Ik zou d'r bijna weer gebruik van gaan maken.quote:
Iets met dagboeken en "*Stil, mooi* Zak lekker door de stront, irritante tiefuspisvlek dat je d'r loopt. Ophoeren."quote:Op donderdag 30 juni 2011 01:52 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nu istie terug
Zg ben je er nog?
Wat stond er in m'n sig?
Tsja, van jullie jailbait wordt ze (en de andere damesmeisjes) niet warm van. Post dan (19-jarige) nakende jongens/mannen.quote:
Naakt mag helaas niet, maar ik zal volgende keer wel wat jonge jochies posten voor Yvonne. Ik heb gehoord dat zij die wel erg leuk vind.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:14 schreef zarGon het volgende:
[..]
Tsja, van jullie jailbait wordt ze (en de andere damesmeisjes) niet warm van. Post dan (19-jarige) nakende jongens/mannen.
Elke vrouwlijke Fok!ster....quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:16 schreef Dimens het volgende:
[..]
Naakt mag helaas niet, maar ik zal volgende keer wel wat jonge jochies posten voor Yvonne. Ik heb gehoord dat zij die wel erg leuk vind.
Ze is nog niet dement dat ze oppas nodig heeft hoor.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:13 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Hi you!
Heb je yvonne kwijt gemaakt?
Misschien was weggejaagd een betere omschrijving.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:19 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ze is nog niet dement dat ze oppas nodig heeft hoor.
Ik heb al een viswijf.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:20 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik zal jou ook wel wat lekker jongs sturen.
Ik was even met een turk aan het mailen, sorry hoorquote:Op donderdag 30 juni 2011 02:19 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ze is nog niet dement dat ze oppas nodig heeft hoor.
Ik had alleen maar de OP gelezen toen ik dat postte.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:22 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Yvonne post hier, en jij verwacht een slotje?
Dan geen pics hoor, graag of niet.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:21 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb al een viswijf.
En volgens mij heb ik weer een boek gewonnen door Fok!
Maar dat zou ik na moeten tellen en geen zin, ik lees het morgen wel.
Dat moet je ook niet doen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 02:24 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik had alleen maar de OP gelezen toen ik dat postte.
Maar wie weet was-ie dan al op slot gegooid.quote:
In juli druk ik je wel even aan m'n boezemquote:Op donderdag 30 juni 2011 02:24 schreef liesje1979 het volgende:
![]()
Hi Yv.
Als ik jou zie heb ik altijd zin om je te knuffelen en wat moederliefde op te zuigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |