Zoals het hoortquote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Jankerdsin Leuven rijden ze gewoon 200 langs een perronspoor
quote:Reizigers tussen Den Haag C en Den Haag HS reizen met de tram en daarna Intercity Amsterdam C - Antwerpen-Centr - Brussel-Zuid.
En de rest ook belachelijk:
Reizigers tussen Den Haag C en Den Haag HS reizen met de tram en daarna Sneltrein Amsterdam C - Haarlem - Rotterdam C - Breda.
Reizigers tussen Den Haag C en Den Haag HS reizen met de tram en daarna Intercity Den Haag C - Rotterdam C - Eindhoven - Venlo.
Reizigers tussen Den Haag C en Den Haag HS reizen met de tram en daarna Intercity Amsterdam C - Schiphol - Rotterdam C - Vlissingen.
Maar daar zie je ze vast beter aankomen. Lelylaan heeft bebouwing tot vlakbij de perronrand.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Jankerdsin Leuven rijden ze gewoon 200 langs een perronspoor
Maar daar heb je tegenwoordig in Houten geen last meer van met de viersporigheid.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 18:56 schreef Peterselieman het volgende:
Terecht wel trouwens. Ik heb op dat tijdelijke smalle station van Houten een IC met 130 voorbij zien razen. Voelde toch niet echt fijn moet ik zeggen.
In Leuven komen ze ook net uit een bochtje aanscheuren, maar daar wordt omgeroepen "Blijf ff weg bij de perronrand, er scheurt zo een trein voorbij". Zoals het hoortquote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:29 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Maar daar zie je ze vast beter aankomen. Lelylaan heeft bebouwing tot vlakbij de perronrand.
Daar worden ook treinen in doorrit op de CTA aangegevenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:29 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Maar daar zie je ze vast beter aankomen. Lelylaan heeft bebouwing tot vlakbij de perronrand.
Niet ivm IC's, maar vanwege de Thalys die daar met een duizelingwekkende vaart van 160 voor bij kan razen. Met 160 langs een perron rijden is natuurlijk véél gevaarlijker dan met 140, dus moet de argeloze wachtende reiziger daarvoor gewaarschuwd worden.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 18:54 schreef greavy het volgende:
Tussen Den Haag en Leiden hebben ze op een aantal stations gele markering aangebracht waar je achter moet blijven, ivm passerende IC's.
Er word op het moment een spoorlijn gebouwd voor 3 minuten winstquote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Het is ook niet alsof het heel veel scheelt.
30 km @160 per uur is 11'15"
30 km @140 per uur is 12'51"
Met optrekken en afremmen erbij wordt het verschil NOG kleiner.
Dan zit hij in bunnik al achterop de sprinterquote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:46 schreef Temlin het volgende:
De treinen mogen wel eens 200 rijden tussen Arnhem en Utrecht.
Tussen Arnhem en Utrecht is toch vast wel ergens een inhaalspoor?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:49 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dan zit hij in bunnik al achterop de sprinter
Niet echt...quote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:51 schreef Igen het volgende:
[..]
Tussen Arnhem en Utrecht is toch vast wel ergens een inhaalspoor?
Gaat niet gebeuren, want:quote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:46 schreef Temlin het volgende:
De treinen mogen wel eens 200 rijden tussen Arnhem en Utrecht.
Maar van die centen hebben we nu WEL een stationquote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:55 schreef Socios het volgende:
Tsja, helaas is de HSL Oost (vooralsnog) afgeblazen...
Niet van die centen.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 21:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Maar van die centen hebben we nu WEL een station![]()
In Veendam
Bedoel je niet Maarheeze?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 21:54 schreef Igen het volgende:
[..]
Niet van die centen.
Maar goed, kun je een stoptrein niet in Wolfheze aan de kant zetten?
Wat een blekequote:Op vrijdag 8 juli 2011 20:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Groetjes uit Meerkerk, MET mijn 714![]()
[ afbeelding ]
Okee dit soort dwalingen mag iedereen één keer maken. Jouwes is op nuquote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:02 schreef remcoP het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat emplacement bij Maarn maarheeze heette.
ja zat ook vol met havermout en shizzle. Was van de Br000dzaak. Zal wel geen ecte 714 geweest zijnquote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wat een blekemaar lekker hoor!! Ik ben natuurlijk gewoon jaloers
Ach, maak je maar niet druk, 158701. Zolang het maar toegelicht wordt mag het welquote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:56 schreef Socios het volgende:
Men mag hier geen treinen of treinstellen bij nummer noemen maar wel versnaperingen?![]()
Nee, laatst hebben ze er nog een hoop sporen weggehaald.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:27 schreef Stefanovic83 het volgende:
Doen ze daar nog werkelijk iets met goederen eigenlijk?
714 is inmiddels toegetreden tot de Realm of Basic Knowledge. Paar jaar geleden al hoor. Fred Flintstone weet dat nog welquote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:58 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ach, maak je maar niet druk, 158701. Zolang het maar toegelicht wordt mag het wel
200 per uur over een overwegquote:Op vrijdag 8 juli 2011 21:04 schreef James1988 het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren, want:
1) ATB-beperkingen
2) 1500V-beperkingen
3) Alleen de onderbouw is geschikt voor 200 km/h. Baan zelf geschikt maken voor 200 km/h vraagt alsnog wat werk van ProRail.
Amsterdam Bijlmer ArenA - Utrecht Centraal is al geheel overwegvrij, dit hoort ook bij "de onderbouw".quote:
Ja, maar het ging nu over Ut - Ah.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 23:06 schreef James1988 het volgende:
Amsterdam Bijlmer ArenA - Utrecht Centraal is al geheel overwegvrij, dit hoort ook bij "de onderbouw".
Je weet hopelijk, dat ze nu in de aanbieding zijn voor 1,10?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wat een blekemaar lekker hoor!! Ik ben natuurlijk gewoon jaloers
Wow, echt ziekelijk.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:38 schreef greavy het volgende:
Fransen overmeesteren trein in heuse westernstijl
Op dezelfde manier als in westernfilms hebben gemaskerde mannen nabij het Zuid-Franse Marseille een vrachttrein beroofd. Ze blokkeerden de rails met ijzeren staven, wachtten tot daar een trein op botste en bezetten de goederentrein er achter.
Eerst knalde een passagierstrein met 26 passagiers op de blokkade, maar de rovers hadden het voorzien op de goederentrein die enkele minuten later piepend tot stilstand kwam.
De circa 20 bandieten haalden enkele kisten uit de trein, die volgens media slechts graan en meubels vervoerde. Niemand raakte gewond, aldus de politie vandaag. (ANP/Redactie)
08/07/11 16u25
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)e-westernstijl.dhtml
Vind je het gek? De dichtstbijzijnde AH to Go vanaf Meerkerk is zeker een 40 minuten bussen en 5 minuten lopen.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wat een blekemaar lekker hoor!! Ik ben natuurlijk gewoon jaloers
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 19:46 schreef ReisT het volgende:
[..]
Niet ivm IC's, maar vanwege de Thalys die daar met een duizelingwekkende vaart van 160 voor bij kan razen. Met 160 langs een perron rijden is natuurlijk véél gevaarlijker dan met 140, dus moet de argeloze wachtende reiziger daarvoor gewaarschuwd worden.
Hou je ook rekening met optrekken en afremmen? En het rijden door wisselstraten enzo?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 03:46 schreef TeringHenkie het volgende:
Tussen Utrecht en Bijlmer ligt al ETCS, baan en materieel is al
[ afbeelding ]
dus er hoeven aan zowel trein als walkant alleen nog maar wat omvormers ingebouwd te worden.
Misschien wordt er al wel sneller 200 gereden dan we denken? Stel je voor, Utrecht - Amstel in 11 minuten
quote:Arnhem-Nijmegen/Utrecht Centraal
Zaterdag 9 Juli 07:14
Oorzaak
Tussen Utrecht Centraal en Arnhem rijden minder Intercity's door koperdiefstal.
Verwachting
Houdt u rekening met een extra reistijd van 15 - 30 min. De verstoring is naar verwachting rond 13:00 uur verholpen.
Reisadvies
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |