Uhm, heb ik dat gezegd?quote:Op maandag 27 juni 2011 23:59 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Echt.
"IK HEB GEDIEND DUS DE KUNST MOET NIET ZEUREN."
Ach als ik jou eerdere redenatie mag volgen dat groepen verantwoordelijk zijn voor de acties van individuen ben ik daar ook geweest en ben ik 99% zeker hoger in rang dan jou. Dus bij deze beveel ik jou: stop eens met het achterlijk uitjouwen van groepen waar je het niet mee eens bent en kom tot het besef dat we allemaal in hetzelfde schuitje zitten. Ook je naïeve vertrouwen in de politie moet eens ophouden.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:58 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ach, zolang jij demonstreren in Kandahar, Tarin Kowt danwel Deh Rahwood een soort negeer actie vindt...
Dus als ik jou was zou ik je mondje maar dicht houden met je "vierkante plekje".
jullie worden gewoon door heel nederland uitgekotst hoor...quote:Op maandag 27 juni 2011 23:55 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ach, watje.
Een beetje op een vierkant plekje demonstreren. Dat laten ze toe omdat ze je daar kunnen negeren.
Heb jij dat niet door? Knaap?
Sneden ze maar in uitvreters.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:03 schreef dalnovich het volgende:
[..]
jullie worden gewoon door heel nederland uitgekotst hoor...
het is uitermate goed dat dit kabinet gaat snijden in de uitvreters
Heeft demonstreren en vrijheid van meningsuiting zin als iedereen het met elkaar eens is? Oh fuck.. Die twee rechten zijn er juist voor de minderheid. Kunstenaars, studenten, soldaten en weet ik wat. Allemaal groepen die niet de meerderheid in Nederland vormen maar toch hun stem moeten laten horen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:03 schreef dalnovich het volgende:
[..]
jullie worden gewoon door heel nederland uitgekotst hoor...
het is uitermate goed dat dit kabinet gaat snijden in de uitvreters
Pardon? Ik zou maar niet zo hoog van de toren blazen knaapje, want ik heb helemaal niets met de politie. En als jij denkt dat ik Afghanistan niet ken zou je voor de verandering eens langs moeten komen. En als je dan real life nog zo'n dikke bek tegen mij hebt kan ik je beloven dat je over een afstand van vier kilometer het hek over gaat, zo'n harde trap krijg je dan onder je reet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ach als ik jou eerdere redenatie mag volgen dat groepen verantwoordelijk zijn voor de acties van individuen ben ik daar ook geweest en ben ik 99% zeker hoger in rang dan jou. Dus bij deze beveel ik jou: stop eens met het achterlijk uitjouwen van groepen waar je het niet mee eens bent en kom tot het besef dat we allemaal in hetzelfde schuitje zitten. Ook je naïeve vertrouwen in de politie moet eens ophouden.
Flikker toch op met je "leuke" plaatjes. Ik meen dit.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/1674217
Mooi, kom jij dan ook even langs bij de ME van vanmiddag?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:09 schreef AchJa het volgende:
[..]
Pardon? Ik zou maar niet zo hoog van de toren blazen knaapje, want ik heb helemaal niets met de politie. En als jij denkt dat ik Afghanistan niet ken zou je voor de verandering eens langs moeten komen. En als je dan real life nog zo'n dikke bek tegen mij hebt kan ik je beloven dat je over een afstand van vier kilometer het hek over gaat, zo'n harde trap krijg je dan onder je reet.
Oh, je MEENT het.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:12 schreef AchJa het volgende:
[..]
Flikker toch op met je "leuke" plaatjes. Ik meen dit.
Zolang sukkels het zelf niet kunnen oplossen moeten er maar meiden aan te pas komen, die zijn wat meer mans dan ZoKanIkhetook....quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:13 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Oh, je MEENT het.
Meid, zeg dat dan meteen.
Walla, ik ben volgens mijn paspoort 1,92 en mijn penis is gigantisch groot. Kom maar op! Bij welke defensie club zit je eigenlijk? De lichtdebiele brigade?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:09 schreef AchJa het volgende:
[..]
Pardon? Ik zou maar niet zo hoog van de toren blazen knaapje, want ik heb helemaal niets met de politie. En als jij denkt dat ik Afghanistan niet ken zou je voor de verandering eens langs moeten komen. En als je dan real life nog zo'n dikke bek tegen mij hebt kan ik je beloven dat je over een afstand van vier kilometer het hek over gaat, zo'n harde trap krijg je dan onder je reet.
Hihi, wat een heerlijke discussie is het geworden!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zolang sukkels het zelf niet kunnen oplossen moeten er maar meiden aan te pas komen, die zijn wat meer mans dan ZoKanIkhetook....
Truste!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:20 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Hihi, wat een heerlijke discussie is het geworden!
Helaas ga ik nu slapen want ik sta morgen als een echte vent om 06.00 weer op voor mijn werk.
Oei oei oei, wat moeten we nu toch met die stereotypes van luie niet-werkende subsidieslurpers?
Welterusten AchJa! En de rest!
Kop in het zand en verder bezuinigen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:52 schreef Perico het volgende:
Toch blijft overeind dat er zo heel veel van kunst en cultuur wordt afgebroken, terwijl de sector niet eens veel geld krijgt.
En volgend jaar, is in de zomer weer bekend dat het zorgbudget met 2 miljard is overschreden, omdat alle specialisten, tandartsen en apothekers er lustig op los onderzoeken en declareren. Zoiets wordt altijd klakkeloos aangenomen waardoor het weer bij defensie, staatsbosbeheer of kunst vandaan wordt gehaald.
En dan heeft zoiets gaars als de Afsluitdijk een opknapbeurt van 1 miljard nodig. Allemaal forsere bedragen die zeer overbodig zijn, maar daar wordt niet eens over gediscussieerd. De HRA voor villa's blijft natuurlijk ongemoeid.
Ik ben groot voorstander van kunst en cultuur, maar ik zie echt niet in waarom de staat daaraan moet meebetalen. Er zijn echt veel belangrijkere dingen op het moment (zorg, onderwijs, veiligheid, milieu) waar het, toch al zo weinige geld dat we hebben, beter naar toe kan gaan. Overal moet bezuinigd worden en ik sta er echt niet raar van te kijken dat kunst dan een hoge prioriteit heeft.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:52 schreef Perico het volgende:
Toch blijft overeind dat er zo heel veel van kunst en cultuur wordt afgebroken, terwijl de sector niet eens veel geld krijgt.
Kijk, de eerste Piraat voelt zich al aangesproken!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:17 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ja, want als je bezuinigingen op cultuur toejuicht ben je meteen een SBS6-kijkende Henk/Ingrid en ga je naar piratenfestivals of de toppers. En kunstenmakers zijn allemaal aan de drugs, dragen brillen met een uit de kluiten gewassen montuur en zijn van groot belang voor de barbaarse Nederlandse samenleving. Ga toch heen met dat soort elitair gedrag...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |