het blijft toch fascinerend hequote:Op donderdag 30 juni 2011 23:59 schreef Buitendam het volgende:
Ze komen oliedom over, en toch kunnen ze wel denken. Vind ik altijd interessant, zulke types.
Ja ga lekker naar Suriname danquote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:00 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Wat een sneu kutvolk....
"Ik ben nooit iemand geweest die zich aanpast.... fuck Nederland, ik ben hier gebracht en heb er niets mee..."
Precies. Want zoals die jongen nu, hij gooit er zoveel one-liners en beeldspraak tegenaan, en toch spreekt hij zichzelf niet tegen. Ik kan hem er in iedere geval niet op betrappen. Wat hij zegt is om te janken zo dom, maar het hele verhaal is wel kloppend.quote:
ze hebben geen keuze jeweet, de bakras werken ze tegen, black people still suffering!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:01 schreef Probably_on_pcp het volgende:
En maar stoer doen, maar ondertussen zijn ze gewoon te laf om echt een poging te doen iets te maken van hun leven.
Is toch logisch? Via Randstad zijn ze geen knikker met een hoed.quote:Op donderdag 30 juni 2011 23:59 schreef Buitendam het volgende:
Ze komen oliedom over, en toch kunnen ze wel denken. Vind ik altijd interessant, zulke types.
Als ze via drugs een stabiel inkomen kunnen krijgen lachen ze Henk van Ingrid keihard uit.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:01 schreef Probably_on_pcp het volgende:
En maar stoer doen, maar ondertussen zijn ze gewoon te laf om echt een poging te doen iets te maken van hun leven.
Begreep ik het verkeerd en had hij spijt van zijn verleden ?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:22 schreef Buitendam het volgende:
Janken als je niet meer als crimineel door het leven hoeft te gaan...
Nee, hij vindt het kut dat ie niet meer mee kan doen aan criminele activiteiten omdat hij voor zijn kinderen moet zorgen.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:24 schreef tong80 het volgende:
[..]
Begreep ik het verkeerd en had hij spijt van zijn verleden ?
Als je niet gepakt wordt sluit het een het ander niet uit.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, hij vindt het kut dat ie niet meer mee kan doen aan criminele activiteiten omdat hij voor zijn kinderen moet zorgen.
Weten ze al. Dat is eigenlijk het ergste, geen heterdaad is geen arrestatie.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:30 schreef Probably_on_pcp het volgende:
In het vervolg weet de politie precies wie ze moeten hebben
Nuance:quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:31 schreef alors het volgende:
ja nu vind ze dat nog wel leuk ja cadeautjes krijgen, later vraagt ze zich af waarom papa er nooit was.
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:37 schreef alors het volgende:
deze gozer neemt zichzelf echt veel te serieus als gangster
Als ie meeleest ben je de pineut.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:37 schreef alors het volgende:
deze gozer neemt zichzelf echt veel te serieus als gangster
die met die pet die de hele tijd blaat over hoe gangster zijn leven wel niet is dus..
Daarom faalt uiteindelijk het grootste deel.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:37 schreef alors het volgende:
deze gozer neemt zichzelf echt veel te serieus als gangster
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |