Ongelooflijk dat een politicus dit uit zijn strot weet te krijgen. Ongelooflijk hoe generaliserend, populistisch en achterlijk dit is al weet je met de PVV dat het dieptepunt altijd met veel gevoel weer een metertje de diepte in kan dalen. Chapeau!quote:PVV vindt kleinkinderen immigranten ook allochtoon
print rss - door Redactie op 29-06-2011 @ 08:01
Ook kleinkinderen van immigranten moeten als allochtoon worden aangemerkt. Dat zegt PVV-Kamerlid Joram van Klaveren woensdag op nu.nl en in De Telegraaf.
De derde generatie zou ook allochtoon moeten worden genoemd omdat de problemen die ze veroorzaken anders op het conto van autochtonen komen te staan in bijvoorbeeld de CBS-statistieken. Zo zou geen inzicht meer te krijgen zijn in de voortgang van hun integratie.
"Niet-westerse allochtonen zijn nog altijd oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers. Straks zien we dat niet meer, omdat ze te boek staan als autochtoon", stelt Van Klaveren.
GroenLinks-Kamerlid Tofik Dibi noemt het voorstel op nu.nl 'symbolische prietpraat'. Volgens hem gaat het om 'oerhollandse kinderen' die Van Klaveren misschien wel gaan verzorgen op zijn oude dag.
De PVV pleit woensdag bij minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner (CDA) voor het plan bij een vergadering over integratie. Tachtig procent van de derde generatie allochtonen is jonger dan 10 jaar.
Zeker nooit naar opsporing verzocht gekekenquote:Op woensdag 29 juni 2011 11:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat een politicus dit uit zijn strot weet te krijgen. Ongelooflijk hoe generaliserend, populistisch en achterlijk dit is al weet je met de PVV dat het dieptepunt altijd met veel gevoel weer een metertje de diepte in kan stijgen. Chapeau!
Het zou de PVV sieren als eens ageren tegen alle klootzakjes van de maatschappij in plaats van het selectieve allochtonen gelul elke keer. Hoeveel blank tuig ik wel niet tegen kom in Nederland maar hey, aan je achterban moet je niet komen!
Ben ook jij een allochtoon conform de nieuwe definitie?
Een RMS paspoort zeker, maar dan moet je de Molukken eerst terug veroveren!quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:50 schreef GoodGawd het volgende:
Ja ik ben 3e generatie Molukker half bloed. Maarja dan word ik en al mijn neefjes en nichtjes ook allochtoon! Yesssss ik wil ook dubbel paspoort!
Kortom, zijn uitspraak is geheel terecht en klopt als een bus.quote:Niet-oorspronkelijke bewoner (m.n. gebruikt als aanduiding voor personen met een niet-blanke huidskleur, die zelf - of van wie de ouders - in het buitenland geboren zijn, bv. buitenlandse werknemers)
quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:50 schreef porsche1 het volgende:
Eensch.
Tofik Dibi, denken dat je met zoeen teletubbie naam serieus genomen wordt.
Klopt, want jouw ouders zijn ook jouw grootouders! Only in Urk!quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:52 schreef QBay het volgende:
Hij citeert gewoon de Nederlandse van Dale:
[..]
Kortom, zijn uitspraak is geheel terecht en klopt als een bus.
Blank tuig wil ik er ook niet bij.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:52 schreef PierreBetfair het volgende:
Lijkt me logisch. Al dat Marokkaanse straattuig willen we inderdaad niet bij de stats van autochtonen hebben.
Enlighten me!quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:50 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Zeker nooit naar opsporing verzocht gekeken![]()
![]()
Wij verwachten steun van de Nederlandse regering bij het terug veroveren anders kapen we gewoon zo'n nieuwe sprinter!quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:51 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Een RMS paspoort zeker, maar dan moet je de Molukken eerst terug veroveren!
Je begrijpt het niet, ik zal het voorkauwen. Ik wil geen blank tuig in Nederland en geen zwart tuig.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:54 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Ik wel, want ik wil een eerlijk beeld, jij blijkbaar niet.
O, dat is die homo.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:52 schreef Khalifa het volgende:
[..]
Btw dan is Wilders ook een allochtoon.
Misschien kun je nog meer random opmerkingen plaatsen zoals: In een woning kun je slapen, eten kan lekker zijn of buiten is het warm.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:55 schreef Ryon het volgende:
De term 'allochtoon' is niet alleen bedoeld om de criminaliteit cijfers te kunnen duiden..
Simpele vent, dan ga je lekker op de Noordpool wonenquote:Op woensdag 29 juni 2011 11:55 schreef Pizzakoppo het volgende:
Je begrijpt het niet, ik zal het voorkauwen. Ik wil geen blank tuig in Nederland en geen zwart tuig.
Jammer dat je niet de capaciteiten hebt om normaal te kunnen discussieren, ik heb medelijden met mensen die met je samenleven.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:58 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Simpele vent, dan ga je lekker op de Noordpool wonen
quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:58 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Misschien kun je nog meer random opmerkingen plaatsen zoals: In een woning kun je slapen, eten kan lekker zijn of buiten is het warm.
Gras is groen.quote:"Niet-westerse allochtonen zijn nog altijd oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers. Straks zien we dat niet meer, omdat ze te boek staan als autochtoon", stelt Van Klaveren.
Ja (Indonesisch). De ouders van mijn grootouders waren dan wel weer Nederlands.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ben ook jij een allochtoon conform de nieuwe definitie?
Ga eens ff heel snel integreren stuk tuig!quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:02 schreef Butterfly91 het volgende:
[..]
Ja (Indonesisch). De ouders van mijn grootouders waren dan wel weer Nederlands.
Het beestje moet een naam hebben hè..
Denk er even rustig over na wat ik met die opmerking zou willen stellen en kom dan eens terug. Zo moeilijk is het niet en je zal merken dat het verband houdt met hetgeen wat jij in de openingspost stelt... Wellicht dat jij jouw uitspraken dan ook in een ander licht kan zien.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Goed zo, misschien wil je over iets discussieren?
Zonde dat je niet inhoudelijk kunt reageren.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:05 schreef PierreBetfair het volgende:
Wauw, wat een wannabe smart boy die Pizza.
Troll maar verder jongen, prima dagbesteding
Lastig, want je posts hebben geen inhoud.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:06 schreef Pizzakoppo het volgende:
Zonde dat je niet inhoudelijk kunt reageren.
Dan kun je lekker wijzen en hunnie huilen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:08 schreef DDDDDaaf het volgende:
Zou het wellicht een idee zijn om criminaliteit te gaan bestrijden, in plaats van met de variabelen (afkomst dader) te gaan rommelen ten einde wat flitsende tabellen en powershotpresentaties te maken? Wat heb je aan cijfers, wanneer je er toch geen zak mee doet?
Exact mijn punt, combineer dit met alle criminaliteit i.p.v. alleen toespitsen op Marokkanen of Turken en je gaat langzaam maar zeker naar een gezonde situatie.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:08 schreef DDDDDaaf het volgende:
Zou het wellicht een idee zijn om criminaliteit te gaan bestrijden, in plaats van met de variabelen (afkomst dader) te gaan rommelen ten einde wat flitsende tabellen en powershotpresentaties te maken? Wat heb je aan cijfers, wanneer je er toch geen zak mee doet?
Klopt, want als je een OP plaatst troll je.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:08 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Lastig, want je posts hebben geen inhoud.
Sukkeltje, ga elders trollen.
bla blaquote:Op woensdag 29 juni 2011 12:09 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Klopt, want als je een OP plaatst troll je.
Ja, want de PVV wilt alleen allochtonen weg hebben, en voor de rest zitten ze er een beetje voor de lol bij in de 2e kamer.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:10 schreef t-8one het volgende:
Schiet mij een andere vraag te binnen, wat zou de PVV moeten zonder allochtonen?
Het is gewoon een kwestie van zelfbehoud, als PVV kun jou nou moeilijk over NL tokkies gaan huilen dan hou je geen zetel meer over.
Je kunt toch moeilijk zeggen dat de raakvlakken die de PVV heeft met de SP meer aanspreken bij de 'upperclass' dan bij de 'working class'?quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:11 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Ja, want de PVV wilt alleen allochtonen weg hebben, en voor de rest zitten ze er een beetje voor de lol bij in de 2e kamer.![]()
Wat die user zegt is toch gewoon totaal bullshit?quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je kunt toch moeilijk zeggen dat de raakvlakken die de PVV heeft met de SP meer aanspreken bij de 'upperclass' dan bij de 'working class'?
Verder hebben ze inderdaad verdomd weinig te melden, af en toe schreeuwen ze een beetje met de telegraaf mee maar echte partijstandpunten behalve geneuzel over moslims en allochtonen heb ik ze nog niet op kunnen betrappen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:11 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Ja, want de PVV wilt alleen allochtonen weg hebben, en voor de rest zitten ze er een beetje voor de lol bij in de 2e kamer.![]()
Nee tuurlijk, heb je gelijk in, PVV is geen one issue partij als je ook maar enige kennis hebt van de punten maar dat het een paradepaardje is om over de multiculti te beginnen staat vast.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:14 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Wat die user zegt is toch gewoon totaal bullshit?
Alsof een partij alleen voor die reden in de 2e kamer zit.
En als dat opgelost zijn dat ze weg gaan, zo van ja we hebben ons doel bereikt.
Nee.
Ben ik het helemaal mee eens, maar kun jij je identificeren met blank tuig?quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:15 schreef Chewbalhaar het volgende:
Veel van jochies van marrokaanse afkomst zijn dan ook alles behalve autochtoon in elke vorm van normen, waarden, gedrag en omgang.
Hij is zo'n maaskantje figuurquote:Op woensdag 29 juni 2011 12:17 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ben ik het helemaal mee eens, maar kun jij je identificeren met blank tuig?
Ja, op den duur raken de allochtonen op. Dat kan de PVV niet gebruiken, natuurlijk.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:10 schreef t-8one het volgende:
Schiet mij een andere vraag te binnen, wat zou de PVV moeten zonder allochtonen?
Het is gewoon een kwestie van zelfbehoud, als PVV kun jou nou moeilijk over NL tokkies gaan huilen dan hou je geen zetel meer over.
Waar ik ze overigens helemaal gelijk in geef dat ze daar over beginnen, want niemand anders heeft de ballen om het te doen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:16 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee tuurlijk, heb je gelijk in, PVV is geen one issue partij als je ook maar enige kennis hebt van de punten maar dat het een paradepaardje is om over de multiculti te beginnen staat vast.
En ook dat is waar, al blijf ik het zonde vinden dat het blanke aspect van de jeugd-problematiek zo onderbelicht blijft. Uit eigen ervaring heb ik daar namelijk meer trammelant mee gehad dan met buitenlands tuig.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:18 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Waar ik ze overigens helemaal gelijk in geef dat ze daar over beginnen, want niemand anders heeft de ballen om het te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |