quote:Meerderheid in gemeenteraad Eindhoven lonkt voor steun aan PSV
Het lijkt erop dat de steun van de gemeente Eindhoven aan PSV er daadwerkelijk gaat komen. Vrijdag hebben de Eindhovense raadsfracties van CDA en D66 aangegeven akkoord te gaan met de deal, meldt het Eindhovens Dagblad. Daarmee lijkt er een meerderheid te komen voor de financiële steun.
Een commissie van ‘drie wijzen’ heeft het plan van burgemeester en wethouders in Eindhoven bekeken en heeft hier positief over geoordeeld. Volgens het trio loopt de gemeente met het raadsvoorstel van B en W ‘onder normale omstandigheden en met de in het plan genoemde randvoorwaarden een beperkt en beheersbaar risico’. Voor de beide fracties was dit voldoende om met het plan in te stemmen.
De fractievoorzitters Marco van Dorst (D66) en Maarten Houben (CDA) nemen het advies wel over, maar laten niet na om te benadrukken dat hun standpunt nog kan wijzigen, als het raadsvoorstel bijvoorbeeld door amendering of door uitspraken van de Europese Commissie veranderd zou worden. Met de stemmen van de fracties van CDA en D66 zou een meerderheid van de gemeenteraad voor de financiële steun aan PSV zijn.
quote:thijsslegers thijsslegers
#labyad is op eigen initiatief zes dagen eerder met training begonnen. Goeie houding van dit jonge talent #psv
Perfecte instelling. Als Toivonen verkocht wordt, Labyad doorschuiven als aanvallende middenvelder. Kan wel wat worden!quote:
Jeuj!quote:
Wat is de account van die Rik? Kan m niet vinden, zal wel aan mij liggen..quote:Op vrijdag 24 juni 2011 14:16 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Thijs loopt achter denk ik. Het is te volgen op de Twitteraccounts van PSV zelf en Rik Elfrink (PSV watcher van het ED).
Zou zonde zijn als ie niet weg gaat idd. Zitten we weer een seizoen vast aan die ongemotiveerde lamlul die overbetaald is.quote:
Hier heb je 'm: http://twitter.com/#!/ElfrinkRikquote:Op vrijdag 24 juni 2011 16:37 schreef KELDER het volgende:
[..]
Wat is de account van die Rik? Kan m niet vinden, zal wel aan mij liggen..
Om wat meneer zegt, terwijl ie zelf ook geen kut heeft laten zien !quote:
Ik lees net dat er belangstelling is voor hem. En gezien zijn houding ga ik er ook wel van uit dat ie vertrekt. Goed nieuwsquote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:28 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Om wat meneer zegt, terwijl ie zelf ook geen kut heeft laten zien !
Mooi! Achteraf lullen heb ik een hekel aanquote:Op zaterdag 25 juni 2011 00:35 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Ik lees net dat er belangstelling is voor hem. En gezien zijn houding ga ik er ook wel van uit dat ie vertrekt. Goed nieuws
Van wie?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 00:35 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Ik lees net dat er belangstelling is voor hem. En gezien zijn houding ga ik er ook wel van uit dat ie vertrekt. Goed nieuws
Bakkal wilde zelf ook niet, begreep ik.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:50 schreef KapiteinVaginaPijn het volgende:
Jezus. En bakkal naar CKSA gaat waarschijnlijk niet door,want die halen De Zeeuw..
Weet ik niet. Ik las op voetbalzone dat er interesse is voor Engelaar maar dat het nog niet concreet is.quote:
El Ham? Waar lees je dat? Want volgens mij had hij toch ruzie met Lens ofzo. Snap wel dat Marcel Brands hem zou willen vanwege hun tijd bij AZ maar vind het echt geen speler voor PSV. En volgens mij wilde Martin Jol hem halen naar Fulham.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:34 schreef Doublepain het volgende:
Omg, dit gaat lekker.. Door 3 clubs afgetroeft, PSV wil teveel betalen voor 2 spelers, nu willen ze El Ham halen en Tiendalli.. Gaat lekker zo..![]()
PSV heeft nooit serieuze interesse getoond in Ujah. Volgens Slegers staat hij zelfs op geen enkel lijstje bij PSV. Beetje suggestieve titel dus van VP, stonden alleen wat geruchten in Noorse kranten.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:34 schreef Doublepain het volgende:
Omg, dit gaat lekker.. Door 3 clubs afgetroeft, PSV wil teveel betalen voor 2 spelers, nu willen ze El Ham halen en Tiendalli.. Gaat lekker zo..![]()
Van Elfrink ofzo.. Stond op zijn twitter..quote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:52 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
El Ham? Waar lees je dat? Want volgens mij had hij toch ruzie met Lens ofzo. Snap wel dat Marcel Brands hem zou willen vanwege hun tijd bij AZ maar vind het echt geen speler voor PSV. En volgens mij wilde Martin Jol hem halen naar Fulham.
Het zou kunnen... Ajax is al 99% zeker rond met Sigthorsson en El Ham moet weg.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:42 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Van Elfrink ofzo.. Stond op zijn twitter..
Wow,Tamata?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 19:07 schreef LudoSanders het volgende:
Ik weet niet waarom er steeds over El Hamdaoui word gesproken, maar die is helemaal niet in beeld bij PSV volgens mij. Enkel gebaseerd op uitzending van Studio Voetbal in de winterstop waar Brands aangaf het een goede speler te vinden. Verder niets. Die komt echt niet naar PSV hoor. Tiendalli slaat ook nergens op volgens mij, Tamata heeft net bijgetekend en we hebben Pieters nog.
Waar lees jij basisplek? Die jongen heeft bijgetekend, dus het team heeft een back achter de hand. Iemand die je kunt brengen.Tekent er eindelijk een talentje uit eigen jeugd bij en dan is het weer niet goed.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 19:10 schreef KapiteinVaginaPijn het volgende:
[..]
Wow,Tamata?
D-D-Dat is toch.. die.. oh wacht,die gene die nauwelijks speelde dit seizoen.
Pieters is wel goed,maar dan heb je 2 backs waarvan 1 ervaring heeft en goed is.
Nee,maar jij beweert dat we geen verdedigers meer nodig hebben ''want we hebben Tamata en Pieters''.. Dat is niet zo,onze verdediging is nog steeds matig,en tiendalli zou goed bij ons passen.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 20:29 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Waar lees jij basisplek? Die jongen heeft bijgetekend, dus het team heeft een back achter de hand. Iemand die je kunt brengen.Tekent er eindelijk een talentje uit eigen jeugd bij en dan is het weer niet goed.
Optie IIquote:Op zaterdag 25 juni 2011 21:41 schreef Doublepain het volgende:
Optie 1:
Amerikaan
Assaidi
Verhoek
Toornstra
Torres
______
16 mil
of
optie 2:
Mertens
Strootman
El Ham
______
18 Mil
Lens is geen spits die het van voorzetten van de zijkant moet hebben. Lens wordt sowieso geen eerste spits, die gaan ze nog halen namelijk. Dus zowel Verhoek als Assaidi halen gaat 'm niet worden.quote:Op zondag 26 juni 2011 00:00 schreef Doublepain het volgende:
Maar dit is toch veel en veel beter:
----------------Lens
Assaidi---Toivonen---Verhoek
Maar El Ham is ook best nice, zul je zien dat hij opeens 30 erin knalt en 2x tegen Ajax..
El Ham als spits waarschijnlijk dan, kan geen ander bedenken..quote:Op zondag 26 juni 2011 01:19 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Lens is geen spits die het van voorzetten van de zijkant moet hebben. Lens wordt sowieso geen eerste spits, die gaan ze nog halen namelijk. Dus zowel Verhoek als Assaidi halen gaat 'm niet worden.
Ogbu?quote:Op zondag 26 juni 2011 01:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
El Ham als spits waarschijnlijk dan, kan geen ander bedenken..
Haha.quote:
Gelukkig is het jouw werk dan ook niet. Neem aan dat mensen binnen PSV die hele dagen hiermee bezig zijn wél nog andere namen kunnen bedenken.quote:Op zondag 26 juni 2011 01:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
El Ham als spits waarschijnlijk dan, kan geen ander bedenken..
inc. jij dus?quote:Op zondag 26 juni 2011 01:27 schreef Dick.Eaten het volgende:
wat een gekken in dit topic
ontsnapt uit psychiater kliniek allemaal
Als het mijn werk was, dan waren we allang kampioen..quote:Op zondag 26 juni 2011 01:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Haha.
[..]
Gelukkig is het jouw werk dan ook niet. Neem aan dat mensen binnen PSV die hele dagen hiermee bezig zijn wél nog andere namen kunnen bedenken.
Zo erg waren ze niet onder de indruk hoor, anders had hij wel direct een contract gehad. Van wat hadden ze onder de indruk moeten zijn, zijn doelpunt tegen amateurs of tijdens training toen de helft al op vakantie was? Nee, op die gozer je hoop vestigen lijkt me niet zo slim.quote:Op zondag 26 juni 2011 02:10 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
Hij is teruggekomen voor een tweede stage omdat ze erg onder de indruk waren van hem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |