In Hong Kong was ie ook vorige week al aangekomen. En in Unieks woonplaats ook vorige week, ondanks een verkeerde postcode.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:12 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Ik ook vorige week, vergeten te zeggen! Dank!![]()
Beetje veel, Uniekje!
vvvillûahhh.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:19 schreef Rituals het volgende:
vil-uh. Ik kan er niets aan doen, maar ik vind die uitspraak hilarisch
![]()
.
Ik loop altijd lekker op een lege maag, of met heel weinig, een banaan of een beschuit ofzo.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:18 schreef Viking84 het volgende:
Villa schijnt als vielah te worden uitgesproken omdat het een leenwoord uit het Frans is.
En vanille dan?. Ik zeg altijd 'vanieje'. Naja, ik ga pitten. Morgen hopelijk om 6:30 fris ende fruitig, kan ik eens uitproberen hoe het lopen op slechts een paar slokken water me bevalt
.
Ik ga me hier bij aansluiten. Al ben ik wel een van die slankies die al tijden geen lijstje meer gepost heeft. Mijn lijstjes zijn ruk, daar heb ik geen anderen voor nodig om dat te concluderen, maar hier posten helpt alsnog wel bewust na te denken voordat ik iets in mn mond prop.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik stoor me niet zo aan de slowchat eerlijk gezegd. Dat maakt het topic leuk. Als het (bijna) alleen nog maar over lijstjes en eten gaat, denk ik dat de sjeu er snel af is.. Same old enzo... Maar goed, dat zijn just my 2 cents natuurlijk
.
Ik vind ook niet dat de SC moet verdwijnen. Maar, het slank gedeelte is menig maal onderdrukt, ik kan me weken herinneren dat ik geen commentaar op mn lijstjes heb gekregen, en dat vind ik jammer. En dat geen commentaar op lijstjes zal voor heel veel mensen zo zijn.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik stoor me niet zo aan de slowchat eerlijk gezegd. Dat maakt het topic leuk. Als het (bijna) alleen nog maar over lijstjes en eten gaat, denk ik dat de sjeu er snel af is.. Same old enzo... Maar goed, dat zijn just my 2 cents natuurlijk
.
Ja, natuurlijk doe ik dat. En nogmaals, ik vind de SC niet erg, maar ik vind het jammer dat vaak de lijstjes of over het algemeen het 'slanke' zo weinig aandacht krijgen.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:34 schreef uniekhoorn het volgende:
Maar Jeager, je eigen lijst moet jezelf in de gaten houden..
Vaak denk ik: hmm mindere dag maar ze doet het zo keurig dus het zal wel een incident zijn.
helemaal eens.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik stoor me niet zo aan de slowchat eerlijk gezegd. Dat maakt het topic leuk. Als het (bijna) alleen nog maar over lijstjes en eten gaat, denk ik dat de sjeu er snel af is.. Same old enzo... Maar goed, dat zijn just my 2 cents natuurlijk
.
Zolang Engels dan maar wel magquote:Op maandag 27 juni 2011 22:23 schreef Jagärtrut het volgende:
Hey lieve slankies,
Ik heb er in het vorige topic al geprobeerd wat van te zeggen, maar hier nog een keer:
Ik vind dat het Slank gedeelte van dit topic meestal (Nee, niet altijd, soms gaat het ook over voeding) ondergesneeuwd raakt door de slowchat. Als mensen lijstjes posten als het over jurkjes/schoenen/mannen/relaties/chinees/frans/mexicaans gaat, dan gaan die lijstjes voorbij zonder opmerking, en ik kan zo een groot aantal slankies opnoemen waar ik in geen tijden een lijstje van heb gezien. Niet dat je lijstjes moet posten om hier te posten, maar het bezig zijn met eten is uiteindelijk wel het basisidee van dit topic..
Anyways, dat zijn mijn twee cents, en ik ben benieuwd of ik de enige ben die dit vind. Zo ja, dan blijf ik lekker lijstjes posten en zien we wel verder. Zo nee, misschien kunnen we dan proberen de slowchat over jurkjes/schoenen/mannen/relaties/chinees/frans/mexicaans niet de overhand te laten krijgen..
Normaal fiets ik naar t werk. Maar soms heb ik de pest in of een andere reden en dan neem ik de tramquote:Op maandag 27 juni 2011 23:01 schreef _aurum_ het volgende:
Puff sport jij uberhaupt voor de rest?
En goede reis Mo!
Dat vind ik eigenlijk wel een geniale tip! En ik vind het echt heel knap dat je naar de diëtiste bent geweestquote:Op maandag 27 juni 2011 23:15 schreef Siral het volgende:
- avondeten in een bepaalde volgorde opeten -> eerst de calorierijkere dingen, de minder voedzame dingen als laatst, zodat als ik vol raak ik die calorierijkere voeding iniedergeval al binnen heb.
Uhu, ik deed het juist andersom bewust... eerst mezelf voleten aan de groente, en dan de rest..quote:Op maandag 27 juni 2011 23:30 schreef Amsel het volgende:
[..]
Dat vind ik eigenlijk wel een geniale tip! En ik vind het echt heel knap dat je naar de diëtiste bent geweest
Over het meer posten van lijstjes en commentaar daarop: Na al die jaren in dit topic heb ik nog steeds nauwelijks écht verstand van eten dus ik durf nooit zo goed te reageren op lijstjesIk ben een ramp met voedingswaardes inschatten, weet niet welke soorten voedingsmiddelen wel of niet handig met elkaar zijn, kan nooit herinneren of nou juist de verzadigde of onverzadigde vetten slecht zijn... Ik vind het erg leuk om erover te lezen, maar kan er zelf zo weinig zinnigs over zeggen. Dat blijkt ook wel uit het feit dat ik de laatste tijd weer opeens richting 70 kilo ben gegaan en het er maar zo moeilijk af krijg
Wel vind ik dat veel van de onderwerpen die al slowchattend besproken worden in ruime zin te maken hebben met "goed en gezond leven" en dat het wat dat betreft wel pastMijn liefdesleven is van invloed op m'n eetpatroon, jurkjes staan beter als ik strakker ben, en van mooie schoenen kan ik net zo kwijlen als van lekkere pasta
Dat is ook wel slimquote:Op maandag 27 juni 2011 23:44 schreef Siral het volgende:
Zo, melatonine tabletje naar binnen gewerkt, vandaag ook ff meteen gehaald. Die paar uurtjes slaap per nacht breken me op.. ik zie er niet uit!
Hopelijk heb ik vannacht WEL een fijne nachttruste
Pff ik hoop het echt joh, want ik slaap letterlijk al weken niet. Het is zelfs zo erg dat ik overdag de hele dag sterretjes zie.. gewoon niet leuk meer..quote:Op maandag 27 juni 2011 23:46 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat is ook wel slimdie dingen werken écht!
Al weet ik niet of het ook met deze warmte is
Sluit me bij Amsel aanquote:Op maandag 27 juni 2011 23:30 schreef Amsel het volgende:
[..]
Dat vind ik eigenlijk wel een geniale tip! En ik vind het echt heel knap dat je naar de diëtiste bent geweest
Over het meer posten van lijstjes en commentaar daarop: Na al die jaren dat even in dit topic heb ik nog steeds nauwelijks écht verstand van eten dus ik durf nooit zo goed te reageren op lijstjesIk ben een ramp met voedingswaardes inschatten, weet niet welke soorten voedingsmiddelen wel of niet handig met elkaar zijn, kan nooit herinneren of nou juist de verzadigde of onverzadigde vetten slecht zijn... Ik vind het erg leuk om erover te lezen, maar kan er zelf zo weinig zinnigs over zeggen. Dat blijkt ook wel uit het feit dat ik de laatste tijd weer opeens richting 70 kilo ben gegaan en het er maar zo moeilijk af krijg
Wel vind ik dat veel van de onderwerpen die al slowchattend besproken worden in ruime zin te maken hebben met "goed en gezond leven" en dat het wat dat betreft wel pastMijn liefdesleven is van invloed op m'n eetpatroon, jurkjes staan beter als ik strakker ben, en van mooie schoenen kan ik net zo kwijlen als van lekkere pasta
Niet deze nacht als referentienacht nemenquote:Op maandag 27 juni 2011 23:47 schreef Siral het volgende:
[..]
Pff ik hoop het echt joh, want ik slaap letterlijk al weken niet. Het is zelfs zo erg dat ik overdag de hele dag sterretjes zie.. gewoon niet leuk meer..
nee ik probeer het ook wel ff een tijdjequote:Op maandag 27 juni 2011 23:47 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Niet deze nacht als referentienacht nemen
goed zo...quote:Op
maandag 27 juni 2011 23:48 schreef Siral het volgende:
[..]
nee ik probeer het ook wel ff een tijdjekijk het wel aan!
ik kruip er nu lekker in.
Welterusten
Trustequote:Op maandag 27 juni 2011 23:48 schreef Siral het volgende:
[..]
nee ik probeer het ook wel ff een tijdjekijk het wel aan!
ik kruip er nu lekker in.
Welterusten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |