true dat!quote:Op donderdag 7 juli 2011 20:29 schreef Dr.Pringles het volgende:
Sowieso honden met lange haren. Shit zit overal.
Of mensen die hun hond buiten uitkammen, en dan laten ze het haar ook gewoon liggen.
Fucking nasty.
Ahw, vind dat echt prachtbeesten!quote:Op donderdag 7 juli 2011 20:59 schreef Fsmxi het volgende:
Boutfoto, maar kon hem niet echt beter krijgen met m'n webcam
[ afbeelding ]
Met je stonerkop!quote:Op donderdag 7 juli 2011 20:59 schreef Fsmxi het volgende:
Boutfoto, maar kon hem niet echt beter krijgen met m'n webcam
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 7 juli 2011 20:59 schreef Fsmxi het volgende:
Boutfoto, maar kon hem niet echt beter krijgen met m'n webcam
[ afbeelding ]
Wie ben jij?quote:Op donderdag 7 juli 2011 20:59 schreef Fsmxi het volgende:
Boutfoto, maar kon hem niet echt beter krijgen met m'n webcam
[ afbeelding ]
Damn, wat een poepiequote:
Ahw, Duitse herder.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:26 schreef vandermar het volgende:
[..]
Damn, wat een poepie![]()
Onze oude reus
[ http://img694.imageshack.us/img694/8333/fando.jpg (copy/paste deze link) ]
You've got taste girl.quote:
Ik ben vanaf kleins af aan ook al gek op die beesten. Door series zoals Rin tin tin en commissaris rex.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:29 schreef vandermar het volgende:
[..]
You've got taste girl.
Sinds ik ben geboren heb ik altijd Duiste Herders om mij heen gehad. Ongelofelijk lieve honden met veel energie.
Licht uit, gordijnen dicht, deur op slot en net doen of je slaapt.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:44 schreef Frankii het volgende:
Dr komt zo een vriendin van me langs waarvan ik weet dat ze me leuk vind, maar ik heb daar eigenlijk helemaal geen zin. Waarom laat ik me altijd zo omver lullen.
Is ze wel lekker?quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:44 schreef Frankii het volgende:
Dr komt zo een vriendin van me langs waarvan ik weet dat ze me leuk vind, maar ik heb daar eigenlijk helemaal geen zin. Waarom laat ik me altijd zo omver lullen.
Jij moet die kankertube van je gewoon in je aars stoppen en dan afschieten.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:26 schreef SoldMayor het volgende:
Volgens mij vond kutkabouter het niet zo leuk dat ik hem joinde tijdens een potje groundwar...![]()
Nee joh, een kans om te neuken sla je toch niet af?quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:46 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Licht uit, gordijnen dicht, deur op slot en net doen of je slaapt.
quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:50 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Nee joh, een kans om te neuken sla je toch niet af?en als ze lelijk is doe je het licht uit.
hahahah weet je hoe dat komt..........quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:48 schreef kutkabouterin. het volgende:
[..]
Is ze wel lekker?
[..]
Jij moet die kankertube van je gewoon in je aars stoppen en dan afschieten.Ik had een fucking chille lobby waarin iedereen gewoon normaal aan het schieten en cappen was, voor het eerst in meer dan een maand tijd, komt meneer d'rbij en door zijn gekanker en getroll met die tube van 'm begint IE-DE-REEN te tuben. Sterf soldmayor.
quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:52 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
hahahah weet je hoe dat komt..........
Het potje was net begonnen. Ik liep van A naar B ongeveer en weet je wat er toen in eens gebeurde?????? nouuuu kijk... ik werd neergeknald door die verstopt in een hoekje lag op ze buik met een raffica.... iets kutkabouter genaamd ofzo...
Je campt nigga...quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:53 schreef kutkabouterin. het volgende:
[..]Vind je het gek daar, bij vlag B, waar elke mongool zonder na te denken (soldmayor) het hoekje om rent.
Nee je moest gewoon hard opkankeren met die tube.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:55 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Je campt nigga...
En dat je daarna 4 keer toevallig achter elkaar op de plek loopt waar mij getunde noobtube terecht komt is gewoon een geval van pech.
Je bent toch niet echt boos he.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:56 schreef kutkabouterin. het volgende:
[..]
Nee je moest gewoon hard opkankeren met die tube.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |