Frummeltje, wil je je NOD aangepast hebben? Wel fijn trouwens dat je cyclus nu wat korter was!quote:Wat jammer Frummeltje. Zeker nu je moet kiezen wat te doen... Succes iig!
Ik zie dat een modje het al geregeld heeftquote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:09 schreef Frummeltje86 het volgende:
Ja, zeker fijn dat ie steeds korter wordt! Zou je mijn NOD op 31 juli willen zetten?
Doe jij es testen???!!!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:34 schreef Labelloo het volgende:
Balen Frummeltje!
He Winka, daar ben je weer! Hopelijk is het toch raak voor je deze maand! Frusterend he, dat het soms bij sommige mensen zo snel gaat! Wel fijn voor die mensen natuurlijk, maar ik kan me voorstellen dat je daar enorm ongeduldig van wordt.
Hier vandaag nog wel wat bloed, maar het is wel weer wat minder geworden..!Mijn temp was vanmorgen ook nog boven de coverline... nog maar even afwachten hoe het loopt!
Als je daar vatbaar voor bent. Ik heb elke maand ongeveer alle kwaaltjes wel gehad prik prik doen mijn borsten pijn, als je hard en vaak genoeg prikt wel ja , behalve toen het raak was.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:02 schreef LadyBlack het volgende:
Misselijkheid daarentegen lijkt me een signaal om op te gaan lettenkan door stress komen maar tis natuurlijk ook een van de bekendste symptomen van een zwangerschap. Spannend!
haha wat lief, een lowlandskindjequote:Op donderdag 30 juni 2011 10:04 schreef jaantje_ het volgende:
Labelloo, doe eens updaten? Heeft je ongesteldheid doorgezet of nog niet?
Marjolijntje, winka en zoe, jullie houden het spannend! Ik duim voor jullie.
LB,. Het zou wel heel tof zijn als het nu raak is! En ongesteld op de camping, brrr. Ik ben misschien wel / niet ongesteld als we naar Lowlands gaan, ook zoiets. Maar ik zag dat Period Tracker nu juist net ná het weekend aangaf. We zullen zien! Vriendlief vond het al jammer dat een kindje niet op Lowlands verwekt kan worden
.
Papillion, wat lief! Wanneer gaan jullie trouwen? Of zijn jullie net getrouwd?
Da's inderdaad liefquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:51 schreef papillion het volgende: Wat is er nu mooier dan de komende maand als getrouwd stel gewoon een babytje te maken. Dan klopt alles helemaal
Ha! Ja een Lowlands kindje zou wel heel tof zijn natuurlijk! Maargoed, op Lowlands testen kan misschien ook wel een mooi feestje wordenquote:Op donderdag 30 juni 2011 10:04 schreef jaantje_ het volgende: Vriendlief vond het al jammer dat een kindje niet op Lowlands verwekt kan worden
.
Ow kindje verwekken op Lowlands...quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:04 schreef jaantje_ het volgende:
Labelloo, doe eens updaten? Heeft je ongesteldheid doorgezet of nog niet?
Marjolijntje, winka en zoe, jullie houden het spannend! Ik duim voor jullie.
LB,. Het zou wel heel tof zijn als het nu raak is! En ongesteld op de camping, brrr. Ik ben misschien wel / niet ongesteld als we naar Lowlands gaan, ook zoiets. Maar ik zag dat Period Tracker nu juist net ná het weekend aangaf. We zullen zien! Vriendlief vond het al jammer dat een kindje niet op Lowlands verwekt kan worden
.
Papillion, wat lief! Wanneer gaan jullie trouwen? Of zijn jullie net getrouwd?
Dat staat er heel nuchter, maar vind je het een eng idee?quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:25 schreef Diaan73 het volgende:
Hier inmiddels alweer 2x ongesteld geworden, mooie cyclussen van ong. 29 dagen. Dat gaat wel goed. Nou ja, nog 5 maanden!! Dan is het klaar.
Op dit moment niet, heel duidelijk voor gekozen. Maar ik denk dat ik het tegen die tijd wel wat lastiger ga vinden. Maar het feit dat we twee (gezonde) jochies hebben, maakt het wel gemakkelijker.quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:27 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Dat staat er heel nuchter, maar vind je het een eng idee?
wat ga je doen dan diaan?quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:44 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Op dit moment niet, heel duidelijk voor gekozen. Maar ik denk dat ik het tegen die tijd wel wat lastiger ga vinden. Maar het feit dat we twee (gezonde) jochies hebben, maakt het wel gemakkelijker.
Lijnloos, als vandeweek al op Twitter gezegd: ik hoop echt dat jullie een oplossing kunnen vinden...
quote:Op donderdag 30 juni 2011 14:02 schreef clauwheee het volgende:
LBtje! Ik ga wel zo hard voor je duimen dat je alleen een pleerol mee moet over die camping en geen andere
Dan ga ik stoppen met proberen zwanger te raken. Ik ben dan 38 jaar, heb twee (gezonde) kinderen... dan vind ik het wel goed geweest. En dan is het zoals het is. Ik heb voor mezelf de grens op 38 jaar gezet.quote:
quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:45 schreef Zoë23 het volgende:
zou leuk zijn als we deze ronde zwanger blijken te zijn (sowieso niets liever dan dat..:P) we hebben namelijk ons jubileum met samenzijnen samenwonen
.. dus mocht het gegund zijn, dan is het nu wel extra extra leuk
edit; hier nu bruinverlies etc dus ik geef de hoop op. Nogsteeds misselijk (sinds vorige week, en scherpe pijntjes in onderbuik, zoals ik rond ovu ook heb.. maar 't zegt dus niks.. bah! )
Zeker!quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ha! Ja een Lowlands kindje zou wel heel tof zijn natuurlijk! Maargoed, op Lowlands testen kan misschien ook wel een mooi feestje worden![]()
Goede instelling! Maar toch duim ik heel hard voor je!quote:Op donderdag 30 juni 2011 14:29 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dan ga ik stoppen met proberen zwanger te raken. Ik ben dan 38 jaar, heb twee (gezonde) kinderen... dan vind ik het wel goed geweest. En dan is het zoals het is. Ik heb voor mezelf de grens op 38 jaar gezet.
En idd LB... het komt zoals het komt modus!! Maar zo zit ik er al vanaf het begin in eigenlijk. Voor Lennon kunstgrepen moeten toepassen, dus dat is ons grote geluk/wonder!! Nu er bewust ervoor gekozen om de natuur z'n gang te laten gaan.
quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:21 schreef Kleurdoos het volgende:
breng r maar hoor lijnloos
dan ga ik met r gamen, geef haar oom ook maar mee
quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:21 schreef Kleurdoos het volgende:
breng r maar hoor lijnloos
dan ga ik met r gamen, geef haar oom ook maar mee
Ik moest even heel goed lezen om te begrijpen wat je nou bedoeldequote:Op donderdag 30 juni 2011 19:13 schreef winka het volgende:
Dat wordt dan waarschijnlijk een rammeisje
quote:Op donderdag 30 juni 2011 20:14 schreef Labelloo het volgende:
Sorry voor mijn late update! Maar de ongesteldheid heeft hier echt doorgezet, en goed ook!! Bah! Ik baal er echt van, ik had er zo'n goed gevoel over (en wat geeft je lichaam je dan verkeerde signalen)! En ineens hoor ik deze week ook nog van allerlei mensen om me heen dat ze zwanger zijn! Leuk natuurlijk voor ze, maar daar wordt ik nog ongeduldiger van!
Balen dat je geen oppas hebt Lijnloos!
Ik vind trouwens dat het alweer een tijd geleden is dat er een 2e streepjes geplast is hier! Tijd voor een nieuwe streepjesregen, wie zet hem in!?
Leuk!! Lekker genieten! :dquote:Op donderdag 30 juni 2011 21:43 schreef papillion het volgende:
Labello en Winka even een snelleen hug. Ik denk wel aan jullie allemaal maar nu eventjes druk
Morgen is DE grote dag, dus even lekker met wat anders bezig zijn.
Winka, toen Minke is verwekt is het 1 van 3 dagen geweest waarop het kan zijn gebeurd... en wij houden eraan vast dat het de eerste is geweest, want dat was de avond nadat we in ondertrouw zijn gegaan en na het etentje met onze ouders dit op geheel eigen wijze vierdenquote:Op donderdag 30 juni 2011 21:04 schreef winka het volgende:
Bedankt voor het meeleven dames![]()
En inderdaad Lijnloos, gewoon even flink van bil gaan en dan moet het gewoon lukken![]()
Dit is misschien wel een goede vraag voor jou vanwege een eerdere discussie hier over met tegenzin sexen voor een kindje. Misschien een bizarre vraag, maar denk jij bij Minke vaak terug aan de manier hoe zij verwekt is? Ik heb nu namelijk de neiging om het romantische gedeelte te schrappen, maar ja ik lees ook wel verhalen dat het helemaal niet leuk is als het op deze manier gaatMij maakt dat niet meer uit
denk ik
Oh wat enorm balen Labelloo dat het doorgezet isEn ja dan is het helemaal waardeloos als er ook nog eens vrouwen in de omgeving in ene zwanger zijn
Idd raar! je voelt van alles en pff het is uiteindelijk niks.quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:07 schreef winka het volgende:
Ik heb nu ook een cup groter Zoë23, het is raar he wat een lichaam kan doen. Of je geest in dit geval. Heb het elke maandMaar waarschijnlijk zijn het dezelfde symptomen die ik normaal ook gehad zou hebben voor mijn menstruatie, Alleen leg ik nu alles onder een vergrootglas.
Ik hoop dat het gauw raak is voor je
Ik ben net weer ongesteld geweest. Dus op naar volgende poging. En dat heb je niet verkeerd begrepen... de jongste hebben we gekregen via medische molen, dit keer willen we dat niet. Op de natuurlijke manier en anders niet.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 08:49 schreef KleinKloonMeisje het volgende:
Papillion een hele fijne dag vandaag![]()
Winka en labellooBalen zeg
Cali'ik hoop dat lichaam snel duidelijkheid verschaft
Diaan hoe gaat het verder met jou?? Ik had in de snelheid gelezen dat als het niet lukt jullie niet verder gaan in de medische molen of heb ik dat verkeerd begrepen??
Hier verder niet veel te melden.. Wel nog steeds ongesteld
Ik weet ook wanneer Senna verwekt is: op de ochtend twee dagen voor we voor een echo bij de gyn moesten komen om te zien of er een follikel groeide voor de IUI, had ik een verhoogde temp. Dus we zeiden: ach, vanavond nog even voor de zekerheid zelf aan de slagquote:Op donderdag 30 juni 2011 21:04 schreef winka het volgende:
Bedankt voor het meeleven dames![]()
En inderdaad Lijnloos, gewoon even flink van bil gaan en dan moet het gewoon lukken![]()
Dit is misschien wel een goede vraag voor jou vanwege een eerdere discussie hier over met tegenzin sexen voor een kindje. Misschien een bizarre vraag, maar denk jij bij Minke vaak terug aan de manier hoe zij verwekt is? Ik heb nu namelijk de neiging om het romantische gedeelte te schrappen, maar ja ik lees ook wel verhalen dat het helemaal niet leuk is als het op deze manier gaatMij maakt dat niet meer uit
denk ik
Dat is zeker fijn!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 09:09 schreef Frummeltje86 het volgende:
Het is inderdaad erg rustig met de streepjes hier de laatste tijd... hopelijk brengt de vakantie ons allemaal wat meer rust om ons lichaam een een goede kans van slagen te geven! Met mijn baan vind ik het niet zo gek dat het nog niet gelukt is eigenlijk... mijn vruchtbare periode valt nu precies in de vakantie van mijn lief, dus dat is erg fijn!
Verplicht binnen zitten van 8:30 tot 17:30 als je pech hebtquote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:22 schreef winka het volgende:
Ik breek even inIk heb namelijk de klapzenuwen... Mijn ongesteldheid heeft zich nog steeds niet doorgezet, het blijft bij een beetje bruin slijm. Het rood waar ik het gister over had ik gevonden (
) was een slijmpje door zelfonderzoek.
De vorige cyclus had ik dat ook en toen barstte hier de hele boel los. Dus ik dacht: dit is het dan voor deze maand. Maar er is verder nog niks gebeurd. Ik heb al twee dagen het gevoel dat het elk moment kan komen. Gister voelde ik me précies zoals ik mij zou voelen als ik ongesteld zou zijn: jankering.. hangerig.. maar dan zonder bloedIn mijn buik is het een drukke bedoening met steekjes prikjes en het trekt ook steeds hier en daar.
Pff ik weet niet wat ik er van moet denken.. misschien houd ik het alsnog tegen. Ik ben nu op de 28e dag van mijn cyclus.. Ik houd het sinds augustus 2010 bij en ik heb twee keer een cyclus gehad van 28 dagen dus het kan nog komen.
Had ik nou maar een test in huisKan de deur ook niet uit want er wordt vandaag tussen 8.30 en 17.30 een printer bezorgd
haha nu al? dan moet je nog even tot 17:30quote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:00 schreef winka het volgende:
Kruidvat is tot 18.00 open dus dat zou ik sowieso moeten redden.. Ik ben nu al mijn plas aan het ophouden![]()
Wachten met testen kan ik echt niet meer
Wat bedoel je met apart weefselverlies Zoe?
De MM viel op zich wel mee, ik was na 1 maand hormonen prikken en IUI al zwangerquote:Op vrijdag 1 juli 2011 10:32 schreef winka het volgende:
@Diaan73: Ook al een bijzonder resultaatDus de MM heeft er bij jouw man zo ingehakt dat hij niet niet meer op deze manier wil.
Inderdaad dus aan het toeval overlaten, is volgens mij ook nog eens de manier waarop je het meest kans hebt
Jammer Winka, maar inderdaad: morgen nog een keertje met ochtendurine! Duimen blijven voor je draaien. En inderdaad, we pakken het even met beide handen aan hier! De laatste mogelijkheid om zwanger te worden in 2011, dus hopelijk gaat het lukken!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 16:41 schreef winka het volgende:
Hmm.. helemaal niksZo wit als 't maar kan.. Morgen maar even met ochtendurine proberen
Ik heb heel veel gedronken en ook mijn plasje van te voren niet op kunnen houden dus vooralsnog blijf ik positief
![]()
Zo, jullie pakken het meteen goed aan deze laatste ronde Frummeltje, er worden geen halve maatregelen genomenSucces
Het 'technische' gedeelte zal inderdaad wel meevallen, maar daaromheen lijkt het me niet niks! En inderdaad je weet het maar nooit.. er zit toch geen logica in het zwanger worden op zich.. Ik duim in ieder geval voor julliequote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:36 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
De MM viel op zich wel mee, ik was na 1 maand hormonen prikken en IUI al zwangermaar het gedoe eromheen is gewoon niet fijn, maar zeer zeker wel de moeite waard als je ervoor terugkrijgt wat wij ervoor terug hebben gekregen. Heel diep in ons hart geloven wij eigenlijk niet dat wij een toevalstreffer gaan krijgen. Na 2,5 jaar proberen met andere afleidingen enz. is het ook niet gelukt en was IUI nodig. Maar je weet het nooit natuurlijk.
![]()
Spannend bij jou zeg!! Ik hoop dat ze de printer gebracht hebben zodat je testen kunt gaan halen!! Ik ga voor je duimen!
Ja precies dat heb ik ook! Wel fijn om te weten dat het nu echt schoongemaakt wordt etc ipv 'nep' menstruatie zoals t bij de pil gaat.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 16:36 schreef Frummeltje86 het volgende:
Oeh, spannend Winka!! Mijn duimen gaan voor je aan de slag!
Zoe23, mijn menstruatie is ook 'anders' sinds ik van de pil af ben. Het is wat meer en ook wat meer verschil in textuur. Een echte grote schoonmaak dus in plaats van een door de stopweek aangestuurde bloeding. Het voelt gewoon helemaal anders nu mijn lichaam het zelf doet!
Inmiddels is mijn menstruatie weer bijna op zijn einde enen ik hebben besloten er deze ronde nog helemaal voor te gaan. Drank in de kast opgeborgen, wijde boxers aan voor mijn lief, gezond eten, veel extra vitamines, enzovoort. Juli wordt een spannende maand voor ons!
Nog niet gedaan, maar ga ik zeker doen. Is inderdaad een fijne tip, dankjewel!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 10:10 schreef LadyBlack het volgende:
Marjolijntje ook ongesteld dus.... balen! Heb je opgeschreven wat je allemaal hebt opgemerkt? Kan je voor de volgende rondes een boel schelen, ik vond het echt een goeie tip![]()
Balen winka en marjolijntje.. Succes de volgende ronde!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 08:39 schreef Marjolijntje het volgende:
Jammer Winka!
Hier is de ongesteldheid ook aan het doorbreken, op naar de volgende ronde![]()
Haha das ook 100 x fijnerquote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:09 schreef jaantje_ het volgende:
Jammer Winka.
Mag ik even zeggen dat sex zonder condoom echt 100x fijner is?
Het kan maar zo hoor! De een moet maanden herstellen van de pil; de ander is direct zwanger. Je weet het maar nooit...quote:Op zaterdag 2 juli 2011 16:42 schreef MissVanity het volgende:
Hey meiden. Spannend allemaal zeg...
Ik ben nu 3 weken met de pil gestopt.
Ik heb al een paar dagen buikpijn en lage rupgijn.
Maar ook supergevoelige tepels|!
Ik zeg steeds tegen mezelf dat ik echt nog niet zwanger kan zijn.
Het is immers pas de eerste ronde!
Stiekem hoop ik toch dat het zwangerschapsklachten zijn
1 keer, ben in 2009 een paar maanden met de pil gestopt wegens klachten. Sinds ik nu weer gestopt was, was het steeds 28 á 29 dagen.quote:Spannend, Fenne! Geen bloed geeft moed, toch? Wel vaker een langere cyclus gehad?
Hmmm... dat dacht ik ook en toen bleek ik zwanger! Ik wil Clauwhee geen hoop geven uiteraard, maar het blijkt toch bij iedereen weer anders te zijn.quote:Op zondag 3 juli 2011 16:59 schreef trui het volgende:
na een miskraam duurt het vaak wel even voor je cyclus weer op orde is (bij mij ook een week of 5 à 6). sterkte met geduld opbrengen! en ik hoop dat het heel snel weer raak is!
Dat is inderdaad alweer lang, Calilov! Enig idee wanneer je durft te gaan testen?quote:Op zondag 3 juli 2011 13:04 schreef calilov3 het volgende:
winka: Ik zit nu op dag 40!!!!
en daar schrik ik best van
*duimt voor marjolijntje*
quote:Op maandag 4 juli 2011 11:05 schreef Marjolijntje het volgende:
Wat fijn klavertje!
Hier nu ook echtecht ongesteld. Bah.
Tot zover het vermogen van mijn lief om me een hart onder de riem te steken vanaf de andere kant van de wereld...quote:"Hoi schatje, wat jammer nou weer. Hopelijk heb je er niet zo'n buikpijn van."
Echt iets waar je hoofd dan heel erg naar staat op zo'n moment.quote:Oh, dus wanneer mogen we weer proberen???![]()
Spannend Fenne!quote:Op maandag 4 juli 2011 17:08 schreef Marjolijntje het volgende:
Ik blijf duimen voor je Fenne
En ik heb mijnook wel gemeld dat ik niet alle opmerkingen even tof vond
Maar hij bedoelt het echt goed en na uitleggen snapt ie wel dat het niet helemaal lekker over kwam
Ja ik weet t, wil liever ook niet zonder. Heb verschillende geprobeerd, had op t laatst 1 die ik 2x per dag moest slikken..bah.quote:Op maandag 4 juli 2011 20:18 schreef klavertje-4 het volgende:
ha zoe ik heb idd altijd braaf foliumzuur geslikt, meer dan een jaar dus al voor het nu echt goed zit. Ivm verhoogde kans op een open ruggetje wordt toch echt aangeraden om al minstens vier weken voor bevruchting foliumzuur te slikken. Ik zou dus toch weer beginnen...
Er zijn ook combinatiepillen met andere vitaminen e.d. erbij zoals centrum of el mare. Misschien kan je kijken of die beter vallen?
Lief!quote:Op maandag 4 juli 2011 20:16 schreef Marjolijntje het volgende:
Ik slik wel dagelijks trouw foliumzuur ja
was wel heel lief vandaag, kwam thuis met een enorme reep chocolade en heel veel knuffels
Ik ben wat dat betreft erg blij dat ik al langer pilloos ben. Ik ken m'n cyclus redelijk en weet dat ik een paar dagen voor mijn ongesteldheid pijn in mijn borsten heb en wat bruinverlies. Maar ook dat het niet altijd exact hetzelfde gaat. Zegt zij nu nuchterquote:Op maandag 4 juli 2011 17:37 schreef LadyBlack het volgende:
Ik kan er gewoon niet over uit hoe vaag je cyclus kan lopen als je er op let....
Hoeveel meiden krijgen hun menstruatie niet pas als ze al 3 dagen zitten te emmeren met drupjes bruin en dergelijke..... cruel
@Susie; ja had als laatst ook grote.. En dan dus 2x per dag brrr hihiquote:Op maandag 4 juli 2011 21:24 schreef Aventura het volgende:
Neem ze anders 's avonds in met je eten. Helpt echt.
quote:Op maandag 4 juli 2011 22:01 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
@Susie; ja had als laatst ook grote.. En dan dus 2x per dag brrr hihi
Bedankt aventura, nam ze nu smorgens en svonds maar als ik op bed ging.. Blughh haha
Maar met t eten wordt het snel(ler) verteerd?
Het is inderdaad de multi-variant van 2x daags.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 15:47 schreef Zoë23 het volgende:
Haha foliumzuur dealers :d
@NTS: das aardig van je!
Is dat de multi variant waarop 2x p.d op staat?
Want daar werd ik de laatste tijd svonds misselijk van..
(erger dan een die 1x p.d)
Heb nu andere gehaald, zal ze na de maaltijd innemenhoop dat t helpt
Maar drink je daarvoor dan niet heel veel? Ik drink juist 's avonds altijd wat meer dan overdag. En vier uur van tevoren niet plassen is er hier ook niet bij, behalve na een nacht.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 16:16 schreef Lijnloos het volgende:
Frummeltje, ik heb deze ronde 2 ovu-testen gebruikt en toen bij het naar bed gaan (rond 22.00 uur) gedaan. Op basis daarvan ook meteen aan de klus geslagen
Waarschijnlijk heeft het er ook mee te maken dát je er mee bezig bent. Voordat we besloten er voor te gaan had ik standaard een cyclus van 28 dagen met een dag ervoor spotting. Nu heb ik alle mogelijke varianten gehad van 25-28 dagen met gedoe er voorquote:Op maandag 4 juli 2011 17:37 schreef LadyBlack het volgende:
Ik kan er gewoon niet over uit hoe vaag je cyclus kan lopen als je er op let....
Hoeveel meiden krijgen hun menstruatie niet pas als ze al 3 dagen zitten te emmeren met drupjes bruin en dergelijke..... cruel
Uhh, 38 dagen, nu dus 39 dagen (dit is mijn eerste cyclus sinds de pilstop).quote:Op dinsdag 5 juli 2011 10:55 schreef clauwheee het volgende:
happy, hoe lang ben je nu bezig met het ontpillen? Heb het even niet meer op het netvlies.
Bedankt frummeltje!quote:Op dinsdag 5 juli 2011 16:02 schreef Frummeltje86 het volgende:
Klinkt als een mooie dag, Papillion! En nu maar hopen op een mooi wittebroodskindje!
Zoe, ik werd in het begin ook misselijk van die pillen; ik slik ze nu tijdens de maaltijd. Eerst deed ik het voor de maaltijd en dan was ik een paar minuten daarna al gelijk erg misselijk. Nu niet meer, dus hopelijk werkt dat voor jou ook zo.
Clauwhee, spannend!
Hier toch maar weer ovulatietesten in huis gehaald. Pfff, ik blijf af en aan gaan met die dingenNu het echter de laatste poging is voor ons in 2011, wil ik er toch alles uithalen wat er in zit. Volgens de app op mijn telefoon zou mijn ei eind volgende week ergens moeten springen. Komt goed uit, want
heeft vanaf vrijdag twee weken vakantie! Hopelijk lukt het ons om er steeds een dagje tussen te laten
![]()
Even een vraagje aan de dames met ovu-testen: wanneer testen jullie? Ik heb het nu steeds overdag gedaan rond een uur of vier 's middags. Is het misschien toch handiger om het 's morgens te doen? Uit de bijsluiter word ik namelijk niet veel wijzer; 'doe het op een vast tijdstip'...
Wel slim ja om symptomen op te schrijven.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:01 schreef winka het volgende:
Heel goed dat je het zo doet, valt waarschijnlijk niet meeIk ben nu ook maar weer eens op mijn lichaam aan het letten tijdens de normale dagen. Mijn borsten hangen nu een beetje in theezakjes stand (hoewel ik de potloodtest nog goed doorsta
) en de bultjes rond mijn tepel zijn ook met de noorderzon vertrokken.
Ik heb tijdens mijn menstruatie precies dezelfde steken als ervoor. Ook ben ik vaak uit het niets misselijk. Dit moet ik maar eens gaan opschrijven![]()
Oh mag mijn nod op 30 juli
Bij mij na die vijf maanden verliep het weer goed naar mijn gevoel. Bij de eerste keren sloeg mijn cyclus steeds een ongi over leek het. Ik vond het uiteindelijk best plotseling dat het weer goed ging. Vervelend he, geduld hebben...quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:55 schreef Zoë23 het volgende:
Jaantje_ ja heb 3dagen echt ongi en dan niks en dan op dag 5 bruinverlies. maar das nog een laatste restje dus..
moet nog even wennen dus aan de verandering na pilgebruik.. zit nu in maand 5
wanneer hadden jullie 't gevoel dat de cyclus na pilgebruik weer 'natuurlijk' verliep zegmaar?
@ kuukske;quote:Op donderdag 7 juli 2011 09:19 schreef MissVanity het volgende:
Arme Kuukske! Op naar de volgende ronde.
Ik moet nog even een weekje wachten voor ik mag testen.
Ben wel een beetje ongeduldig. Mijn vriend is echt schattig.
Hij ging gister fruithapjes voor me maken en hij gaat eten opzoeken waar veel folium in zit
Ook vertelt hij al zijn collega's dat we een kindje proberen te maken
Mannen kunnen wel lief zijn!
Dat geeft toch alleen maar aan dat hij er ook heel erg mee bezig is.quote:Op donderdag 7 juli 2011 10:10 schreef Kuukske het volgende:
Ik zou er niet zo blij van worden als manlief rondbazuinde op z'n werk dat er hard wordt gewerkt aan een beeb. Eigenlijk.
Ieder zijn eigen ding.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:02 schreef MissVanity het volgende:
Oke. Het is bij ons geen geheim dat we kinderen willen.
Ik heb het aan twee mensen verteld. Hij vertelt het aan iedereen die het horen wil.
Ik vind dat schattig.
Ben het met je eens! Gewoon allemaal in een keer over naar Z&G. Dan kunnen we dit topic gewoon helemaal sluiten.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:28 schreef bitterend het volgende:
Kuuk dat snap ik wel hoor! ik zie de collega's van mijn man nooit... dus mij zou het helemaal niks uit maken! maar we waren ook niet lang bezig met zwanger worden en waren ook niet echt mee bezig...misschien zou het anders geweest zijn als we echt aan het proberen waren ofzo! dus ik snap het wel![]()
Het is al lang geleden dat er streepjes in dit topic waren! ik duim voor een leeg stroom naar Z&G!
Dat heb ik dus ook. Ik word er gek van.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:04 schreef clauwheee het volgende:
Wij schreeuwen het niet van de daken, alleen de mensen/directe collega's die mee hebben gekregen dat het mis ging weten ervan. Ook dat weten alleen die mensen, heb verder gewoon gezegd dat ik ziek was toen ik die dag weg ben gegaan. Anders heb ik het gevoel dat iedereen elke keer naar m'n buik zit te loeren of het alweer gelukt is...
Hier nog steeds geen ongi. Wel een pesthumeur en vakantie nodig
't is in ieders omgeving natuurlijk ook weer anders hoe je ermee omgaat.quote:Op donderdag 7 juli 2011 12:00 schreef MissVanity het volgende:
Mijn vriend werkt in een heel klein bedrijfje met 5 collega's...
Ik ken ze allemaal met 2 ervan ben ik zelf ook bevriend.
Is misschien inderdaad een beetje anders
dat klopt ook wel, alleen de mens is erg nieuwsgierig van natuur dus ja..quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:12 schreef Kuukske het volgende:
Klopt. Maar als het misgaat (waar ze ook van op de hoogte zijn) mag je wel verwachten dat ze hun klep houden tot je zelf weer een keer verteld dat het weer raak zou kunnen zijn.
Precies wat ik dachtquote:Op donderdag 7 juli 2011 13:16 schreef bitterend het volgende:
[..]
dat klopt ook wel, alleen de mens is erg nieuwsgierig van natuur dus ja..
Mja, snap ik.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:18 schreef Frummeltje86 het volgende:
Precies wat ik dachtIk heb het met twee collega's op mijn werk gedeeld. Zij zijn zelf allebei zwanger geraakt in het afgelopen half jaar en dat raakte me ergens wel. Natuurlijk ben ik hartstikke blij voor ze, maar het steekt soms om die buiken te zien groeien.
Kan ik me goed voorstellen. Daar zit je dan niet op te wachten; het is al pijnlijk genoeg. Helaas zijn mensen soms te nieuwsgierig en denken ze er naar te kunnen vragen. Ik zou dat zelf nooit doen. Heb vriendinnetje die met 14 weken een miskraam kreeg, was nogal heftig. Het duurde uiteindelijk bijna een jaar voordat ze weer zwanger was. Ik was steeds wel nieuwsgierig, maar heb het nooit gevraagd. Naderhand gaf ze me aan hoe fijn ze dat had gevonden. Dus ik begrijp je volledigquote:Op donderdag 7 juli 2011 13:21 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Mja, snap ik.
Oh en begrijp me niet verkeerd. Ik snap wel dat mensen nieuwsgierig zijn van nature. Maar ik snap niet dat ze niet kunnen bedenken hoeveel pijn het doet? Bij mij dan althans. En ik zou dat ook uit moeten spreken richting m'n vriendin hoor.. Da's ook logisch, maar wel moeilijk. Afin, we zullen allemaal wel zien hoe de dingen lopen.
netjes van jequote:Op donderdag 7 juli 2011 13:26 schreef Frummeltje86 het volgende:
[..]
Kan ik me goed voorstellen. Daar zit je dan niet op te wachten; het is al pijnlijk genoeg. Helaas zijn mensen soms te nieuwsgierig en denken ze er naar te kunnen vragen. Ik zou dat zelf nooit doen. Heb vriendinnetje die met 14 weken een miskraam kreeg, was nogal heftig. Het duurde uiteindelijk bijna een jaar voordat ze weer zwanger was. Ik was steeds wel nieuwsgierig, maar heb het nooit gevraagd. Naderhand gaf ze me aan hoe fijn ze dat had gevonden. Dus ik begrijp je volledig
.. ja je kunt je toch wel inleven dat zoiets niet gelijk lukt na een mk.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:27 schreef bitterend het volgende:
Kuukske ik snap het![]()
Als ik wist dat iemand een mk heeft gehad zou ik ook niet meteen vragen of het al gelukt is...ik zou haar space respecteren! er zijn mensen die er anders over denken jammer genoeg
spannend! voor de zekerheid kun je nog een test kopen en nogmaals testen?quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:52 schreef PureEvil het volgende:
volgens mij ben ik zwanger....heb net positief getest. (maar wel met zo'n hele goedkope test die ik via ebay heb gekocht...zou dat betrouwbaar zijn?)
Ja.. voelde me haast een 'mislukkeling' omdat 't bij mij "al zolang" duurd. Terwijl ik, voor zover ik het begrijp, nog maar net ont-pilt ben zegmaar. Ze zei dat ontpillen 6weken duurd, maar als ik het hier zo lees is dat proces veel langer.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:58 schreef klavertje-4 het volgende:
niet zo tactisch? Ik vind het ronduit lomp! Wat idioot zeg, het klinkt bijna als een verwijt dat het niet meteen gelukt is :s
Ik vond het ook erg vervelend dat mensen soms vroegen of het alweer gelukt was, terwijl ze wisten dat het al 2 keer was misgegaan. Ookal kon ik wel bedenken dat ze dat lief bedoelden, je wordt er dan op zo'n moment toch maar weer mee geconfronteerd dat het dus nog niet gelukt was
Hoop dat je snel van een wonder mag gaan genieten. Heel veel succes!quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:11 schreef droomvrouwtje het volgende:
Fluugsyup ik was het, ik ben volgens mij toch niet zo handig met klonen hihihi..
We gaan er nu ook helemaal voor, maandag naar de gyn in Heerlen en dan voor een secondopinion naar Maastricht. We willen nu gewoon hulp en duidelijkheid, als het voor het einde van het jaar niet raak was geweest waren we ook terug gegaan, maar we gaan het nu niet meer uitstellen. Maastricht is sowieso de bedoeling want ons ziekenhuis doet geen vruchtbaarheids behandelingen..
oeeeee spannend joh!!!quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:25 schreef Lijnloos het volgende:
KKM/Droommeisje...goed dat jullie de stap nemen en hulp zoeken! Ik wens je veel succes, hopelijk lukt het zo wel en hebben jullie ook snel zon klein schreeuwend gelukje
Ik moet hier echt op mijn handen zitten om niet al een test te doen... Het is nog te vroeg, maar heb zon zeurderig, branden gevoel in mijn onderbuik. En ik weet nog dat ik vorige zwangerschap iets in mijn onderbuik voelde voor de nod, maar weet niet meer precies wat of hoe het voelde dus dat maakt me nu retenieuwsgierig... Ik heb mijn nod op de 12e staan maar met een cyclus van 26 dagen is het eigenlijk de 13e... Wat betekend dat dit nu dag 21 is... Dus echt nog te vroeg... Toch? Nou vier ik zaterdag mijn verjaardag en niet dat ik het op een zuipen wil zetten maar ik ben bang dat als het raak is, ik dat het liefst meteen aan iedereen vertel... En daar vind ik het dan weer erg vroeg voor... Maar ja, dan kunnen we het wel de ouders gelijk allemaal vertellen (die wisten het bij Minke ook meteen dezelfdw week...) ARGH!!!
Spannend ik ga heel hard voor je duimenquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:25 schreef Lijnloos het volgende:
KKM/Droommeisje...goed dat jullie de stap nemen en hulp zoeken! Ik wens je veel succes, hopelijk lukt het zo wel en hebben jullie ook snel zon klein schreeuwend gelukje
Ik moet hier echt op mijn handen zitten om niet al een test te doen... Het is nog te vroeg, maar heb zon zeurderig, branden gevoel in mijn onderbuik. En ik weet nog dat ik vorige zwangerschap iets in mijn onderbuik voelde voor de nod, maar weet niet meer precies wat of hoe het voelde dus dat maakt me nu retenieuwsgierig... Ik heb mijn nod op de 12e staan maar met een cyclus van 26 dagen is het eigenlijk de 13e... Wat betekend dat dit nu dag 21 is... Dus echt nog te vroeg... Toch? Nou vier ik zaterdag mijn verjaardag en niet dat ik het op een zuipen wil zetten maar ik ben bang dat als het raak is, ik dat het liefst meteen aan iedereen vertel... En daar vind ik het dan weer erg vroeg voor... Maar ja, dan kunnen we het wel de ouders gelijk allemaal vertellen (die wisten het bij Minke ook meteen dezelfdw week...) ARGH!!!
Zeg je dat je aan de antibiotica bent?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 07:26 schreef Marjolijntje het volgende:
Ik duim nog even door voor je Lijnloos!
Droomvrouwtje, ik hoop dat de MMM mee gaat vallen en jullie snel jullie wondertje hebben!
Hier heb ik ook niks verteld aan de mensen om me heen. Ben zelf al sip genoeg als ik een ronde verder 'moet', laat staan als dan ook nog mensen om me heen gaan vragen of het nou eindelijk al gelukt is..
Wat hier nu wel rot is, is dat mijn volgende NOD precies tijdens Castlefest valt. Ik ben daar vrijwilliger en 's avonds doen we regelmatig nog even een biertje of een drankje samen. En daar kan ik nu de eerste dagen sowieso niet aan mee doen. Dat is geen ramp, maar de vragen en opmerkingen die erover gaan komen, die vind ik nu al vervelend.
Maarja, het is voor een goed doel!
hahaquote:Op vrijdag 8 juli 2011 08:23 schreef Marjolijntje het volgende:
Ohja, antibiotica is nog wel een goede!
Ik zat al met 1,5 week 'hoofdpijn' in mn hoofd, maar dat is ook niet echt geloofwaardig
Wow dag 46quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:34 schreef calilov3 het volgende:
Oh lijnloos wat spannend zeg!!
En KKM/droomvrouwtje, ik hoop voor jou en je partner snel op een wondertje!
clauwheehad het jou zo graag in Z&G gezien...
Zoe, hoe zit het met jou?
Kuukse ::* hoe is het met jou?
Hier nog steeds geen ongi, ik denk dat ik toch maar eens langs de dokter hop hier.. ik zit inmiddels op dag 46
Nope, nope. Dag numero 38.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:48 schreef Zoë23 het volgende:
@ kuukske; nogsteeds niet! ook symtomen van ongi/zwangerschap? Welke dag zit je nu?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |