advertentie in de telegraaf.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:27 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Het blijkt dus dat de VVD meer leeghoofden heeft dan Halbe Zijlstra alleen. Waar recruteren zij in godsnaam die mensen?
Het voldoet niet aan de VVD, dan is het automatisch links. Net als seizoensarbeiders. Terwijl de VVD die juist stiekem heel graag heeftquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:32 schreef Xithy het volgende:
[..]
Je bedoelt de universiteit waar je leert hoe je het effectiefst 10.000 varkens slacht, of hoe je dieren genetisch manipuleert? Links?
Elke onderzochte studie is trouwens rang #1 op de elsevier universiteitenonderzoek, zelfs in de economische studies scoort wageningen het beste
Hm.. Gek.. Je zou toch zeggen dat met de concurrentie van die tientallen andere landbouw Universiteiten Wageningen toch niet overal op 1 kan komen.. oh.. wacht..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:32 schreef Xithy het volgende:
[..]
Je bedoelt de universiteit waar je leert hoe je het effectiefst 10.000 varkens slacht, of hoe je dieren genetisch manipuleert? Links?
Elke onderzochte studie is trouwens rang #1 op de elsevier universiteitenonderzoek, zelfs in de economische studies scoort wageningen het beste
Hoeveel staatssubsidie krijgt Wageningen eigenlijk?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:35 schreef Ryon het volgende:
[..]
Hm.. Gek.. Je zou toch zeggen dat met de concurrentie van die tientallen andere landbouw Universiteiten Wageningen toch niet overal op 1 kan komen.. oh.. wacht..
http://documents.plant.wur.nl/wur/JaarverslagWUR_2009_NL.pdfquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:37 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hoeveel staatssubsidie krijgt Wageningen eigenlijk?
Soms vraag ik me dit ook wel afquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:27 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Het blijkt dus dat de VVD meer leeghoofden heeft dan Halbe Zijlstra alleen. Waar recruteren zij in godsnaam die mensen?
Joh.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:57 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
weeralarm gaat om een kans dat er extreem weer kan ontstaan niet dat het 100% zeker is
Dat onderzoek is toch alleen gebaseerd op enquetes onder studenten? Mag hopen dat dat niet leidend is voor je oordeel over de kwaliteit van een opleiding.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:39 schreef Xithy het volgende:
Nee inderdaad, de WUR is erg uniek met studies als Economie (beste in NL*), Communicatiewetenschappen (beste in NL*), Gezondheidswetenschappen (beste in NL*), Biologie (beste in NL*) en Biomedische wetenschappen (beste in NL*).
*: http://www.elsevier.nl/we(...)e-studies-2010-1.htm **
**: Elsevier is dan weer wel een slinks krantje he, niet te vertrouwen!
Nee, ook hoogleraren moeten hun cijfers geven. De Studie Keuzegids laat de laatste 6 jaar ook hetzelfde zien (WUR altijd op 1 of 2 beste masters). Maar goed, we kunnen natuurlijk ook stellen dat we beide last hebben van cognitive bias.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:44 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat onderzoek is toch alleen gebaseerd op enquetes onder studenten? Mag hopen dat dat niet leidend is voor je oordeel over de kwaliteit van een opleiding.
Wageningen is erg goed op specifiek biologisch gebied, maar voor een brede opleiding met veel kennis kan je er beter niet heen gaan.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:44 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat onderzoek is toch alleen gebaseerd op enquetes onder studenten? Mag hopen dat dat niet leidend is voor je oordeel over de kwaliteit van een opleiding.
Enquêtes onder studenten die een abonnement hebben (gehad) op de Elsevierquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:44 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat onderzoek is toch alleen gebaseerd op enquetes onder studenten? Mag hopen dat dat niet leidend is voor je oordeel over de kwaliteit van een opleiding.
Ik vind de WUR een prima universiteit hoor. Ze worden alleen vaak door anderen in het verdomhoekje gezet, wat er uiteraard weer voor zorgt dat studenten hun universiteit gaan verdedigen. Dat is niet gunstig voor de betrouwbaarheid van zulk onderzoek.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:49 schreef Xithy het volgende:
[..]
Nee, ook hoogleraren moeten hun cijfers geven. De Studie Keuzegids laat de laatste 6 jaar ook hetzelfde zien (WUR altijd op 1 of 2 beste masters). Maar goed, we kunnen natuurlijk ook stellen dat we beide last hebben van cognitive bias.We gaan natuurlijk nooit erkenenn dat een andere universiteit misschie wel eens beter is
het gaat er niet over of het gas schadelijk is maar wat het effect is op het klimaatquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:53 schreef LXIV het volgende:
De stijging van de temperaturen is een complot van het KNMI om het de vele niet-Westerse immigranten beter naar de zin te maken.
En wij ondertussen maar belasting betalen op CO2, wat een volledig onschadelijk gas is!
Precies, we betalen ervoor, dan willen we ook resultaten die aansluiten bij onze politieke doelstellingen .. hoezo schone energie en minder auto's op de weg? Kerncentrales en meer asfalt, dat brengt pas geld in het laatjequote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:10 schreef El_Matador het volgende:
En het gaat niet om het wantrouwen jegens wetenschappers, maar jegens instituten die dik betaald worden van gemeenschapsgeld en allerlei apocalyptische visies verspreiden.
Natuurlijk en ik laat me inderdaad ook graag leiden door gepassioneerd cognetive biasquote:Ik vind de WUR een prima universiteit hoor. Ze worden alleen vaak door anderen in het verdomhoekje gezet, wat er uiteraard weer voor zorgt dat studenten hun universiteit gaan verdedigen. Dat is niet gunstig voor de betrouwbaarheid van zulk onderzoek.
Precies. Ik herinner me nu ook weer Staphorst en een door de gemeente betaalde archeoloog die weigerde zijn rapporten aan te passen naar een "de aarde is pas 6000 jaar oud en door god geschapen" versie. De gemeente begreep dat totaal niet - zij betaalden toch voor het rapport, dan mochten zij toch ook de feiten en conclusies die er in moesten staan bepalen ?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:58 schreef moussie het volgende:
[..]
Precies, we betalen ervoor, dan willen we ook resultaten die aansluiten bij onze politieke doelstellingen .. hoezo schone energie en minder auto's op de weg? Kerncentrales en meer asfalt, dat brengt pas geld in het laatje
Klimaatonderzoek wordt vaak extern gefinancierd. Daarnaast heeft de commerciële sector ook belang bij het KNMI, want zij gebruiken vaak weermodellen van het KNMI. Die ze zelf niet commercieel mogen gebruiken volgens de wet. Dus als je echt het laat uitbesteden moet je dat laatste ook weer mogelijk maken lijkt me.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:13 schreef Bolkesteijn het volgende:
In dat aanbesteden zie ik nog wel wat. Maar verder vind ik het geen goed plan, het KNMI is ook een wetenschappelijk instituut. Je gaat het RIVM toch ook niet opheffen?
Dan zou de organisatie toch in aparte club gestopt moeten worden. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat overheidspartijen mee gaan doen aan een aanbesteding.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:17 schreef Felagund het volgende:
Daarnaast heeft de commerciële sector ook belang bij het KNMI, want zij gebruiken vaak weermodellen van het KNMI. Die ze zelf niet commercieel mogen gebruiken volgens de wet. Dus als je echt het laat uitbesteden moet je dat laatste ook weer mogelijk maken lijkt me.
Dat zal dan gaan om de mesoschaal modellen want de macroschaal weermodellen zijn niet door het KNMI ontwikkeld. Ik kan mij zo voorstellen dat ook Meteoconsult (imo het beste weerbureau van Nederland) heeft bijgedragen aan dat model.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:17 schreef Mr.44 het volgende:
Daarbij moeten het bedrijf waar het aan uitbesteed wordt hun waarschuwingen op een model baseren wat waarschijnlijk bij het KNMI onderzocht en verbeterd werd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |