaatselijke baanvaksnelheid is tussen Muiderpoort en Amsterdam Centraal? Het voelt altijd alsof we maar met 40 km/h over dat stuk kruipen. Als ze daar nou eens 100 van kunnen maken win je al veel tijdZo scherp zijn die bogen toch niet?
dat wordt dan ook nog veranderdquote:Op zaterdag 9 juli 2011 20:48 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Alleen de bordjes hangen niet handig in de tunnel, veelt te hoog.
Toegevoegd aan de OP (mijn bericht bovenaan zodat het bij 'Open nieuw deel' gelijk goed is)quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:
Kan iemand het volgende aan de OP toevoegen?
[..]
[ code verwijderd ]
Dat blijft ook maar steeds weer terugkomen namelijk
Verander dan gelijk bij mijn verhaaltje "van en naar het Noorden" naar "in het Noorden", als je wilt.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:30 schreef greavy het volgende:
[..]
Toegevoegd aan de OP (mijn bericht bovenaan zodat het bij 'Open nieuw deel' gelijk goed is)
Nee. Al kan ik wel wat maken, maar dat is een hels karwei.quote:
Cool. Het aanpassen in de wiki heeft ook niet zo veel zin meer nuquote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:30 schreef greavy het volgende:
[..]
Toegevoegd aan de OP (mijn bericht bovenaan zodat het bij 'Open nieuw deel' gelijk goed is)
Uw verzoek is ingewilligd.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:44 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Verander dan gelijk bij mijn verhaaltje "van en naar het Noorden" naar "in het Noorden", als je wilt.
Dit bedoelde ik dus, dank je.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:28 schreef dennistd het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis is het daar max 60km/h...
Wiki hoeft inderdaad niet meer. Je drukt bij een vol deel op "Open nieuw deel" en alles word gelijk meegenomen, en het topicnummer met +1 verhoogd.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Cool. Het aanpassen in de wiki heeft ook niet zo veel zin meer nu
Duidelijk. Wel apart dat ze dat niet gelijk trekkenquote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:12 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Dat zal wel iets historisch zijn, dat er ooit seinen zijn bijgeplaatst om in één richting snellere treinopvolging mogelijk te maken. Of het was ooit voor een stop/door bij een (nu verdwenen) overweg bij een (nu verdwenen) halte. Hetzelfde heb je tussen Zuidhorn en Vierverlaten: 1 blok vs. 2 blokken.
Hier gaat het licht ook uit, alhoewel mijn wekker om 5:45 zal gaan. Morgen staat een reis via Amsterdam en dan ICE -> Keulen op het programma. Kom Vrijdag in de loop van de dag weer in Nederland, nadat ik Keulen->Luxemburg per IC gedaan heb dinsdag.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:48 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
En nu weer slapen: de wekker gaat om 5 uur de komende drie dagen...
Met één van die doodzeldzame treinen waar Trier Hbf zijn IC-status aan ontleentquote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:51 schreef greavy het volgende:
nadat ik Keulen->Luxemburg per IC gedaan heb dinsdag.
En toch staan wij daar 8 minuten stilquote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met één van die doodzeldzame treinen waar Trier Hbf zijn IC-status aan ontleent
Euh, IC 136 is de eerste die uit Emden vertrekt. Er vertrekken dan nog 3 uit Norddeich Mole, en er begint een IC 138 in Koblenz. Dit is allen richting Luxembourg Gare.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:56 schreef Dr_Flash het volgende:
ja maar die gaat maar een keer of 3 per dag toch?
Jezus, rijdt dat nog STEEDS??quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:01 schreef greavy het volgende:
Oja, wel tof aan deze IC is dat je in Koblenz een BR181'er er voor krijgt
Op pagina 32 hebben ze de bovenleiding weggeshopped volgens mij. Ik zie wél portalen, maar geen draadjes. Is dat wel toegestaan volgens de fotoregels?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Hee moet je nou eens kijken![]()
http://www.prorail.nl/Ver(...)derenvervoer_DEF.pdf
Volgens mij is dat een werktrein op een baanvak in aanbouw. Op de Hanzelijn hangt ook nog niet overal draad, maar staan er wel portalen.quote:Op zondag 10 juli 2011 00:47 schreef Fixers het volgende:
[..]
Op pagina 32 hebben ze de bovenleiding weggeshopped volgens mij. Ik zie wél portalen, maar geen draadjes. Is dat wel toegestaan volgens de fotoregels?
Volgens mij een reguliere kolen/erts trein onder bovenleiding in aanbouw. Aan de palen te zien Betuweroute of Havenspoorlijn, maar omdat op de Betuweroute tijdens de bouw geen reguliere treinen reden, zou het de Havenspoorlijn moeten zijn...?quote:Op zondag 10 juli 2011 06:31 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Volgens mij is dat een werktrein op een baanvak in aanbouw. Op de Hanzelijn hangt ook nog niet overal draad, maar staan er wel portalen.
Nog even verder gezocht: er is idd bij 32.7 een P-sein richting Leeuwarden. Ik denk dat die een overweg afdekte met een stop/door vanaf halte Ouddeel of Tytsjerk.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:49 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Duidelijk. Wel apart dat ze dat niet gelijk trekken
Treinen zijn wel ok, vooral de manier waarop je een vierzits kan maken. De af te leggen afstanden zijn wel enorm lang met de trein! Daarbij kan je met een MultiPass (vanaf Sydney) best wel ver al met de trein reizen, maar het ligt er een beetje aan in welke regio je zit!quote:Op zondag 10 juli 2011 08:49 schreef Luco het volgende:
Iemand hier ervaring met lange afstanden met de trein door Australië? Overweeg om een AusRail pass te nemen voor 3 maanden (722AUD) en op die manier de grote stukken te overbruggen (en tegelijkertijd dus het binnenland te zien).
Ik zit dus in Sydney, maar ik wil wel wat van het land zien. Heb er ook 2 maanden voor. Wil sowieso Brisbane, Melbourne doen, Cairns (of in ieder geval tot Whitsundays) en als het dan kan ook maar meteen Alice Springs en Darwin. Zou allemaal met die railpass kunnen.quote:Op zondag 10 juli 2011 10:32 schreef Arnette het volgende:
[..]
Treinen zijn wel ok, vooral de manier waarop je een vierzits kan maken. De af te leggen afstanden zijn wel enorm lang met de trein! Daarbij kan je met een MultiPass (vanaf Sydney) best wel ver al met de trein reizen, maar het ligt er een beetje aan in welke regio je zit!
Maar minder flexibel, geen mogelijkheden tussendoor uit te stappen een dag later weer verder te reizen (Sydney - Brisbane, Darwin - Alice Springs - Adelaide, Adelaide - Melbourne en Melbourne - Sydney). Vooral dat staat me aan, ook omdat de interconnecting coach services in NSW inbegrepen zijn (Gold Coast), als OV in Sydney, Melbourne en Brisbane zelf.quote:Op zondag 10 juli 2011 12:17 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Vliegen is goedkoper. Heb ik ook gedaan van Sydney naar Perth. Al ben ik wel met de trein naar Katoomba in de Blue Mountains geweest...
Dat is persoonlijk.quote:Op zondag 10 juli 2011 12:22 schreef Luco het volgende:
[..]
Maar minder flexibel, geen mogelijkheden tussendoor uit te stappen een dag later weer verder te reizen (Sydney - Brisbane, Darwin - Alice Springs - Adelaide, Adelaide - Melbourne en Melbourne - Sydney). Vooral dat staat me aan, ook omdat de interconnecting coach services in NSW inbegrepen zijn (Gold Coast), als OV in Sydney, Melbourne en Brisbane zelf.
Weegt de tijdswinst van vliegen (en de 100AUD die ik misschien bespaar) daar tegenop?
Ik ervaar zelf het onderstaande bij de reistijd (of reisduur `rondje´) per trein:quote:Op zondag 10 juli 2011 12:26 schreef Ascendancy het volgende:
Een paar keer de trein is leuk, maar als jij in een week 3 dagen 16 uur opgesloten zit in zo'n kreng dan is het niet leuk meer.
Behalve voor Socios en Greavy dan.
Het gaat er vooral om als je dit meerdere dagen achter elkaar hebt.quote:Op zondag 10 juli 2011 12:45 schreef Socios het volgende:
[..]
Ik ervaar zelf het onderstaande bij de reistijd (of reisduur `rondje´) per trein:
< 4 uur: peanuts, niets meer dan een `forenzenreis´.
4 - 8 uur: leuk reisje binnen een dagdeel; geen invloed op fysieke of mentale gesteldheid
8 - 12 uur: lekker dagje (onder)weg; niet vermoeiend
12 - 18 uur: hele dag voor treinreis uitgetrokken; beetje moe doch voldaan na afloop
> 18 uur: met (één van) eerste treinen vertrokken en allerlaatste trein terug; moe tijdens laatste uurtjes van de reis, maar het is het allemaal waard.
En het hangt er heel erg vanaf waarom je in de trein zit. Een lange treinreis met gezellige medereizigers door een mooi landschap naar een leuke bestemming, dat hoeft geen moment te vervelen. Terwijl 'even' een retourtje Amsterdam-Groningen om iets op te halen best een kwelling kan zijn.quote:Op zondag 10 juli 2011 13:38 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Het gaat er vooral om als je dit meerdere dagen achter elkaar hebt.
niks stuk. Het is vanwege werkzaamheden omgeleid ledig materieelquote:Op zondag 10 juli 2011 13:51 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Hmm... wat is er stuk? Er reed een uurtje geleden ofzo een City-Nightline achtige trein bij Deventer over de IJsselbrug
Helaas geen foto, want hij reed te hard en ik had de zon tegen...
Ik ben laatst naar Melbourne en Sydney geweest, ik heb dan niet zelf de reis geboekt. Maar de kosten van de trein waren ongeveer gelijk als voor het vliegtuig (rond de 80 Euro), tussen deze 2 steden. Aangezien zien het vliegtuig veel sneller is, hebben we dat dan ook gedaan.quote:Op zondag 10 juli 2011 12:22 schreef Luco het volgende:
[..]
Maar minder flexibel, geen mogelijkheden tussendoor uit te stappen een dag later weer verder te reizen (Sydney - Brisbane, Darwin - Alice Springs - Adelaide, Adelaide - Melbourne en Melbourne - Sydney). Vooral dat staat me aan, ook omdat de interconnecting coach services in NSW inbegrepen zijn (Gold Coast), als OV in Sydney, Melbourne en Brisbane zelf.
Weegt de tijdswinst van vliegen (en de 100AUD die ik misschien bespaar) daar tegenop?
Het gaat mij niet alleen om van A naar B te komen maar ook de stukken daartussen te zien, indien mogelijkquote:Op zondag 10 juli 2011 14:48 schreef Arnette het volgende:
[..]
Ik ben laatst naar Melbourne en Sydney geweest, ik heb dan niet zelf de reis geboekt. Maar de kosten van de trein waren ongeveer gelijk als voor het vliegtuig (rond de 80 Euro), tussen deze 2 steden. Aangezien zien het vliegtuig veel sneller is, hebben we dat dan ook gedaan.
Degene die een nieuw deel opent, kan die de link naar de wiki er weer in zetten en de hele (aangepaste) op weer op de wiki zetten? ( http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Trein )quote:Op zondag 10 juli 2011 15:34 schreef Peter het volgende:
de OP op Wikipedia wel bijwerken svp. zie Nieuw tooltje om de OP aan te passen
De wijzigingen op wiki kunnen automatisch meegenomen worden en zo kan iedereen het alsnog aanpassen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |