Ja braaf stilquote:Op maandag 27 juni 2011 17:55 schreef mootie het volgende:
[..]
Wat erg, klinkt alsof het een hondje is
Hij is ook grappigquote:Op maandag 27 juni 2011 18:01 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja braaf stilIk heb me de tering gelachen met Remlof, vraag me niet waarom
Ik heb een smsje gestuurd of het mocht, kreeg geen antwoord, maar dit zal vast wel ok zijn, hij is zo goed als onherkenbaar. En anders moet ie muh maar slaanquote:
WJ op zijn best ofzoquote:Op maandag 27 juni 2011 19:22 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik heb een smsje gestuurd of het mocht, kreeg geen antwoord, maar dit zal vast wel ok zijn, hij is zo goed als onherkenbaar. En anders moet ie muh maar slaan
Ik vind alle foto's van mij stomquote:Op maandag 27 juni 2011 19:26 schreef mootie het volgende:
Ik heb maar 5 foto's gemaakt en Kally vindt die van haar stom! *huilt
Ik sprak hem net, hij moest lachen en ik moest vertellen dat hij er in het echt toch veel leuker uitzag. Nah,,capsones weer van die gozerquote:
Hij had een kloon gestuurd zaterdag?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:31 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik sprak hem net, hij moest lachen en ik moest vertellen dat hij er in het echt toch veel leuker uitzag. Nah,,capsones weer van die gozer
quote:
Daar had ik nog niet aan gedachtquote:Op maandag 27 juni 2011 19:33 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]Ik denk het, maar hoop het niet. Twee van die gozers, die zijn in staat om heel Nederland plat te krijgen
quote:
Weet je wel hoeveel keukenrollen je dan nodig hebt!quote:Op maandag 27 juni 2011 19:35 schreef Kally het volgende:
[..]
Daar had ik nog niet aan gedacht![]()
Omg je zal het op je feestje hebben, 2 WJ's
quote:Op maandag 27 juni 2011 19:40 schreef mootie het volgende:
[..]
Weet je wel hoeveel keukenrollen je dan nodig hebt!
Oo
quote:Op maandag 27 juni 2011 19:40 schreef mootie het volgende:
[..]
Weet je wel hoeveel keukenrollen je dan nodig hebt!
Oo
quote:Op maandag 27 juni 2011 19:43 schreef Teun_ZHV het volgende:
Volgens mij heeft er ook één van de dames in de tuin zitten pissen? Ik vond een stukje keukenrol tegen de schutting aan
Dat kan ik me dus niet voorstellen!quote:Op maandag 27 juni 2011 19:43 schreef Teun_ZHV het volgende:
Volgens mij heeft er ook één van de dames in de tuin zitten pissen? Ik vond een stukje keukenrol tegen de schutting aan
Ik weet het echt niet. Er lag daar een stukje keukenrol, hoe dat daar dan komt, mag Joost weten. Ik lig er trouwens niet wakker van, vind het prima.quote:
Nou je hele terras lag 's morgens vol, omdat moots op blote voeten liep en WJ die niet in zijn bed wou.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:52 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik weet het echt niet. Er lag daar een stukje keukenrol, hoe dat daar dan komt, mag Joost weten. Ik lig er trouwens niet wakker van, vind het prima.
Terras heb ik niet gezien, kon vandaar ook niet bij die schutting komen. In het CV-hok lag wel een halve rol op de grond. Als ik het nog een keer doe zet ik bij iedere deur wel een teil met ontsmettingsmiddelquote:Op maandag 27 juni 2011 19:53 schreef Kally het volgende:
[..]
Nou je hele terras lag 's morgens vol, omdat moots op blote voeten liep en WJ die niet in zijn bed wou.
quote:Op maandag 27 juni 2011 19:56 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Terras heb ik niet gezien, kon vandaar ook niet bij die schutting komen. In het CV-hok lag wel een halve rol op de grond. Als ik het nog een keer doe zet ik bij iedere deur wel een teil met ontsmettingsmiddel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |