dan is hij voor nederland nog niet uit..quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:28 schreef themole het volgende:
Hier kan ie geen KE7 vinden na de nieuwste update. Het is echt een baggerprogramma eerste klas.
snelheid: download 3,6 mb/s, upload 348 kb/s.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:39 schreef SBM22 het volgende:
Hallo!
Gisteren in de hi winkel een abbo met de s2 besteld. Is van MTV ofzo, heb ik in ieder geval wel lekker onbeperkt internet. Het enige jammere was dat de verkoper mij vertelde dat hij de volgende dag geleverd kon worden, wat dus helaas niet zo blijkt te zijn. De telefoon is wel al geleverd bij MTV mobile, maar hij moet nog verzonden worden dus voor het weekend heb ik hem helaas niet in mijn bezittoch jammer
Ik denk dat je nog wel wat langer kunt wachten. Ik heb hem de 23ste al bij Hi besteld, via de website, en heb hem ook nog steeds niet binnen. Ondanks dat mij ook werd verteld dat hij binnen 2 tot 5 dagen binnen zou zijn..quote:Op vrijdag 1 juli 2011 13:39 schreef SBM22 het volgende:
Hallo!
Gisteren in de hi winkel een abbo met de s2 besteld. Is van MTV ofzo, heb ik in ieder geval wel lekker onbeperkt internet. Het enige jammere was dat de verkoper mij vertelde dat hij de volgende dag geleverd kon worden, wat dus helaas niet zo blijkt te zijn. De telefoon is wel al geleverd bij MTV mobile, maar hij moet nog verzonden worden dus voor het weekend heb ik hem helaas niet in mijn bezittoch jammer
Dat is balen, goed in de gaten houden en anders terug met dat ding?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:10 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik weet ´t zeker, ik heb een maandagmorgen model.
De telefoon begint volgens mij langzaam uit elkaar te vallen. Probleem van zwart scherm en nergens meer op reageren is erger geworden, gebeurt nu ontzettend vaak en wil dan ook niet meer aan, doorgaans ook gigantisch veel foutmeldingen bij het inschakelen.. vervolgens is ´ie aan en dan kan je niet bellen of smsen want dat doet hij gewoon niet, en als je daarna ook maar 1 keer beweegt met het ding gaat hij uit om vervolgens niet meer aan te gaan..
Ik vermoed dat de fout softwarematig is, maar KE7 is nog niet uit..
Edit, nu gaat hij wel aan maar halvewege het prachtige introfilmpje valt hij gewoon weer uit.. ben hier totaal niet over te spreken.
Edit 2 : Alle problemen zijn verdwenen als sneeuw onder de zon? Kan weer bellen, toestel valt niet meer uit..wat is deze
Je kan je toestel laten functioneren als wifi hotspot.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 17:01 schreef Zwansen het volgende:
Besteld via Hi.nl. 'Slechts' 79 euro bij een 1-jarig Hi-30 abonnement.
Ben benieuwd! Zit er btw een tetheringfunctie op?
hoe?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 17:11 schreef deepart het volgende:
[..]
Je kan je toestel laten functioneren als wifi hotspot.
Instellingen->draadloos en netwerk->tethering rn draagbare hotspots.quote:
oh handig!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 20:35 schreef deepart het volgende:
[..]
Instellingen->draadloos en netwerk->tethering rn draagbare hotspots.
Leuk om in een hele grote groep mensen een wifihotspot met een grappige naam aan te makenquote:
HAHAHA jaquote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:17 schreef deepart het volgende:
[..]
Leuk om in een hele grote groep mensen een wifihotspot met een grappige naam aan te maken
QFT.quote:Op zondag 3 juli 2011 01:19 schreef venomsnake het volgende:
Wat blijft het toch een heerlijk toestel!
Ik heb helemaal nog geen last van vastlopers etc..quote:Op zondag 3 juli 2011 01:44 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb soms als ik aan het typen ben, dat ie dan vastloopt of zo en alles, echt ALLES wat ik getypt heb verwijder alsof ik mn vinger op de terugtoets houd. En daarna kut ie nog meer. Ik heb dat al een paar keer gehad nu![]()
Zo, dat is een mooie deal!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 17:01 schreef Zwansen het volgende:
Besteld via Hi.nl. 'Slechts' 79 euro bij een 1-jarig Hi-30 abonnement.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |