Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Kies een goedkope speler die populair is op zijn positie, bijvoorbeeld Kompany of De Rossi (geen idee of hij atm goed trademateriaal is, maar eerder was dat wel zo). Vanwege de lage prijs kan je er veel verhandelen zonder veel coins nodig te hebben en omdat hij populair is hoef je niet te lang te wachten op een verkoop als je prijs niet te hoog is. Focus je op die speler, zorg dat je zijn prijzen leert kennen (let er op dat prijzen voor de 3 duurste formaties de speler beduidend meer waard maken doorgaans) en traden maar...bouw wel een redelijke marge in, zeker omdat die bid tokens geld kosten (100 voor 5K, oftewel 10 biedingen kosten je 500 coins..niet te vaak bieden dus want dat gaat allemaal van je marge af) en je hebt ook de 5% nog. Ik zet hem vaak op 1K.
Maak voor jezelf een schema als dit en hou je hier aan (prijzen zijn voorbeelden)
Speler A
Goedkope formaties: Kopen tot 1K, verkopen voor 2K BIN
4-1-2-1-2: Kopen tot 4K, verkopen voor 5K BIN
4-4-2: Kopen tot 3K, verkopen voor 4K BIN
4-3-3: Kopen tot 2K, verkopen voor 3K BIN
PS3quote:Mister Sm1th (StijnDa)
EpicDude1258 (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
copycat100 (broodjeeimetui)
Ozer86 (druide)
Bardogan (emokid)
Lord Teddybeer (lordteddybeer)
Harregarre (SuperHarregarre)
Guidoble (psychedelicate)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Timnation (Timnation)
Rijstbal (Rijstbal)
DANNYDEKO (DannyDeKo)
mathijs93 (Kamikazie)
The Vital (Shadeauw)
innerbattle (Bonzoo)
OpeningsPost: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/FIFAquote:KentdeBruin (kentdebruin)
Smookz (Jepperdeprep)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
kaassoldaat (laucas)
Supergeinig (Darkestrah)
fr1tsie (Idioteque)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
EliteXXL (Fenomeno)
Ik vond ze allebei een beetje tegenvallen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 23:51 schreef Santello het volgende:
CDM moet ik IF86 Cambiasso of IF83 Motta van inter halen?
Zijn allebei even duur.
Inler!!!quote:Op donderdag 30 juni 2011 23:51 schreef Santello het volgende:
CDM moet ik IF86 Cambiasso of IF83 Motta van inter halen?
Zijn allebei even duur.
Zijn ze het uberhaupt waard? Heb nu Rossi van Roma normal.
Als ik deze haal moeten wederom de Maicon normal en Balzaretti IF 83 wachten
SIF Inler ja is mijn meningquote:
quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:58 schreef Dudeweiser het volgende:
Stijn is een baas hoor, ik denk dat hij grootse dingen kan bewerkstelligen met FC Zolderkamer, ik heb er alle vertrouwen in
Dudeweiser heeft Vandieren nog niet ontmoet, dat is de baas van FC Zolderkamerquote:
FIFA 12 (Special Edition)quote:Op vrijdag 1 juli 2011 09:44 schreef LinQ het volgende:
Even wat anders bij Zavvi kun je nu de special edition van Fifa 12 pre orderen voor ¤48,95 (zowel ps3 als 360). Geen idee wat er special is aan deze edition maar lijkt me op zich een nette prijs
http://www.zavvi.nl/elysium.search?searchFilters=&search=fifa+12
Zit alleen hier mee: Beschikbaarheid: Pre-order nu voor verzendingop 30 September 2011quote:Op vrijdag 1 juli 2011 10:07 schreef Neraice het volgende:
Zavvi is zeker te vertrouwen. UK winkel levert binnen een week, NL geen ervaring mee.
Kut Comic Sans
Ja dat klopt, zavvi.nl houdt 10-15 dagen aan voor je het binnen hebt. Ik heb een tijd terug mafia directors edition (incl. alle DLC) voor ¤17,95 gekocht bij zavvi.nl en had hem met 7 dagen in de bus.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 10:08 schreef mash_ het volgende:
[..]
Zit alleen hier mee: Beschikbaarheid: Pre-order nu voor verzendingop 30 September 2011
Dan word die de 30 verzonden, maar dat is dan uit de uk?? dan heb je hem dus pas aantal dagen later?
En ja comic sans is echt kut
Nicequote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:08 schreef jpg97 het volgende:
Mijn squad nu:
http://www.ea.com/uk/foot(...)am/app#hKOV0dlbba7dQ
OP niet gelezen?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:50 schreef vanpers het volgende:
Staat er nou nergens een echt goede beginnersguide voor FUT?
Echt een beest. sinds ik Nesta erin heb staan gaan er geen standaard corners of kopballen meer in bij de tegenstanderquote:
Heel leuk altijd die nieuwe features, maar laat ze eerst eens die 100 miljoen miljard bugs fixen die er elke keer weer inzitten (en er niet worden uitgehaald in de loop vh jaar). Ik kan zo 2 A4'tjes volproppen met dingen waar ik me mateloos aan irriteer.quote:
2 a4tjes. Laat eens zienquote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:43 schreef laucas het volgende:
[..]
Heel leuk altijd die nieuwe features, maar laat ze eerst eens die 100 miljoen miljard bugs fixen die er elke keer weer inzitten (en er niet worden uitgehaald in de loop vh jaar). Ik kan zo 2 A4'tjes volproppen met dingen waar ik me mateloos aan irriteer.
Niet kunnen connecten met de tegenstander.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:54 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Verdedigers die 2 meter terugstappen als je ze selecteerd.
game freezen....quote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:57 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
Niet kunnen connecten met de tegenstander.
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 18:19 schreef Tim86 het volgende:
lol, ik win net mega Duits van iemand vanaf 0-2 naar 3-2 in de laatste 10 minuten, komt hij met dit:
GLITCHER PUSSY YOU GAY NIEDERLANDE NIGGER!!!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |