Nee, gek genoeg ik ook niet....quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef Lois het volgende:
[..]
Hahaha ja over dat stuk was ik ook al aan het nadenkenMaar heb weer geen behoefte om daar foto's van te zoeken
quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:44 schreef bitterend het volgende:
ohh ik hoop dat ik het te bestuderen krijg! ik vind het altijd leuk om dit soort dingen te zien
ik ben ook zo gek dat ik bijvoorbeeld het geval "open rug" heb opgezocht online en foto's van bekeken. Toen ik zwanger net was zei iedereen je moet foliumzuur slikken tegen open ruggetje...tje dan wil ik weten wat het is en hoe het er uit ziet!
nee toch? : D is een grote glimlach...denk ik altijdquote:
Moussy weet uit eigen ervaring hoe het erit ziet. Dat weet jij waarschijnlijk niet, maar vandaar dat een lachsmiley toch wel wat verkeerd over kan komen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:58 schreef bitterend het volgende:
[..]
nee toch? : D is een grote glimlach...denk ik altijd
oh noh, was niet eens zo zeer ivm eigen ervaring hoor, dacht gewoon ff de honger naar info te stillen ofzo. Vond het gewoon een rare reactie.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:59 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Moussy weet uit eigen ervaring hoe het erit ziet. Dat weet jij waarschijnlijk niet, maar vandaar dat een lachsmiley toch wel wat verkeerd over kan komen.
ik mocht een keertje zelf helpen met het weghalen van een moedervlek bij de huisarts op mijn armquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:56 schreef freecell het volgende:
Ik kijk ook graag als ik gehecht of ontwrat oid word
Medische tic
Ik denk het wel, in al die advertenties zit een miniwebcam, die is aagesloten bij die spijker bij jou aan de muur.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:05 schreef freecell het volgende:
Ik heb echt bij tig topics die schaamlipdinges.... Ik hoop dat dat geen hint is
quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:09 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik denk het wel, in al die advertenties zit een miniwebcam, die is aagesloten bij die spijker bij jou aan de muur.
azo, nou redelijk goed nieuws dus. In elk geval beterschap voor je jongstequote:Op donderdag 30 juni 2011 19:11 schreef RockabeIIa het volgende:
Asyn, ze gaan niks doen. Het is niet erg genoeg om nu gelijk buisjes te plaatsen dus dat viel mee. En verder dus verkoudheden in de gaten houden en in okt/nov terug.
ik kreeg als advies om bij de minste verkoudheid neusspray te gebruiken en dat doe ik dan maar trouw. Daarmee heb ik al menig glue-ear voorkomen. Constructiefoutjequote:Op donderdag 30 juni 2011 19:11 schreef RockabeIIa het volgende:
Asyn, ze gaan niks doen. Het is niet erg genoeg om nu gelijk buisjes te plaatsen dus dat viel mee. En verder dus verkoudheden in de gaten houden en in okt/nov terug.
vicky enjoy
Vicky Pollardquote:Op donderdag 30 juni 2011 20:20 schreef Kleurdoos het volgende:
WAAR IS MIJN MY ACTIVES KNOP BOVENAAN :I(
Computer says noooooquote:Op donderdag 30 juni 2011 20:20 schreef Kleurdoos het volgende:
WAAR IS MIJN MY ACTIVES KNOP BOVENAAN :I(
wel yeah but no but yeah but no but.........quote:Op donderdag 30 juni 2011 20:26 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Anyway don't listen to her coz everyone knows her fanny goes sideways
Die is ook leuk!quote:
I want bitty. No, you had bitty. Mummy doesn't have any bitty. You want Granny bitty?quote:Op donderdag 30 juni 2011 21:26 schreef Kleurdoos het volgende:
jaaaa Bitty, goed idee, dat ga ik Polle leren
en zelf rondrennen als Anne.
EEH EH EEEEEEEEEEEEEEEH
Little britain in the USA.quote:Op donderdag 30 juni 2011 21:34 schreef Asyniur het volgende:
[..]
I want bitty. No, you had bitty. Mummy doesn't have any bitty. You want Granny bitty?
En gewoon plassen waar je staat! Of Projectiel braken! (of allebei!)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe mij Anthony Head maarquote:Op donderdag 30 juni 2011 22:35 schreef phluphy het volgende:
Ik ben gewoon kei-verliefd op Sebastian.
(voor de leken: de man rechts).
[ afbeelding ]
Not yet! Maar ik verheug me er wel al op.quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:57 schreef twentemeisje het volgende:
Hebben jullie 'Come fly with me' ook al gezien?
quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:38 schreef lady-wrb het volgende:
heeeeeej phluph!long time no see
en die twee kerels zijn eng
Naakt?quote:[b]Op donderdag 30 juni 2011 23:25 schreef RockabeIIa het volgende:[/b
Phlupher! Ik dacht gister nog aan je/jullie
home at the Kumars.quote:
Ik hou d'r ook niet echt van, maar sinds ik consequent elke 6 weken ga en ik mijn gezicht dagelijks was en insmeer met spul op tea tree basis, zie ik er eindelijk niet meer standaard uit als een puber net in de pubertijd.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 09:14 schreef debuurvrouw het volgende:
oh en ik vind het helemaal niet fijn als iemand aan mijn gezicht zit te tutten.maar voor momunentenbehoud zou het wel goed zijn als ik weer eens ging.
Owwww is dat het!quote:
JIJ HEBT LIEVER CAPSLOCKDAY?quote:
nou ja, leesbaar, leesbaarquote:Op vrijdag 1 juli 2011 09:49 schreef Danny het volgende:
En om dat te vieren is het forum de hele dag leesbaar in het geweldige lettertype Comic Sans MS
(en ja, dat kan betekenen dat sommige elementen even niet helemaal goed gepositioneerd zijn)
Kan ik het ook uitzetten?
Wanneer is het weer weg?
middernacht
Waarom is het?
Voor de leuk
Maar ik haat het en ik lig nu huilend in foetushouding, duimzuigend in m'n broek te plassen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |