"Het lijkt er dus op" ...... das dus genoeg bewijs voor de slimmerikken van de FSV/ VG.quote:Nu komt Koevermans in beeld. 3 weken nadat Fer in de talentpool gezet is, wordt Koevermans als commercieel directeur aangesteld. Het lijkt er dus op dat een van de eisen van Koevermans was, dat Fer in de pool moest komen, voordat hij directeur wilde worden, om zo toch nog wat aan zijn bijna verdampte investering te hebben.
aldus de man die Dost voor 6 miljoen wl aantrekken....quote:Op zondag 26 juni 2011 07:06 schreef voice-over het volgende:
Weer zo'n 'bewijs' van de FSV/ VG (geplukt van een website)
[..]
"Het lijkt er dus op" ...... das dus genoeg bewijs voor de slimmerikken van de FSV/ VG.
Als de VvF betaalt en het risico neemt, waarom niet?quote:Op zondag 26 juni 2011 09:23 schreef macca728 het volgende:
[..]
aldus de man die Dost voor 6 miljoen wl aantrekken....
Welke Blokland-haters?quote:Op zondag 26 juni 2011 10:41 schreef voice-over het volgende:
Maar ik snap het al, de Blokland-haters willen weer een Feyenoord dat gaat strijden om de plaatsen 15 t/m 18.
bronquote:Feyenoord neemt interesse McClaren nog niet serieus
25/06/2011 17:44
Karim El Ahmadi staat wellicht aan de vooravond van een vertrek naar Nottingham Forrest, dat zich middels een tussenpersoon meldde bij Feyenoord. Niettemin nemen de Rotterdammers de interesse van de club uit het Engelse Championship nog niet serieus.
El Ahmadi is een van de grootverdieners bij Feyenoord en mag vertrekken van de technische staf. Vanaf januari speelde de 26-jarige middenvelder op huurbasis voor Al Ahli, maar de club uit Dubai besloot de optie tot koop die bij de verhuur bedongen was, niet te lichten.
Mogelijk lonkt voor de twaalfvoudig Marokkaans international nu een avontuur bij Nottingham Forest, waar voormalig FC Twente-trainer Steve McClaren sinds kort manager is. Beiden werkten nooit eerder samen.
Allemaal coke snuivende hooligans.quote:Op zondag 26 juni 2011 11:43 schreef Caland het volgende:
Flinke groep dus die meedoet aan de actie, goede zaak
Wat ben je toch een kritiekloos mannetje. Wat helpt dit Feyenoord?quote:Op zondag 26 juni 2011 11:43 schreef Caland het volgende:
Flinke groep dus die meedoet aan de actie, goede zaak
quote:Rugnummers Feyenoord: Darley 1, Fernandez 9, El Ahmadi 6
© PRO SHOTS
Feyenoord heeft de rugnummers van alle eerste-selectiespelers van het seizoen 2011/2012 bekendgemaakt. Nieuwkomer Guyon Fernandez, die van Excelsior overstapt, krijgt rugnummer 9. Doelman Darley krijgt 1. Beoogde eerste keeper Erwin Mulder houdt net als vorig seizoen rugnummer 17.
Karim El Ahmadi, die vandaag voor het eerst weer meetraint nadat zijn verhuurperiode aan Al-Ahli is geëindigd, krijgt opmerkelijk genoeg ook een 'basisplaatsnummer', nummer 6. Ryo Miyaichi, de huurling van Arsenal, staat nog niet op de lijst. Het is nog onduidelijk of zijn huurperiode in De Kuip wordt verlengd.
Feyenoord trainde vanmorgen voor de eerste keer in het nieuwe seizoen.
Een overzicht van de rugnummers van het nieuwe seizoen.
1. Darley
2. Gill Swerts
3. Stefan de Vrij
4. Ron Vlaar
5. Bruno Martins Indi
6. Karim El Ahmadi
7. Kelvin Leerdam
8. Leroy Fer
9. Guyon Fernandez
10. Georginio Wijnaldum
11. Jerson Cabral
14. Kaj Ramsteijn
15. Kamohelo Mokotjo
16. Jordy Clasie
17. Erwin Mulder
18. Miquel Nelom
20. André Bahia
21. Dani Fernández
22. Diego Biseswar
23. Sekou Cissé
24. Bart Schenkeveld
25. Kostas Lamprou
26. Ricky van Haaren
27. Ruben Schaken
28. Adil Auassar
30. Shabir Isoufi (Redactie
Ze doen maar.quote:Op zondag 26 juni 2011 12:57 schreef Gert het volgende:
8 + 9 komen misschien nog wel vrij.
Nu het er naar uitziet dat het een seizoen vol met ruzie en gezeik gaat worden bij Feyenoord, zullen Fer en Wijnaldum het niet erg vinden om naar een stabielere succesvollere club te verhuizen.
Gelukkig gaat dat niet zomaar, daarom de "misschien".quote:
De klerezooi was er al tijden.quote:Op zondag 26 juni 2011 13:01 schreef Gert het volgende:
[..]
Gelukkig gaat dat niet zomaar, daarom de "misschien".
Van Geel laat ze niet voor een sjacheraarsprijs gaan.
Maar bijtekenen bij een club waar het een klerezootje dreigt te worden, da's een ander verhaal.
Vorm van protest, kleine aftrap voor de acties die nog gaan komen. Lekker de druk opvoeren, helemaal nu de leugens van Gudde ook door de kranten zijn opgepikt.quote:
Dat je nog antwoord geeft.quote:Op zondag 26 juni 2011 13:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Vorm van protest, kleine aftrap voor de acties die nog gaan komen. Lekker de druk opvoeren, helemaal nu de leugens van Gudde ook door de kranten zijn opgepikt.
Ja dankzij leugenaar Gudde en de rest van het kankerbestuur.quote:
Dat is gewoon een dreigement, niets meer en niets minder.quote:
Dat zijn jouw woorden.quote:Op zondag 26 juni 2011 13:07 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja dankzij leugenaar Gudde en de rest van het kankerbestuur.
[..]
En dat de jouwe.quote:
Feit is wel dat de conclusies die hier door VG worden getrokken geen enkele houvast hebben. Dit zijn drogredeneringen die je nooit naar buiten moet brengen.quote:Op zondag 26 juni 2011 09:23 schreef macca728 het volgende:
[..]
aldus de man die Dost voor 6 miljoen wl aantrekken....
Ik herhaal:quote:Op zondag 26 juni 2011 13:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Vorm van protest, kleine aftrap voor de acties die nog gaan komen. Lekker de druk opvoeren, helemaal nu de leugens van Gudde ook door de kranten zijn opgepikt.
Jij geeft anders ook nooit antwoord, dit zijn gewoon onzin discussies.quote:Op zondag 26 juni 2011 13:56 schreef voice-over het volgende:
[..]
Caland geeft nooit antwoord op kritische vragen. Daarom blijft zich dit herhalen.
quote:Dus als bestuur mag je vrijuit de boel verneuken als er maar geen opvolgers klaar staan?
Echt he, op andere sites lees ik allemaal vreemde berichten. Wat een protest, dit en dat, maar gebeurt het eindelijk een keer zonder kleerscheuren zit iedereen nog te zeiken. Mooie actie, geeft aan dat de supporters gewoon erg teleurgesteld zijn...quote:Op zondag 26 juni 2011 14:07 schreef Hamilcar het volgende:
Goede actie. Of je het nou eens bent of niet, het is iig op een normale manier gebeurd.
Ik snap niet dat we onze naam aanpassen voor de uitwedstrijd tegen NAC?quote:Op zondag 26 juni 2011 14:42 schreef Happel het volgende:
OP aangepast met nieuwe selectie en programma. Aanvullingen/verbeteringen zijn welkom.
Geldt ook bij de thuiswedstrijd tegen RKC. Voor de rest nice job Happelquote:Op zondag 26 juni 2011 14:44 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Ik snap niet dat we onze naam aanpassen voor de uitwedstrijd tegen NAC?
quote:Koevermans niet ter discussie bij Feyenoord
Uitgegeven: 26 juni 2011 15:42
Laatst gewijzigd: 26 juni 2011 16:30
ROTTERDAM - De clubleiding van Feyenoord heeft geen enkele reden om te twijfelen aan de integriteit van commercieel directeur Mark Koevermans.
nu.nl
''Hij staat bij ons absoluut niet ter discussie'', benadrukte investeerder Pim Blokland, tevens lid van de raad van commissarissen, zondag in De Kuip. Algemeen directeur Eric Gudde liet zich in soortgelijke bewoordingen uit.
Op diverse voetbalwebsites verschenen zaterdagavond opmerkelijke berichten over Koevermans. Actievoerende fans zetten een heimelijk opgenomen onderhoud met de oud-tennisser en een vertrouwelijke e-mail van hem aan de nieuwe autosponsor op het internet.
Daaruit zou blijken dat Koevermans wel degelijk ''met een vriend'' participeerde in een spelersfonds bij Feyenoord (Talent Pool II) en dat hij een voor de club financieel ongunstige deal met een leasebedrijf had gesloten, uit ''vriendschap'' met een van werknemers.
Poppetjes
''Soms lijkt het erop dat het niet meer om de waarheid gaat, maar om de poppetjes'', verzuchtte Gudde, die vooral de waardering mist voor de gehalveerde schuldenlast (nu nog iets meer dan 20 miljoen euro) in het afgelopen seizoen.
''Volgens de verhalen zou Mark zich hebben verrijkt bij Feyenoord. Voor mij is het 100 procent duidelijk dat het niet waar is. We krijgen bij Feyenoord de laatste weken de ene na de andere aanval op personen te verwerken."
"Ik vraag me af waar die halsstarrigheid vandaan komt. De club is absoluut niet geholpen met al die onrust. Het maakt het alleen maar moeilijker om nieuwe investeerders over de streep te trekken.''
Harde kern
De harde kern van het legioen voert al geruime tijd oppositie bij de Rotterdamse volksclub. Begin deze maand werd door de omvangrijke en onafhankelijke supportersvereniging (FSV) in een open brief het vertrouwen in de directie en raad van commissarissen opgezegd.
Sindsdien staan de onderlinge verhoudingen nog meer op scherp. Het aangekondigde vertrek van financieel directeur Onno Jacobs is wat betreft de morrende fans nog maar het begin van de 'grote schoonmaak' in De Kuip.
''We vinden het uiteraard niet prettig dat dergelijke middelen op internet tegen Feyenoord worden gebruikt'', gaf Gudde toe. ''Maar we blijven met iedereen bij de club in gesprek, dus ook met de ontevreden supporters. Ik blijf tot de laatste snik proberen om de redelijkheid te laten zegevieren.''
Ik zie Meeuwis nog steeds als iemand die mee heeft geholpen aan de betere resultaten in de 2e seizoenshelft. Of dat iets over het niveau van Feyenoord zegt of dat over dat van Meeuwis, tsja dat weet je niet maar hij heeft het toch gedaan.quote:Op zondag 26 juni 2011 14:37 schreef Caland het volgende:
VVV wil Meeuwis, is denk ik ook meer zijn niveau
quote:Been betreurt vertrek fans uit De Kuip
ROTTERDAM - Trainer Mario Been van Feyenoord is zondag in roerige sfeer begonnen aan zijn derde jaar bij Feyenoord. Ongeveer 8000 toeschouwers zorgden in De Kuip bij de eerste training aanvankelijk voor een prima sfeer, met luid gezang en veel vuurwerk en applaus. Na tien minuten hielden een paar honderd morrende fans de eerste training evenwel voor gezien, uit onvrede over het „wanbeleid” van de clubleiding. Door de rumoerige uittocht van de harde kern was de ambiance nadien aanzienlijk minder vrolijk en ontspannen.
„Toen de rook was opgetrokken, zag dat deel van de tribune er ineens heel wat leger uit”, beaamde Been. „Ik vind deze actie spijtig, maar ik begrijp het wel. Ze wilden een statement maken, uit principe. Over het waarom hoor je mij niet praten. Ik ga niet voor de supporters denken.”
Been: „Feyenoord is en blijft nu eenmaal een hectische club, met een grote achterban. Dan kunnen zulke dingen gebeuren. Ik blijf er rustig onder. Ik hoop de spelers ook. Ik heb ze verteld dat ze zoveel mogelijk onverstoorbaar moeten blijven voor de dingen die in de buitenwereld plaatsvinden. Door goed te presteren, kunnen wij ook de gemoederen weer tot bedaren brengen.”
Been zei te beseffen dat hij en zijn spelers iets goed hebben te maken voor de teleurstellende tiende plaats van het vorige seizoen. „Feitelijk ben ik tegen mijn eerste knauw opgelopen in mijn loopbaan als trainer. Ik lig nu onder een vergrootglas. Ik moet nu presteren. Daar loop ik ook absoluut niet voor weg. Maar ik hoop op een eerlijke kans en op een realistische beoordeling. Want iedere trainer is qua prestaties afhankelijk van zijn materiaal op het veld.”
Het is niet uitgesloten dat Been naast de begeerde talenten Wijnaldum en Fer ook de Japanse aanvaller Ryo komend seizoen moet missen. Arsenal twijfelt nog over een nieuwe verhuurperiode in De Kuip. „Toch ben ik ervan overtuigd dat we een goed seizoen gaan draaien. Ik ben en blijf een positief ingesteld mens.”
Duidelijk verhaal van de commercieel directeur. Kan de FSV/ VG nu eindelijk zijn kop houden en kunnen we weer over gaan tot de orde van de dag namelijk investeerders niet wegjagen?quote:Halve waarheden zitten Koevermans dwars
De verstandhouding tussen de directie en supporters van Feyenoord blijft verslechteren. Commercieel directeur Mark Koevermans is momenteel de gebeten hond bij de achterban van de Rotterdamse club.
Koevermans geeft aan weinig te begrijpen van de kritiek. Tijdens gesprekken met een delegatie van enkele supportersgroepen zou er de afgelopen acht maanden in een positieve sfeer zijn gesproken. Hierbij is er onder andere gesproken over het gegeven dat Koevermans in een Talent Pool zou zitten waarin Jacob Lensky werd verwisseld met Leroy Fer.
"Ik ben vier jaar geleden benaderd om samen met enkele vrienden te participeren in een Talent Pool, maar zover is het uiteindelijk niet gekomen. Het is jammer dat sommige supporters dat niet geloven", vertelt Koevermans tegen RTV Rijnmond. Ook ontkent de Feyenoord-directeur dat de vermeende autodeal met Toyota geld heeft gekost.
Koevermans waardeert de betrokkenheid van de supporters en beseft dat zij de club dragen. "Maar enkele verhalen worden slechts voor een deel opgevangen door de fans, waardoor het moeilijk te weerleggen is. Ik zeg niet dat alles onwaar is, maar de volledige waarheid is het ook niet."
Video: http://feyenoord.netwerk.to/nieuws/artikel/24177__rss.php
Ja als de argumenten op zijn...quote:Op zondag 26 juni 2011 18:22 schreef Caland het volgende:
Ah, meneer begint weer eens persoonlijk te worden
Ik vind hem vooral erg redelijk overkomen, en een stuk charismatischer dan Gudde. Hij zit daar ook als woordvoerder voor de VvF ipv als RvClid. Opzich wel een rare situatie overigens inderdaad.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:39 schreef Happel het volgende:
http://feyenoord.netwerk.to/nieuws/artikel/24176__.php
Een commissaris die met de media praat over de club. Dat kan alleen bij ons.
Dat Toyota-verhaal heeft hij anders heel goed weerlegd. De accountants van de VG kunnen het zo natrekken.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:23 schreef Haringkop het volgende:
Zo duidelijk vind ik het verhaal van koevermans niet. Hij zegt eigenlijk niks.
Zoals jij al weken doet.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:22 schreef Caland het volgende:
Ah, meneer begint weer eens persoonlijk te worden
ja als Been kampioen wordt zijn er geen problemen nee.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:25 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Ik vind hem vooral erg redelijk overkomen, en een stuk charismatischer dan Gudde. Hij zit daar ook als woordvoerder voor de VvF ipv als RvClid. Opzich wel een rare situatie overigens inderdaad.
Ik vind het wel apart hoe hij alles bagataliseerd. Volgens hem zijn er amper 100 supporters weggelopen, heeft hij nog geen spandoek gezien, staat of valt alles vooral bij het resultaat op het veld, komt die 35 miljoen er wel, zal het met Been wel loslopen zodra hij weer punten pakt etc. WMB is dat toch wel enigszins onrealistisch...
Nee en daarbij hebben ze voor 23 miljoen de macht ook nog in de Kuip voor nog geen 30% van de aandelen. Ergens klopt er iets niet.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:26 schreef Caland het volgende:
Hij controleert en bepaalt beleid, daar wringt de schoen. Hij is als controleur dagelijks in het Maasgebouw te vinden, zit bij transferoderhandelingen etc.
Lijkt me niet een hele gezonde situatie.
Onzin. Sowieso is dat al onmogelijk, niet alleen omdat we de kwaliteiten niet hebben in de spelersgroep, maar vooral omdat er geen lijn of automatisme te bespeuren is, wat logisch is als je 5 uur per week traint. Veel belangrijker is het dat de positie op de ranglijst korte-termijn is, terwijl de financiele en organisatorische puinzooi van levensbelang en lange termijn is.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:26 schreef macca728 het volgende:
[..]
ja als Been kampioen wordt zijn er geen problemen nee.
Wel iets ongenuanceerd. Het is toch niet meer dan logisch dat iemand die veel geld ergens in stopt ook iets te zeggen wil hebben. Net als de supporters overigens. Dit hoeft ook geen probleem te zijn, alleen moet dit uiteraard wel in verhouding blijven.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:26 schreef Caland het volgende:
Hij controleert en bepaalt beleid, daar wringt de schoen. Hij is als controleur dagelijks in het Maasgebouw te vinden, zit bij transferoderhandelingen etc.
Lijkt me niet een hele gezonde situatie.
Het is logisch inderdaad. Probleem nu is dat er geen controle op is. Alles wat in de RvC zit of komt heeft een of andere connectie met Blokland of likt zijn aars, vanwege het feit dat hij geld in de club steekt.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:23 schreef Haringkop het volgende:
Overigens wat betreft blokland, vind ik de kritiek ver gezocht. Hij mag wel met zn portemonnee rammelen, maar mag geen controle uitvoeren. Of het ideaal is valt idd te betwijfelen, maar deze ernstige situatie vraagt ook om dito maatregelen.
Het is natuurlijk ook weer niet zo gek dat hij zijn belangen niet laat vertegenwoordigen door een vreemdequote:Op zondag 26 juni 2011 18:32 schreef Happel het volgende:
[..]
Het is logisch inderdaad. Probleem nu is dat er geen controle op is. Alles wat in de RvC zit of komt heeft een of andere connectie met Blokland of likt zijn aars, vanwege het feit dat hij geld in de club steekt.
Precies. En ik vind het nu niet in verhouding. Verder moet er geleerd worden van fouten, dus een RVC moet onafhankelijk en altijd in clubbelang handelen.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:31 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Wel iets ongenuanceerd. Het is toch niet meer dan logisch dat iemand die veel geld ergens in stopt ook iets te zeggen wil hebben. Net als de supporters overigens. Dit hoeft ook geen probleem te zijn, alleen moet dit uiteraard wel in verhouding blijven.
Nou, daar is dan toch maar mooi minimaal 640 euro mee opgehaald. Even daargelaten dat dit extra salariskosten met zich meebrengt voor de voorbereiding van de actie, de rondleiding zelf, de terreinknechten en die mooie Feyenoord-emmertjes.quote:Tientallen supporters hebben zondag na afloop van de eerste training deelgenomen aan een speciale rondleiding, waarbij ze een zeer bijzonder aandenken mee naar huis kregen. Deze rondleiding eindigde op het veld van De Kuip waar ’s ochtends de selectie nog had getraind. Op deze plek staken de terreinmeesters van het stadion voor iedere deelnemer een stukje gras uit, dat zij mee naar huis mochten nemen.
Dit dus. Als beide spelers verkocht worden wordt er toch maar een klein deel van de opbrengst geïnvesteerd in nieuwe spelers. De kans op een zwakkere selectie wordt hierdoor veel groter, al helemaal als Miyachi niet komt.quote:Op zondag 26 juni 2011 12:57 schreef Gert het volgende:
8 + 9 komen misschien nog wel vrij.
Nu het er naar uitziet dat het een seizoen vol met ruzie en gezeik gaat worden bij Feyenoord, zullen Fer en Wijnaldum het niet erg vinden om naar een stabielere succesvollere club te verhuizen.
Het is niet dat ik alles maar goed vind zolang het van zijn gevulde portomonnee komt, maar ik denk dat wij maar een zeer beperkt beeld hebben over die machtsverhoudingen. Daarnaast: in principe komt zijn belang natuurlijk goeddeels overeen met het clubbelang. Wanneer je een spelertje koopt is dat misschien niet zo, dan wil je dat die speelt en voor een mooi bedrag verkocht wordt. Maar als je aandelen koopt die in waarde stijgen naarmate het beter gaat met de club, is langetermijnvisie ook wel zo goed voor je eigen portomonnee.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Precies. En ik vind het nu niet in verhouding. Verder moet er geleerd worden van fouten, dus een RVC moet onafhankelijk en altijd in clubbelang handelen.
De timing voor iets vervelends is altijd slecht. Als je het eerder had gedaan had je een grotere kans gelopen op degradatie. Als je afwacht begin je met meer onrust aan volgend seizoen. Als je nog langer afwacht haken potentiele investeerders definitief af. Wacht je nog iets langer af, breng je je licentie in gevaar, zeker als er juist wat mensen opstappen en als je bijvoorbeeld een nieuwe sponsor (ASR loopt na dit seizoen af) moet vinden. Oftewel er is altijd wel iets te zeiken. Van beide kanten overigens.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:39 schreef eight het volgende:
[..]
Dit dus. Als beide spelers verkocht worden wordt er toch maar een klein deel van de opbrengst niets van geïnvesteerd in nieuwe spelers. De kans op een NOG zwakkere selectie wordt hierdoor veel groter, al helemaal als Mijachi niet komt.
De acties van de "supporters" komt gewoon op een zeer slecht moment . Ze hadden moeten wachten tot de spelersgroep compleet is. Door dit rumoerige begin wordt het ook alleen maar moeilijker om nieuwe spelers aan te trekken.Echt oliedom.
Waar, maar dan moet de nadruk liggen op de overige samenstelling van rvc en niet zo zeer op blokland zelf.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:32 schreef Happel het volgende:
[..]
Het is logisch inderdaad. Probleem nu is dat er geen controle op is. Alles wat in de RvC zit of komt heeft een of andere connectie met Blokland of likt zijn aars, vanwege het feit dat hij geld in de club steekt.
Oftewel, nog geen enkele vorderingen. De dikgedrukte zin vind ik overigens wel heel apart. Hiermee impliceer je dat je er sowieso 1 wil verkopen, wat slecht kan zijn voor hun waarde.quote:Van Geel: 'Als ze allebei weggaan, gaat het ineens wel erg hard'
Alhoewel Martin van Geel denkt dat Georginio Wijnaldum en Leroy Fer ook bij Feyenoord beter kunnen worden, is een vertrek van het duo allesbehalve uitgesloten. Na afloop van de eerste training van het nieuwe seizoen sprak de technische directeur met de pers. “Met name voor Georginio zijn ook een aantal buitenlandse club in de markt”, bevestigde hij.
Als het aan Van Geel ligt, vertrekt deze zomer echter maximaal één van de twee jeugdexponenten. “Dat vind ik zelf eigenlijk wel voldoende. Als ze allebei weggaan, gaat het ineens wel erg hard. En het scheelt nogal wat of je het seizoen moet beginnen met of zonder deze twee prima voetballers”, weet de td uit ervaring.
Van Geel bevestigde zondag dat PSV een van de serieuze gegadigden is om Wijnaldum over te nemen. “Maar andere clubs hebben eveneens interesse in beiden getoond. Met name voor Georginio zijn ook een aantal buitenlandse club in de markt.”
We zitten nu wel in een transferperiode waarin de spelers de keuze maken om te vertrekken én om te komen. Uiteindelijk draait het allemaal wel om de spelers, die moeten het resultaat neerzetten. Dat de timing altijd slecht is ben ik met je eens, maar als je prioriteiten stelt kom je tot de conclusie dat er 2 periodes zijn waar rust heilig is:quote:Op zondag 26 juni 2011 18:44 schreef Chewbalhaar het volgende:
De timing voor iets vervelends is altijd slecht. Als je het eerder had gedaan had je een grotere kans gelopen op degradatie. Als je afwacht begin je met meer onrust aan volgend seizoen. Als je nog langer afwacht haken potentiele investeerders definitief af. Wacht je nog iets langer af, breng je je licentie in gevaar, zeker als er juist wat mensen opstappen en als je bijvoorbeeld een nieuwe sponsor (ASR loopt na dit seizoen af) moet vinden. Oftewel er is altijd wel iets te zeiken. Van beide kanten overigens.
Mwah. Een slechte start is ook moeilijk goed te maken als het mentaal gaat tegenzitten. En in de winter hebben we ook weer een belangrijk transferwindow. Ga zo maar door. Of de ene periode zoveel beter is dan de ander durf ik in twijfel te trekken. Ik denk ook niet dat Wijnaldums beslissing nu nog afhangt van een paar supporters. Die wacht gewoon of er een club bij zit die hem genoeg aanspreekt.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:59 schreef eight het volgende:
[..]
We zitten nu wel in een transferperiode waarin de spelers de keuze maken om te vertrekken én om te komen. Uiteindelijk draait het allemaal wel om de spelers, die moeten het resultaat neerzetten. Dat de timing altijd slecht is ben ik met je eens, maar als je prioriteiten stelt kom je tot de conclusie dat er 2 periodes zijn waar rust heilig is:
Op het einde vh seizoen als er nog wat te halen valt en in een transferperiode waar de definitieve selectie nog niet vaststaat.
Als het klopt dat er bij evt. verkopen geen geld naar aankopen gaat is het helemaal een ramp.
Wat klopt hier niet?quote:Ook ontkent de directeur dat een vermeende autodeal met Toyota de club geld heeft gekost, zoals beweerd wordt door een deel van de achterban. 'Onze huidige autodeal met Opel bespaart ons zelfs vier ton per jaar.'
Ron is een goeie kerelquote:
In principe zegt hij dus gewoon dat hij naar Twente of PSV wil als er geen ervaren kwaliteitsimpuls komt.quote:Fer: 'Ik heb spelers nodig aan wie ik me kan optrekken'
Het is nog altijd niet zeker of Leroy Fer volgend seizoen nog in Rotterdam speelt. De jonge middenvelder van Feyenoord kende net als zijn club een slecht seizoen. FC Twente trok aan de bel bij Fer, die twijfelt over zijn toekomst in De Kuip. “Het buitenland komt te vroeg of het moet echt een droomclub zijn. Ik heb begrepen dat Feyenoord met een ultieme aanbieding komt. Ik wacht af.”
''FC Twente heeft zich gemeld bij Feyenoord toen ik op vakantie in Bali zat. Het liefst blijf ik wel in Nederland”, gaat de middenvelder, die niet vanwege de financiën vertrekt, verder in gesprek met Metro. “Ik wil me ontwikkelen en dat is vorig jaar te weinig gebeurd. Dat had te maken met allerlei redenen: de trainingen gingen niet altijd goed genoeg, ervaren spelers met een grote naam vertrokken, zoals Giovanni van Bronckhorst, Denny Landzaat en Roy Makaay. En ik had moeite met mijn nieuwe rol.”
“Ik heb spelers nodig aan wie ik me kan optrekken. Nu moest ik die speler zijn aan wie anderen zich moesten optrekken. Viceaanvoerder is een belangrijke rol en ik legde mezelf dan ook veel druk op. Ik voelde mijn verantwoordelijkheid toenemen. Ik was er gewoon nog niet klaar voor.
Fer raakte in de 10-0 afstraffing tegen PSV geblesseerd en had daarna moeite zijn basisplaats terug te veroveren. “Ik was boos en had achteraf gezien niet moeten zeggen dat ik niet op de bank hoorde. Je moet dan zelfkritiek hebben en je terugknokken. Dat heb ik gedaan.” En komend seizoen? “Ik weet het dus echt nog niet. Wat ik al zei: ik heb spelers nodig aan wie ik me kan optrekken. Bij Feyenoord zijn dat Ron Vlaar, Stefan de Vrij en Georginio Wijnaldum, maar zij zaten hier vorig jaar ook.”
Ik ook niet, maar dan zie ik hem er nog voor aan er volgend jaar gratis heen te gaanquote:Op zondag 26 juni 2011 21:42 schreef Caland het volgende:
Zullen die clubs wel diep in de buidel moeten tasten. Zie ze dat niet doen eigenlijk.
quote:Op zondag 26 juni 2011 21:37 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
In principe zegt hij dus gewoon dat hij naar Twente of PSV wil als er geen ervaren kwaliteitsimpuls komt.
quote:Het is nog altijd niet zeker of Leroy Fer volgend seizoen nog in Rotterdam speelt. De jonge middenvelder van Feyenoord kende net als zijn club een slecht seizoen. FC Twente trok aan de bel bij Fer, die twijfelt over zijn toekomst in De Kuip. “Het buitenland komt te vroeg of het moet echt een droomclub zijn. Ik heb begrepen dat Feyenoord met een ultieme aanbieding komt. Ik wacht af.”
''FC Twente heeft zich gemeld bij Feyenoord toen ik op vakantie in Bali zat. Het liefst blijf ik wel in Nederland”, gaat de middenvelder, die niet vanwege de financiën vertrekt, verder in gesprek met Metro. “Ik wil me ontwikkelen en dat is vorig jaar te weinig gebeurd. Dat had te maken met allerlei redenen: de trainingen gingen niet altijd goed genoeg, ervaren spelers met een grote naam vertrokken, zoals Giovanni van Bronckhorst, Denny Landzaat en Roy Makaay. En ik had moeite met mijn nieuwe rol.”
Lijkt me ook het meest voor de hand liggend, volgend seizoen kan je nl. ook geen wonderen verwachten.quote:Op zondag 26 juni 2011 21:46 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar dan zie ik hem er nog voor aan er volgend jaar gratis heen te gaan
Dat dus..quote:Op zondag 26 juni 2011 22:03 schreef Stokstaart het volgende:
Fer en Gini gewoon oprotten en snel ook.
"Vorig jaar heb ik me niet kunnen ontwikkelen boehoehoe"
Je speelde toch zelf zo kut en was geblesseerd?
Stelletje kuthuilies die 2.
Gewoon verkopen.quote:Op zondag 26 juni 2011 23:38 schreef Paul-89 het volgende:
Fer spreekt zichzelf wel vaak tegen in dat interview.
Het gaat dus de goede kant op. De directie van Feyenoord levert fantastisch werk.quote:Feyenoord hoopt op clementie KNVB
Van onze Telesportredactie
ROTTERDAM - Wanneer de licentiecommissie van de KNVB akkoord gaat met de door Feyenoord ingediende begroting 2011/2012 dan schrijft de Rotterdamse club zwarte cijfers over komend seizoen. Dit zou betekenen dat het ’Plan van Aanpak’, opgelegd door de KNVB, heeft gewerkt en Feyenoord categorie 1 kan verlaten. Pas dan kan Feyenoord zich ook weer vrij op de transfermarkt begeven zonder dat ieder uit te geven dubbeltje verantwoord moet worden in Zeist.
Omdat de ’Vrienden van Feyenoord’ inmiddels zo’n 30 miljoen euro heeft opgehaald om de schuld van 42 miljoen euro weg te werken, hoopt de clubleiding de KNVB te bewegen om enige clementie te tonen als Feyenoord onverhoopt Leroy Fer en Georginio Wijnaldum kwijtraakt. "Als het risico van een aankoop nul is, zullen we dit zeker voorleggen aan de KNVB”, aldus commissaris Pim Blokland, die samen met de directie van Feyenoord regelmatig complimenten krijgen uit Zeist voor de bedrijfsvoering. "We dienen zelfs als voorbeeld voor andere clubs.”
Straks zijn we uit de schulden en drinken we 'Juupkes', das het probleem.quote:Op maandag 27 juni 2011 06:46 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het gaat dus de goede kant op. De directie van Feyenoord levert fantastisch werk.
Snapt iemand nog die rare fans van de FSV/ VG nog?
Zolang er kennelijk mensen rondlopen met andere/grotere belangen dan Feyenoord is het een kwestie van tijd voor er nieuwe financiële problemen zich aandienen.quote:Op maandag 27 juni 2011 06:46 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het gaat dus de goede kant op. De directie van Feyenoord levert fantastisch werk.
Snapt iemand nog die rare fans van de FSV/ VG nog?
Het is duidelijk. Degenen die bezig zijn de club kapot te maken zijn de aanhangers van de FSV/ VG. Zij zijn het niet waard om zich Feyenoord-supporter te noemen want hun ego's zijn kennelijk groter dan de club. Dat is een hard statement maar wel de waarheid.quote:'Deze onrust niet bevorderlijk als ik geld voor Feyenoord wil ophalen'
Maandag, 27 juni 2011
Ongeveer vijfhonderd van de achtduizend fans hielden de eerste training van Feyenoord zondag al na een kwartier gezien. De groep wilde een statement maken naar de clubleiding van Feyenoord, die zou moeten vertrekken vanwege wanbeleid. Alleen technisch directeur Martin van Geel mag blijven als het aan deze fans ligt. Algemeen directeur Eric Gudde vond de actie te betreuren, maar wilde niet van wanbeleid weten, laat staan van opstappen.
"Financieel maken we grote stappen voorwaarts", benadrukt Gudde maandag in De Telegraaf. "De schuld is bijna afgebouwd van 42 miljoen euro naar twaalf miljoen euro. Sportief viel het inderdaad tegen afgelopen seizoen. Maar het belangrijkste is het voortbestaan van de club en daarvoor moeten we gezond zijn. Daarna hopen we sportieve stappen te gaan maken."
Gudde en de commissaris Pim Blokland, die met de Vrienden van Feyenoord inmiddels zo’n dertig miljoen euro heeft opgehaald, keken na afloop vooral naar het aantal mensen dat bleef zitten in De Kuip. "Negentig procent bleef zitten en dat is ook een statement", aldus Blokland. "Het leeuwendeel van de supporters is positief. Ik merk het ook bij de geldschieters. Alleen is deze onrust niet bevordelijk als ik geld voor Feyenoord wil ophalen."
De clubleiding heeft afspraak gemaakt met een supportersvertegenwoordiging. Gudde: "Morgen gaan we met een zware delegatie nog eens uitleggen waar we als clubleiding mee bezig zijn. Ik begrijp de emotie, maar alleen roepen ’wanbeleid’ en ’iedereen moet eruit’ schiet Feyenoord niets op." Blokland is het met hem eens. "Het komt goed met Feyenoord als we de club in alle rust gezond kunnen maken. Hopelijk kunnen we het opstandige deel van het publiek, hoe groot of klein ook, hier snel van overtuigen en dat daarvoor de juiste mensen aan het stuur zitten."
ga jij nou Bas Dost maar aantrekken voor 6 miljoen incl terwijl je nog 20 mljoen schuld heb.quote:Op maandag 27 juni 2011 07:47 schreef voice-over het volgende:
Ach, ach, ach, man.
Waarom zou de directie liegen? Als de waarheid anders ligt, vallen ze uiteindelijk genadeloos door de mand. Een enorm persoonlijk risico dus. De FSV/ VG doet daarentegen niets anders dan op anonieme basis smaad en laster de wereld in te slingeren.
Beschaafde mensen weten wel beter.
Haha dit is echt te naief voor woorden. Totaal niet gestoeld op realiteit. Je moest een weten. Management bestaat zo vaak uit omhoog gevallen egocententjes met eigen agenda's en koninkrijkjes.quote:Op maandag 27 juni 2011 07:47 schreef voice-over het volgende:
Ach, ach, ach, man.
Waarom zou de directie liegen? Als de waarheid anders ligt, vallen ze uiteindelijk genadeloos door de mand. Een enorm persoonlijk risico dus. De FSV/ VG doet daarentegen niets anders dan op anonieme basis smaad en laster de wereld in te slingeren.
Beschaafde mensen weten wel beter.
Wederom een leugen dus van die geweldige directie. Dacht dat we voor Castaignos voor 4 hadden verkocht?quote:Volgens het Algemeen Dagblad haalde Feyenoord met de verkoop van Luc Castaignos en de jeugdspelers Rekik en Ake zo'n drie miljoen euro binnen.
Jij bent gewoon niet goed ingelicht.quote:Op maandag 27 juni 2011 08:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Wederom een leugen dus van die geweldige directie. Dacht dat we voor Castaignos voor 4 hadden verkocht?
En jij wel?quote:Op maandag 27 juni 2011 08:46 schreef voice-over het volgende:
[..]
Jij bent gewoon niet goed ingelicht.
quote:Op maandag 27 juni 2011 08:46 schreef voice-over het volgende:
[..]
Jij bent gewoon niet goed ingelicht.
Verwacht dat hij voor het einde van de week verkocht is.quote:Op maandag 27 juni 2011 08:56 schreef Paul-89 het volgende:
Wijnaldum volgende week bij de selectie ?
12 jarige kneuzenquote:Op maandag 27 juni 2011 09:44 schreef Caland het volgende:
Jezus christusEn toen waren alle 'hooligans' al weg.
In NL zou het alleen nog Twente kunnen zijn, maar die zeggen het geld niet te hebben.quote:Op maandag 27 juni 2011 09:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Verwacht dat hij voor het einde van de week verkocht is.
quote:Fer wist van de aanbieding die onderweg is, maar heeft geen haast om een beslissing te nemen. "We hebben nog twee maanden.
PSV?quote:Op maandag 27 juni 2011 09:51 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
In NL zou het alleen nog Twente kunnen zijn, maar die zeggen het geld niet te hebben.
Dus dan moet het wel het buitenland zijn.
Die gaat dus 30 augustus weg.quote:
De directie komt met duidelijke en verifieerbare verklaringen, jullie hebben niets anders te bieden dan meningen die zijn gebaseerd op achterklap en onderbuikgevoelens.quote:
Heeft totaal geen zin. Die populisten dulden geen enkele tegenspraak. Hun ego's zijn veels te groot.quote:Op maandag 27 juni 2011 09:52 schreef Happel het volgende:
Tomatenboer en Voice-over. Dit is jullie kans: http://www.lunaticnews.nl/nieuws/lunatic-news-nu/
Och, je bent me een laf figuur ook, hè.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:23 schreef voice-over het volgende:
[..]
Heeft totaal geen zin. Die populisten dulden geen enkele tegenspraak. Hun ego's zijn veels te groot.
Zij lezen mijn kritiek op fok heus wel.
Nou nou, zegt genoeg over jou. Kan je een keer wat doen doe je het alsnog niet..quote:Op maandag 27 juni 2011 10:23 schreef voice-over het volgende:
[..]
Heeft totaal geen zin. Die populisten dulden geen enkele tegenspraak. Hun ego's zijn veels te groot.
Zij lezen mijn kritiek op fok heus wel.
LOLquote:
quote:
Ik zal me eens beramen op een goed stuk tekst.quote:Op maandag 27 juni 2011 09:52 schreef Happel het volgende:
Tomatenboer en Voice-over. Dit is jullie kans: http://www.lunaticnews.nl/nieuws/lunatic-news-nu/
Kijk, dat is al een stuk beter dan voice-over.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik zal me eens beramen op een goed stuk tekst.
Ben benieuwd of ze dan de kritiek ter harte nemen of dat ze hun standpunten al vast hebben staan en het alleen bedoeld is om critici "een kopje kleiner te maken", figuurlijk gesproken dan uiteraard.
Hoe kom je daar nou bij? Ik erger mij kapot aan jullie kritiekloze gedweep met de dubieuze praktijken van de FSV/ VG. Ik ga echt mijn tijd niet besteden aan het schrijven van een brief naar Lunatics. Ik vertrouw die lui voor geen cent.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Och, je bent me een laf figuur ook, hè.
De grootste muil hier. Alleen geef je nooit thuis, wanneer je ook daadwerkelijk direct kritiek kan leveren. Geef nou gewoon toe dat je het allemaal niet weet en het leuk vind om mensen uit de tent te lokken.
Heldere doelstellingquote:De Vrij: "We moeten minimaal voor de play-offs om Europees voetbal gaan"
Stefan de Vrij stelt een duidelijk doelstelling. Volgens de verdediger moet Feyenoord het komende seizoen meedoen om een plaats voor Europees voetbal. Het afgelopen seizoen eindigde wederom in een teleurstelling voor de Rotterdamse club en De Vrij hoopt die jaren weg te poetsen met een goed seizoen.
"We moeten minimaal voor de play-offs om Europees voetbal gaan", zegt De Vrij vandaag in Sp!ts. "Vergelijk het maar met de 10-0 nederlaag bij PSV. Tijdens de thuiswedstrijd waren we zo ontzettend gebrand om het recht te zetten, dat proefde je aan alles. Nu gaan we er alles aan doen om wraak te nemen op het complete seizoen."
Ron Vlaar: "We moeten strijdbaar zijn, vind ik. We zijn tenslotte Feyenoord. We zullen echt nog wel een slechte wedstrijd spelen. Maar we moeten er met z’n allen voor waken dat we niet door de ondergrens van vorig seizoen heen gaan. Ja, als dat gebeurt staan we inderdaad gewoon voor lul. Daarom hoop ik dat ook Leroy Fer en Georginio Wijnaldum bijtekenen, dan hebben we een behoorlijke goede as staan. We gaan voor Europees voetbal."
Waar Vlaar en De Vrij zich al wel aan een doelstelling wagen, wil technisch directeur Martin van Geel dat voorlopig nog niet doen. Van Geel wil in augustus een doelstelling formuleren. "Dan weten we wat voor team we hebben en hoe de concurrentie eruitziet, dan zullen we onze doelstelling naar buiten brengen", aldus de bestuurder.
http://www.soccernews.nl/(...)l_gaan#ixzz1QTIRoQmN
Waarom moet dit nou weer. Zielig figuur.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Voor dat interview n.a.v. die actie hebben ze ook de meest intelligente uitgekozen zeg.
Precies, ze mogen in hun uitspraken weleens wat pittiger zijn.quote:
Het is inderdaad inhoudsloos geklets. Geen enkele oplossing draagt deze man bij, behalve het wegsturen van de hele directie en RvC.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Voor dat interview nav die actie hebben ze ook de meest intelligente uitgekozen zeg.
Verder mooie sfeerbeelden, mooi thuistenue ook trouwens!
Kom op man, stel je niet zo aan.quote:Op maandag 27 juni 2011 12:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Waarom moet dit nou weer. Zielig figuur.
Klopt Tomatenboer. Als ik een filmpje laat zien van Koevermans dan wordt hij weggezet als leugenaar. Dat kan dus allemaal wel .... hier.quote:Op maandag 27 juni 2011 12:43 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Kom op man, stel je niet zo aan.
Het is toch zo of niet soms?
Met je lange tenen.
Er wordt hier wel vaker commentaar geplaatst als reactie op filmpjes, gedragingen van medesupporters, uitspraken etc. etc.
Het is gewoon een beetje simpel om na zo'n filmpje net te doen alsof die man niet intelligent is/kan zijn. Hij geeft gewoon antwoord op de vragen.quote:Op maandag 27 juni 2011 12:43 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Kom op man, stel je niet zo aan.
Het is toch zo of niet soms?
Met je lange tenen.
Er wordt hier wel vaker commentaar geplaatst als reactie op filmpjes, gedragingen van medesupporters, uitspraken etc. etc.
Ja dat klopt, maar hij komt niet zo snugger over. Mag dat niet gezegd worden dan?quote:Op maandag 27 juni 2011 12:47 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Het is gewoon een beetje simpel om na zo'n filmpje net te doen alsof die man niet intelligent is/kan zijn. Hij geeft gewoon antwoord op de vragen.
Mijn broertje jaquote:Op maandag 27 juni 2011 13:04 schreef Paul-89 het volgende:
Iemand van hier gisteren een stuk gras bemachtigd ?
Ik zag bij Rijnmond wat beelden, was zelfs een man die werd er emotioneel van.quote:Op maandag 27 juni 2011 13:15 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Mijn broertje ja
Zelf niet geweest op de training. Stukkie "heilig gras" , tja wat mot je er deels mee weet je wel.
Hij heeft het geloof ik een bak gezet maar is nu al bijna dood enz
Voor een stukkie gras?quote:Op maandag 27 juni 2011 13:16 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik zag bij Rijnmond wat beelden, was zelfs een man die werd er emotioneel van.
Weet ik ook niet precies, wat er nu inkomt is in ieder geval de 7e vanaf 1938.quote:Op maandag 27 juni 2011 13:19 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Voor een stukkie gras?
Ik zou niet eens weten hoelang die mat er in gelegen heeft. 2 jaar, 10 jaar![]()
Straks gaan de stoeltjes ook in de uitverkoop. Daar wil ik er dan wel weer graag eentje van hebben
Ik ben toch wel benieuwd wat hij gaat laten zien.quote:Guyon Fernandez geniet van eerste dagen in De Kuip
Guyon Fernandez heeft met volle tuigen genoten van zijn eerste twee dagen als Feyenoorder. De spits, die is overgenomen van Excelsior, stond maandagochtend voor de tweede keer met de Feyenoord-selectie op het trainingsveld. Zondag raakte hij al onder de indruk tijdens de eerste training in De Kuip. ‘Ik had al vaak beelden van de eerste training van Feyenoord op televisie gezien en nu stond ik zelf tussen de spelers op het veld’, vertelde Fernandez maandagmiddag. ‘Heel mooi om mee te maken en ons op deze manier te laten zien aan de fans en de supporters. Ik had lang naar dit moment uitgekeken en nu zijn we eindelijk begonnen.’
Fernandez hield een goed gevoel over aan de manier waarop hij is opgevangen en welkom werd geheten in de selectie. ‘Een aantal jongens ken ik natuurlijk nog van vorig jaar zoals Kaj Ramsteijn en Jordy Clasie, maar ook de andere jongens hebben ervoor gezorgd dat ik goed ben opgevangen en me hier snel thuis voelde. Ze hebben alles uitgelegd over hoe hier de dingen in zijn werk gaan en me snel wegwijs gemaakt.’
Tot zijn eigen verrassing kreeg Fernandez voor de eerste training te horen dat hij dit seizoen met rugnummer negen gaat spelen. ‘Ik hecht niet heel veel waarde aan een rugnummer, maar ik vind het zeker bijzonder om de nummer negen van Feyenoord te zijn’, vertelde hij. ‘Ik moet nu gaan laten zien dat ik dat nummer waard ben. Ik hoop dat ik van grote waarde kan worden voor de ploeg.’
En daarom heeft de geweldige directie dus niet zo'n zin om op elke aantijging te reageren.quote:Op maandag 27 juni 2011 08:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Wederom een leugen dus van die geweldige directie. Dacht dat we voor Castaignos voor 4 hadden verkocht?
Tuurlijk joh, steeds is die 4 voorgehouden door die media. De ene zegt excl. prestatiebonussen de andere inclusief. Een schamele 2 is wel erg weinig imo. Al kan je ook wel weer stellen dat het misschien zelfs 2 miljoen teveel is, dus eigenlijk niet eens het discussiëren waard aangezien de fout volgens mij bij Beenhakker en Van Benthem ligt.quote:Op maandag 27 juni 2011 14:47 schreef Gert het volgende:
[..]
En daarom heeft de geweldige directie dus niet zo'n zin om op elke aantijging te reageren.
WEDEROM een LEUGEN. Zo zo, toe maar. Nog los van de vraag wat de directie er voor voordeel bij zou hebben om over zoiets te liegen: in de media heeft duidelijk gestaan dat het transferbedrag kan oplopen tot 4 miljoen dmv bonussen. Dat bedrag staat dus niet nu al op de bankrekening.
Goed stuk.quote:Tussen hoop en vrees.
De afgelopen weken lijkt het net alsof ik in een boksring heb gestaan. Van alle kanten kwam er nieuws en elke keer veranderde ik van hoek in de discussie. Elke keer werd ik van de ene hoek naar de andere hoek geslagen. Dan kwam de VG met goede stukken, vervolgens kon Koevermans de stukken, naar mijn mening, goed counteren.
Beide partijen zullen in hun uitlatingen een kern van waarheid hebben en dus af en toe gelijk hebben. Maar er zullen ook zaken zijn overdreven of anders zijn geinterpreteerd. En dat ongegeneerd schoppen van enerzijds de VG richting het directie en anderzijds van de directie richting de VG is jammer. Vooral omdat deze discussie in eerste instantie alleen tegen Jacobs en Van Well was gericht.
En juist daar zou de VG zich op moeten richten. Op Jacobs (ondertussen weg) en Van Well. Díe hebben fouten gemaakt. Díe hebben gezorgd voor de problemen van nu. Koevermans schijnt een slechte deal te hebben gemaakt, maar hij ontkent. Gudde zou liegen, maar als de verhalen van Koevermans kloppen dan is dat dus niet zo. Maar nogmaals; geen van de bronnen geeft 100% duidelijkheid. Het lijkt nu uit te lopen richting een doelloze discussie, die bovendien kinderachtig is. Van beide kanten; zowel de VG als het bestuur zijn kinderachtig bezig. De eerste lijkt niet geheel juiste bronnen up-te-loaden, terwijl het bestuur sinds de discussie de supporters minacht.
Eigenlijk zou de VG zich moeten richten op het vertrek van Van Well. Daarna gewoon weer om de tafel gaan zitten met het bestuur. Juist dat uit clubbelang. We moeten niet willen dat er over een maand helemaal geen bestuurslid meer is en dat er 3 nieuwe personen zichzelf moeten inwerken. Dan duurt het weer 3 a 4 jaar langer. Bovendien is de eenheid binnen de supporters weg. Gisteren deed dat pijn om te zien. Sommige liepen weg, terwijl anderen juist bleven. Zoals Gido Vader (i.t.t. Salomons een held) op twitter liet weten: Feyenoord is op zijn sterkst als één grote familie, die in openheid discussieert en constructief werkt aan een mooie toekomst. Kortom; werk Van Well weg en zorg dat er weer in alle openheid en eerlijkheid wordt overlegd.
Hij is idd een van de meest intelligentste onder hun. Zegt genoeg lijkt me.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:57 schreef Tomatenboer het volgende:
Voor dat interview nav die actie hebben ze ook de meest intelligente uitgekozen zeg.
Verder mooie sfeerbeelden, mooi thuistenue ook trouwens!
quote:
wow wow wow. Wat een goed stukquote:Eigenlijk zou de VG zich moeten richten op het vertrek van Van Well. Daarna gewoon weer om de tafel gaan zitten met het bestuur. Juist dat uit clubbelang.
Dat is zo'n ingezonden stuk naar Lunatic News. Ik snap wel dat die schrijver bedoeld dat ze zich moeten richten op Van Well. Die is nu als enige over van de oude school.quote:Op maandag 27 juni 2011 18:15 schreef onlogisch het volgende:
[..]
[..]
wow wow wow. Wat een goed stuk
Wie maakte die suggestieve opmerking?
Ben benieuwd wat er morgen uit gaat komen.quote:Op maandag 27 juni 2011 18:48 schreef Muto het volgende:
[..]
Dat is zo'n ingezonden stuk naar Lunatic News. Ik snap wel dat die schrijver bedoeld dat ze zich moeten richten op Van Well. Die is nu als enige over van de oude school.
Been moet presteren in plaats van smoesjes zoeken, anders is hij nog voor kerst gewoon opgerot.quote:Been: 'Ik hoop op een eerlijke kans en op een realistische beoordeling'
Mario Been weet dat het rommelt in de achterban van Feyenoord. Het Legioen wil veranderingen zien binnen de clubstructuur, te beginnen met een deel van de dagelijkse leiding. Financieel directeur Onno Jacobs maakte zijn vertrek al bekend, maar de aanhang wil meer koppen zien rollen. Been hoopt slechts dat hij als coach een eerlijke kans krijgt, komend seizoen.
“Feitelijk ben ik tegen mijn eerste knauw opgelopen in mijn loopbaan als trainer”, laat Been maandag weten in gesprek met het Algemeen Dagblad. Hij weet maar al te goed dat de tiende plaats, die Feyenoord vorig seizoen behaalde, ver onder de maat is. “Ik lig nu onder een vergrootglas. Ik moet nu presteren. Daar loop ik ook absoluut niet voor weg.”
“Maar ik hoop op een eerlijke kans en op een realistische beoordeling. Want iedere trainer is qua prestaties afhankelijk van zijn materiaal op het veld”, stelt de oefenmeester tegelijkertijd. Hij verwelkomde Miquel Nelom, Jordy Clasie, Guyon Fernandez en Kaj Ramsteijn in zijn selectie. Daarentegen moest hij al afscheid nemen van Luc Castaignos. Feyenoord trapt het seizoen op vrijdag 5 augustus af met een uitwedstrijd bij stadsgenoot Excelsior.
Dat zal heus door Van Geel met De Vrij en Vlaar zijn afgesproken. Die zullen wellicht ook twijfels hebben gehad en daardoor een belemmering gevormd hebben in de contractbesprekingen.quote:Op maandag 27 juni 2011 18:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat er morgen uit gaat komen.
[..]
Been moet presteren in plaats van smoesjes zoeken, anders is hij nog voor kerst gewoon opgerot.
Zegt al genoeg dat zowel Gudde als Van Geel zich opeens uit aan het laten zijn over zijn positie met min of meer dezelfde woorden als in mijn eerste zin.
Tja, het is natuurlijk niet zo dat een andere (haalbare) coach het afgelopen seizoen probleemloos de playoffs had gehaald. Uiteindelijk is de 10e plek vrij logisch en helemaal geen schande voor de trainer.quote:Op maandag 27 juni 2011 18:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat er morgen uit gaat komen.
[..]
Been moet presteren in plaats van smoesjes zoeken, anders is hij nog voor kerst gewoon opgerot.
Zegt al genoeg dat zowel Gudde als Van Geel zich opeens uit aan het laten zijn over zijn positie met min of meer dezelfde woorden als in mijn eerste zin.
10e worden met dat materiaal is ook niet goed ofzo. Tel daarbij op de talloze wedstrijden (eigenlijk spelen we al 2 seizoenen lang toevalsvoetbal, maargoed) waar er totaal geen idee achter het spel leek te zitten (VVV uit, DGS thuis en dat is slechts een kleine greep) de 10-0 nederlaag, het gegeven feit dat Feyenoord het minste traint van heel de eredivisie en BAM... je positie staat ter discussie. Elke andere koekebakker was er allang uitgeflikkerd, dat is dan nog zijn geluk. Dat 'ie Mario Been heet. Maar ook dat krediet is op.quote:Op maandag 27 juni 2011 18:58 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Tja, het is natuurlijk niet zo dat een andere (haalbare) coach het afgelopen seizoen probleemloos de playoffs had gehaald. Uiteindelijk is de 10e plek vrij logisch en helemaal geen schande voor de trainer.
En je wint vervolgens weer van PSV en Utrecht uit.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:04 schreef Haringkop het volgende:
Tel daar ook bij op dat je gewoon punten verliest tegen Willem II, Excelsior, de Graafschap, VVV...
Natuurlijk zijn er dingen niet goed gegaan, maar als je met zo'n onevenwichtige, jonge groep 10e wordt, heb je geen wanprestatie geleverd. Zeker iemand als Van Geel zou nou z'n mond moeten houden en maar eens rustig afwachten wat er de komende maanden wordt gepresteerd.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
10e worden met dat materiaal is ook niet goed ofzo. Tel daarbij op de talloze wedstrijden (eigenlijk spelen we al 2 seizoenen lang toevalsvoetbal, maargoed) waar er totaal geen idee achter het spel leek te zitten (VVV uit, DGS thuis en dat is slechts een kleine greep) de 10-0 nederlaag, het gegeven feit dat Feyenoord het minste traint van heel de eredivisie en BAM... je positie staat ter discussie. Elke andere koekebakker was er allang uitgeflikkerd, dat is dan nog zijn geluk. Dat 'ie Mario Been heet. Maar ook dat krediet is op.
Kijk er niet eens meer van op, elk jaar hetzelfde liedje met van die kutkoters die zich willen bewijzen.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:06 schreef voice-over het volgende:
Ik hoorde van iemand dat er gisteren bij de training "gas" en "joden" werd geroepen.
Lekkere supporters .....
Het is walgelijk dom, hoe oud ze ook zijn.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:07 schreef Caland het volgende:
Onder Verbeek zat er juist wel een gedachte achter, maar die was op dat moment veel te naïef.
[..]
Kijk er niet eens meer van op, elk jaar hetzelfde liedje met van die kutkoters die zich willen bewijzen.
Onder Koeman toch al die kansloze thuisnederlagen tegen o.a. Groningen en AZ. Toen leek het nergens op en is niets veranderd.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:07 schreef Caland het volgende:
Onder Verbeek zat er juist wel een gedachte achter, maar die was op dat moment veel te naïef.
[..]
Kijk er niet eens meer van op, elk jaar hetzelfde liedje met van die kutkoters die zich willen bewijzen.
We zijn geen amateurvereniging, kom nou toch. Er zal toch in zekere zin gepresteerd moeten worden, dat constante 'ahh, ze zijn nog jong' heb ik nu ook wel een keer gezien.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:09 schreef Stokstaart het volgende:
Precies gewoon de tijd en rust gunnen en niet gaan lopen pushen. Dan verkrampen die jonkies en zijn ze tegen de tijd dat ze 21 zijn dusdanig getraumatiseerd dat ze weer willen verkassen.
Tsja, onder Koeman wonnen we in een seizoen twee keer van Ajax. Het zegt mij allemaal niet zo heel veel. Enige dat ik wel met zekerheid kan zeggen is dat ik het afgelopen seizoen het slechtste voetbal ooit heb gezien.En dat ligt niet ALLEEN aan Been, maar wel voor een deel.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Onder Koeman toch al die kansloze thuisnederlagen tegen o.a. Groningen en AZ. Toen leek het nergens op en is niets veranderd.
Zal eerst een mentaliteitsomslag bij de spelers moeten plaatsvinden.
Van de andere zou je zo professioneel moeten zijn om in te zien dat onnodige druk opleggen je niets helpt met deze groep.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:12 schreef Caland het volgende:
[..]
We zijn geen amateurvereniging, kom nou toch. Er zal toch in zekere zin gepresteerd moeten worden, dat constante 'ahh, ze zijn nog jong' heb ik nu ook wel een keer gezien.
Straks in augustus je doelstellingen uitspreken, haalt Been dat niet dan heeft 'ie pech gehad.
Hij legt totaal geen druk op. Hij zegt dit:quote:Op maandag 27 juni 2011 19:14 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Van de andere zou je zo professioneel moeten zijn om in te zien dat onnodige druk opleggen je niets helpt met deze groep.
Het is voorlopig helemaal niet interessant wat iemand als Van Geel ervan vindt.
En Gudde gaf eerder aan dat het beter moet dan afgelopen seizoen. Als spelers of trainers al niet meer met die druk om kunnen gaan weet ik het ook niet meer hoor.quote:“In mijn ogen is de hoofdtrainer de belangrijkste man binnen een club. Hij kan de meeste invloed op het directe resultaat uitoefenen. Ik vind ook dat Mario als geen ander bij Feyenoord past. We gaan er dit seizoen alles aan doen om hem te ondersteunen. En dan zullen we zien wat de toekomst ons brengt.”
Ik reageerde vooral op deze post van jou:quote:Op maandag 27 juni 2011 19:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij legt totaal geen druk op. Hij zegt dit:
[..]
En Gudde gaf eerder aan dat het beter moet dan afgelopen seizoen. Als spelers of trainers al niet meer met die druk om kunnen gaan weet ik het ook niet meer hoor.
Op basis daarvan zei ik dat Van Geel voorlopig z'n mond moet houden.quote:Been moet presteren in plaats van smoesjes zoeken, anders is hij nog voor kerst gewoon opgerot.
Zegt al genoeg dat zowel Gudde als Van Geel zich opeens uit aan het laten zijn over zijn positie met min of meer dezelfde woorden als in mijn eerste zin
Het slecht verzorgde voetbal en wisselvallig presteren was er al ver voordat Mario been werd aangesteld.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:12 schreef Caland het volgende:
[..]
We zijn geen amateurvereniging, kom nou toch. Er zal toch in zekere zin gepresteerd moeten worden, dat constante 'ahh, ze zijn nog jong' heb ik nu ook wel een keer gezien.
Straks in augustus je doelstellingen uitspreken, haalt Been dat niet dan heeft 'ie pech gehad.
[..]
Tsja, onder Koeman wonnen we in een seizoen twee keer van Ajax. Het zegt mij allemaal niet zo heel veel. Enige dat ik wel met zekerheid kan zeggen is dat ik het afgelopen seizoen het slechtste voetbal ooit heb gezien.En dat ligt niet ALLEEN aan Been, maar wel voor een deel.
Ik ging qua voetbal zelfs liever Excelsior kijken.
Over de doelstellingen ja:quote:Op maandag 27 juni 2011 19:17 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Ik reageerde vooral op deze post van jou:
[..]
Op basis daarvan zei ik dat Van Geel voorlopig z'n mond moet houden.
Van Geel weet ook wel dat er intern veel kritiek is op Been. Als het niet gaat lopen is die dus als eerste weg.quote:“Daarmee komen we eind augustus naar buiten. Dan weten we hoe onze groep ervoor staat en hoe de selecties van de concurrenten eruit zien. Vervolgens zal iedereen binnen de club zich aan die doelstelling committeren”, aldus de beleidsbepaler.
Van Geel kan simpelweg geen harde doelstellingen eisen. Zonder geld kan hij Been (indien er niet aan de gestelde doelstellingen voldaan werd) toch niet ontslaan.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Over de doelstellingen ja:
[..]
Van Geel weet ook wel dat er intern veel kritiek is op Been. Als het niet gaat lopen is die dus als eerste weg.
Achja, dat soort geneuzel hoor je bij vrijwel iedere club in de zomer. Het zou niet alleen averechts kunnen werken, maar ook heel oncollegiaal zijn om er nu al over te spreken dat er toch echt gepresteerd moet worden. Alsof de spelers en de technische staf iets anders voor ogen hebben.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Over de doelstellingen ja:
[..]
Van Geel weet ook wel dat er intern veel kritiek is op Been. Als het niet gaat lopen is die dus als eerste weg.
Stel dat ze hem in december ontslaan (niet ondenkelijk met dat schema dan) dan moet Feyenoord hem een halfjaarsalaris meegeven, ja. Denk ook niet dat hij zelf ontslag neemt, daar is hij teveel een geldwolf voor. Maar dat geld ben je sowieso al kwijt en als er echt veel kritiek is kan je de rest van het jaar met een interne oplossing uitspelen. Desnoods haal je Willem als noodverband.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:22 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Van Geel kan simpelweg geen harde doelstellingen eisen. Zonder geld kan hij Been (indien er niet aan de gestelde doelstellingen voldaan werd) toch niet ontslaan.
Dus wat is zo'n doelstelling of eisenpakket uitspreken feitelijk waard als er geen conclusies of gevolgen aan verbonden (kunnen) worden?
Mwah, het moet beter dan vorig jaar moet je nu al wel kunnen uitspreken hoor. Lijkt me ook niet dat het zoveel slechter kan eigenlijk.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:24 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Achja, dat soort geneuzel hoor je bij vrijwel iedere club in de zomer. Het zou niet alleen averechts kunnen werken, maar ook heel oncollegiaal zijn om er nu al over te spreken dat er toch echt gepresteerd moet worden. Alsof de spelers en de technische staf iets anders voor ogen hebben.
Ja allemaal leuk geredeneerd maar een half jaar salaris, dan heb je het nog steeds over tonnen, misschien wel een half miljoen dat je moet meegeven.... Geld dat Feyenoord zelf niet heeft...quote:Op maandag 27 juni 2011 19:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Stel dat ze hem in december ontslaan (niet ondenkelijk met dat schema dan) dan moet Feyenoord hem een halfjaarsalaris meegeven, ja. Denk ook niet dat hij zelf ontslag neemt, daar is hij teveel een geldwolf voor. Maar dat geld ben je sowieso al kwijt en als er echt veel kritiek is kan je de rest van het jaar met een interne oplossing uitspelen. Desnoods haal je Willem als noodverband.
Maargoed, dat is koffiedik kijken. Meest ideale zou zijn als we gewoon gaan presteren natuurlijk.
[..]
Mwah, het moet beter dan vorig jaar moet je nu al wel kunnen uitspreken hoor. Lijkt me ook niet dat het zoveel slechter kan eigenlijk.
Is er toch niet van gekomen?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:31 schreef Stokstaart het volgende:
Contract van Been is niet onverhoopt al verlengt ?
Nee. In de winter volgt een gesprek, maar contract is aflopend.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:31 schreef Stokstaart het volgende:
Contract van Been is niet onverhoopt al verlengt ?
quote:Gudde over Been: uiteindelijk hangt alles af van het resultaat op het veld
Tegenover De Telegraaf liet Eric Gudde het komend seizoen een beter presterend elftal te verwachten. "Saneren en presteren tegelijk blijft moeilijk, maar je presteert niet naar behoren als je met Feyenoord als tiende eindigt. Een plaats in de play-offs was realistisch."
De algemeen directeur ontkent dat hij Mario Been hiermee direct onder druk zet. Pas na de sluiting van de transfermarkt wil hij een sportieve doelstelling uitspreken. "We hebben het niet naar behoren gedaan en dan begrijp ik dat de Feyenoordfans van hun onvrede blijk geven. Toch heb ik alle vertrouwen in onze technische staf, bij wie ik in gesprekken heel duidelijk revanchegevoelens opmerkte. Uiteindelijk hangt alles af van het resultaat op het veld, maar ik ben er nooit voorstander van geweest om een trainer in de winter weg te sturen."
Of je geeft het in één keer mee, of je moet het over 6 maanden uitbetalen. We gingen toch zwarte cijfers schrijven, dan maakt dat toch nauwelijks verschil (quote:Op maandag 27 juni 2011 19:36 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ja allemaal leuk geredeneerd maar een half jaar salaris, dan heb je het nog steeds over tonnen, misschien wel een half miljoen dat je moet meegeven.... Geld dat Feyenoord zelf niet heeft...
Of de investeerders moeten (weer) bijspringen, echt praktisch is het niet.
Bovendien zal een vervanger (zelfs Willem) ook niet voor niks komen. Of je moet Leon Vlemmings weer voor de groep zetten.
Ook niet echt verstandig aangezien de boel weer op het punt staat flink te escaleren.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:41 schreef Absurditeit het volgende:
Als ik die stukjes van Gudde - en Van Geel - lees, heb ik meer het idee dat ze een beetje proberen te scoren bij de ontevreden achterban, dan dat ze daadwerkelijk iets zinnigs proberen te zeggen.
Je kunt in bepaalde tijden ook gewoon even je mond houden of je alleen uitlaten over dingen die momentel er wél toe doen.
Ja idd dat is inderdaad nog het meest hatelijk. Altijd weer die jeugdigheid, onervarenheid, blablabla, zoek nou eens bij jzelf. Het feit dat je 4 uurtjes traint misschien, nogmaals, ik denk dat Been het niet beter gaat doen als vorig jaar, sterker nog, waarschijnlijk zelfs nog slechter. Dit kan je op basis van het feit dat hij trainer is, hem dus aanrekenen.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:50 schreef Paul-89 het volgende:
Ik vind het vooral zwak dat Mario weinig tot geen zelfkritiek heeft.
Boskamp.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:58 schreef PIETR het volgende:
Hoeveel sympathie ik ook heb voor Been, hij moet weg, dat is duidelijk. Maar wie moet hem opvolgen dan?
Tony Adams.quote:Op maandag 27 juni 2011 20:01 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Boskamp.
Of zoals al eerder geopperd is een Engelse trainer type rouwdouwer/niet lullen maar poetsen.
Boskamp is een held natuurlijk, een Feyenoorder van het eerste uur. Maar heeft hij als trainer wel iets gespresteerd bij die tig clubs die hij onder zijn hoede heeft gehad?quote:Op maandag 27 juni 2011 20:01 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Boskamp.
Of zoals al eerder geopperd is een Engelse trainer type rouwdouwer/niet lullen maar poetsen.
Kan sowieso niet toch ivm zijn gezondheid? Lijkt me niet dat hij ooit nog wat op dat gebied gaat doenquote:Op maandag 27 juni 2011 20:06 schreef PIETR het volgende:
[..]
Boskamp is een held natuurlijk, een Feyenoorder van het eerste uur. Maar heeft hij als trainer wel iets gespresteerd bij die tig clubs die hij onder zijn hoede heeft gehad?
Vrij weinig gepresteerd en denk inderdaad niet dat die nog gaat komen.quote:Op maandag 27 juni 2011 20:06 schreef PIETR het volgende:
[..]
Boskamp is een held natuurlijk, een Feyenoorder van het eerste uur. Maar heeft hij als trainer wel iets gespresteerd bij die tig clubs die hij onder zijn hoede heeft gehad?
Inderdaad.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:50 schreef Paul-89 het volgende:
Ik vind het vooral zwak dat Mario weinig tot geen zelfkritiek heeft.
Tsja dat snap ik ook niet. Ik vind minstens dat je elke dag, maandag t/m donderdag, ligt er ook aan wanneer je speelt, sochends 2 uur traint, en smiddags ook 2 uur. 1 rustdag en dan knallen voor de wedstrijd. Dat is 16uur in totaal. Al een stuk beter als die fockin 4 uur in de week, dat stelt echt helemaal niks voor. Ik vind het dan, nog steeds, best begrijpelijk dat die gasten totaal niet wisten wat ze moesten doen. Ze krijgen namelijk helemaal niks uitgelegd.quote:Op maandag 27 juni 2011 20:01 schreef onlogisch het volgende:
Waarom wordt er nooit de vraag gesteld waarom ze maar 4 uurtjes per week trainen?
Het 2e van hier traint er nog 6 in de week
Daar komt nog eens bij dat ik me dan wel behoorlijk afvraag waar ze dat geld allemaal voor krijgen4 uurtjes trainen + 5 uurtjes op zondag in de weer....?
Couldn't agree more.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:02 schreef Chewbalhaar het volgende:
Feyenoord heeft gewoon veel te weinig gepresteerd afgelopen jaar, punt. Met die selectie had je gewoon 7e/8e moeten worden, zeker met de versterkingen van in de winter. Dat gedoe over jeugdig en wisselvallig vind ik onzin. Ajax onder De Boer was jonger. Fer (97wedstrijden) en Wijnaldum (110 wedstrijden) spelen ook al gewoon 4 en 5 seizoenen in het eerste. Juist de onervaren De Vrij, Leerdam, Castaignos en Mokotjo speelden vaak goed of waren belangrijk. Ik vind dat je deze wanprestatie voor minimaal 60% op het conto van Been mag schrijven.
Dit seizoen moet je ook minimaal gewoon een play-off plek halen, tenzij inderdaad Fer en Wijnaldum nog vertrekken, Ryo niet gehuurd kan worden en er geen versterkingen kunnen worden gehaald.
Ik hoop dat Been zo reeel is om in de winter op te stappen als we niet minimaal 8e staan.
Dat spelers eigen trainers er bij halen is gewoon genant. Dat zal voor Castaignos een heel belangrijke reden zijn geweest om te vertrekken, en ook Fer noemde de slechte trainingen van de week weer.
Wie of wat zegt dat dan precies?quote:Op maandag 27 juni 2011 22:12 schreef Chewbalhaar het volgende:
Volgens mij klopt het ook niet, er werd vorig jaar wel wat meer getraind, maar alsnog veel te weinig, en het gerucht gaat dat het volgend jaar nog minder wordt. Minder dan 12 uur is wmb volstrekst onacceptabel.
Wie of wat voor volgend jaar weet ik ook niet, het gerucht gaat al tijden overal en nergens rond dat het volgend jaar zelfs 3,5 of 4 uur wordt. Dat er een of meerdere spelers een persoonlijke trainer inhuurden is een bekend feit, in ieder geval luc. Dat Fer het ook afgelopen week weer aangeeft in verband met ontwikkelperspectief zegt genoeg. Daarnaast, je had eens moeten zien afgelopen jaar hoe vaak er niet getraind werd. Verliezen ze, krijgen ze 2 dagen extra vrijquote:Op maandag 27 juni 2011 22:16 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wie of wat zegt dat dan precies?
Of is het weer zo'n VG-roddel.
Belachelijk. Ik kan hier echt niet bij. En dat Luc een persoonlijke trainer inhuurde is bekend, maar wie nog meer dan?quote:Op maandag 27 juni 2011 22:18 schreef Happel het volgende:
Ze trainen 4,5 uur per week. Er zijn spelers die vorig seizoen een persoonlijke trainer hebben ingehuurd, vanwege het feit dat er zo weinig getraind werd. Maar dat wordt hierboven ook al gezegd, zie ik.
Ik ben zelf wat dat betreft ook geen autoriteit, maar ik denk dat je met minimaal 22 uur wel redelijk wat spierblessures kan verwachten. Is toch een wat andere sport wat dat betreft als Judo. Maar sowieso, 12 uur, 3 dagen 2x 1,5 uur en 2 dagen 1,5 uur lijkt me echt wel het minimale...quote:Op maandag 27 juni 2011 22:20 schreef voice-over het volgende:
Ik ben geen trainer, heb er nooit voor geleerd. Maar ik weet wel dat top-judoka's 30-40 uur per week trainen (heb zelf 20 jaar judo beoefend), Sven Kramer als een beest traint/ trainde (minstens 30 uur per week) en atleten ook niet vies zijn van tientallen uren per week trainen.
Jezus, een voetballer van Feyenoord zou toch per week moeten trainen:
- 6 uur groepstraining
- 6 uur individuele training (techniek, tactisch inzicht bijbrengen)
- 6 uur duurtraining
- 4 uur krachttraining
- 2 uur video's bekijken van zichzelf in spelsituaties
Of spreek ik nu onzin?
Ik ga regelmatig kijken, maar 2 uur is echt de max. op een ochtend. Vaker 1 - 1,5 uur, elke dinsdag vrij en de zaterdag heel lichtjes, maandag alleen uitloop. Voorbereiding op wedstrijd is van woensdag tot vrijdag.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:22 schreef Stokstaart het volgende:
Je mot toch zeker gewoon elke dag een paar uur trainen![]()
Hoe weet men dat ze slechts 4,5 uur trainen? En hoeveel trainen ze dan in verhouding bijvoorbeeld bij Ajax of FC Utrecht?
Dat van die persoonlijk trainer kwam ook uit de koker van VG? Dit gerucht komt elke keer weer boven tafel als zijnde 'feit' maar is nergens te verifiëren.
Volgens mij ma en do alleen al trainen ze 3 uur....
In het topvoetbal wordt in een wedstrijd gemiddeld 10 - 10,5 kilometer gelopen door aanvallers en verdedigers (in tegenstelling tot de tijd van Cruijff waar het gemiddelde 7-8 kilometer was).quote:Op maandag 27 juni 2011 22:28 schreef Stokstaart het volgende:
Duursporten hebben natuurlijk totaal andere schema's dan teamsporten.
Elke dinsdag vrijquote:Op maandag 27 juni 2011 22:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga regelmatig kijken, maar 2 uur is echt de max. op een ochtend. Vaker 1 - 1,5 uur, elke dinsdag vrij en de zaterdag heel lichtjes, maandag alleen uitloop. Voorbereiding op wedstrijd is van woensdag tot vrijdag.
Hoeveel ze binnen doen weet ik niet.
Toch wel duidelijk dat hij naar Twente vertrektquote:Feyenoord heeft Leroy Fer een uiterst aanbod gedaan om zijn tot medio 2012 lopende contract te verlengen. De 21-jarige middenvelder staat in de concrete belangstelling van FC Twente. "Verder kunnen we niet gaan. Er is interesse uit Nederland en het buitenland voor het duo (Georginio Wijnaldum is de andere helft van het duo, red.)", vertelt technisch directeur Martin van Geel.
Nu Feyenoord zijn ultieme aanbieding heeft neergelegd, ligt de bal bij Fer. "We hebben nog twee maanden", klinkt het in De Telegraaf. Als ik vertrek dan gaat mijn voorkeur uit naar een stap hogerop in Nederland. Bij Feyenoord lopen weinig spelers waar ik me aan kan optrekken terwijl ik dat in deze periode van mijn carrière wel nodig heb."
"Voor mij als 21-jarige komt een leidersrol bij Feyenoord te vroeg met allemaal leeftijdsgenoten en nog jongere spelers. Dat is afgelopen seizoen gebleken terwijl ik het jaar daarvoor met jongens als Van Bronckhorst, Makaay, Hofland, Landzaat op training en in wedstrijden een enorme ontwikkeling doormaakte"
Een overstap naar bijvoorbeeld Engeland of Spanje is eveneens geen optie voor Fer. "Nee, een uitdaging in het buitenland komt te vroeg voor mij. Tenzij het mijn droomclub betreft. Maar ik wil niet blijven stilstaan in mijn ontwikkeling."
Als we deze zomer niet tot een akkoord komen met Twente of PSV gaat hij volgend jaar transfervrij, dat lijkt me duidelijk. Ondankbaar figuur.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:01 schreef PIETR het volgende:
[..]
Toch wel duidelijk dat hij naar Twente vertrekt
Ik kan hem geen ongelijk geven.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:05 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Als we deze zomer niet tot een akkoord komen met Twente of PSV gaat hij volgend jaar transfervrij, dat lijkt me duidelijk. Ondankbaar figuur.
Want?quote:
Nja dat hele leidersfiguur werd hem ook wel een beetje door de strot geduwd ook door Mario.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:11 schreef Muto het volgende:
Bij PSV/Twente is er toch helemaal niemand waar hij zich aan kan optrekken. In ieder geval niet meer spelers dan bij Feyenoord. Bovendien is hij 4 maanden geblesseerd geweest. Dat vergeet hij gemakshalve.
Dit ja, goeie post wel.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:16 schreef Cara het volgende:
Laat hem maar naar PSV gaan. Alle beste spelers weg, gezeik in de tent, laat 'm maar lekker bankzitten. Wordt gewoon Bakkal II.
Misschien is dat wel het grootste probleem bij Feyenoord op dit moment.
Of het nou Been, Fer, Wijnaldum, Biseswar, Gudde, de Varkenoordgroep, Koevermans of Jacobs is, (was) bij allemaal geldt een gebrek aan zelfreflectie.
Twente speelt voorronde Champions League en in ieder geval Europa League, daar doet hij dus veel meer ervaring op. Uiteindelijk denkt elke speler ook aan zijn eigen ontwikkeling, zeker met een EK volgend jaar.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:09 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Want?
Hij was een van de betere Feyenoorders dit jaar en kan moeiteloos een niveautje hoger aan?
Wat een hond zeg die Fer.
Inderdaad, als kiespijn.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:20 schreef Stokstaart het volgende:
Haha hoor um dan
Marceltje ga je nog missen komend seizoen, mark my words.
Fer in de CLquote:Op maandag 27 juni 2011 23:20 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Twente speelt voorronde Champions League en in ieder geval Europa League, daar doet hij dus veel meer ervaring op. Uiteindelijk denkt elke speler ook aan zijn eigen ontwikkeling, zeker met een EK volgend jaar.
Met dit middenveld zoals het nu staat gaan we compleet, maar dan ook compleet overlopen worden.quote:
Tsja, ik heb deze discussie volgens mij nu al een paar keer met je gevoerd. En er kwam steeds uit dat we het pertinent niet met elkaar eens waren.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:26 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Met dit middenveld zoals het nu staat gaan we compleet, maar dan ook compleet overlopen worden.
El Ahmadi is ook weer van de partij bij dus dat gaat gezellig worden.
Precies, zeg gewoon dat je weg wilt. Klaar.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:29 schreef Happel het volgende:
We gaan het zien hoe het loopt met Fer en Wijnaldum. Heb eerlijk gezegd al afscheid van ze genomen. Snap best dat ze verder willen in het voetbal, maar om het te spelen zoals ze nu doen. Nee, vind ik niet kunnen. Wees eerlijk en geef aan geen perspectief te zien bij Feijenoord en daarom weg te willen. Ik word zo moeilijk van dat gezever in de media.
Mee eens. Heel zwak dit, zeker voor een 'kind van de club'. Als ze alsnog bijtekenen zij het ze een soort van vergeten, maar memorabele voetballers in de clubgeschiedenis zullen ze zo nooit meer wordenquote:Op maandag 27 juni 2011 23:29 schreef Happel het volgende:
We gaan het zien hoe het loopt met Fer en Wijnaldum. Heb eerlijk gezegd al afscheid van ze genomen. Snap best dat ze verder willen in het voetbal, maar om het te spelen zoals ze nu doen. Nee, vind ik niet kunnen. Wees eerlijk en geef aan geen perspectief te zien bij Feijenoord en daarom weg te willen. Ik word zo moeilijk van dat gezever in de media.
Gaat hij niet waarsch. deze zomer nog naar Nottingham?quote:Op maandag 27 juni 2011 23:26 schreef Stokstaart het volgende:
El Ahmadi is ook weer van de partij bij dus dat gaat gezellig worden.
Feijenoord heeft gezegd nog niks te hebben gehoord van Nottingham.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:36 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Gaat hij niet waarsch. deze zomer nog naar Nottingham?
Er zou lichtjes zijn geinformeerd door een tussenpersoon, maar erg serieus is het nog niet...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:40 schreef Happel het volgende:
[..]
Feijenoord heeft gezegd nog niks te hebben gehoord van Nottingham.
Benieuwd wat morgen gaat brengen.quote:Investeerders moeten Dost naar Kuip halen
Feyenoord heeft voor komend seizoen sportief gezien eigenlijk nog maar één wens. Bas Dost moet de nieuwe aanvalsleider worden. Om de spits weg te halen bij Heerenveen moeten de investeerders bijspringen. En dat ligt gevoelig in De Kuip, waar de afgelopen jaren nieuwe spelers vooral mislukten.
Bas Dost en Lasse Schöne. Het is het piepkleine wensenlijstje van Feyenoord met eventuele versterkingen voor komend seizoen. In de Kuip wordt niet meer gegokt op onbekende spelers. De eigen jeugd krijgt voorrang. Waar een directe versterking als Schöne pas écht in beeld komt als de club een middenvelder heeft verkocht, is Dost nu al meer dan welkom.
Probleem is nog altijd de licentiecommissie van de KNVB. Hoewel de Vrienden van Feyenoord in een recordtempo de forse schuld wegwerken, krijgt de club nog altijd geen toestemming om transfersommen op tafel te leggen. Om Dost te strikken moet een groepje investeerders volledig garant staan voor alle kosten. Zelfs in het salarisbudget zit nauwelijks nog rek, zolang overbodige spelers als Karim El Ahmadi en André Bahia nog onder contract staan in de Kuip.
Technisch directeur Martin van Geel heeft bij de investeerders de naam van de ideale spits voor Feyenoord op tafel gelegd. Het aantrekken van Dost (Van Geel: 'de ideale spits voor Feyenoord') kan de Rotterdammers een flinke duw in de richting van een ticket voor Europees voetbal geven.
Een alternatief heeft Van Geel niet genoemd. Het is of Dost naar de Kuip lokken of simpelweg geen centrumspits aantrekken. 'We hebben Sekou Cissé en Guyon Fernandez al. We moeten allemaal helemaal overtuigd zijn als er nog eentje bijkomt,' liet Van Geel al eens optekenen toen hem werd gevraagd naar het via een omweg aantrekken van nieuwe spelers. 'Anders doen wij het niet.'
Inderdaad nietszeggend, das nieuws van een week geleden.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:19 schreef Happel het volgende:
En weer een nietszeggend in het AD vandaag.
nou kunnen de scouts geen spits vinden van 1 of 2 miljoenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:33 schreef Stokstaart het volgende:
Dost nu halen zou een definitief brevet van onvermogen opspelden bij de investeerders.
Nee omdat onze scouting niet deugtquote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:08 schreef macca728 het volgende:
[..]
nou kunnen de scouts geen spits vinden van 1 of 2 miljoen
Inderdaad.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:35 schreef Paul-89 het volgende:
Dat ze alleen maar Dost willen zegt alles over onze scouting.
Fucking niks geleerd van de vorige crisisquote:Technisch directeur Martin van Geel heeft bij de investeerders de naam van de ideale spits voor Feyenoord op tafel gelegd. Het aantrekken van Dost (Van Geel: 'de ideale spits voor Feyenoord') kan de Rotterdammers een flinke duw in de richting van een ticket voor Europees voetbal geven.
quote:Van Geel: 'In mijn ogen is Been de belangrijkste man binnen Feyenoord'
Martin van Geel staat kort na zijn aantreden bij Feyenoord al voor stevige uitdagingen. De ervaren technisch directeur volgde Leo Beenhakker op in De Kuip en slaagde er al in om Ron Vlaar en Stefan de Vrij voor de club te behouden. Nu is het nog zaak hetzelfde te doen met Leroy Fer en Georginio Wijnaldum, wier contracten nog één jaar doorlopen. Bovendien zou een extra speler in Rotterdam ook welkom zijn. Maar geld heeft Van Geel niet te besteden.
"Het is lastig, maar dat wist ik van tevoren", zegt Van Geel tegen de PZC. "We weten wat we willen, maar als je niets kunt investeren is het een moeilijk verhaal. Dan kom je bij transfervrije spelers uit. Alleen als we er voor de volle honderd procent achter staan, willen we zo'n speler aantrekken. We gaan niet meer gokken." Over de doelstelling van Feyenoord voor het seizoen 2011/12 doet de technisch directeur geen uitspraken in de krant.
"Daarmee komen we eind augustus naar buiten. Dan weten we hoe onze groep ervoor staat en hoe de selecties van de concurrenten eruit zien. Vervolgens zal iedereen binnen de club zich aan die doelstelling committeren", aldus de beleidsbepaler. Hij werkte eerder succesvol bij Willem II, AZ, Ajax en Roda JC. We kunnen geen wonderen verrichten. Feyenoord moet weer gezond worden en tot het zover is proberen optimaal rendement uit de mogelijkheden te halen."
"We hebben weinig bewegingsruimte. Het belangrijkste is nu dat deze club gezond wordt", klinkt het bij Van Geel. "Het liefst willen we Fer en Wijnaldum allebei houden. We hebben Wijnaldum voor Feyenoord-begrippen een ultieme aanbieding gedaan. Naar Fer is die aanbieding ook onderweg. Ik stel die jongens geen ultimatum. Ik houd er niet van om spelers het mes op de keel te zetten, dat is niet mijn stijl. We hopen dat ze willen bijtekenen."
"Gebeurt dat niet en kunnen we ze verkopen, dan het liefst aan een club in het buitenland. Want dan maken we onze concurrenten in ieder geval niet sterker." Volgens Van Geel speelt hoofdtrainer Mario Been een zeer voorname rol in het komende seizoen, zijn derde sinds hij overkwam van NEC. "In mijn ogen is de hoofdtrainer de belangrijkste man binnen een club. Hij kan de meeste invloed op het directe resultaat uitoefenen. Ik vind ook dat Mario als geen ander bij Feyenoord past. We gaan er dit seizoen alles aan doen om hem te ondersteunen. En dan zullen we zien wat de toekomst ons brengt."
Bron: VoetbalZone.nl
Behalve als Blokland en zijn vrienden de knip opentrekken en 100% risico nemen. Wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:40 schreef Lastpost het volgende:
Feyenoord moet in de situatie waarin ze zitten echt geen miljoenen gaan uitgeven aan een enkele speler .....
Dat doen ze niet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Behalve als Blokland en zijn vrienden de knip opentrekken en 100% risico nemen. Wat is daar mis mee?
Vraagprijs voor Dost is 3,5 mln. (bij mijn weten)quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:01 schreef Muto het volgende:
Maar of je daar nou 5 miljoen voor moet uitgeven? Voor drie miljoen zou ik het zeker doen. Vijf miljoen niet.
Moet wel. Anders mogen we hem sowieso niet halen.quote:
Laatst zei Blokland dat 99,99% naar Feyenoord ging.quote:
Nou, dan niet doen dus.quote:
Dan zou ik het wellicht wel aandurven. Maar ook afhankelijk van zijn gedrag, niet dat hij na 1 jaar weer naar Arsenal wil.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:07 schreef voice-over het volgende:
[..]
Vraagprijs voor Dost is 3,5 mln. (bij mijn weten)
http://nos.nl/video/251334-volledig-gesprek-blokland.htmlquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:07 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Moet wel. Anders mogen we hem sowieso niet halen.
Nee het is gewoon weer een risico wat je gaat nemen, en dat is met oog op het verleden misschien niet de juiste stap die je neemt. De ene kant staat het sportieve wat hij zeker een boost kan geven, aan de andere kant kan hij wel zwaar op het financiele drukken en zo ons helemaal kapot maken...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:08 schreef voice-over het volgende:
[..]
Nou, dan niet doen dus.
Maar jullie drukken je zoals gewoonlijk veel te slordig uit. Er zijn dus omstandigheden dat de aankoop van Dost wel verantwoord is.
Praat ik nou onzin?
Dat vind ik, ja. Hoe kleiner het bedrag, hoe kleiner het risico. Bij 5 miljoen is het risico te groot, 3 miljoen is het wel redelijk. Maar als er met de investeerders een Jacobs-constructie komt, dan is het voor mij duidelijk dat er niks hoeft te worden gekocht. Dat kost je miljoenen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:08 schreef voice-over het volgende:
[..]
Nou, dan niet doen dus.
Maar jullie drukken je zoals gewoonlijk veel te slordig uit. Er zijn dus omstandigheden dat de aankoop van Dost wel verantwoord is.
Praat ik nou onzin?
Als die investeerders het risico nemen /care zou je denken.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:08 schreef voice-over het volgende:
[..]
Nou, dan niet doen dus.
Maar jullie drukken je zoals gewoonlijk veel te slordig uit. Er zijn dus omstandigheden dat de aankoop van Dost wel verantwoord is.
Praat ik nou onzin?
Been als hoofdscout, opgelostquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:15 schreef Muto het volgende:
AD meldt trouwens dat Been twee jaar geleden al Lens, Strootman en Dost had getipt.
Net als die keer tegen Rosenborg dat hij had gezegd dat die Carew er geen klote van konquote:
quote:Uitpubliek Feyenoord en Ajax nog niet welkom
Rotterdam, Amsterdam, de KNVB en Feyenoord en Ajax willen volgend jaar bekijken of ze uitsupporters weer toelaten bij eredivisiewedstrijden tussen Ajax en Feyenoord.
Dat verklaarden de steden, de KNVB en de voetbalclubs dinsdag.
Hierdoor blijft de zogeheten vijfjarenregeling uit 2009 in ieder geval ook in 2011 in stand. Dat betekent concreet dat komend voetbalseizoen 2011/2012 geen uitsupporters aanwezig zullen zijn bij wedstrijden tussen Ajax en Feyenoord.
De vijfjarenregeling is in het leven geroepen na verschillende incidenten tussen supporters van beide clubs. Toen is afgesproken gedurende vijf jaar geen uitsupporters bij wedstrijden in de eredivisie tussen Ajax en Feyenoord toe te laten.
Tussentijds
''Op dit moment is er nog onvoldoende aanleiding de regeling tussentijds te beëindigen. Ondanks de maatregel zijn de afgelopen twee jaar de spanningen tussen de twee supportersgroepen onvoldoende verminderd en heeft er een aantal incidenten plaatsgevonden.
Dit biedt onvoldoende vertrouwen en draagvlak voor het versneld terugdraaien van de regeling’’, aldus de partijen in de uitgebrachte verklaring.
Zegt voldoende.quote:Nicky Hofs houdt conditie op peil bij FC Dordrecht
Nicky Hofs traint voorlopig mee met FC Dordrecht. De aanvallende middenvelder, die vorig seizoen uitkwam voor AEL Limassol, kan op verzoek van trainer Theo Bos daar zijn conditie op peil houden.
'Mijn band met Theo Bos is altijd heel sterk geweest', vertelt Hofs aan Voetbal International. 'Op deze manier kan ik trainen en wedstrijden spelen in afwachting totdat er iets komt. Op dit moment is een overgang naar FC Dordrecht niet aan de orde.'
Komende woensdag is er in de nieuwe uitgave van Voetbal International een uitgebreid interview met Nicky Hofs te lezen.
als ze de prijs betalen die van Geel wil hebben , prima !quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:30 schreef Caland het volgende:
Voor wie er aan twijfelt: #PSV gaat ook nog steeds volle bak v #wijnaldum van #feyenoord
Nou, schiet op dan voordat Utrecht Schone wegkaapt.
Zal wel afhangen van Engelaar/Bakkal.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:41 schreef Gert het volgende:
Wel apart want Mertens en Strootman gaan naar PSV, da's zo goed als zeker.
Dan zou je van een club die onlangs de gemeente nodig had het hoofd boven water te houden, niet verwachten dat ze ook nog een paar miljoen voor Wijnaldum neer gaan leggen.
Om feyenoord te pesten.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:48 schreef TheGreatHooD het volgende:
Stupid natuurlijk. Mertens vervanger van Doedelzak, en Strootman vervanger van Engelaar lijkt mij...
Dus waarom zouden ze in godsnaam nog Wijnaldum willen hebben?
Tja allemaal leuk en aardig hoor, maar in het geval van Gini en Fer kunnen ze dan ook een jaartje wachten. Pikken ze die gasten gratis op.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:52 schreef Gert het volgende:
Met Van Geel als TD hoef je in ieder geval niet bang te zijn dat Feyenoord zich laat onderbetalen.
Als je Wijnaldum of Fer echt graag wilt hebben dan loop je als je het nu niet doet volgend jaar wel het risico dat er veel meer gegadigden zijn om deze spelers transfervrij te contracteren.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:54 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Tja allemaal leuk en aardig hoor, maar in het geval van Gini en Fer kunnen ze dan ook een jaartje wachten. Pikken ze die gasten gratis op.
En als clubs nou eens 3 miljoen bieden per speler, take it or leave it laat je ze liever volgend jaar transfervrij vertrekken of pak je nu die 6 miljoen aan?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Als je Wijnaldum of Fer echt graag wilt hebben dan loop je als je het nu niet doet volgend jaar wel het risico dat er veel meer gegadigden zijn om deze spelers transfervrij te contracteren.
Ik vind het prima dat Van Geel bij een ondermaats bod gewoon zegt: dan spelen ze nog een jaar bij Feyenoord.
Dat is nou ook niet bepaald een applaus waard, als je nou een speler als Martens, De Zeeuw of Chadli op de korrel hebt zolang ze nog in de Jupiler League spelen, dat lijkt me interessanter op financieel en sportief gebied.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:15 schreef Muto het volgende:
AD meldt trouwens dat Been twee jaar geleden al Lens, Strootman en Dost had getipt.
Het is natuurlijk een lastige afweging voor een club in financiele problemen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
En als clubs nou eens 3 miljoen bieden per speler, take it or leave it laat je ze liever volgend jaar transfervrij vertrekken of pak je nu die 6 miljoen aan?
Gezellig golven met Kevin dusquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:34 schreef Happel het volgende:
http://twitter.com/#!/Mkrabby/status/85651380664152064
De Cler naar AEK Larnaca.
We spreken elkaar nog wel als hij op 23 oktober zijn 3e doelpunt van de wedstrijd maakt. Niets is zo veranderlijk als het gemoed van een supporter.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:53 schreef Chewbalhaar het volgende:
Het is gewoon belachelijk dat een club als Feyenoord niet verder kan denken dan een overpriced, arrogant jochie wat nog 4 jaar vastligt, een tegenvallend seizoen heeft gehad, mentaal compleet labiel is en heeft aangegeven niets liever dan naar ajax te willen.
Die investeerders geven ook hun geld niet zomaar gratis weg, nooit aan beginnen dus
Je weet natuurlijk nooit wat de toekomst precies brengt, maar hij heeft gewoon teveel dingen tegen om er zo'n groot bedrag voor neer te leggen. Er zijn genoeg spitsen op de wereld die voor minder te halen zijn, alleen hebben we een scouting die ze niet zien.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:57 schreef voice-over het volgende:
[..]
We spreken elkaar nog wel als hij op 23 oktober de 0-3 scoort. Niets is zo veranderlijk als hert gemoed van een supporter.
Je krijgt best wat spelinzicht door FIFA11 en PES11 te spelen in je vrije tijd.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:10 schreef Stokstaart het volgende:
Ben het ff gaan vragen in het Twentetopic, die gasten daar trainen 2 uur per dag
http://www.fctwente.nl/eerste-selectie-fc-twente/trainingstijden/
Gek dat we achter de feiten aanlopen met onze miezerige 4 uurtjes.
Komt op mij wat vreemd over, zeker in de voorbereiding zal het toch veel meer zijn?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:10 schreef Stokstaart het volgende:
Ben het ff gaan vragen in het Twentetopic, die gasten daar trainen 2 uur per dag
http://www.fctwente.nl/eerste-selectie-fc-twente/trainingstijden/
Gek dat we achter de feiten aanlopen met onze miezerige 4 uurtjes.
Je zou wel eens meer kunnen binnenhalen door niet te makkelijk te happen nu.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:23 schreef Lastpost het volgende:
Wat mij betreft is het onbespreekbaar dat spelers van de club transfervrij de deur uitlopen, liever een 'schijntje' dan niets.
Het is nou niet dat we ala PSV een kampioenschap weggooien wanneer een speler de deur uit laten lopen.
Of ze er nou bij zijn of niet, ik denk eerlijk gezegd dat het voor de ranglijst niet bijzonder veel verschil zal maken en als je al in de schulden zit moet je gewoon toehappen bij een redelijk bod.
Feyenoord kan het zich niet permitteren om te lang in een dergelijke situatie te blijven hangen, hoe sneller die schulden weggewerkt zijn hoe beter.
Trainingstijden staan gewoon op de site.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Komt op mij wat vreemd over, zeker in de voorbereiding zal het toch veel meer zijn?
bronquote:28-06-2011 10.30 uur Varkenoord
30-06-2011 10.30 uur Varkenoord
01-07-2011 10.30 uur Varkenoord
04-07-2011 10.30 uur Varkenoord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |