Yup, dat werkt.quote:Op zondag 26 juni 2011 18:08 schreef nlpronk het volgende:
Is het wel mogelijk om BC's van mtgox naar je wallet te sturen? En duurt het vervolgens dan weer lang om ze op tradehill te krijgen? Anders ga ik ze nu gewoon daar uit proberen te cashen want op mtgox kunnen we nog wel ff wachten denk ik
quote:Op zondag 26 juni 2011 19:40 schreef FRK1337 het volgende:
*** ChanServ changed the channel topic to 'Mt.Gox Channel - Most issues fixed, perf OK, now have to decide a time for opening of trading'
dit.quote:Op zondag 26 juni 2011 19:58 schreef Kandijfijn het volgende:
Het was allemaal zo voorspelbaar dat dit zou gaan gebeuren
nee. En hoe vaker we dit allemaal doen, hoe langer de rij met queued orders, hoe langer het duurt voor de server het kan verwerken. Of hoe eerder de server in rook op gaatquote:Op zondag 26 juni 2011 20:17 schreef FRK1337 het volgende:
[..]
Die krijg ik ook, maar staat 'ie dan ook bij je open orders dan ?
Orders zijn weggegooid he...quote:Op zondag 26 juni 2011 20:17 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Dat dus.
Trouwens, Volume: 78.93992973
Zijn dat dus 78,94 bitcoins? Dat is niet veel!
hey interessant, een Star control 2 speler.quote:
Je bent zo honderdmiljoen dollar kwijt, pas maar op!quote:Op zondag 26 juni 2011 20:22 schreef FRK1337 het volgende:
Oh yeah ze staat er tussen. maar omdat ik zo vaak geklikt heb staat er nu iets van een 1k in de wachtrij lol. Laat maar gaan, staat toch maar 30USD op mn account.
Moet Markje die maar persoonlijk komen halen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:23 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Je bent zo honderdmiljoen dollar kwijt, pas maar op!
is dit een test ofzo?quote:
Volgens mij zijn dit de orders (queues). Dit postte MagicalTux net. Zal wel zo in het systeem staan.quote:
Die foto wordt wel vaker gebruiktquote:Op zondag 26 juni 2011 20:32 schreef FRK1337 het volgende:
Das Mark toch nie ? Mark is toch zo'n chubby dude ?
[ afbeelding ]
Gewoon op de site van MtGox. Misschien even Ctrl + F5 proberen?quote:Op zondag 26 juni 2011 20:52 schreef Doodloper het volgende:
Waar zien jullie dat?
die hele site doet het niet hier, hij laadt 1s en dan krijg ik een wit scherm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |