Hoe gaat het met je huis? leuk zegquote:Op maandag 4 juli 2011 13:44 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
brood en pasta voor avondeten?
klinkt goed allemaal! lekker bezig geweest en leuk dat je ze uit eten hebt genomen. dat ga ik ook bij mijn ouders doen zodra mn app klaar is. mn moeder is op dit moment mn keuken aan het behangen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja het is mooi stevig geworden.quote:Op maandag 4 juli 2011 13:43 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Als je het onder goede druk gevormd hebt zal dat zeker schelen, en brokkelig wordt t toch snel in curry dus dat maakt dan ook niet uit
Ik had zaterdag dat franse landbrood ook gemaakt en die was echt perfect gelukt! had er verse kruiden alsin 3 soorten basilicum en wat zeezout en knoflook doorheen, zooo lekker! maar ben helemaal vergeten ene fotoot te maken, waren nogal druk in de keuken hehe.quote:
Oe AnneZZ op zich wel goed toch>quote:Op maandag 4 juli 2011 13:35 schreef AnneX het volgende:
werkperikelen...
heb ik zomaar iemand van de Raad voor de Kinderbescherming aan de telefoon.
De moeder had mijn tel. doorgegeven voor info.
euh...euh...euh
Sjonge 120 mensen aan de balie. Poeh. Das pas werken !
met spinazie? vertel eens wat er in gaat verder?quote:Op maandag 4 juli 2011 13:47 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja het is mooi stevig geworden.
Wij gebruiken het in een spinazie-bijgerechtje, niet in curry. Maar dat is ook een goed idee trouwens!
In elk geval mik ik het in de vriezer. Dank voor je hulp!
Niet echt begrepen dat jullie zulke goede (thuis) koks zijn.quote:Op maandag 4 juli 2011 13:47 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je huis? leuk zeghoop dat je nu snel kunt verhuizen, is echt gaaf en spannend zo een 1e plekje voor jezelf
We eten er wel salade bij heurmoet flink calorieën hebben moet de hele nacht hard werken en manlief s'avonds aan de voetbal
(we hadden zelf gekookt zaterdaghelemaal uitgebreid
ouders hadden zoiets van, jullie moeten toch echt proberen die zaak te gaan openen, daar denken we al heel lang aan.. maar tis ook een portie durf wat erbij komt kijken +ik niet helemaal gezond.. nouja wie weet ooit
Oeh ik weet het niet precies, want Arty is hier de kok sinds mijn algehele culinaire lethargie. Ik vermoed dat als je op saag paneer googelt, je en heel eind komt. In elk geval gestoofde ui en spinazie en kaneel, zitten erin. Dat ving ik gisteren nog op. Verder weet ik het niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 13:51 schreef DarkElf het volgende:
[..]
met spinazie? vertel eens wat er in gaat verder?
Paneercurry vind ik erg lekker, kan je de curry heel heet maken, de paneer is heel mild dus dat is mooi in evenwicht dan
en yw
Ah Saag paneer! Dat ken ik, lekker hoorquote:Op maandag 4 juli 2011 14:10 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Oeh ik weet het niet precies, want Arty is hier de kok sinds mijn algehele culinaire lethargie. Ik vermoed dat als je op saag paneer googelt, je en heel eind komt. In elk geval gestoofde ui en spinazie en kaneel, zitten erin. Dat ving ik gisteren nog op. Verder weet ik het niet.
Leuk! Tof! Alleen heb ik de vorige keer 50 euro betaald en dat vond ik al prijzig.quote:
gaat best goed, het wordt best kleurrijk.. de keuken wordt kitscherig met groen met witte stippen hahaquote:Op maandag 4 juli 2011 13:47 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je huis? leuk zeghoop dat je nu snel kunt verhuizen, is echt gaaf en spannend zo een 1e plekje voor jezelf
We eten er wel salade bij heurmoet flink calorieën hebben moet de hele nacht hard werken en manlief s'avonds aan de voetbal
(we hadden zelf gekookt zaterdaghelemaal uitgebreid
ouders hadden zoiets van, jullie moeten toch echt proberen die zaak te gaan openen, daar denken we al heel lang aan.. maar tis ook een portie durf wat erbij komt kijken +ik niet helemaal gezond.. nouja wie weet ooit
Chocolade en avocadosalsa klinkt goed!quote:Op maandag 4 juli 2011 13:53 schreef DarkElf het volgende:
wat eten jullie vanavond trouwens? (behalve Hobje dan, daar weten we t van)
Ik maak een zwarte bonensoep met chilipeper en donkere chocolade en avocadosalsa
snijbonen, gekookte aardappels, jus en cordon bleu. doodgewoonquote:Op maandag 4 juli 2011 13:53 schreef DarkElf het volgende:
wat eten jullie vanavond trouwens? (behalve Hobje dan, daar weten we t van)
Ik maak een zwarte bonensoep met chilipeper en donkere chocolade en avocadosalsa
hehe tis ook een soort routine hierquote:Op maandag 4 juli 2011 13:52 schreef AnneX het volgende:
[..]
Niet echt begrepen dat jullie zulke goede (thuis) koks zijn.
Van jou lees ik als maar - behalve verhuisd - van werken- werken en nachtdienst en werken.
OK en deeg draaien en brood maken, nu.
* gaat weer boekhouden.
Ohh das nasty idd, heb hier ook zo nu en dan een vlieg binnen, maar ze verdwijnen weer snel gelukkig.quote:Op maandag 4 juli 2011 14:39 schreef FutureFairytale het volgende:
er vliegt de hele middag een ongelooflijk dikke vlieg heen en weer en tis me nog niet gelukt om em dood te slaan
Ik gooi altijd wat ramen open; zie het nut van doodslaan niet zo goed in als het beest ook gewoon zelfstandig naar buiten kan vliegen.quote:Op maandag 4 juli 2011 14:39 schreef FutureFairytale het volgende:
er vliegt de hele middag een ongelooflijk dikke vlieg heen en weer en tis me nog niet gelukt om em dood te slaan
Een ex en ik fantaseerden vaak over iets van een tostiehuisje (dus ook een soort lunchroom)quote:Op maandag 4 juli 2011 14:47 schreef MissHobje het volgende:
Ohh das nasty idd, heb hier ook zo nu en dan een vlieg binnen, maar ze verdwijnen weer snel gelukkig.
En qua zaak zouden we ooit een lunchroom achtig tentje willen (vooral manlief) maargoed wie weet ooit, nu (nog) even niet) komt ongelofelijk veel bij kijken.
klinkt romantisch en idyllisch maar idd niet vergeten hoeveel werk het is. Stress wint t dan van de romantiekquote:Op maandag 4 juli 2011 14:47 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ohh das nasty idd, heb hier ook zo nu en dan een vlieg binnen, maar ze verdwijnen weer snel gelukkig.
En qua zaak zouden we ooit een lunchroom achtig tentje willen (vooral manlief) maargoed wie weet ooit, nu (nog) even niet) komt ongelofelijk veel bij kijken.
er staan 3 ramen open maar hij vertikt het gewoon!quote:Op maandag 4 juli 2011 14:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik gooi altijd wat ramen open; zie het nut van doodslaan niet zo goed in als het beest ook gewoon zelfstandig naar buiten kan vliegen.
tof! Wil Ross geen engels eettentje beginnen?quote:Op maandag 4 juli 2011 14:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een ex en ik fantaseerden vaak over iets van een tostiehuisje (dus ook een soort lunchroom)
Hij heeft nu een broodjeshuis
Wat bedoel je dan ?quote:Op maandag 4 juli 2011 14:34 schreef FutureFairytale het volgende:
AnneX wat was het nou precies? hou me niet langer in spanning!
of wil je het liever niet vertellen? PM mag ook
Joh, dat heb ik helemaal gemist in de loop der tijd.quote:Op maandag 4 juli 2011 14:44 schreef MissHobje het volgende:
[..]
hehe tis ook een soort routine hier
Ik ben jaren lang kokkin geweest en mijn man doet het nog steeds maar dan in de bedrijfs catering
dat telefoontje van de raad van kinderbescherming, wat was daar nou aan de hand?quote:Op maandag 4 juli 2011 15:17 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat bedoel je dan ?
[..]
Joh, dat heb ik helemaal gemist in de loop der tijd.
Geen wonder dat je zomaar even deeg maakt en brood bakt.
aardappeltjes!quote:Op maandag 4 juli 2011 15:22 schreef AnneX het volgende:
dus ik mij suf goochelen op paneer.
En weer wat geleerd.
In utrecht was aan de gracht een smakelijk indiaans restaurant jaren geleden.
Er zullen er wel meer zijn inmiddels...
Vanavond een Tivall schijf en er ligt een zak italiaanse wokgroenten.
Erbij? aard. ? rijst? pasta? kweet het nog niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |